Opinie o Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

P Nowy wpis

Pracuję już rok więc mogę stwierdzić ze warunki tutaj jak to na stoczni nigdy nie będzie idealnie, ale jak się robi swoje to idzie też zarobić.

Mery Nowy wpis

dzień dobry, od czego to zależy czy pracownik otrzyma umowę o pracę lub nie? ktoś zasugerował, że zależy to głównie od tego jak się dogadasz. A czy jako pracownik gospodarczy można pracować na tej samej formie? Niby w ofercie jest B2B, ale partner nigdy tak nie współpracował

Za pracownikami na samą stocznię to gdzie dodają oferty? na podstawę tych poprzednich odradzających komentarzy chciałem je poczytać i sprawdzić czy jednak faktycznie jest już tak dobrze jak ktoś napisał niedawno. Niestety tylko ogłoszenie dla księgowej mi wychodzi, a to nie moja branża. Powiedzcie mi czy macie umowę o pracę na start, bo to dla mnie kluczowe teraz?

Pracownik Nowy wpis

To już zależy jak się dogadasz i od umiejętności czy dadzą UoP

Siemka, rozwiń proszę te wypowiedź jeśli faktycznie jesteś pracownikiem i wiesz jak jest na niej aktualnie. wcześniej odradzali, pisali o cięciach i wolnej amerykance. Jestem osoba bez doświadczenia ale chce spróbować pracy. jakie mam na nią szanse?

Firma Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno

Co można mieć na myśli podczas pisania, że ludzie nią są tu traktowani poważnie? Niedawno ktoś tak napisał ale w ogóle nie rozwinął tematu. Padło tez stwierdzenie o wolnej amerykance. Tym bardziej jak można się do niego odnieść? pracuje ktoś teraz i się wypowie?

Xxx_gda

(usunięte przez administratora) Brak jakichkolwiek kolwiek zasad bhp czyli wolna amerykanka. Wysalaja na robotę bez wyciągu, oświetlenia czy stabilizacyjnego podestu. Kierownik Marcin kawał (usunięte przez administratora)... coś nie pasi ? Ciach godziny. Odradzam

Weronika

Czytałam o tym przeniesieniu, mąż nawet był zainteresowany pracą tam, ale poprzednie komentarze tu średnio wróżyły. A powiesz jakie konkretnie zmiany się zapowiadają? Warunki mają się poprawić?

@Weronika

Przecież to jest stocznia warunki się nigdy nie poprawią zwłaszcza te finansowe w tej firmie … niech mąż się zastanowi 2 x zanim zmieni firmę ! Pseudo majster Marcin chce tam za wszelka cenę pokazać jaki to fachmen a rzeczywistość jest inna.

Zastanawiający jest dla mnie mimo wszystko powód odnośnie tego, żeby warunki finansowe miały się nigdy nie poprawiać. A co w przypadku gdy zabraknie rąk do pracy? z tego co widać jak na razie stale są chętni? W jaki sposób tak właściwie sama rekrutacja przebiega?

Już Ci odpowiadam ;) Pracowałem tam 4 lata i nie było podwyżek , ciągle zwodzenie ze COVID ze podwyżki prądu a to a tamto zawsze była głupia wymówka Porali. Firma przeniosła się na Gdańsk , widać ze mają olbrzymie zaplecze finansowe bo wykupili kawał terenu z pochylnią do wodowania i kilkoma żurawiami i to są miliony a raczej dziesiątki milionów zł. Wciągu roku wypuszczają około 10 trawlerów i ciagle twierdzą ze są na minusie… a stawki mimo kolejnych obietnic nic się nie zmieniły po przeprowadzce do GD .

Tak się składa że pracowałem w Gdyni KSP parę lat. Początek zacny, dużo oczekiwań bo i dużo obietnic. Z każdym kolejnym spuszczanym na wodę kadlubem elita jeździła coraz to nowszym autami a produkcja niestety nie. Także nie szły w parze podwyżki produkcji i umyslnych. Pare pupilkow miało lepiej, ale tak jak się na początku ugadali tak już mają. O podwyżkach niestety ciężko pogadać, zawsze odwlekana rozmowa w czasie, a to pandemia, a to wojna, a to podwyżki wszystkiego itp. Mimo to pozdrawiam.

Henia

Jak firma zmieniła tę lokalizację do Gdyni, to czy wszyscy pracownicy poszli tam pracować, czy były jakieś zwolnienia z racji zmiany lokalizacji? I jak jest nowe miejsce do pracy to co z dojazdami, jak ktoś ma znacznie dalej, to firma daje dofinansowanie do tych dojazdów?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o.?

Warunki pracy jak w każdej stoczni beznadziejne …. Nawdychasz się pyłów , dymu spawalniczego, a zdrowie jest jedno ! Jeszcze kiedyś jak płacili dodatkowe pieniądze z tytułu pracy w trudnych/ szkodliwych warunkach to co innego. Teraz jak dobrze poszukasz za podobne pieniądze znajdziecie prace w normalnych warunkach.

Potrzebuję informacji w odniesieniu do pracodawcy Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o.. Czy pracodawca daje premie? Dziękuje serdecznie za odpowiedź.

Żeberko

Nie daje premii za wodowania statków mimo tego ze odbywają się zazwyczaj w sobotę niedziele , brak płatnych piędziesiątek i setek za weekendy , nadgodziny i wodowania goła stawka i uważają ze są konkurencyjni ? Firmy krzak płacą już lepiej . A o podwyżkach zapomnijcie to co wywalczycie na początku to będziecie mieli.

Wiktoria
@Żeberko

A tylko takie pytanie odnośnie tych premii. One są jakkolwiek zadeklarowane, że za to wodowanie miałyby być przyznawane czy to po prostu takie oczekiwanie ze strony zatrudnionych? Obiecują tu cokolwiek?

Żeberko
@Wiktoria

Wodowania odbywają się w dni wolne od pracy tzn ( sobota , niedziela ) i oczywisty jest fakt ze przychodząc w dni ponad wymiarowe od pracy powinien być wypłacany dodatek. Sobie premie wypłacają i to nie jest tajemnica, a szary pracownik ma (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o.?

Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o.