Hammerjobs Sp. z o.o.

Opinie o Hammerjobs Sp. z o.o.

Kolega z Sosnowca

Praca przez Hammerjobs w Sango spoko. Koordynator trochę rozczepany ale załatwi co potrzeba. Nawet jak zapomni to powie i stara się wszystko nadrobić. System 4brygad kwestia polubienia ale za to jest premia. Pieniądze zawsze na Czas!!!!!!!!

Akurat jak teraz jest aktualna oferta na „Sosnowiec” na wsparcie produkcji to piszą o widełkach od 4300 do 5800 zł brutto, więc już takie 25 zł od godziny raczej nie wyjdzie? Jeśli robota byłaby lekka i daliby 5800 zł to może nie wychodzi tak źle? Ale nie wiem jeszcze nie byłem

Kamil

Pracuje na Dąbrowie Górniczej, praca ciężka różnie bywało. Koordynator pomocny, zawsze mozna się z nim dogadać, zarobi dobre nie ma na co narzekać, prosty system premii. Polecam i zachęcam do współpracy z firmą.

Grzegorz
@Kamil

Tu się zgodzę. Przeszedłem z zakładu w Dąbrowie Górniczej na Sosnowiec i tez sobie chwalę załogę kierowniczą. Myśle, że ten kto chce pracować i zarobić będzie zadowolony. A wszystkie negatywne komentarze to są chyba od byłych pracowników co lubieli wybrać 4 uż w ciągu miesiąca.

ruda
@Grzegorz

możesz coś powiedzieć o pracy na kontroli jakości ?

Trw Nowy wpis
@Grzegorz

To jest praca wlasnie dla takich....dla nich szczyt marzen to 4500 za 4b ...ale jak sie nie wie jak srubokret wyglada to tak jest

pytanie Nowy wpis

Czy oferta w miejscowości Dingolfing istnieje naprawdę? Czy zbierają dane osobowe? Trudno się dodzwonić, ogłoszenie od roku jest wznawiane.

Nowy wpis

@pytanie

Witam, aktualnie nie mamy zapotrzebowania na pracę w miejscowości Dingolfing. Różnie jest może ruszyć rekrutacja w przyszłym tygodniu.

Ponad trzy lata współpracy? a nie wiecie przypadkiem czy dzięki temu jakieś przywileje nie wychodzą lub cokolwiek w ten deseń? mnie akurat na inna miejscowość ciągnie, o Sosnowiec chodzi, wózkowego szukają. Piszą, że do 6,200 zł się zarobi. ale jakbym dłużej współpracował to mam gwarant ze byłoby z czasem więcej?

Jak w Sosnowcu to nie wiem, ale w Żarach czasem też dało się zarobić z 5-6 na czysto jak był dobry miesiąc.

Od czego to zależało, że czasami się udawało a czasem nie? na jakiej podstawie się jeździ? ciekawi mnie jak resztę kwoty dobić i czy do teraz byłoby to możliwe

Firma Hammerjobs Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Operator Wsparcia Produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Domka

Pracowałam 2 lata temu w HJ. Dobra,naprawdę dobra firma.Gòra super.Pan Arnold- szacunek mało takich ludzi .Młoda kadra.z młodymi ludźmi wiadomo-mlodosc popełnia błędy...Ha ha.Ale firma ma jasne zasady, pensje bardzo dobre,wypłata na czas,premie też były.Wykonczyly mnie nocki, zdrowie trochę zawiodło bo inaczej to do dziś bym pracowala. Jedyne złe wspomnienie-Pani Roksana z Sosnowca.,zdegradowana kierowniczka brygady C....kultury i wykształcenia brak...

Hermiona
@Domka

Domka w sosnowcu pracowałaś przy szkle ? bo jak tak to wiem o czym mówisz i o kim i zgadzam się z tobą :) HJ Zgodze się jest frontem do pracownika wynagrodzenie dobre a nawet Bardzo dobre jeśli ktoś chce :)

Jak długo trwa proces awansu w Hammerjobs Sp. z o.o.?

Pracowałem przez Hammera na terenie Saint Gobain w Żarach ponad 3 lata. Bardzo dobra współpraca i zarobki. Polecam.

Andżela

A te problemy o które ktoś teraz niedawno spytał to maja faktycznie występować? zastanawiają mnie tez te umiejętności lakiernicze z mile widzianych w ofercie. Faktycznie wpłyną na początkową stawkę czy jednak i tak po czasie trzeba byłoby się tego nauczyć?

Kazik

Jak praca w Chorzowie ? Idzie pracowac czy jakies problemy i udziwnienia ?

Jaki ten dodatek za pracę w nocy tutaj dają? Ciekawy jestem, bo napisali o tym w ofercie na elektromontera. I ogółem wcześniej na noce nie pracowałem, więc nie wiem jak to działa. No i napiszcie oczywiście, ile tych Nocek tak w miesiącu mniej więcej jest. Ja nie wiem czy ja dam radę w moim wieku tak pracować. Ale zależy mi na pracy i co

Hammerjobs Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kontroler jakości. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

NOWY

Zmień firmę i daj spokój z pracą w Hammer Jobs

Pytam

Jakie zarobki w dabrowie górniczej bez nadgodzin?

Pomocny
@Pytam

Wszystko zależy od ilości godzin przepracowanych. Masz stawkę z godzinę plus dodatki.

Nie warto

Nie polecam pracy

Dawid

Super miejsce pracy :)

Halina
@Dawid

Sporo ogłoszeń mają aktywnych. Możesz mi napisać czy na produkcji dużo kobiet pracuje? Bardzo ciężka fizycznie jest ta praca?

@Halina

Długo czekacie na odpowiedź o pracę od hj

Dzięki za wpisy właśnie aplikowałem czekam na odpowiedź

Barbara

Czy na kontroli jakości pracują jakieś panie? W ogłoszeniu mowa o obsłudze narzędzi elektrycznych, zastanawiam się, czy duża siła fizyczna jest jakimś wymogiem. Co powiecie?

kkkkkkk

W KTORYM MIEJSCU SIE ZNAJDUJE FIRMA W ZAWIERCIU??

Natalia

Cześć, wiadomo w zasadzie jakie obecnie warunki mają tutaj sami koordynatorzy jeśli o zatrudnienie chodzi? Ciekawa bym była jak praca wygląda z ich perspektywy i w jaki sposób jest nagradzana. Ktoś wie?

Korolina

Praca w Ełku ZEM spoko. Pani koordynator chodzi i załatwia rzeczy. Pan Józek super kierownik

Madzia
@Korolina

A jak zarobki? Kiedyś pracowałam w ZEMie, wesoło nie było. Weekendy dalej wolne?

Nowy pracownik

Pracuję od niedawana na sango w Dąbrowie Atmosfera wporządku praca może nie należy do najlżejszych ale wynagrodzenie ok Współpraca z koordynatorem przebiega sprawnie

Honorata
@Nowy pracownik

A możesz powiedzieć ile tak mniej wiecej wynosi wynagrodzenie jeśli to nie tajemnica? I jak godzinowo się to kształtuje, ile miesięcznie godzin pracy wychodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Hammerjobs Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hammerjobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hammerjobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hammerjobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hammerjobs Sp. z o.o.