Opinie o Dynamic Motors Płock Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dynamic Motors Płock Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dynamic Motors Płock Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dynamic Motors Płock Sp. z o.o. w Płock

Praca ciekawa, marka premium, możliwość uczestniczenia w szkoleniach online i wyjazdowych. Wiadomo, że aby osiągnąć sukces trzeba pracować ale chyba po to się do niej przychodzi. Atmosfera według mojej opinii bardzo pozytywna.

pekao

co to za ściema ? przemiał pracowników taki, że nawet imion już nikt nie zapamiętuje.

Adela Nowy wpis

W internecie można znaleźć ofertę pracy na stanowisko doradcy serwisowego. Wynagrodzenie w tej firmie składa się z podstawy oraz premii. Dacie znać, za co można otrzymać premię w tym miejscu? I ile tak około można tutaj zarobić? :) Jeśli chodzi o świadczenia z Funduszu Socjalnego, to dajcie znać, co wchodzi w ich skład. Małżonek szuka pracy i myśli nad złożeniem CV...

Bogdan

Szkolenia są limitowane? To znaczy należy się kilka w roku czy można brać udział w kursach wtedy kiedy pracownik tego potrzebuje? Pracodawca za nie płaci czy tylko współfinansuje?

Pracownik 2 Nowy wpis
@Bogdan

Szkolenia są organizowane przez BMW w zakresie sprzedaży, serwisu, menadżerskie itd. Każdy pracownik rozpoczynając pracę rozpoczyna "ścieżkę szkoleniową" i regularnie uczestniczy w szkoleniach online lub stacjonarnie w BMW. Zdarzają się szkolenia zagraniczne, np dotyczące nowych produktów. Koszty pokrywa firma.

Emilia Nowy wpis
@Pracownik 2

Super to brzmi :) Skoro jest coś takiego jak ścieżka szkoleniowa, to macie jasno przedstawioną ścieżkę kariery? Są perspektywy na awans czy podwyżki dla pracownika? :)

pekao Nowy wpis

Kierownik Serwisu

Żeby zakończyć tą bezpłodną dyskusję, informuję,że w Płocku nie znalazłem ludzi, którzy sprostaliby wymaganiom firmy BMW. Przeprowadziłem dziesiątki rozmów rekrutacyjnych w czasie których słyszałem o wielkich kwalifikacjach kandydatów, które były po kilku dniach pracy weryfikowane negatywnie (a propos poniższych komentarzy pracowników - ludzie do niczego). W chwili obecnej pracownicy z Włocławka stanowią trzon naszego zespołu i dopiero teraz możęmy wypełniać cele, ktore stawia przed nami centrala BMW Polska. Jeśli ktoś jeszcze chciałby porozmawiać oficjalne (bez anonimów) na temat pracy w naszej firmie, to zapraszam.

@Kierownik Serwisu

Ta wypowiedź pokazała całą klasę kadry zarządzającej. "Ludzie do niczego". Dobrze wiedzieć panie kierowniku, że jak mnie Pan zwolni to będę "do niczego"... Trochę więcej szacunku bo przyjdzie moment, że i Ciebie zastąpią jakimś wloclawiakiem.... To jest małe miasto i możecie już być pewni, że żaden szanujoncy się mehanik nie przyjdzie do was pracować, a my czekamy co z tymi naszymi pensjami bo od stycznia trohe coś nie halo. Szanujcie ludzi bydgoskie cwaniaczki.

@Kierownik Serwisu

Te, "bezpłodna dyskusja", podobno już cie posuneli kierowniczku (serwisu) bo po podwyżke poszedłeś. Widzisz jak nie warto cwaniakować. Generalnie znowu czystki w tym grajdole, pozwalniani managerowie, dzwonia do starych pracowników co sie zle rozstali z nimi i zapraszaja do powrotu. Praca tylko dla zdesperowanych wloclawiakow, co u nich bezrobocie jak na Ukrainie

Nie polecam. Wiem że ukazało się ogłoszenie na doradcę. Dużo gadania, obiecanek. Najgorszy moim zdaniem pracodawca z jakim się spotkałem. Przestrzegam

Kierownik Serwisu

W trakcie rozmowy proponowano gruszki na wierzbie, rzucano z laptopa jakimiś bajońskimi cyframi, ile to się nie zarobi. Okazało się, że w momencie docelowego zatrudnienia zaproponowano zwykłe niemenadżerskie stanowisko. Jedna wielka ściema. Nie polecam.

rozmowa ogólna bez konkretnych pytań

DOn kiszot

Witam a jakie są pensje na poszczególne stanowiska np. doradców czy kierownictwo ?Czy to najniższa krajowa czy coś więcej ?

Agnieszka
@DOn kiszot

I co tam, po takim czasie chyba już wiesz coś więcej z innego źródła na temat tych zarobków? Jak tak to dasz znać?

nicki

Pierwszy raz byłem na serwisie BMW Płock jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalną obsługą. Wcześniej byłem posiadaczem Infiniti gdzie serwis w Warszawie był beznadziejny. Polecam i na pewno będę stałym klientem BMW Dynamic Motors Płock

Jak szefostwo w Dynamic Motors Płock Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Tak było

Jak na korporację przystało - JAK PIONKI.

Pick

Dzis jestes, jutro cie moze nie byc. Ogłoszenia regularnie puszczane na twoje stanowisko a nuż trafi sie kto lepszy. Nie wiem kto potrafi w takim klimacie pracować.

@Pick

To co oznacza to, że często tam są zwalniani pracownicy?? Częste rotacje??

Magdalena
@Pick

Może to nie chodzi o zastąpienie Ciebie tylko powiększenie zespołu o nowe osoby? Czy firma nie rozwija się w tym kierunku?

Pick

Parasol z koszyka na wejściu

@Pick

jest aż tak kiepsko że na nic nie można liczyć ? no bo jak ktos parasol weźmie to co,koszyk mam sobie wziąźć ? ;)

nadzorca2

Jestem już trzeci raz w serwisie BMW Dynamic Motors i jestem pozytywnie zaskoczony obsługą, obsługa jest profesjonalna, bardzo dobry kontakt z klientem, koszty obsługi jak na markę Premium są niskie…polecam.

@nadzorca2

ty sie zdecyduj, bo serwis i w Bydgoszczy i w Płocku oceniasz. Nie rob popeliny

Jawor

Widzę, cały czas ogłoszenia, że poszukujecie pracowników. Mam nadzieję, że nikt sie juz nie nabierze na prace u was. Przychodzi sie do roboty i codziennie nie wiesz co cie czeka ,taki klimat. Pensja potrafi wejsc sama podstawa bo taki humor ma dyrektor. Nie polecam ani na handlowca, ani na mechanika. Fajnie jest tylko jak cie przyjmują, potem okazuje sie , ze gorsza zgnilizna niz u innych plockich dealerow.

Pawel

Nie polecam kompletnie. Wpłaciłem zaliczkę 500zl na rezerwację auta, nie kupiłem auta a zaliczka nie została zwrócona mimo zapewnienia przez Pana kierownika Kwiatkowskiego że zostanie zwrócona, brak kontaktu nie odbiera telefonów oraz nie odpisuje na email

ha ha

Byłem pracownikiem. Przestrzegam wszystkich. Na początku są obietnice i .... na tym tylko pozostaje. Szkoda czasu.

Tragedia i zgnilizna, kierownictwo zmusza do okłamywania i (usunięte przez administratora)klientów.

Byly pracownik

Nie polecam i przestrzegam. Wszelkie obietnice przez właściciela firmy nie są otrzymywane. Obłuda! Strata czasu!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Dynamic Motors Płock Sp. z o.o.?

BMW Dynamic Motors

Tak, regularnie odbywają się spotkania integracyjne, wyjazdy dla pracowników Dynamic Motors. Z reguły pracownicy określają charakter kolejnego planowanego wydarzenia

Na 1,5 roku działalności był jeden taki wyjazd. Oczywiście pandemia itd, ale ani wigilii, ani "jajeczka". Nic od siebie.

@789

Dokładamy wszelkich starań aby wydarzenia obywały się przynajmniej raz w roku. W tym roku zaplanowany był piknik rodzinny na początek czerwca i niestety został przełożony na bliżej nieokreślony termin.

Aleksandra
@789

To przykre, a jaka jest sytuacja w BMW Dynamic Motors po tegorocznych świętach Bożego Narodzenia? Mogliście liczyć na wigilię firmową, premie, paczki dla dzieci lub inne dodatki świąteczne?

@Aleksandra

W tym roku zarząd zadbał aby zapewnić pracownikom dodatkowe premie. Przez ostatnie miesiące odbywały się konkursy w których pracownicy mogli zdobyć cenne nagrody zarówno finansowe jak i rzeczowe.

@Aleksandra

Nie, nie ma nic takiego w tej firmie.

Czy w Dynamic Motors Płock Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

BMW Dynamic Motors

Oczywiście, uwagi przekazywane przez pracowników są niezbędne do ciągłego podnoszenia jakości obsługi klientów w salonach BMW. Każda sugestia usprawniająca pracę i funkcjonowanie jest zawsze brana pod uwagę

Xyz

Nie ma żadnej.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Dynamic Motors Płock Sp. z o.o.?

BMW Dynamic Motors

Preferowany rodzaj zatrudnienia to umowa o pracę lub b2b.

Darek

Prawda jest taka, że każdy wychwala swoje umiejętności i fachowość a w takiej firmie okazuje się, że ta fachowość jest na niskim poziomie, niestety.

Kamila

@meches a za co zwolnili? Jaki dali powód ?

Nie wiem skąd poniższe opinie. Pracuję od początku istnienia bmw w Płocku - wiadomo wymagania duże ale jak się chce pracować to jest to docenione. Wiele tematów się pokomplikowało - jak to z nowym interesem ale zarząd wszystko zawsze wyjaśnia zapytany. Ogólnie miejsce jest spoko i polecam do pracy tym którym się chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamic Motors Płock Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Dynamic Motors Płock Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynamic Motors Płock Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynamic Motors Płock Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dynamic Motors Płock Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dynamic Motors Płock Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dynamic Motors Płock Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Dynamic Motors Płock Sp. z o.o.