Opinie o Multicon Trans Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Multicon Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multicon Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multicon Trans Sp. z o.o. w Gdynia

KRIS Nowy wpis

w końcu trafiłem w odpowiednie miejsce! Interesują się, odbierają telefony, pytają czy kurs pasuje. Jest GIT !

Wiecie, czy Multicon Trans Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nowy Nowy wpis

Jest fajnie :) śmiało można wstawiać auto!!! Wszystko do dogadania. Nie ma problemu żeby zjechać na baze z pudłem nawet jeśli jest długi weekend- zawsze cos wyczarują :)

Tadeusz Nowy wpis

Polecam dobrze się jeździ. Interesują się kierowcą, można z nimi pogadać o każdej porze. Płatność na czas!

Firma Multicon Trans Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Multicon Trans Sp. z o.o.?

M.

Mila i profesjonalna obsługa, Godney polecenia.

Przewoźnik

Osobiście jestem zadowolony. Bardzo fajna atmosfera. Kursy dobrze ułożone, kontakt telefoniczny o każdej porze!

Edyta
@Przewoźnik

Jako przewoźnik można mieć tu wpływ na cokolwiek u nich?

@Edyta

Tak, codziennie jesteśmy w kontakcie telefonicznym. Pytają czy dany kurs jest ok? czy wrzucić coś innego. Ogólnie wszystko do dogadania :)

Wojtek

Polecam, jestem zadowolony. Współpracuje z Multiconem od ponad 2 lat :)

Edyta
@Wojtek

Od dwóch lat? To to się mieści jeszcze w okresie tej całej pandemii? Były jakieś może komplikacje z tego powodu?

Wojtek

Polecam, jestem zadowolony. Współpracuje z Multiconem od ponad 2 lat :)

Michał i Jakub

Odbyliśmy z kolegą staż a potem praktyki w Multicon-Trans. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Po rozmowach z naszymi koleżankami i kolegami z klasy, uważamy, że trafiliśmy najlepiej :) bardzo dużo się nauczyliśmy. Atmosfera w biurze bardzo fajna, bez stresu przychodziliśmy do pracy. Jesteśmy wdzięczni, że trafiliśmy na tak fajną firmę!

Maria
@Michał i Jakub

O, to fajnie! Też szukam miejsca na praktyki. Nie wiecie może czy nadal jest na to szansa tam?

Polecam. Jestem zadowolony

Lidia
@Przewoźnik

Z czego najbardziej?

Aleksander

Odbyłem praktyki w Multicon-Trans i muszę przyznać że na początku nie czułem się pewnie ,ale wraz z upływem czasu poczułem się pewnie.Pracownicy w firmie są bardzo mili i chętni są przekazać swoją wiedzę.Zawsze kiedy miałem trudności pracownicy bez namysłu mi pomagali.W firmie panuje świetna atmosfera do pracy.Polecam serdecznie ten zakład pracy.

Halina
@Aleksander

Po praktykach jest możliwość uzyskania pracy? Faktycznie można dużo doświadczenia wynieść? Pracodawca chętnie szkoli?

Andy

In my experience they allways provide a high quality of service and delivery of goods in good conditions.

Kierowca

Witam! Dziś dzwoniłem na firmę z pytań pracy dla siebie, jestem obywateliem Ukrainy, proszę kontakt oddziału rekrutacji, mam doświadczenie 5 lat po UE. Przepraszam, za pomylky w opinię.

Firma 10/10. Nikt nikogo nie trzyma na sile. Idz gdzie indziej jesli cos jest nie tak. Prawda w oczy kole. Daj od siebie wiecej zeby oczekiwac wiecej. Ja jestem zadowolony ze współpracy i moge polecic.

Klaudia/stażystka

Witam, w mojej opinii polecam firmę przyszłym pracownikom, zarówno tym którzy zaczynają przygodę z branżą spedycyjną, jak i tym szukającym stałego zatrudnienia. W przypadku nowych osób w spedycji doświadczenie zdobyte tutaj jest niewspółmierne w przypadku innych firm na starcie, jak ktoś chcę się nauczyć spedycji i skrupulatnie podchodzi do tematu to jak najbardziej zdobędzie tutaj wymagane umiejętności.

Łukasz

Nie polecam, robią na kasę wszystkich. Kursy też takie sobie. Taki drugi Andrzej

Jurek

Jestem zadowolony. Praca układana jest od pon do pt i nie muszę się martwić. Zawsze na świeta albo długie weekendy mam kontener. Nie zjeżdzam na pusto :) Polecam

Przewoźnik

Mam wrażenie, że mówimy o innej firmie. Może ktoś pomylił nazwy firm ;) ja jestem zadowolony. Robie swoją robotę i nie narzekam :) polecam!

Janusz

słaba kasa, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Multicon Trans Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Multicon Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multicon Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multicon Trans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 21 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multicon Trans Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Gołębia 11
    81-185 Gdynia

Multicon Trans Sp. z o.o.