Opinie o D&D Devco Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie D&D Devco Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w D&D Devco Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&D Devco Sp. z o.o. w Warszawa

Xyz

Jako były pracownik, dodatkowo jako jeden z pierwszych zatrudnionych w tej firmie mogę się wypowiedzieć: - brak możliwości zatrudnienia na stałe, - zarobki dość słabe szczególnie jeśli chodzi o osoby studiujące, ale nie tylko, - brak możliwości rozwoju, - zero komunikacji (pracownik-pracodawca) - plusem były elastyczne godziny pracy i brak kontroli co do minuty, co za tym idzie brak stresu jak ktoś dojeżdżał komunikacją miejską do biura. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda praca w korporacji to z pewnością poczuje tę atmosferę.

Krzychu
@Xyz

Co za bzdury!!! Są pracownicy, którzy pracują od początku. Większość ludzi jest z firmą dłużej niż 3 lata. Tylko 4 osoby są krócej niż rok i tylko od nich zależy, czy będą dłużej. Zdarzają się rotację, jak w każdej firmie, bo albo ktoś się nie sprawdzi, albo pracownik nie podpasuje szefowi, albo sam stwierdzi, że chce zmian. Bezsensownie bijecie tu pianę.

Prawdopodobnie wystartuje w rekrutacji dla Młodszej Specjalistki ds. analizy gruntów, oferują umowę zlecenie, a co gdy skończy mi się status studenta. Nie wiem czy mogę liczyć na umowę o pracę, czy firma mi podziękuje? Czytałem, że zarobki są słabe jeśli chodzi o studentów, a oferta mówi o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Podpowiedzcie mi, jak to wygląda faktycznie :)

Xyz

@Xyz

W ogóle nie ma nikogo zatrudnionego na umowę o pracę na czas nieokreślony? Zaczyna się od jakiej umowy? Studenci mają dużo niższe stawki niż osoby normalnie pracujące?

Xxx

Umowa o pracę na czas nieokreślony w tej firmie jest nierealnym marzeniem.

@Xxx

Czy naprawdę nawet osoby z długim stażem nie dostają właśnie takiej umowy? Ktoś w sierpniu pisał ze nie ma możliwości pracy na stałe, to oni raczej wolą studentów i właśnie na umowie zlecenie? To chyba firma taka typowa dla studentów co?

Xyz Nowy wpis

Raczej mało jest tam osób z długim stażem pracy.

Krzychu Nowy wpis
@Xyz

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez D&D Devco Sp. z o.o. dla pracy jako Project Manager są dla was satysfakcjonujące?

S.

Spotkanie rekrutacyjne umówione na 15.00 i wówczas miła Pani informuje, że trzeba poczekać ok. 30min. O godzinie 16.05 ponowna informacja, aby jeszcze czekać. Nie muszę dodawać, że kierownictwo nie zadało sobie trudu aby podejść, wyjaśnić, przeprosić za zaistniałą sytuację. Jeżeli tak się traktuje potencjalnych współpracowników, to ciekawe jak jest w trakcie współpracy.

Rudy
@S.

Czkałeś ponad godzinę na rozmowę? W końcu doszło do skutku? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Ciekawy jestem czy w końcu dowiedziałeś się jakie dają warunki czy zrezygnowałeś?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Project Manager w firmie D&D Devco Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
XXX

Jako były pracownik z czystym sumieniem mogę napisać jak było: - Zero szans na stabilne zatrudnienie - nie ma możliwości zatrudnienia w formie umowy o pracę. - Zero relacji możliwości na nawiązanie relacji z współpracownikami (nikt ze sobą nie rozmawia) - Czy pracodawca wspiera swoich pracowników podczas COVID? Absolutnie NIE. Podczas COVID pracownicy nie byli wspierani, wręcz byli obarczani problemami finansowymi firmy. - Zero benefitów, zero opieki zdrowotnej, karty multisport, zero szkoleń. - Biuro w centum miasta? Owszem, ale coworking... Zdecydowanie nie polecam.

Witold
@XXX

Dlaczego nie ma szans na to, aby otrzymać od tego pracodawcy pełną umowę o pracę? Wpis Twój jest dla mnie bardzo zastanawiający, dlatego w tym właśnie momencie chcę za Twoim pośrednictwem dowiedzieć się, jak kwestia ta dokładnie wygląda. Może po prostu trzeba bardziej się starać? Myślę, że w firmie na pewno są jakieś osoby, które mają pełną umowę o pracę. Wszyscy by pracowali na zleceniu bądź umowie o dzieło?

XXX
@Witold

Bardziej się starać? To powinno być oferowane przez pracodawcę od początku. Co to za podejście, że pracownik musi sobie zasłużyć na normalną umowę. Jeśli sobie nie zasłuży to ma działać na umowie śmieciowej albo być zmuszany do B2B. WSTYD!

Obecny pracownik
@XXX

Jako obecny pracownik, muszę zareagować na te bzdury, ale też od razu wiadomo kto tu się żali.. - stabilne zatrudnienie - większość firm zaczyna zatrudnienie od "śmieciówek", tylko że one są ozusowane, liczą się do emerytury, a każdy z pracowników, który się sprawdził, mógł się starać o umowę o pracę. Ja pracuje w formie B2B i nie chcę żadnej innej, to był mój wybór, nikt mnie do niczego nie zmuszał. - zero relacji- Jak się siedzi w kącie i chowa za monitor, żeby pół dnia przesiedzieć na FB, to kto ma z Tobą zbudować relację, ale już zapomniałaś o wycieczce statkiem po Wiśle, wigilii w najlepszej restauracji w Wa-wie, imprezie na jachcie szefa? Zawiązują się tu fajne relacje, niektórzy jeżdżą na weekendowe wypady na ryby. No ale nie zapraszamy się na śluby i chrzciny, to relację są słabe...ehhh COVID - gdy na początku pandemii wiele firm padało, zamknęli nam kraj, to D&D jedynie na 3 miesiące obniżyło pensje o 10%, ot wielka tragedia. Należy się cieszyć, że firma nadal działa, mimo ciężkiej sytuacji na rynku. - benefity. szkolenia.... - a czy w jakiejś ofercie pracy było jakieś słowo o benefitach? NIE! Każdy wiedział do jakiej roboty się stara, a szkolenia? No proszę, zawsze na początku są szkolenia. Nie powiesz, że posadzono Cię przed kompa bez szkolenia z naszego systemu i profilu firmy, a gdy czegoś nie wiedziałaś, zawsze był telefon do Artura, który wszystkim, wszystko tłumaczy. - coworking - jak się nie ma do czego przyczepić, to i to złe. Uważam, że to super rozwiązanie, można się spotkać i pogadać z wieloma ludźmi z innych firm. Kawy do oporu, czasami śniadania, często owoce dla wszystkich, no ale trzeba było wyjść zza kompa, zamknąć FB i iść do ludzi. Do tego D&D ma soją strefę, prawie zamkniętą, gdzie obcy nie zaglądają. Sorki, ale twój anonim to stek bzdur. Czy szef stał Ci nad głową, czy ktoś kiedyś powiedział Ci złe słowo, czy czegoś Ci brakowało? Trzeba pamiętać, że D&D to młoda firma, rozwija się w ciężkich czasach. Pewnie, że chciałoby się multisporty itp. Pewnie kiedyś i to będzie, tylko chwilkę, niech sytuacja na świecie się unormuje, niech zaczną spływać kolejne projekty, niech firma w końcu zacznie zarabiać, bo na etapie rozwoju szefostwo pakuje pieniądze ze swojej kieszeni, wtedy będzie wszystko. Jednak lepiej być młodym, roszczeniowym, bez doświadczenia i oczekiwać dychy co miesiąc, basenu i fury służbowej. Pracuje już dość długo, nigdy nie było problemów z wypłatami, z potrzebnymi narzędziami, z wolnymi dniami gdy była taka potrzeba. Nigdy nie usłyszałem złego słowa od szefa. Takiej roboty życzę każdemu.

@Obecny pracownik

Napisał Pan, że firma jest na etapie rozwoju i szefostwo wykłada pieniądze ze swojej kieszeni. Widzę, że firma jest zarejestrowana od sierpnia 2018 r. Mamy rok 2021. Jak to możliwe, że od ponad 2 lat firma nic nie zarobiła? Byłem zainteresowany, ale praca w firmie, która nie zarabia jakoś mnie nie jara. Nie widzę w tym stabilności ani rozwoju. Zwykle stanie w miejscu i w każdej chwili może się rozsypać.

Ehhh
@Zainteresowany

No tak, jeśli ktoś nie wie,że najpierw trzeba włożyć,żeby można było wyjąć i nie poświęci odrobiny czasu, żeby poznać profil firmy i na czym biznes polega, to....masz rację, nie bądź zainteresowany. Podpowiem tylko, że giganci na rynku, markety spożywcze, w których robisz zakupy, też kiedyś nie zarabiały, bo się rozwijały. Niektóre do dziś dnia "nie zarabiają", ale .... :) Miłego dnia

PM
@Obecny pracownik

Bez dychy brutto na umowie o prace i fury w Warszawie to możecie co najwyżej studenciaków werbować.

Robert

A skąd nazwa firmy? Rozumiem, że litery D są od nazwisk członków zarządu, ale co oznacza Devco?

D&D Devco Sp. z o.o. oferuje umowę zlecenie jako stabilne zatrudnienie. Atmosfera w biurze nieprzyjemna. Zespół ze sobą nie współpracuje, ba, nawet ze sobą nie rozmawia. Tzw „każdy sobie”. Na chwile praca jak najbardziej ok. Jak ktoś liczy na stabilne zatrudnienie, to nie w tej firmie.

Magda

@olo a o co chodzi z tym b2b ?

Olo

Na rejestr.oi jest: kapitał zakładowy: 5 tyś zl :p to musi chyba być jakas potężna firma :p poza tym zatrudnienie na b2b hmm mnie to wgl. nie jara. 0 stabilnosci, pewnosci, spokoju ducha... Nieee

Krzychu

Hej, nie wiem jak trafiłem na tą stronę, ale skoro już trafiłem, to dorzucę tu parę słów. Jestem najstarszym (na szczęście mnie wiekiem) pracownikiem firmy, więc mam, chyba, najlepsze pojęcie jak się tu pracuje. Zacznę od zespołu - młodzi ludzie, fajni, rozrywkowi szefowie, ale z ogromną wiedzą co do branży. Pracy dużo, ale konkretnie nakreślone cele i ogromne wsparcie pozostałych współpracowników. Każdy wie co ma robić i za co jest odpowiedzialny. Duża swoboda i zaufanie, szef nie stoi nad głową. Co do zarobków, to człowiek jest ambitny i chciałby zarabiać miliony, ale jak na ta branżę, nie jest źle. Jest podstawa, są premie za sukces, nie ma co narzekać. Bardzo ważną kwestią są właściciele firmy. Nie są to przypadkowe osoby, chłopaki są w branży od dawna, ich nazwiska i inne firmy, które prowadzą, są znane i otwierają wiele drzwi. Są podobne firmy na rynku, ale D&D wywodzi się z bardzo znanych marek, co bardzo pomaga w kontaktach biznesowych. Kończąc, bo czas ruszać do roboty, aplikujcie, nie pożałujecie. PS. Żeby nie było, że jestem szefem, który sam skrobie tą opinię, możecie zawsze do mnie napisać i dopytać o pracę, postaram się wszystkim odpisać. kdawcewicz@ddevco.pl

Ryszard

D&D Devco Sp. z o.o. ogłosił nabór na dwie pozycje, tj. Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości oraz Project Manager - Kierownik Projektu. Oferty tej pracy są ważne odpowiednio w kolejności do 28 i 29 września: https://pracodawcy.pracuj.pl/d-d-devco-sp-z-o-o-sp-k,474642 . Macie jakieś wieści co do pracy i atmosfery w tej firmie?

@Ryszard

Pracuję od niedawna, ale już widzę, że mi się podoba. Nie wiem czy miałem dużo szczęścia, czy to standard, ale trafiłem na świetny zespół. Ludzie bardzo pomocni i przyjaźni, myślę, że praca w takim gronie będzie przyjemnością.Jeśli chodzi o zarobki nie ma co narzekać, tym bardziej że spółka bardzo szybko się rozwija.

Łucja
@Nowy

Czy możesz napisać na jakim stanowisku pracujesz? I czy firma świadczy dla swoich pracownikow socjal?

Zdecydowanie na tak!Przede wszystkim super atmosfera i świetne warunki pracy.Polecam

Łucja

Hej wszystkim. Znalazłam ofertę pracy w D&D Devco https://pracodawcy.pracuj.pl/d-d-devco-sp-z-o-o-sp-k,474642 . Zastanawiam się, czy aplikować. Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tej firmie?Dzięki za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o D&D Devco Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w D&D Devco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D&D Devco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D&D Devco Sp. z o.o.?

D&D Devco Sp. z o.o.
  • Zajęcza 15