Moto-Dar Dariusz Sadowski

Płock

Opinie o Moto-Dar Dariusz Sadowski

Mikołaj Polmag

Od wielu lat firma zajmuje sie moimi pojazdami. Polecam

Gromek

Oddałem do naprawy Land Rovera wymyślali sporo usterek samochód stał w warsztacie 4 miesiące po czym wyszły kolejne usterki ( wytryskiwacze do wymiany 4 ) Po oddaniu do innego mechanika okazało się, że 2 wtryski są do odratowania a 2 były uszkodzone przez nieumiejętne demntowanie. Stanowczo nie polecam!

Krzysztof W.

Nie polecam !!! Słabej jakości części, bierze kase za czesci z górnej półki na które byliśmy umówieni. Mówi że coś naprawił i wymienił,a nawet w te miejsce nie zaglądano. Najważniejsze na końcu, uważajcie na olej który wlewają do silnika, podobno miał być pół syntetyczny który po bardzo małym przebiegu był gęsty jak kisiel!!!!

Marta W.

Nie polecam tego warsztatu,niby istnieje już tyle lat a nie zna się wogole na mechanice tylko kasuje pieniądze,zrobi prowizorycznie auto że niby działa a po kilku dniach to samo jest,części ze szrotu kasuje za nowe,nie polecam najgorszy warsztat w plocku

Małgosia Zdunśka

Witam chciałabym serdecznie polecić usługi firmy Moto-Dar .

Hotel Herman Płock

Zaskoczeniem było dla mnie , że Właściciel firmy Pan Darek posiada samochody zastępcze MEGA PLUS . Co do samej naprawy brak zastrzeżeń serwis klimatyzacji oraz wulkanizacja wszystko pod nosem . Polecam i Pozdrawiam

Anna Zaręba

Polecam Pana Darka , bardzo doświadczony mechanik , szybka naprawa , super nowy warsztat . Polecam

Jacek Fabisiak

Serdecznie polecam , szybka , solidna naprawa mojego auta oraz jak zawsze samochód zastępczy. Same plusy Polecam Pana Darka

MałgosiaR

Polecam szybka usługa w dobrych pieniążkach oraz co mnie zaskoczyło samochod zastępczy . Polecam !!!

Roman

Po naprawie mojej BMW E60 530 samochód ani razu mnie nie zawiódł , samochód od wielu lat serwisowany u Pana Darka wszystko jak należy . Polecam

Monika

Po naprawie silnika , który sie zatarł śmiga jak ta lala , samochód zastępczy oraz miła obsługa . serdecznie polecam !!!

Łukasz

Bardzo polecam , miła szybka usługa w dobrych pieniądzach .

mechanik

Najgorszy machanik na swiecie mial wymienic caly rozrzad a wymienil sam pasek popalil instalacje od dmuchawy nie poldcam tam wstawiac samochodu bo wroci w gorszym stanie niz byl

macros

Przyjechałem obejrzał zepsuł więcej pojechalem

Zostaw opinię o Moto-Dar Dariusz Sadowski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Dar Dariusz Sadowski