War-Remedium

Opinie o War-Remedium

vggjk

jak firma się rozwija, to znaczy że też inwestuje, a to super

handl

Witam, owszem zmieniło się dużo , jest nowy i młody właściciel , który stawia na dalszy i intensywny rozwój firmy (która jest znana na rynku) przy współpracy z handlowcami i zatrudniając nowych i chętnych do pracy.Proszę sprawdzić

anonim - 2009-12-12 16:14:53 Były pracownik, Śląsk - 2009-11-08 14:16:01 Firma War-Remedium płaci Przedstawicielą Handlowym bardzo słabo.Jest to raczej praca dodatkowa ponieważ za te pieniądze raczej nie da się żyć. Firma się też nie rozwija ponieważ nie ma w niej nowych rozwiązań związanych z marketingiem, a odpowiedz na anonim przedstawiciela handlowego z regionu śląskiego Panie Pawle! Jestem zaskoczona Pana negatywną oceną naszej firmy po tak długim okresie po naszym rozstaniu Firma "war-REMEDIUM" nie jest koncernem i ma zasady marketingowe wypracowane przez lata i sprawdzone w działalności mniejszych firm. Rozliczenie z handlowcem opiera się głównie na prowizji:od obrotów firm juz współpracujących(za bieżącą opiekę),od firm nowych(za pozyskanie),oraz jest stała kwota za uzytkowanie samochodu(nie dajemy samochodu słuzbowego. Tak więc nie firma "war-REMEDIUM" żle płaci,a operatywność handlowca była niewystarczająca ze ze składowych zarobił za mało,albo miał zbyt wygórowane żądania. A prawda jest również fakt ,ze firma "war-REMEDIUM"nie wymusza na handlowcu wyłączności,a moze działać w branzach pokrewnych(nie konkurencyjnych),jezeli efekty jego łączonej pracy sa satysfakcjonujące dla firmy "war-REMEDIUM" Dyr.Alfreda Pośnik

Były pracownik, Śląsk

Łoś
@Były pracownik, Śląsk 08.11.2009 14:16

Jeśli robisz takie błędy pisząc krótki tekst (przedstawicielĄ) to nie powinieneś byś przedstawicielem. Poszukaj mniej wymagającej pracy.

Zostaw opinię o War-Remedium - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie War-Remedium