Opinie o New Dream Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy New Dream Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w New Dream Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Dream Sp. z o.o. w Sopot

zadowolona Nowy wpis

Polecam tą firmę. Już wielokrotnie korzystałam z usług i zawsze wszystko przebiegało sprawnie

Justyna Nowy wpis

Z ostatnich opinii wynika, że klienci chwalą firmę, ale po krs właśnie wyczaiłam, że podobno są w zawieszeniu. To jak niby ktoś mógł niedawno dokonać zamówienia? Orientuje się ktoś co się u nich aktualnie dzieje?

Maria Nowy wpis

Jak dla mnie to najlepsza firma. Walizka dotarła błyskawicznie na miejsce, a obsługo bardzo sympatyczna :)

Magda

Polecam z całego serca :)

Sylwia Nowy wpis
@Magda

A podasz jakieś największe plusy związane z współpracą? :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w New Dream Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zadowolona

zleciłam przewóz nie standardowej przesyłki ,zależało mi na terminowej dostawie, wszystkie moje wymagania zostały spełnione przez firmę NEW DREAM z Sopotu sprawnie,kompetentnie,terminowo za niewielkie pieniądze,przedstawiciel firmy był w kontakcie i bardzo pomocny,polecam tą firmę ,jak dla mnie spisali się na 6

Aga
@Zadowolona

Ma ktos do nich numer tel

Robert były kierowca
@Zadowolona

To nie jest firma transportowa, A zwykli (usunięte przez administratora) A ta opinia to pewnie przez nich samych napisana...

Lidia
@Robert były kierowca

to są poważne oskarżenia... co takiego Ci się przytrafiło z ich strony? opowiedz, bo nie widzę żadnych konkretnych komentarzy od Ciebie.

Darek
@Zadowolona

U mnie wszystko przebiegło OK. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Dorota
@Darek

A długa była Twoja trasa paczki czy czegoś co wysłali ? ;) Zastanawia mnie czy nie są straszne im kilometry

niezadowolony

Spolka kompletnie nieuczciwa. Pobiera pieniadze za uslugi transportowe, platnosc nalezy wykonac przelewem, a nastepnie nie realizuje zlecenia , kompletnie ignoruje zleceniodawce. Nie odpowiada na telefony ani na emaile. kwota na ktora zostalismy (usunięte przez administratora) to 220.00 zlotych, a wiec nie podlegajaca karze za przestepstwo, a jedynie w mysl kodeksu karnego traktowana jako wykroczenie. Prawdopodobnioe kierujacy spolka doskonale zdaja sobie sprawe z tego faktu, a takze z faktu, ze odzyskanie pieniedzy z przelewu jest o wiele trudniejsze niz z platnosci karta kredytowa, bo wtedy po interwencji posiadacza karty juz mieliby sprawe z bankiem wydajacym karte, a nie z pojedynczym malenkim zleceniodawca. Opinie swoja pozostawiam w celu ostrzezenia innych osob przed korzystaniem z uslug transportowych tej firmy. Nadmienian, ze posiadam zaplacona fakture na niezrealizowana usluge, jak rowniez sms-y i emaile korespondencyjne z ta firma.

Robert były kierowca
@niezadowolony

Niestety u nich to norma

@Robert były kierowca

z pracownikami też postępuje nieuczciwie? wywiązują się z warunków pracy? Powiedz proszę coś więcej, bo maż miał zamiar składać tam aplikację

Arczi
@niezadowolony

Proszę o kontakt, zrobimy zbiorowy pozew

Lidia
@Arczi

pójdziecie z tym do sądu? odważni jesteście :)

Monika WABA

Załadunek mojej przesyłki miał się odbyć 6 grudnia - z dostawą do 10 grudnia(wg. umowy na fakturze). Przesyłka zostałą odebrana ale do dziś dzień nie dotarła , firma nie odbiera telefonówi i nas ignoruje . Łączny mój koszt przesyłki i towaru to 650 zł i zgineło razem z firmą transportową . Nie dotrzymują umowy ,kradną i nie ma z nimi żadnego kontaktu

Jacek

nie szukają może nikogo na okres grudniowy na kuriera?

Aneta

Zdecydowanie nie polecam. Udają profesjonalistów a nic wspólnego z nimi nie mają. Zniszczyli przesyłkę. Odesłali w stanie nie nadającym się do niczego. Jeszcze poniosłam koszty tej wysyłki. Omijajcie ludzie tą firmę jak chcecie zaoszczędzić nerwów i pieniędzy!!!!

Dagmara

A umowa jest od razu na czas określony ?

Czy umowa jest zawierana w 1 dniu pracy czy wcześniej ?

Zostaw merytoryczną opinię o New Dream Sp. z o.o. - Sopot

New Dream Sp. z o.o.