Opinie o Lechpol Electronics Sp. z o.o. w Miętne

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lechpol Electronics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lechpol Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lechpol Electronics Sp. z o.o. w Miętne

Jak szefostwo w Lechpol Electronics Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Jako wieloletni pracownik mogę powiedzieć, że w naszej firmie szefostwo doskonale łączy życzliwość i zrozumienie z oczekiwaniami dotyczącymi realizacji powierzonych obowiązków. Panuje przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera, co sprzyja współpracy i pozytywnemu klimatowi ???? Oczywiście, mimo że dążymy do utrzymania przyjaznej atmosfery, każdy dział ma swoją specyfikę i wymagania, które muszą być spełnione. Zarząd jest otwarty na dialog i gotowy do wspierania pracowników w trudniejszych chwilach, a jednocześnie ceni efektywność i profesjonalizm, co dla poszczególnych działów firmy oznacza konieczność dużego skupienia się na powierzonych zadaniach, zwłaszcza w kluczowych momentach.

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy na magazynie w tej firmie . Niby wszystko robisz ok a oni wmawiają ciągle że robi się za wolno ,podobno nie widać checi pracy z mojej strony totalny śmiech na sali.

Pracownik Nowy wpis

Robota na magazynie jak każda inna, ale przez kierownictwo odechciewa się wszystkiego. Psychicznie męczarnia przez jednego człowieka

Były pracownik Nowy wpis

Witam, pracowałem w firmie Lechpol blisko 3 lata a konkretnie w jednym ze sklepów firmy pod nazwą Rebel Electro. Sklep mieścił się w Płocku. Samą pracę wspominam z dużym sentymentem, trafiłem na super ekipę w Płocku z którą po dziś dzień mamy kontakt. Regionalny G.D. także pomocny, można było się zwrócić z każdym problemem. Pan Prezes odpowiadał na każdego maila z zapytaniem ze strony nawet szeregowego pracownia, super kontakt, można było się zwrócić z każdym problemem. Po kilku miesiącach przerwy (sklep w Płocku zamknięto w trakcie Pandemii) powróciłem dorywczo do sklepu (Rebel Electro) w innej lokalizacji na kilka miesięcy co świadczy tylko o mojej dobrej opinii na temat firmy Lechpol. Na temat pracy w samej centrali ciężko mi się osobiście wypowiadać, były już dawno opinie o kierowniku magazynu, że ma swoje problemy... Czy wróciłbym do firmy? Niby dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi (w moim przypadku byłby to trzeci raz) ale z pewnością bym rozważył. Wypłaty zawsze na czas nawet w trudniejszych czasach. Towar, temat rzeka. Pewne produkty były słabej jakości ale są też sprzęty które na prawdę były i są godne polecenia. Podsumowując - sporo miłych wspomnień, fajna praca, super szefowie.

Ben Nowy wpis

Pracowałem tam długo i odradzam pracy na magazynie. Kierownik to totalne nieporozumienie- jest nim tylko dlatego że jest po rodzinie z prezesem. Nikt inny nie przyjąłby go na takie stanowisko. Ogólnie firma sama w sobie jest ok ale magazyn radzę omijać szerokim łukiem. Tak samo brygadziści kiedyś zwykli pracownicy a teraz myślą że są nie wiadomo kim(usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lechpol Electronics Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bylo do bani

Pracowalem tam dlugo i nie wszedzie jest zle ale atmosfera napewno niejest tam dobra. Na zewnątrz wydlada tam na fajny i mily teem ale tak naprawde to niewglada tam sytuacja kolorowo. Pani która pisala jeden z komentarzy to ma napewno biliskie relacje z szefem widzielismy na imprezach wiec jej jest napewno dobrze. Ten kierownik na magazynie to tak jak wieksxość opisuje skończony kretyn . Po pierwsxym spotkaniu mozna to ocenić odrazu pytanie czy kosisz trawe;) wszystko w temacie. Nie polecam!!!!

Jak szefostwo w Lechpol Electronics Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Zarząd

W imieniu Zarządu, dziękujemy za przekazanie opinii na temat pracy w naszej firmie. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że Twoje stanowisko jest dla nas zaskakujące i niezgodne z rzeczywistością. Zakładamy, że jesteś tą osobą, której daliśmy szansę dwukrotnie przedłużając umowę, ale ze względu na bardzo widoczne negatywne podejście i brak zapału do zlecanych zadań, trzeci raz nie podjęliśmy tej próby. W naszej firmie uznajemy, że zaangażowani i zmotywowani ludzie są kluczowym elementem wspólnego sukcesu. W pracownikach doceniamy ich wkład w rozwój firmy oraz realizację powierzonych zadań, a nade wszystko cenimy ich kulturę osobistą, której Ty nie wykazałeś publikując taki wpis. Pomimo to, życzymy Ci sukcesów w poszukiwaniu nowej pracy, a wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie serdecznie zapraszamy do procesu rekrutacji. Zarząd firmy Lechpol Electronics Leszek Sp. k.

Jacek

Wysłałem im sprzęt do wymiany poduszek na nowsze, sprzet wrócił USZKODZONY. Dzwoniłem z reklamacją, udają że nic sie nie stało i że sprzęt się "gdzieś "zniszczył. Kierwonik serwisu odklejony od rzeczywistosci - działania serwisu są na poziomie łamania prawa.

Kupiłem odkurzacz, który nie działa. Po rozmowie telef z konsultantem wysłałem do nich. W rozmowie tel przekazano,żeby wysłac samą rączkę i odkurzacz a nie wysyłać szczotek i ładowarki. Odesłano mi ze stwierdzeniem -brak ładowarki i pozostałych elementów oraz brak orginalnego opakownia. Napisałej do nich i do dnia dzisiejszego brak odpowiedzi a odkurzcz za prawie 800 zł nadaje się do użycia.Jestem emerytem i dla mnie to bardzo duży wydatek. Nie polecam kontaktu z firmą i zakupu urządzen, które sprzedają

Pracowałem w jednym z punktów 8 lat, najpierw w LPelektronik a po rebrandingu w Rebel Electro, na temat firmy mogę się wypowiedzieć, że jest to porządna i rodzinna firma, która dba o pracownika, Na przestrzeni lat można było zauważyć wady i zalety. Wiadomo, że najczęściej są tu wpisy osób którym coś się nie spodobało i pod wpływem emocji próbują się wyżalić i napewno będą to osoby które krótko pracowały i ich wypowiedzi dotyczą konkretnej sytuacji. Klientom którzy zakupili jakiś towar i mieli z nim problem proponuje zmienić portal bo tu piszemy o pracy a nie o produktach;) Firma ciągle się uczy i próbuje znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. W początkowym okresie pracy pracowało się bardzo dobrze, zatrudniony był manager ds rozwoju który był odpowiedzialny za powstawanie nowych punktów ,rekrutował nowe załogi oraz negocjował warunki wynajmu lokalów. Potem był okres wprowadzenia wsparcia poprzez wielu kierowników regionalnych (poszczególnych kierowników oddziałów, czyli kierownik danego punktu był również regionalnym), którzy mieli za zadanie mieć oko na pobliskie punkty sprzedaży, zamierzeniem była bliższa relacja z pracownikami , sprawdzenie czy w danym oddziale jest ok. Niestety tutaj „awanse” nie przyniosły pożądanych rezultatów ponieważ „regionalni” nie podeszli do tematu jak należy. Potem weszli Regionalni z zewnątrz i tutaj zaczyna się upadek bo wiadomo .że to dodatkowe etaty które trzeba utrzymać, Zaczęły się pomysły na oszczędności takie jak praca po 2 osoby na oddział, zwlekanie z decyzyjnością danego problemu na zasadzie „poczekajmy” , a nawet na zalążki mobingu ( siedzienie na monitoringu i szukaniu haków). Następnie Zarząd zauważył , że nie idzie to ku dobremu, ogrom problemów, które nie przynoszą korzyści między innymi pojawienie się negatywnych opini . Od 2021r jest znowu jedna osoba na zasadzie managera ds rozwoju która sprząta powstały bałagan. Każde miejsce pracy tworzą ludzie, więc wiele zależy na kogo trafimy, w Moim przypadku atmosfera była przyjemna, lubiłem swoją pracę i ludzi z którymi współpracowałem. Prezesi ( Pan Prezes i synowie) są bardzo życzliwymi i pozytywnymi osobami, którzy mają dobry kontakt z wszystkimi pracownikami. Jeżeli ktoś myśli o pracy w firmie Lechpol, to może śmiało aplikować

Pan serwisany bardzo miły jesczę się z takim nie spotkałem. Potrzebowałem przełącznika do konsoli dj 003 bezproblemowo go tam dostałem. Serwisant bardzo szybko dpowiadał. Obsługiwał mnie Pan Leszek Mikulski gdyby każdy serwisant był taki jak on to byłby na 6+

Szerszeń

Stanowczo odradzam pracę na magazynie w tej firmie. To co się tam dzieje przechodzi ludzie pojęcie, fizycznie może nie jest ciężko za to psychicznie już tak.

już nie klient

dramat, nigdy więcej tego badziewia, serwis - wszystko wina klienta, jakość - zabawki z chin 100 razy lepsze, poziom Korei Północnej 100 lat temu

@już nie klient

Nie żeby coś ale to norma, że chińskie mogą być lepsze, bo co jak co ale ich gospodarka z kopyta ruszyła ostro. ;p Ciekawa tylko jestem, o którą zabawkę konkretnie chodzi? Bo na stronce trochę tego mają

Klient

Brak reakcji na zgłoszenie reklamacji zakupionego i będącego na gwarancji sprzętu elektronicznego m-ki kruger&matz. Odradzam zakup produktów tej m-ki, bo to śmiecie, jak i zakup jakiegokolwiek produktu w firmie LECHPOL. Mam nadzieję, że po wprowadzeniu tzw. pisowskiego nieładu znikną z rynku raz na zawsze, co wydaje się jedynym pozytywnym akcentem w tych obu brzydko pachnących faktach. dnia 18 stycznia 2022 roku.

@Klient

Jak na dzień dzisiejszy się sprawa rozwiązała? Zareagowali w końcu jakoś na reklamacje czy dalej była cisza?

Jaka jest teraz atmosfera pracy w tej firmie,dowiedziałem się że ludzie odchodzą czy to przez zła atmosferę lub zarządzających ? Interesuje mnie stabilna, ciekawa praca w poukładanej firmie od podstaw z możliwością rozwoju osobistego i finansowego. Może warto zacząć pracę w tym miejscu ?

Jacek

Zdecydowanie Polecam Wam pracę w Rebel Electro. Pracowałem w firmie ponad 7 lat i absolutnie nigdzie nie ma takiej atmosfery oraz dbałości o pracownika. Z każdej strony otrzymujesz wsparcie i pomoc. Ta Praca to sama przyjemność. Oczywiście należy pamiętać, że należy się zaangażować w pracę aby przyniosła oczekiwane efekty :). Jak najbardziej polecam

@Jacek

Potwierdzam i zgadzam się w 100% z opinią Jacka, pracuję w firmie już jakiś czas, pracowałem w wielu firmach korporacyjnych z których uciekłem z powodu atmosfery pracy, wyścigu szczurów, braku szacunku do pracownika i jego zaangażowania Na pracownika patrzono przez pryzmat tabelki. W naszej firmie jest zdecydowanie inaczej jest szacunek, miła rodzinna atmosfera, wszyscy są gotowi i chętni do pomocy, szanowany jest balans życiowy. Każdy respektuje grafik pracy, po pracy nikt nikomu nie zawraca głowy setką telefonów i wyjaśnień. Zarząd zawsze chętny do pomocy, szanuje każde zdanie, otwarty na dyskusje i propozycje. Oczywiście to jest praca i jeżeli choć trochę się zaangażujesz to w ramach swoich obowiązków naprawdę dobrze możesz zarobić, wszystko zależy od nas. Kończąc zdecydowanie polecam pracę w naszej firmie atmosfera świetna.

Zbigniew

A jest możliwość awansu na wyższe stanowisko tak totalnie bez żadnych wniosków do szefostwa? Potrafią docenić zaangażowanego pracownika?

Mi

Nie rozumiem tak negatywnej opinii. Jak w każdej firmie zdarzają się trudne sytuacje, jednak pracuję w Lechpolu od kilku lat i nie mam większych zastrzeżeń. Miła atmosfera w zespole, bez presji i siedzenia po godzinach – co dla mnie jest bardzo ważne. Miła odmiana po korpo. Poza tym, fajnie pracuje się w miejscu, w którym zatrudnienie jest stabilne i nie trzeba stale się martwić o utratę „stołka”.

Izabela

Cześć! Co prawda nikt nie wypowiada się tu o firmie Lechpol Electronics, ale i tak postanowiłam napisać na forum. Chodzi mi mianowicie o kwestie związane z rekrutacją. Jakich właściwie pracowników potrzebują tam na chwilę obecną? Czy w ogóle mają jakieś wakaty? Koniecznie dajcie mi znać, jak coś wiecie!

Mija

Produkty tej firmy nadaja sie tylko do wyrzucenia na śmieci.Zapomnijcie o reklamacji lub zwrocie.Sprzedawcy przypadkowo zatrudnieni z ulicy ludzie,bez wiedzy technicznej i kultury osobistej.SERDECZNIE NIE POLECAM

Klient

Firma LECHPOL ELECTRONICS jest serwisantem zakupionego przez moją osobę Tabletu 2w1 Kruger&Matz. Zakupiony w zeszłym roku sprzęt był "naprawiany" 8 razy, gdzie zgodnie z prawami konsumenta klientowi przysługuje wymiana sprzętu lub zwrot kosztów po 4 nieudanej naprawie. Opinie serwisu sugerują, że sprzęt jest w pełni sprawny, a nawet zdarzyło się pouczenie, że w przypadku następnych nieuzasadnionych reklamacji zostanę obciążona kosztami. Dodatkowo po każdej "naprawie" ekran laptopa jest porysowany i zniszczony. W obecnej sytuacji komputer stanowi niezbędną rzecz do zdobywania wiedzy, jednak przez takie zachowanie, które jest brakiem poszanowania dla klienta ze strony serwisu wręcz jest to niemożliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Lechpol Electronics Sp. z o.o. - Miętne

• Jak się pracuje w Lechpol Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lechpol Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lechpol Electronics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lechpol Electronics Sp. z o.o.
  • Garwolińska 1
    08-400 Miętne
  • NIP: 8262194506 KRS: 0000615550

Lechpol Electronics Sp. z o.o.