Opinie o S2Innovation Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy S2Innovation Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w S2Innovation Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S2Innovation Sp. z o.o. w Kraków

Nick Nowy wpis

Pracuje w firmie od znacznego już czasu. Porównując do moich wcześniejszych doświadczeń, to jest bardzo dobrze. Sporo pracuje i dużo uczę, a za wszystko otrzymuje się uczciwe wynagrodzenie. Nie ma najmniejszych problemów jeżeli chodzi o terminowość czy dotrzymywanie umowy. Co do projektów to są oczywiście różne, ale "Big Science" daje naprawdę wiele możliwości, więc myślę że warto przy tym pracować. Pomimo tego że ludzie pracują głównie zdalnie to i tak atmosfera jest dobra. Wszyscy są pomocni, a przy tym nie za bardzo oficjalni i sztywni. Pozdrawiam i polecam!

Hehe Nowy wpis

“Nie za bardzo sztywni” ale jednak sztywni. Ktoś kto pracowa w corpo nie odnajdzie się tam.praca głównie dla osób na starcie “kariery” nic więcej.

Diana Nowy wpis

Jeśli jest do teraz tak jak ktoś pisał, że atmosfera nie bywa zbyt formalna to może bym się przeniosła, bo u mnie to nie wiadomo nigdy czy ktoś zatruje czy nie. kasa została oceniona jako uczciwa, czy w tym roku były może już jakieś podwyżki i można powiedzieć, że jest zadowalająca?

Ja2 Nowy wpis

Rekrutacja: Agenda i przestawienie wymagań dotyczących rozmowy, wysłane z wyprzedzeniem, pozwalają na spokojnie się do niej przygotować i przejść proces bez większego stresu. Praca: Interesujące projekty, współpraca z międzynarodowymi ośrodkami badawczymi i naukowymi - to chyba jedyna komercyjna oferta pracy w branży "big science" w Polsce, możliwość brania udziału w delegacjach zagranicznych. Indywidualne podejście do pracownika zdecydowanie na plus: elastyczność pod względem godzin i miejsca pracy, częściowe dostosowanie projektów i obowiązków do umiejętności i planów rozwojowych. Potencjał do rozwoju własnych umiejętności w różnych dziedzinach (IT, umiejętności miękkie, języki obce) bardzo duży. Atmosfera: Zwyczaj comiesięcznych spotkań w biurze pozwala nawiązać lepsze relacje ze współpracownikami, a jednocześnie nie jest ograniczeniem ani uporczywym obowiązkiem dla osób mieszkających daleko. Do tego wyjścia i wyjazdy integracyjne. Zarząd traktuje współpracowników jak równych sobie koleżanki i kolegów - być może to też zasługa wielkości firmy, która liczy obecnie kilkanaście osób. Polecam i pozdrawiam :)

Karolek

W mojej ocenie standardy rekrutacyjne w tej firmie nie istnieją. Mimo zapewnień COO podczas rozmowy kwalifikacyjnej - że niezależnie od wyniku - otrzymam informacje zwrotna do 14 dni, kilka tygodni później CISZA. Przykro patrzeć, że firmy nadal tak (nie)dbają o swoja reputacje.

COO
@Karolek

Przepraszam, to przeoczenie z mojej strony. W czasie rozmowy rekrutacyjnej mówimy kandydatom, że jeżeli w ciągu 14 dni, nie dostaną pozytywnej odpowiedzi lub zaproszenia do kolejnego etapu to znaczy że odpowiedź jest negatywna. Szanujemy czas kandydatów, wysyłamy nawet agendę spotkania, żeby lepiej przygotować się do interview. Niestety, jak każdemu, czasami zdarzają nam się przeoczenia.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Automation Engineer w firmie S2Innovation Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o S2Innovation Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w S2Innovation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S2Innovation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S2Innovation Sp. z o.o.?

S2Innovation Sp. z o.o.
  • Podole 60