Opinie o European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Greg Nowy wpis

Zapomnijcie o pracy tam. Po opiniach widzę, że nic się nie zmieniło. Pracowałem tam przez 3 tyg. na początku 2014 r. Takiego mobbingu, agresji i poniżania pracowników dawno nie widziałem. Trudno sobie to wyobrazić. Liczba zadań niemożliwa do wykonania. Pretensje o niewykonane zadania, na które zwyczajnie brakuje czasu. Bezpodstawne oskarżenia o korzystanie z komputera do celów prywatnych. Skończyło się złożeniem wypowiedzenia i pójściem na L4 byle dotrwać do końca umowy. Wynagrodzenie 1500 netto. Lepiej pracować w Żabce.

Aleksandra Nowy wpis
@Greg

Czy jest tu ktoś kto obecnie pracuje i może powiedzieć czy dalej tak jest ? I jak obecnie wyglądają zarobki?

xzy Nowy wpis
@Aleksandra

Nic się nie zmienia. Nadal nie warto.

Xyz

Nie polecam, jeśli ktoś chcę zarabiać i być dobrze traktowany. Nie ma ani jednego, ani drugiego. Firma uczy co najwyżej, że nie wszystkim warto dawać kredyt zaufania. PTSD po tej pracy masz jak w banku.

Edyta
@Xyz

To nie pierwszy komentarz o traktowaniu pracowników. Napiszesz czego można się tam spodziewać?

Xyz
@Edyta

Metaforycznie powiem, że wchodząc do pomieszczenia czujesz kosę w powietrzu. Nie ma chęci współpracy z pracownikiem za to jest chęć dominacji. Typowa przemoc psychiczna i zwalanie winy na pracowników, zero umiejętności przyznania się do błędu. Wiadomo, że jako pracownicy nie jesteśmy idealni aczkolwiek w normalnym miejscu się rozmawia i negocjuję ewentualnie zwalnia. Tam nie ma merytoryki, tylko krzyk i manipulacja. Ciągła rotacja ludzi.

Zuzanna
@Xyz

A o jakim dziale i stanowisku mowa? Widziałam w internecie że szukali kogoś jako Pracownik administracyjno-biurowy. I szukam info o atmosferę w dziale. Jakie są relacje między pracownikami i z przełożonymi? Jest miło? Struktura jest mocno hierarchiczna w pracy?

Prac
@Zuzanna

Tam nie ma działów. Jest szefostwo i poddani. Cały czas są szukani pracownicy administracyjni. Relacje są jak wyżej opisane, a PTSD to nie jest przesada. Struktura mocno hierarchiczna jak to w „rodzinnych” firmach bywa. Za żadne skarby bym tam nie poszła, gastro lub callcenter jest przy tym mentalnym odpoczynkiem i z o wiele lepszymi zarobkami. Prestiżowa nazwa to totalna zmyła, ani europejski ani o zrownoważonej energii.

Beata Nowy wpis
@Prac

nie ma działów? a można dopytać jakie wszystkie stanowiska są tu potencjalnie do obsadzenia? ile osób w sumie powinno pracować?

Traktowanie pracownika poniżej jakiejkolwiek godności. Na początku są pozory. Mobbing, stres, krzyki, błędny których nie popełniłeś. Pieniądze żadne (najniższa krajowa często) a stres który później odreagowuje się tygodniami.

Zostaw merytoryczną opinię o European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o.?

European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o.
  • Chocimska 31 lok. 9
    00-791 Warszawa
  • NIP: 5260038841 REGON: 010659642 KRS: 0000207822

European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o.