Opinie o Multicon Trans Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Multicon Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multicon Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multicon Trans Sp. z o.o. w Gdynia

kierowca

przestańcie pisać takie bzdury! przez was takie gowniane firmy jadą po stawkach i za chwile będziemy poniżej opłacalności jeździć! piszecie jakbyscie stawek nie znali. popytajcie innych ile maja za takie same kursy płacone. ja już nie dam się tej prezesówce zfrajerowac. Ona wszystkie stawki zaniża, a w zamian wciska jakieś bzdurne teksty. takich handlarzy wszyscy powinniśmy sie wystrzegać. zacznijcie myslec, bo wszyscy pojdziemy z torbami. gadajcie z innymi ile i od kiedy maja dobre stawki placone, a nie jak u tej wyzyskiwaczki

PRZEWOŹNIK

Super firma! super ludzie! Pomogli mi jak chciałem zrezygnować z transportu po poprzedniej firmie. Wyciągneli na prostą :) Super podejście do kierowcy, odbierają telefony o każdej porze. Profesjonalizm na każdym kroku!

Jarek

Współpracuje z Multiconem od 3 lat, a to o czymś świadczy :) jest dobrze :)

Happy

Od wejścia do biura czuć fajny klimat, ludzie są swobodni i uśmiechnięci :) jeśli chodzi o samą pracę, to pozytywnie. Zawsze odbierają telefony, nie ma problemu z nocnymi awizacjami. Jeśli coś się sypie zawsze znajdują jakieś rozwiązanie, tak żeby wywiązać się z każdej strony.

Firma Multicon Trans Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Wojtek

Firma super,ludzie również. Płacą na czas, odbieraja zawsze telefony (nawet w nocy). Polecam!

Dla mnie to świetne miejsce do pracy, fajni ludzie z którymi zawsze można się dogadać dlatego polecam pracę.

Robert

Jako doświadczony kierowca powiem, że to bardzo dobra firma, z której nie chcę się nigdzie ruszać.

Jak najbardziej polecam! Duże zaangażowanie w pracę, dobry kontakt telefoniczny o każdej godzinie, przelewy na czas.

Patryk

Polecam. Jest ok :)

Darek

Polecam współprace z multiconem. Nie ma problemu z kontaktem, awizacja o każdej porze ( a wiemy jak to wygląda w innych spedycjach) fajni ludzie, fajna atmosfera, wszystko do dogadania !

Piotr przewoźnik

Świetna współpraca, kontakt o każdej porze. Można im zaufać :) właśnie wstawiłem drugie auto :)

Przewoźnik

Jest ok. Jestem zadowolony :) oby tak dalej !

Potwierdzam :) współpraca świetna, płatności zgodnie z ustaleniami :) wstawiłem auto na wyłączność :)

Janek

Ogólnie pozytywnie, ludzie do dogadania, pieniądze zgodnie z wcześniej ustalonym terminem.

Olek

Naciągacze, popytajcie ile inni mają za te same kursy!!! A jak ktoś nie chce z nimi jeździć albo dopomina się o forsę to dopiero zaczyna się jazda.

Karol Przewoźnik

Polecam :) świetna współpraca

ŁUKASZ

W Styczniu wziąłem kilka kursów, współpraca świetna, płatności już mam na koncie :) od marca wstawiłem auto na wyłączność :)

Przewoźnik

Uwaga, nie płaci faktur za wykonane transporty!!! Trzeba się prosić o własne pieniądze albo odgrażać się sądem, niepoważne podejście. Jakieś kłamstwa, że nie dostali faktury że pracownik do systemu nie wprowadził, BZDURY!!! Ciągłe naciąganie i wymyślanie bzdurnych historyjek żeby nie płacić. Firma bankrut???

@Przewoźnik

A może transport był źle wykonany przez Państwa? Albo nie dostarczyliście dokumentów po zakończonym zleceniu? Ja przelewy mam na czas.

Przewoźnik

Od samego początku współpracuję z Multiconem.....jestem zadowolony ze współpracy i dalej mam zamiar współpracować. Świetna komunikacja, przelewy są na czas, dziewczyny zawsze pod telefonem. Oby tak dalej...

Lolek

Wszystko na wysokim poziomie, płatności w terminie, duże zaangażowanie w pracę, dobry kontakt telefoniczny o każdej godzinie, nie zostawiają kierowcy na pastwę losu, wiele innych spedycji mogło by brać przykład. Tak trzymać dziewczyny ????

Zostaw merytoryczną opinię o Multicon Trans Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Multicon Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multicon Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multicon Trans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 21 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multicon Trans Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Gołębia 11
    81-185 Gdynia

Multicon Trans Sp. z o.o.