Opinie o Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Klient Nowy wpis
Inne

jako były klient przestrzegam przed dawaniem im strony do pozycjonowania, dyletanci, jedyne co umieją to wystawiać FV za nic, po kilku miesiącach obnizyli mi pozycje strony, nie zanotowałem żadnych przyrostów linków w tym czasie, dostawałem ogólnodostepne "raporty" z GA po miesiącu "pozycjonowania" nic w czasie rzeczywistym, firma zatrudnia nowicjuszy bez znajomosci podstaw pozycjonowania.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.?

Pracodawca Nowy wpis
@Pytanie

Swobodna, tak byśmy to określili. Obecną pracę na HO z powodu trwającej pandemii umila nam integracja, dzięki działającej wewnątrz grupy SEO, zespołu dbającego o wewnętrzną współpracę. Rodzice bawią się z dzieciakami wspólnie, aktywni trenują z trenerem personalnym, a inni spędzają wspólnie czas np. grając w planszówki, czy gry online.

Marta
Inne

Powiedzcie czy teraz firma prowadzi rekrutacje? Na co warto zwrócić uwagę podczas rekrutacji?

Pracodawca Nowy wpis
@Marta

Cześć Marta, obecnie prowadzone rekrutacje możesz sprawdzić na: https://pro-pozycje.pl/praca Nawet jeżeli nie ma tam interesującego Cię stanowiska, prześlij nam CV na kontakt. Przemyślimy :)

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.?

Pracodawca
@Pytanie

Każdy proces rekrutacyjny jest inny. Nie można tego przewidzieć. Nie pojawiają się też pytania w stylu "jak byś sprzedał/a ten długopis". Staramy się poznać kandydata, jego cele i aspiracje. Jeżeli kogoś zatrudniamy staramy się, żeby pasował do zespołu.

logo firmy Młodszy Specjalista SEM
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista AI (m / k) (ID 125)
Oborniki Śląskie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
(439 opinii)
Wyślij CV
logo firmy IT Support Analyst
Warszawa
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master
Warszawa
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
(838 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
monika

Z Pro-Pozycjami współpracowałam od marca ubiegłego roku. Ze względu na specyfikę mojego stanowiska (freelancer) początkowo ciężko było mi się wdrożyć w strukturę firmy. Nie do końca podobał mi się przepływ informacji ale z czasem utworzono procedury do naszej współpracy i wszystko zaczęło iść w odpowiednim kierunku. Pracę w Pro-Pozycjach polecam przede wszystkim ze względu na swobodną atmosferę, elastyczność i możliwość rozwoju.

Pracodawca
@monika

Dzięki Monika, współpraca z Tobą pozwoliła wiele rzeczy postawić tak jak powinny wyglądać.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.?

Pracodawca
@Pytanie

W związku z płaską strukturą, wszyscy się znają. Menedżerowie nie lubią formalnych regułek i zwrotów, dlatego nie istnieje dress code, ani wielostopniowa delegacja pracy. Zespół ma określone zadania i z nich jest rozliczany. Możliwa jest praca w różnych godzinach, również jeżeli to konieczne, w ramach home office.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pracodawca
@Pytanie

Wszystkie umowy, które zawieramy w okresie próbnym to umowy o pracę :)

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.?

Pracodawca
@Pytanie

Cześć, zależnie od działu, doświadczenia kandydata i projektu stosujemy różne okresy próbne. Najdłuższy jaki pamiętam to 3 miesiące. Oczywiście od początku do końca zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę.

Tomasz Lipiński
 Rekomendacja

Witam nazywam się Tomasz Lipiński w formię pracowałem 4 miesiące. Okres ten wspominam, bardzo dobrze, chodziarz momentami było bardzo trudno pod względem komunikacyjnym i to kosztowało mnie dużo nerwów. Bardzo brakowało mi jasnych procedur działania, oczekiwań, były też braki pod względem szkoleniowym. Pracę polecam młodym osobą na początku kariery zawodowej, są teraz bardzo duże możliwości rozwoju więc warto. Zrezygnowałem z pracy ponieważ nie czuje tego produktu i takiej formy sprzedaży. Co do firmy nie każda osoba będzie tu pasować, jest specyficzny klimat, na pewno firma nie działa w sposób szablonowy.

Pracodawca
@Tomasz Lipiński

Tomek, wielkie dzięki za opinie! Te 4 miesiące współpracy pozwoliły nam wyciągnąć sporo wniosków w kontekście wdrażania nowych pracowników. Uwagi, które nam przekazałeś w tym tygodniu są dla nas bardzo cenne, pozwolą nam poprawić ten procesy wdrożenia po zmianach, które w tym roku następują w dziale handlowym. Wpadnij do nas za jakiś czas, chętnie dowiemy się jak poszło Ci w nowej pracy i czy udało Ci się zrealizować postawione cele osobiste! MK

Pracodawca

Z naszej strony zadziałała prawdopodobnie trochę klątwa wiedzy. Co dla nas było oczywiste, dla Tomka nie musiało i odwrotnie. Dzięki tej współpracy dodamy do karty wdrożeniowej rzeczy, których brakowało, na które Tomek zwrócił uwagę. Aplikuj Sławku, chętnie się poznamy :) MK

Pracodawca

Dzięki, że się tutaj pojawiłeś. Mam nadzieje, że zostawisz wartościowy komentarz. Jestem Mateusz i w firmie pracuje od początku jej powstania. Zaczynałem jako sprzedawca, dziś wspieram dział handlowy w projektach wizerunkowych i relacyjnych (jak choćby obsługa panelu Go Work). Moje opinie o firmie Pro Pozycje można podsumować krótko: w zakresie marketingu internetowego można się tutaj mocno rozwijać. Być może uznasz, że nie jest to do końca wiarygodna opinia, bo wciąż tu pracuje, ale z drugiej strony, żeby siedzieć kilka lat w jednym miejscu też trzeba mieć cel :) Zachęcam do rekrutacji przy naszych najbliższych projektach!

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.?

  Kandydaci do pracy w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.
4/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Powstańców Śląskich 5 piętro 3
  53-332 Wrocław
 • NIP: 8992712853 REGON: 021462833 KRS: 0000588216
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.
Przejdź do nowych opinii