Opinie o Meritum Cloud Services Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Meritum Cloud Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Meritum Cloud Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meritum Cloud Services Sp. z o.o. w Kraków

Kacper Nowy wpis

Pracowałem w Meritum rok na stanowisku Cloud Specialist. Przy dołączeniu brakowało mi kilka umiejętności, jednakże firma szybko pomogła mi nadrobić zaległości. MCS bardzo stawia na samo rozwój co dają znać od pierwszego dnia pracy. Błyskawiczna, jasna i przejrzysta komunikacja, super przyjazna atmosfera i świetne podejście do pracownika to tylko kilka z niewielu cech Meritum Cloud. Bardzo polecam.

Łukasz Dziomdziora Nowy wpis
@Kacper

Dzięki Kacper! Cieszę się że dobrze wspominasz Meritum. Z resztą z wzajemnością ;-)

Irena

Widzę niżej info że to mała firma - mają raczej stałą ekipę ludzi czy rotacja pracowników jednak spora?

Kacper
@Irena

Ekipa jest stała, bez rotacji :)

Ewelina
@Kacper

To nikt nowy w przyszłości specjalnie nie będzie potrzebny? :(

@Ewelina

Ewelina nie do końca, firma powoli zaczyna budować większy zespół i ciągle szukamy nowych osób. Czasami są to krótkie zlecenia, ale coraz częściej szukamy pracowników do długoterminowej współpracy.

Ewelina Nowy wpis
@Michalina

O, dziękuję za odpowiedź. ;) A na dzień dzisiejszy szukacie kogoś konkretnego?

Michalina Nowy wpis
@Ewelina

W tej chwili jesteśmy w trakcie rekrutacji na stanowisko AD Migration Lead, zapraszam na naszą www gdzie na bieżąco informujemy o obecnych rekrutacjach: (usunięte przez administratora)

Michalina

Pracuję w firmie już prawie rok i bardzo cenię sobie ten czas. Dzięki Meritum nie tylko miałam możliwość rozwoju swoich umiejętności, ale też podoba mi się faktyczny wpływ na działania firmy. Każdy dzień pracy tutaj jest dniem pełnym możliwości i równocześnie kiedy potrzeba zwolnić tempo to jest to możliwe. Otwarta komunikacja, jasno określone zasady współpracy oraz szczerość i zrozumienie to tylko jedne z wielu zalet (wartości) które otrzymujemy pracując w Meritum. Jeśli szukasz firmy, w której możesz naprawdę poczuć się częścią zespołu i mieć realny wpływ na swój rozwój to Meritum Cloud będzie miejscem w którym odnajdziesz się już pierwszego dnia.

Mirosław

Wie ktoś czy firma posiada swoją stronę internetową? Albo gdzie można znaleźć jakieś info o nich? W sieci pustki, a na forum nie piszecie. Coś mi się wydaje że mogli się zamknąć.

Łukasz Dziomdziora
@Mirosław

cześć Mirosław, Dzięki za zapytanie. Jesteśmy obecni w przestrzeni online od wielu lat i jako firma mamy się dobrze :) Rok 2022 zapowiada się rekordowy jeżeli chodzi o liczbę projektów dla naszych klientów w UK więc cały czas szukamy osób z doświadczeniem w technologiach Microsoft 365 oraz Azure. Jakbyś chciał dowiedzieć się więcej o nas to zapraszam do odwiedzenia naszej strony www oraz naszych profili na mediach społecznościowych: https://meritum.cloud/ https://www.linkedin.com/company/meritumcloud/ https://m.facebook.com/MeritumCloud/ Aktywne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie kariery: https://meritum.cloud/careers/ z pozdrowieniami Łukasz współzałożyciel i CEO

Dominika
@Łukasz Dziomdziora

Jak długie doświadczenie we wspomnianych technologiach trzeba mieć? ; )

@Dominika

to w dużej mierze zależy od stanowiska oraz od tego ile osób pracuje na danym projekcie. Wiadomo, że im kandydat ma większe doświadczenie to jest to na plus, jednak często jesteśmy otwarci też na osoby które nie maja doświadczenia ale są otwarte na rozwój. Nasi pracownicy sami mają faktyczny wpływ na ścieżkę kariery w naszej firmie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Meritum Cloud Services Sp. z o.o. na stanowisko Business Development Manager bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Jestem ciekawa jakie możliwości rozwoju oferuje Meritum. Jest realna szansa na awans na wyższe stanowisko?

@Ewa

Dziękujemy Ewa za zainteresowanie Meritum Cloud Services. Wszystko zależy od profilu pracownika, możliwości rozwoju oraz chęci rozwoju. Bardzo cenimy sobie proaktywność oraz chęć zaangażowania się pracownika w różne obszary technologiczne. Są możliwości awansu, zależy to jednak od wielu czynników: - na jakim stanowisku dołączył nowy pracownik - czy chętnie wykonuje swoje zadania oraz czy chętnie podejmuje się nowych obowiązków, certyfikacji, egzaminów, czy dzieli się wiedzą. - czy jest otwarty na awans i na nowe obowiązki - czy w zespole, w którym pracuje jest możliwość awansu. Jesteśmy małą firmą i chcemy dać szansę wzrostu zawodowego pracownikom wraz ze wzrostem biznesowym organizacji. Po więcej informacji zapraszam serdecznie do kontaktu: Aneta.bochenek@meritum.cloud

@edyta masz na myśli jakieś szkolenia ?

@Michał

Hej Michał, odpowiadam z dość sporym opóznieniem, ale mam nadzieję, ze informacją bedzie przydatna dla Ciebie, nawet te kilka miesięcy pózniej :) Pracownicy Meritum Cloud Services mają dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight gdzie mogą zrobić szkolenia techniczne z obszaru chmur: Microsoft Azure, Microsoft 365 (dawniej Office 365). Jako złoty Partner Microsoftu, nasi pracownicy powinni dbać o swój rozwoj zawodowy oraz regularnie zdobywać nowe certyfikacje. Dlatego też mają dostep w czasie pracy do środowisk testowych Customer Digital Experiences oraz dostęp do subskrypcji Visual Studio Enterprise , mogą uczyc się w godzinach pracy jak i przygotowywać do egzaminów. Koszt zdanych egzaminów jest następnie zwracany pracownikowi przez Meritum Cloud. W razie dodatkowych pytań, śmiało pisz aneta.bochenek@meritum.cloud

Pierwszy raz pracuję w firmie, w której stawianie na rozwój pracownika nie jest tylko pustym frazesem. Dzięki bliskiemu partnerstwu Meritum z Microsoftem, pracownicy mają dostęp m.in do ciekawych webinarów czy platform do budowania środowisk testowych. W firmie panuje atmosfera wzajemnego wspierania się przy zdobywaniu kolejnych certyfikatów, dzielenia wiedzą i zdobytym wcześniej doświadczeniem. Dodatkowo od pierwszych tygodni pracy, miałem możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, zarówno z klientami polskimi jak i zagranicznymi. Pracując w Meritum mam dostęp do nowoczesnych technologii Microsoftu, ale nie tylko. Firma ciągle dynamicznie się rozwija i jest świetnym miejscem na karierę w "chmurze".

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona przebiega? Jakie są szanse na pracę?

@Janusz

Witaj Janusz, do niedawna mielismy otwarte projekty. Zawsze jestesmy otwarci na rozmowę i na kontakt ze specjalistami w obszarze chmury. Mozesz smiało napisac do mnie aneta.bochenek@meritum.cloud jakie role Cie interesują, z checia odpowiem co sie u nas obecnie dzieje. Proces rekrutacyjny - przesłanie CV, jesli osoba kwalifikuję sie pod względem doswiadczenia oraz wymagan - umawiana jest 30 - 40 minutowa video rozmowa ze mną (Teams), następnie rozmowa techniczna z jednym z naszych Engineerów, jesli wszstko poszło dobrze podczas tych dwoch rozmow, a kandydat jest zainteresowany ofertą - umawiamy rozmowę firnalną z CEO. Czekam w takim razie na kontakt od Ciebie :) Pozdrawiam, Aneta

Szczepan

Bardzo dobra atmosfera wewnątrz, jasne i klarowne zasady współpracy. Zespół prawdziwych fachowców,oddanych swojej pracy. Nowoczesne technologie Microsoft, a do tego zdrowe podejście do zarządzania + zrozumienie dla work-life balance. Polecam.

Edyta

Meritum Cloud to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca swoim pracownikom wachlarz możliwości i niesamowicie szybki rozwój. Zarząd stawia na pracowników, inwestuje dla nich w szkolenia, a nawet dodatkowo wynagradza za osiągnięcia. Nigdzie indziej nie ma tak świetnej atmosfery zespołowej jak tutaj. Jeśli ktoś chce współpracować z najlepszymi ekspertami usług chmurowych, uczyć się od nich oraz zdobywać doświadczenie to jest to idealne miejsce do pracy. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Meritum Cloud Services Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Meritum Cloud Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meritum Cloud Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meritum Cloud Services Sp. z o.o.?

Meritum Cloud Services Sp. z o.o.
  • Grochowska 39A
    31-516 Kraków

Meritum Cloud Services Sp. z o.o.