counter
4 2 19 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Czy Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. organizuje staże dla studentów?

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.?

Pracodawca Nowy wpis
@Pytanie

Swobodna, tak byśmy to określili. Obecną pracę na HO z powodu trwającej pandemii umila nam integracja, dzięki działającej wewnątrz grupy SEO, zespołu dbającego o wewnętrzną współpracę. Rodzice bawią się z dzieciakami wspólnie, aktywni trenują z trenerem personalnym, a inni spędzają wspólnie czas np. grając w planszówki, czy gry online.

Marta

Powiedzcie czy teraz firma prowadzi rekrutacje? Na co warto zwrócić uwagę podczas rekrutacji?

Pracodawca Nowy wpis
@Marta

Cześć Marta, obecnie prowadzone rekrutacje możesz sprawdzić na: https://pro-pozycje.pl/praca Nawet jeżeli nie ma tam interesującego Cię stanowiska, prześlij nam CV na kontakt. Przemyślimy :)

TakNie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.?

@Pytanie

Każdy proces rekrutacyjny jest inny. Nie można tego przewidzieć. Nie pojawiają się też pytania w stylu "jak byś sprzedał/a ten długopis". Staramy się poznać kandydata, jego cele i aspiracje. Jeżeli kogoś zatrudniamy staramy się, żeby pasował do zespołu.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

monika

Z Pro-Pozycjami współpracowałam od marca ubiegłego roku. Ze względu na specyfikę mojego stanowiska (freelancer) początkowo ciężko było mi się wdrożyć w strukturę firmy. Nie do końca podobał mi się przepływ informacji ale z czasem utworzono procedury do naszej współpracy i wszystko zaczęło iść w odpowiednim kierunku. Pracę w Pro-Pozycjach polecam przede wszystkim ze względu na swobodną atmosferę, elastyczność i możliwość rozwoju.

@monika

Dzięki Monika, współpraca z Tobą pozwoliła wiele rzeczy postawić tak jak powinny wyglądać.

TakNie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.?

@Pytanie

W związku z płaską strukturą, wszyscy się znają. Menedżerowie nie lubią formalnych regułek i zwrotów, dlatego nie istnieje dress code, ani wielostopniowa delegacja pracy. Zespół ma określone zadania i z nich jest rozliczany. Możliwa jest praca w różnych godzinach, również jeżeli to konieczne, w ramach home office.

TakNie

Czy w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

Wszystkie umowy, które zawieramy w okresie próbnym to umowy o pracę :)

TakNie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k.?

@Pytanie

Cześć, zależnie od działu, doświadczenia kandydata i projektu stosujemy różne okresy próbne. Najdłuższy jaki pamiętam to 3 miesiące. Oczywiście od początku do końca zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę.

Tomasz Lipiński
 Rekomendacja

Witam nazywam się Tomasz Lipiński w formię pracowałem 4 miesiące. Okres ten wspominam, bardzo dobrze, chodziarz momentami było bardzo trudno pod względem komunikacyjnym i to kosztowało mnie dużo nerwów. Bardzo brakowało mi jasnych procedur działania, oczekiwań, były też braki pod względem szkoleniowym. Pracę polecam młodym osobą na początku kariery zawodowej, są teraz bardzo duże możliwości rozwoju więc warto. Zrezygnowałem z pracy ponieważ nie czuje tego produktu i takiej formy sprzedaży. Co do firmy nie każda osoba będzie tu pasować, jest specyficzny klimat, na pewno firma nie działa w sposób szablonowy.

@Tomasz Lipiński

Tomek, wielkie dzięki za opinie! Te 4 miesiące współpracy pozwoliły nam wyciągnąć sporo wniosków w kontekście wdrażania nowych pracowników. Uwagi, które nam przekazałeś w tym tygodniu są dla nas bardzo cenne, pozwolą nam poprawić ten procesy wdrożenia po zmianach, które w tym roku następują w dziale handlowym. Wpadnij do nas za jakiś czas, chętnie dowiemy się jak poszło Ci w nowej pracy i czy udało Ci się zrealizować postawione cele osobiste! MK

Pracodawca

Z naszej strony zadziałała prawdopodobnie trochę klątwa wiedzy. Co dla nas było oczywiste, dla Tomka nie musiało i odwrotnie. Dzięki tej współpracy dodamy do karty wdrożeniowej rzeczy, których brakowało, na które Tomek zwrócił uwagę. Aplikuj Sławku, chętnie się poznamy :) MK

Pracodawca

Dzięki, że się tutaj pojawiłeś. Mam nadzieje, że zostawisz wartościowy komentarz. Jestem Mateusz i w firmie pracuje od początku jej powstania. Zaczynałem jako sprzedawca, dziś wspieram dział handlowy w projektach wizerunkowych i relacyjnych (jak choćby obsługa panelu Go Work). Moje opinie o firmie Pro Pozycje można podsumować krótko: w zakresie marketingu internetowego można się tutaj mocno rozwijać. Być może uznasz, że nie jest to do końca wiarygodna opinia, bo wciąż tu pracuje, ale z drugiej strony, żeby siedzieć kilka lat w jednym miejscu też trzeba mieć cel :) Zachęcam do rekrutacji przy naszych najbliższych projektach!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 2 ocen.