Opinie o THR Sp. z o.o w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie THR Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie THR Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THR Sp. z o.o w Gdańsk

Joanna

Zamrażanie wypłaty do 21 dnia następnego miesiąca :) super, miesiac na lodzie

@Paula

Pani Paulo, w związku z faktem, że wypłaty wynagrodzeń przy umowach zlecenie są do 21 następnego miesiąca to zaliczki wypłacamy przed pierwszym wynagrodzeniem. Powód bardzo prosty. Jeżeli ktoś zaczyna pracę z początkiem miesiąca musi czekać ponad półtora miesiąca. Przy kolejnych wypłatach się proces wyrównuje. Dlatego zaliczki są tylko i wyłącznie w pierwszym miesiącu pracy. Przy kolejnych nie mamy takiej możliwości z powodu bardzo dużej liczby zleceniobiorców. Pozdrawiam

Joanna

Zamrażanie wypłaty do 21 dnia następnego miesiąca :) super, miesiac na lodzie

@Joanna

Dzień dobry Pani Joasiu, w przypadku umów zleceń wynagrodzenia wypłacane są do 21, istnieje możliwość wypłaty zaliczek jeżeli jest taka konieczność. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt ze swoim koordynatorem bądź kierownikiem, wypracujemy wspólnie najlepsze rozwiązanie z sytuacji. Pozdrawiam

Paula Nowy wpis
@Sylwia

Szanowna Pani Sylwio, Rzeczywiście gdy się zatrudniałam i mówiłam o mojej sytuacji dostałam zapewnienie, że można poprosić o zaliczkę i nie ma z tym problemu. Gdy jednak po 3 miesiącach pracy poprosiłam o zaliczkę, otrzymałam informację od koordynatorki, że niestety nie ma już takiej możliwości…. Przykre, bo poczułam się nabrana na puste hasło - a firma nawet nie przychyliła się do prośby gdy miałam na prawdę tego miesiąca ciężką sytuację (mimo godzin ponad normę).

Sylwia Nowy wpis
@Paula

Kandydatka Nowy wpis

W firmie panuje ogromny chaos, ludzie pracujący w biurze są przepracowani, odbierają telefony często po godzinach, a płaca jest śmiesznie mała w okolicach najniższej krajowej. Firma nie proponuję tez umow o pracę jesli chodzi o pracę biurową, a zawarte zlecenie wypełnia wszystkie znamiona umowy o pracę i firma powinna byc zgloszona do PIPu. Jak zapytałam na rozmowie Panią Sylwię dlaczego to nie jest umowa o pracę skoro praca jest 8 g dziennie od pon do pt nie umiała odpowiedzieć.

Sylwia Nowy wpis
@Kandydatka

Szanowna Pani, Prosimy się podpisać chętnie wyjaśnimy sytuację. W naszych biurach nie ma umów zleceń po okresie próbnym. Ciekawe skąd kandydatka ubiegające się o pracę może mieć wiedzę o jakimkolwiek chaosie czy też pracownikach w naszych zespołach. Opinia jak widać jest mało kompetentne. Zapraszam do rzeczowej konwersacji. Pozdrawiam Sylwia

Czy w THR Sp. z o.o występują paczki/bony świąteczne?

Nie ma nic na święta? A tak ogólnie jakieś dodatki? Finansowe czy nie, chociaż najbardziej mi zależy na premiach. Ale w poprzedniej firmie miałem też pakiet opieki prywatnej lekarskiej i chciałbym kontynuować. Dają coś takiego?

Maja

Pracuję od 12 miesiącu i jestem bardzo zadowolona. Wydaje mi się, że trzeba po prostu chcieć pracować. Pana opinia nic nie wnosi ponieważ nie ma konkretów. Z czym Pana oszukali?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie THR Sp. z o.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Hanka

Jak to możliwe ze na ten moment nie ma zadnej oferty w zakładce praca w tej agencji? Z tego co widzę z opinii nie trzeba mieć doświadczenia a jestem po zawodówce i nie pracowałam właśnie i koleżanka mi doradziła ze jest ta agencja. Na stronie piszą również ze można napisać do rekrutacji jeśli nie ma żadnych ofert, ktoś tak pisał i dostał szybko odpowiedz ?

Mała

Hej, jest szansa żeby w tym roku jeszcze kogoś rekrutowali? Sporo osób pisze tutaj o pracy przez ich agencję dla ich klientów, którzy szukają pracowników, a mnie ciekawi jednak bezpośrednio praca w ich firmie w centrali, dokładnie w dziale HR, czy ktoś z takich pracowników tutaj jest w stanie sie wypowiedzieć jak wygląda u nich praca i jakie stawki proponują dla swoich pracowników?

xxx
@Mała

Witajcie, Byłam w ich oddziale w Tczewie na rozmowie rekrutacyjnej. Rozmowa przebiegła bardzo dobrze, zdziwił mnie fakt, że dają szanse nawet osobą bez doświadczenia. Pani Kierownik osoba bardzo życzliwa i otwarta. Wynagrodzenia mają na poziomie 4,000,00 zł - 6,000,00 zł netto. Z tego co się dowiedziałam rekrutacja jest otwarta w 3 oddziałach - maja na stronie na FB - Tczew, Łódź, Olsztyn, Białystok.

Oluś
@xxx

A osoby bez doświadczenia przechodzą jakieś przeszkolenie? Wiesz czy może wtedy ten okres jest normalnie objęty pensją? Ile czasu trwała ta rozmowa, można zmieścić się w godzinie?

Jak wygląda sprawa grafiku w THR Sp. z o.o. Czy pracodawca idzie na rękę?

Karola

Zależy o co pytasz? THR z tego co widzę już nie prowadzi rekrutacji bezpośrednio do siebie....

Xxx

Dokładnie czytajcie pseudo umowy, sprawdźcie każdy podpunkt. Mi nie dała spokoju stawka, w e-mail podane dwie, na umowie jedna. Dzwoniąc i pytając dlaczego na umowie jest jedna usłyszałam, że ' w tym miesiącu jest Pani tylko na kasie fiskalnej,stąd tez jedna stawka'.. Na pytanie ' a co jeżeli ktoś nie będzie mógł przyjść i się zamienię, usłyszałam ' to proszę się nie zamieniać z nikim '. Generalnie śmiech na sali. Gdy zadałam pytanie o to, czy w umowie widnieje zapis o tym, ze po rozwiązaniu umowy angencja będę mogła zatrudnić się na własną rękę w konkretnym sklepie, Pani powiedziała, że tak, że ich agencja walczy z tym, żeby takiego zapisu nie było, tymczasem w umowie' §6 zleceniobiorca oświadcza, że w przedmiocie okresów wykonywania pracy tymczasowej na rzecz danego pracodawcy na podstawie umów, oraz na podstawie umów prawa cywilnego (sklep XXX) OKRESIE OSTATNICH 36 MIESIECY NIE WYKONYWAŁAM/EM PRACY TYMCZASOWEJ NA RZECZ WSKAZANEGO PRACODAWCY UŻYTKOWNIKA LUB UMOWY CYWILNOPRAWNEJ LUB WYKONYWAŁEM PRACĘ TYMCZASOWĄ NA RZECZ WSKAZANEGO PRACODAWCY UŻYTKOWNIKA LUB UMOWY CYWILNOPRAWNEJ." Zapytałam o ten zapis, pani stwierdziła, że to się tyczy przejścia z agencji do anencji ( przez 3 lata nie możecie podjąć pracy w konkretnym sklepie na umowę zlecenie z innej agencji), za to usłyszałam 'ALE ... ' jeżeli sklep XXX Będzie chciał panią przejąć na wyłączność na umowę o pracę, myślę, że się dogadamy polubownie '. Jak poprosiłam o to, żeby zmienić umowę na taką, żeby było zawarte w niej to co Pani powiedziała przez telefon usłyszałam ' Nie możemy tak zrobić. Zapytałam więc o sporządzenie aneksu do umoy, Pani zaczęła się gubić i motać, nie wiedziała co ma mówić. Jednym słowem porażka, uważajcie.

Aleksander
@Xxx

No co? W końcu uda ci się uzyskać ten aneks do umowy czy zrezygnowałaś z zatrudnienia? Bo faktycznie co innego na piśmie a co innego ustnie? Te stawki które ci podali bardzo się od siebie różniły?

@Xxx

Zapis, który Pan przytoczył dotyczy zatrudnienia przez Agencje nie dłużej niż 18 miesięcy. Nie jest to wymysł Agencji a ustawodawcy. Zapraszam do zapoznania się z ustawą o zatrudnieniu przez APT. Warto czasem zaczerpnąć wiedzy zanim napisze się komentarz. Jeżeli pracuje Pan na stanowisku kasjera, dlaczego domaga się Pan stawki dotyczącej innego stanowiska? Nie może Pan się tak po prostu zamieniać bo należy przejść szkolenie. Pozdrawiam

@Aleksander

Szanowny Pani Aleksandrze, Stawka na umowie nie różniła się z rozmową. Następuje podział stawek, który jest uzależniony od stanowiska. Nie możemy przygotować aneksu dotyczącego innej stawki, jeżeli kandydat nie przeszedł odpowiednich szkoleń. W razie pytań zapraszam do kontaktu. kierownik.gdansk@thrgroup.pl Pozdrawiam

Na jakie wsparcie w THR Sp. z o.o mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Weronika

Pamietajmy, że to jest Agencja Pracy i w większości umowy są czasowe. Ja pracowałam będąc w ciąży i wszystko było tak jak trzeba. Niejednokrotnie byłam na L4 - nie było problemów, pieniążki zawsze na czas. Panie z biura często nawet pytały „Jak się czuje?”. Ja osobiście mam dobre doświadczenia :)

Renata
@Weronika

Oooo... a nie ma możliwości zatrudnienia bezpośrednio przez firmę, a nie przez agencję? Czy pracując w ciąży miałaś jakieś szczególne przywileje, na przykład mogłaś wyjść wcześniej z pracy jeśli źle się poczułaś?

fiona

Ostrzegam przed Firmą THR sp. z oo Gdańsk ul. Potokowa 26. Mimo zawartej z nimi umowy i wykonaniu przeze mnie usługi /noclegi dla 10 pracowników/ , do tej pory nie zapłacili mi za miesiące kwiecień i maj 2022.. Kwota ponad 9000,00zl Nie odbierają telefonów, nie można uzyskać kontaktu do osób decyzyjnych w firmie, nie reagują na maile i na przedsądowe wezwania do zapłaty. Z opowiadań zakwaterowanych u mnie pracowników wynika, że także oni nie mają wypłaty w terminach. Spóżnienia ok, 1 tygodnia. Jak ktoś się dopomina, wyciągają z kieszenie 100,00zl i tym chcą sprawę załatwić. Jak najdalej od tych ludzi.....

@fiona

Czyli to nie tak, że robią komuś po złości tylko w firmie są problemy z płynnością? Co nie zmienia faktu, że powinni normalnie z Tobą się dogadać. Jak będziesz egzekwować swoje należności?

Ela
@fiona

Współpracuje z firmą już dwa lata. Raz zdarzyło się opóźnienie w płatności o czym zostałam poinformowana. Mało tego otrzymałam rekompensatę. A więc 100 zł o której pisze wyżej Pani jest absolutną nie prawdą. Rekompensata to zupełnie co innego. Kontakt również bez zarzutu. Na stronie są dostępne kontakty i myślę, że dla chcącego nie ma żadnych przeszkód w kontakcie zarówno osobistym jak i telefonicznym. Słabe jest to, że osoba wynajmująca nocleg wypowiada się za pracowników, którzy mimo wszystko pracują dalej. Chyba o czymś, a właściwe o kimś to świadczy. Ja mogę z czystym sumienie polecić. Mają ciekawe oferty i to nie za najniższą krajową i na zaliczki w trakcie miesiąca można liczyć i to nie tylko w przypadku pracowników z Ukrainy.

@Monika

Płatność została zrealizowana. FV została nieprawidłowo wystawiona, dlatego tez płatność została wstrzymana. Informacje od nas oczywiście wyszła.

@Sylwia

Czyli był problem z nawiązaniem kontaktu czy nie? Bo podobno na maile nikt nie reagował

@Monika

Pani Moniko, Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby żaden mail nie został bez odpowiedzi. Większość naszych kontrahentów kontaktuje się właśnie droga mailowa i nie ma absolutnie żadnych trudności.

@Sylwia

W takim razie przepraszam za tę wątpliwość. Oprócz maila jak jeszcze można się skontaktować?

Pracownica
@fiona

Pracownikom thr też nie płacą na czas. Obiecują umowę o pracę, której nie zobaczysz nigdy.

Elżbieta

Szukają specjalisty ds. rekrutacji do Olsztyna i jestem zainteresowana, ale mam pytanie: podane widełki to 4-5 tys. zł brutto. Czy to sama podstawa, czy juz są w tym zawarte jakieś premie za skueczność i wyniki?

Wszystko na najwyższym poziomie, polecam!

Robert

Żenada, brak wynagrodzenia za 2 miesiące, nie polecam.

Nina
@Robert

Proszę podaj konkretnie sytuacje. Gdzie pracowałeś ? I do kogo zgłosiłeś brak wynagrodzenia. Pracuje ponad rok i nigdy nie było takiej sytuacji.

@Robert

Szanowny Panie Robercie, Wypłata wynagrodzenie nastąpiła zgodnie z umową do 21 następnego miesiąca na wskazany przez Pana rachunek bankowy. Zarówno za miesiąc wrzesień 2022, jak i za miesiąc październik 2022. W dniu dzisiejszym tj. 4.12.2022 3 krotnie próbowałam się z Panem skontaktować telefonicznie, niestety odrzucał Pan wszystkie moje połączenia. Pozwoliłam sobie napisać sms z prośbą o kontakt w celu wyjaśnienia, niestety również bezskutecznie. Panie Robercie, nie wiem jaki cel jest Pańskiego działania, ale prosimy o zaprzestanie wystawiania opinii, które nie są zgodne z prawdą. Dla nas jako pracodawcy głównym a zarazem najważniejszym aspektem jest terminowość wypłat wynagrodzeń. Przykładem tego jest nasza wieloletnia współpraca z naszymi Klientami. W razie dodatkowych pytań jestem do Pana dyspozycji. Pozdrawiam Kierownik Regionu

@Sylwia

@Sylwia Dziękuję za kontakt i wyjaśnienie sytuacji. Wynagrodzenie zostało wypłacone, przepraszam to mój błąd.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w THR Sp. z o.o?

Mariusz

Kierownik Regionalny jest bardzo sympatyczny, bardzo chętny do pomocy. Pytanie czy chodzi o kierowników u danego Klienta???

Kasia Rybnik

Zgodziłam się na drobne zlecenie z tej firmy. Do umycia miałam 3 paczkomaty z dpd w rybniku. Cena w porządku. Przy każdym paczkomacie robiłam dokumentacje telefonem i na bierząco wysyłałam. Nie było problemu z Kontaktem. Po skończeniu zlecenia do 5 minut miałam kasę wysłana na telefon (blik).

Miśka

Żenada, nie płacą na czas, nie odbierają telefonu, brak kontaktu. Omijać!

Grzesiu

Bardzo polecam firmę THR a szczególnie oddział w Gdańsku. Panie w biurze są bardzo pomocne i podchodza bardzo profesjonalnie i indywidualnie do zatrudnienia. Fajne oferty pracy no i stawka bardzo wazna kwestia! POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o THR Sp. z o.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w THR Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy THR Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THR Sp. z o.o?

THR Sp. z o.o