Opinie o Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k. w Miętne

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k. w Miętne

Nowy Nowy wpis

Nie polecam pracuje w jednym z oddziałów przy granicy polsko czeskiej. Warunki współpracy różnią się od warunków przedstawionych podczas rozmowy rekrutacyjnej. Rozmowa rekrutacyjna składa się z dwóch rozmów. Pierwsza jest z kierownikiem regionalnym a druga rozmowa jest także z kierownikiem regionalnym i kierownikiem punktu. Na rozmowie rekrutacyjnej usłyszymy ze pracujemy według grafiku co jak się okazało w moim przypadku jest nie prawdą już pierwszego dnia pracy kierownik punktu oznajmił mi że przez kolejne mięsiące będe pracował po 240h na miesiąc. Oprócz tego jest odpowiedzialność finansowa czyli jeżeli zabraknie nawet złotówki to trzeba tą złotówke dać z własnej kieszeni. Bardzo często zdarza się że sprzęt już przychodzi na salon nie działający. oprócz tego kierownik punktu stusuje kary za za pytanie sie np o grafik. W moim przypadku była to zmiana umowy pracy której nie dostałem na umowe zlecenie która dostałem po tygodniu od przyjęcia się do pracy. Gdy pracownik jest na umowie zlecenie to ma przyjść chory dopracy i jak by tego było by mało jęli nie ma nikogo na zastępstwo to musi wsiaść jeszcze nadgodziny i nie ma zlituj się. Premie sa ale w małych punktach to 300 zł max. Ogólnie nie polecam

Kamil

@Janek a jak jest umowa na okres próbny to ile trwa?

Janek Nowy wpis
@Kamil

Standardowo do 3 miesięcy

Olo

Rozmowa kwalifikacyjna to fikcja. Średnio ogarniętą osobę na pewno przyjmą do pracy. Po prostu brak chętnych za takie pieniądze. ( niecałe 2100 na rękę) Premia to tylko przechwałki regionalnego.( realnie od 150 - 350 netto) W każdej sieci RTV płacą lepiej

Halina Nowy wpis
@Olo

Czy jest może szansa, że początkowa stawka ulegnie w późniejszym czasie zwiększeniu? Może po prostu tylko na start tak to wygląda? :) Co do premii.. to moim zdaniem i tak super, że jakieś są bo nie wszędzie się to zdarza. Czy aby załapać się na taką premię trzeba spełnić jakieś warunki?

Janek Nowy wpis
@Olo

Pracowałeś w Łodzi ?

Janek

Ja pracuję w firmie bardzo długo, atmosfera jest bardzo dobra. Nie rozumiem zarzutów powyżej. Jeśli ktoś oczekiwał multiselektu, żeby się zatrudnić, są takie miejsca, gdzie tak są prowadzone rekrutacje, żeby się zatrudnić, to są takie miejsca, gdzie tak są prowadzone rekrutacje. Po to jest umowa na okres próby, żeby kogoś przetestować a przede wszystkim, żeby pracownik zobaczył czy mu się podoba.

Rozmowa z klientem który jest w pracy żeby być to pomyłka poprostu jak punkt jest do (usunięte przez administratora) to wykształcony fachowiec powinien szefa przekonać do zmian dążac do rozwoju i firmy i szyldu a nie udawać żeby brać pieniądze za free to działanie na szkodę własnego miejsca pracy ale jeśli szef lubi dyblomy kursów a nie dochody to punkt obok miejsca w konkurencyjnej dużej sieci w pustym centrum Sco te rewelacja dlaczego ja nigdy takiej pracy mieć nie będę bo nie mam szczęścia i matury żeby doradzić że prędzej dyplomy nie dają uprawnień do pracy utrzciwej niż utrzciwosc dyplomy Stary dobry polski zwyczaj to siedzieć i nie zalwarzyc że guwno sprzedaje bo mając dobry towar Niemiec obrotu to jest brak zainteresowania własnym interesem ktoś mądry buduje markę a drugi dyplomowany pewnie po maturze technik w branży ma gdzieś to że prędzej namuwi homoseksualiste do stosunku z 60letnia prostytutką niż pomoże istnieć marce ktura może jest polska i coś zmieni ponieważ nie jego to że ktoś coś chce stworzyć to nie jego i ma w (usunięte przez administratora) ważne żeby nie dać się oszukać przy przelewie wynagrodzenia i żeby szef się nie dorobił jak nie (usunięte przez administratora) bo jak (usunięte przez administratora) to by nie pozwolił na to a jeszcze pomysły ukradł

Po co tutaj taki sklep Odpowiedz rzeby nikt nie przychodził kupić tyle fajnych miejsc na sklepy bez wielkiego parkingu w których klijeta piechotą ciekawość do zakupu nakłonić a sprzedawcą po rozmowie z klientem wie czego potrzeba bo klijet to rynek a rynek trzeba znać nie stać mnie ale kupił bym wszystko bo to rzeczy nie masowe bo ktoś to wymyślił kto nie ukradł pomysłu europejskiego człowieka w azjatyckiej aplikacji społecznościowej stworzonej do okradania ludzi z pomysłów projektów po to żeby zarobić na chłamie wciskanym żeby zniszczyć gospodarki krajów które chcą być wolne i mają swoje problemy z systemem który ma wyzyskiwać obywatela zawydzonymi cenami mieszkań do zawyżonych kredytów na całe życie żeby pod koniec życia odebrać dorobek zadłużajac specjalnie niskimi emeryturami Brawo dajmy się wszyscy zrujnować pracownikami którzy są po to żeby wywieść na wschód bo polska to kraj który pomaga tylko tym co pomocy wymagają a nie tym którzy potrzebują

Ola

Cześć! Podpowiedzcie jak wygląda tu rekrutacja na stanowiska biurowe?

Kleszcz

Nie dotyczy to Łodzi ale każdy kto zastanawia się nad podjęciem współpracy niech dokładnie to przeczyta. Firma przyjęła politykę traktuj sklep jak swój biznes. Sprytne, prowadzi do tego że angażujesz się coraz bardziej, tworzysz, budujesz, przekraczasz swoje obowiązki. W zamian dostaniesz minimalną podstawę i zerowe wsparcie A gdy się potkniesz, lecisz bez ostrzeżenia. Regio myśli tylko o własnej(usunięte przez administratora).zapomnij o pomocy z jego strony. Pozytyw dla przyszłych pracowników-rekrutacja to żart, ja zatrudniłem się właściwie sam.

W tym temacie dodaliście tylko 3 wpisy na temat pracy w Rebel Electro, może ktoś jeszcze zechce podzielić się swoimi wrażeniami na temat pracy w tym miejscu? Każdy taki wpis jest ważny dla potencjalnych pracowników, którzy odwiedzają ten wątek.

KULFON

Łódź w tej firmie to chyba miejsce, gdzie pracę dostaje się za (usunięte przez administratora) ludziom z wyższych szczebli. Smród, brud i lenistwo.

Łukasz

rekrutacja dziwna, kierownik pyta o parę pierduł, czy potrafię połączyć kabelkiem sprzęt, wygląda jakby szukali na już. ogloszenie ciagle wisi.

zoolander

Przed zatrudnieniem poszukaj opinii z innych regionów, większość z nich dobrze opisuje sytuację w firmie i traktowanie pracownika. W Łodzi nie wygląda to dobrze, wystarczy spojrzeć na portale z ogłoszeniami, ciągle potrzebują do któregoś z sklepów. Pracownicy po latach pracy mają tyle samo podstawy jak nowo przyjmowani. Od dwóch lat zero zwiększenia prowizji sprzedażowej. Kwota podawana średnich zarobków do osiągnięcia w najlepszych miesiącach, a jest ich parę na krzyż. Przez resztę m-cy znacznie mniej. Szkoda czasu i życia na pracę w tak funkcjonujących sklepach. Jest wiele innych możliwości, chyba że samemu się ma "nuż na gardle"

Zostaw merytoryczną opinię o Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k. - Miętne

• Jak się pracuje w Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k.
  • Garwolińska 1
    08-400 Miętne
  • NIP: 8262194280 REGON: 363917131 KRS: 0000632649

Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k.