Opinie o Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej w firmie Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o.?

DEKO

Pani Magdalena Maćkowiak ponad miesiąc temu pobrała pieniądze na towar którego nie wysłała. Nie chce oddać pieniędzy. Nie odbiera telefonów , nie odpisuje na wiadomości.

Łukasz.
@DEKO

Ja czekam od grudnia na produkt od tej pani i nadal nic.

@Łukasz.

Ja czekam od listopada proszę o kontakt trzeba coś z tym zrobić ta Pani nas wszystkich (usunięte przez administratora) Zbiorowy pozew na policji?

@Aga

Ja sie dolacze do Panstwa. Czekam na pieniadze od stycznia. A na towar od pazdziernika

Kat
@Kasia

Dołączam się do grupy osób oszukanej przez tą panią. Napisałam już do pani Agnieszki.

@Kat

Ja również napisałam

Julka Nowy wpis
@Aga

Witam Mam pytanie czy zgłosiły Panie sprawę na policję lub złożyły pozew zbiorowy? Jestem w podobnej sytuacji ...i zastanawiam się co zrobić ,towar opłacony nie przyjechał ,zwrotu gotówki brak ,problemy z komunikacją...

Szymon

U mnie to samo, zamowienie złożone i opłacone, po kilku deklaracjach że zwróci pieniądze, kontakt się urwał. Sugeruję nie czekać, tylko zgłaszać prokuraturze że zostało popełnione przestępstwo (usunięte przez administratora).

@Szymon

DEKO
@Szymon

Zgłosiłam w prokuratorze i założyłam SPRAWE CYWILNA

Deko Nowy wpis
@Aga

Kontaktujcie się ze mną. Składam zawiadomienie

Aga Nowy wpis
@Deko

Proszę dac jakoś namiar do siebie

uważajcie

nowa strona https://www.facebook.com/Novavintageshop/ i https://www.vinted.pl/member/7897622-novavintageshop?tab=closet

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o. kandydat na stanowisko kelnerki ,panie do sprzątania ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Ewela

Również nie otrzymałam swoich pieniędzy! Mowiła ze po 20 maja zacznie realizować pierwsze zwroty a teraz cisza , zero kontaktu !

Również mnie (usunięte przez administratora) Zakupiłam u niej towar w styczniu. Do dziś nie ma towaru ani pieniędzy. Osób które (usunięte przez administratora) jest całe mnóstwo.

Kat

Wygląda na to,że sytuacja jest nieprzyjemna. Opłaciłam zamówienie indywidualna na prawie 5000zł na początku lutego! Kontaktu zero od ponad miesiąca. Zgłaszam sprawę na policję. Jeśli ktoś z was chce się ze mną skontaktować i spróbować wspólnie nad tym popracować to piszcie: kupujetutaj@gmail.com

Dagmara
@Kat

Moje zawiadomienie do prokuratury zostało złożone w zeszłym tygodniu, czekam na wezwanie. Proszę składać swoje zawiadomienia, nie na policję a do prokuratury właśnie, nasze sprawy zostaną połączone i Pani Magdalena nie uniknie odpowiedzialności.

Alicja Jaworska

Witam ja rowniez zostalam przez ta pania oszukana , pobranie zaliczki i nie wywiazanie sie ze zleconej pracy ,

agere

Pani Magda pobrała zaliczkę, po czym zaczęły się problemy i ciągłe wymówki dlaczego dostawa jest opóźniona. Od dwóch tygodni brak kontaktu, nadal brak towaru

Aga

Słuchajcie odezwijce się do mnie na mesengerze, znajdziecie mnie pod nazwą Agu Tka lub e-mailowo Agnieszka.gorzalek@gmail.com razem napiszemy zbiorowy pozew ja nie chce tej sprawy tak zostawić, żeby M.M. dalej (usunięte przez administratora)ludzi

Iwona

U mnie taka sama sytuacja, ani towaru ani pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o.?

Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 30A lok. 1
    61-823 Poznań
  • NIP: 7811992594 REGON: 382797258 KRS: 0000776103

Madeline Magdalena Maćkowiak Sp. z o.o.