IMS - Gdynia PL - Bergen NO

Gdynia

Opinie o IMS - Gdynia PL - Bergen NO

Aneta

@berger możesz zarejestrować swoje CV w bazie firmy. Zrobisz to pod adresem http://imsinternational.com/?page_id=85 Ktoś z Was już skorzystał z tej możliwości?

Daniel

Dużo widziałem, jak potrafią inne firmy zakwaterować pracowników.... W IMS miałem mieszkanie z kolegą, wyposażone każdy z nas miał osobny pokój wspólna kuchnia i łazienka, mieszkanie opłacone.

Daniel M

Pracowałem przez IMS, wszystko ok, świetny kontakt z biurem, zero problemów z wypłatami pieniądze zawsze na czas na koncie, fajne zakwaterowanie. Ktoś pisze o depozycie, też miałem pobrany potem wszystko co do korony;) zwrócone, oby więcej takich biur. Z czystym sercem POLECAM!!!

Berber
@Daniel M 17.10.2016 22:14

Może masz informacje o nowych rekrutacjach? Nigdzie nie widziałem

Gregor

Pierwszy kontakt Ok ,po wyplacie niemile zaskoczony brakuje godzin ,zwrotu za podróz nie dostalem ,depozyt skradziony .Ogólnie drugi raz bym glowy sobie nie zawracal za 9 dni pracy wyplata 5500 koron all inclusive .Dziekuje

spawacz

Pracowałem, wszystko ok, kasa na czas nie walą w h..a oplacaja chate, samolot, POLECAM

ROKI 1

allofs
@ROKI 1 06.05.2015 18:02
SIEMA KOLEDZY FIRMA IMS JEST OK, CHCE SIE ZALOGOWAĆ,MOŻE KTOS MI POMOŻE JAK TO ZROBIC POZDRO. ROKI...

twoim obowiązkiem jest wydzwaniac po szpitalach i lekarzach przeszkadzać im w pracy i nagabywać jakie firmy ich odwiedzają i jakie leki wypisują. W 90 procentach spotkasz się z reakcją na k. i ch. jeśli lubisz gdy ci ktoś pluje w twarz mówić że pada ciepły deszcz to jesteś przyj ęty.

welek

Hej napiszcie cos konkretnego i swierzego na temat tej firmy...czy warto z nimi zacząć współpracę??

Niguel

IMS świadczy dosyć szerokie usługi w branży marynarskiej - nazwijmy to tak. Prawda jest taka, że jak ktoś jest świetnym fachowcem to chyba nie ma się co długo zastanawiać tylko próbować składać swoje CV do IMS. Spawacze z tego co wiem - nie wiem jak w Gdyni - ale zarabiają kupę forsy, jeżeli jeszcze to udokumentują ..

Michal

No siema Maciek tak czekam dzwonie co tydzien i dalej lipa troche szkoda pozdro.

Michał

Witam też jestem zainteresowany pracą w tej firmie złożyłem formularz i nie wiem co dalej czy dzwonić i pytać czy cierpliwie czekać? A co do wymogów to o co chodzi ,ja jestem monterem posiadam też uprawnienia na Tiga podstawowe,jest jedno ale moja branża to bardziej rurociągi spożywcze oraz przemysłowe(rafinerie itp) ze stocznią i platformami nie miałem do czynienia i czy miałbym szanse dostać się do IMS czy jak to widzą pracownicy tej firmy prosiłbym o opinie i jakieś podpowiedzi. Z góry dziękuje za wszystkie info Michał

Co to znaczy "stawki to mają jak dla studentów wymogi rekrutacyjne jak w NASA"? Bo nie bardzo rozumiem, mógłby ktoś napisać ile dokładnie proponują na starcie w IMS - Gdynia PL - Bergen NO? Są jakieś możliwości awansu, czy też rozwoju na przykład w postaci szkoleń? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Ja wam powiem ta firma to może i jest ok ale poziom organizacji to nie mieści się w żadnej skali. stawki to mają jak dla studentów wymogi rekrutacyjne jak w NASA Co do wypłaty to zawsze trzeba się upominać o swoje a to godziny się zapodziały itp. Jak już podpiszesz kontrakt to radz sobie sam .Dużo obietnic w Gdyni przy podpisywaniu a po przylocie do norwegi nic się nie pokrywa z obietnicami.Nie można uzyskać żadnych informacji pani Magda to szybciej kłamie i obiecuje niż myśli za jej opowieść jak potraktowali pracownika to powinien zainteresować się prokurator. Czekam na wypłatę i jak znam życie to znowu nie będzie się zgadzała i trzeba wyjaśniać.

tomek

ja byłem na Weskonie jestem jako stały pracownik mam stronke no i co pani Sylwia z Gdyni ze śląskiej obiecuje mi robote co dzwonie a a i tak jej niema byłem na zapchaj dziurę napewno a zeby zamknąć buzie to mówią ze bedzie wyjazd juz platforma wpływa i wpłyneła a ja dalej czekam ;;;;monterrrrr

trelelele

a skad masz info ze takie cos sie wydarzylo??

monter

Jestem monterem i jeździłem z ims do leirvik- no i znam Dariusza Z. Teraz już wiem, dlaczego nasz Bogu winny foreman 2008 czrwiec/sierpień, stracił posadę. A leprzego foremana nigdy nie było. Też niby jestem na liście pracowników "stałych", ale za cholerę nie mogę się wbić. W firmie robi się takie wały, że jeżdżą znajomi, rodzina, a ludzie z krwi i kości stoczniowcy są bez szans. I akurat kryzysie musisz wyłożyć na bilet do Norwegi. Dupowłazy, które jeżdżą tam cały czas nie mają problemu, ale pracując w kraju lub wogle nie pracując jak kupisz bilet? Dlatego twierdzę, że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w większości na podrobionych kwalifikacjach psują opinię tylko na kontraktach.W kraju byli najwyżej pomocnikami. Organizacja z biura w Bergen całkowicie do dupy.

To prawda a zwłaszcza taki jeden pracownik [usunięte przez moderatora]. na którego radzę uważać obecnie pracuje na Stoczni Westcon w Olensvag.Dużo gada i mało robi tylko psuje opinie dobrym fachowcom w firmie.Ludzie przez niego mają problemy z wyjazdem, donosi wszystko, gumowe ucho Prezesa.

spawacz z IMS GDYNIA

Firma jest ok ale jak wszędzie są kapusie.

Zostaw opinię o IMS - Gdynia PL - Bergen NO - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMS - Gdynia PL - Bergen NO