Opinie o Agen Infen Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Agen Infen Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agen Infen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agen Infen Sp. z o.o. w Warszawa

Maria Nowy wpis

Smieszna firemka. Nie popłacili nam faktur. Sprawa trafiła przez kancelarie do sądu, ale poza kosztami i nakazem od komornika nic nie dostaliśmy. Dopiero jak sprawa trafiła do prokuratury coś się ruszyło i zaczęli płacić. Naszą sprawą zajmował się Pan z wrocławia 500439095. Są też inne poszkodowane osoby z którymi współpracują.

Ania Nowy wpis

Zostaliśmy oszukani na kilkadziesiąt tysięcy na początku tego roku. Na początku obiecywali, że zapłacą. Niestety skończyło się tylko na pustych obietnicach. Mąż napisał pozew do sądu, dostaliśmy nakaz zapłaty wszedł komornik, ale nie miał nawet czego zająć. Koniec końców sprawę po pół roku oddaliśmy do pana trudniącego się w odzyskiwaniu pieniędzy od trudnych kontrahentów (oszustów). Okazało się, że poza nami jest dużo osób poszkodowanych i to któraś z kolei sprawa którą przyjmowali. Pieniądze odzyskaliśmy jakiś miesiąc temu, po oddaniu sprawy do nich. Mieli materiał na nich i jeździli do tych oszustów. Kontakt do Pana który nam pomógł-500-439-095.

Andrzej Nowy wpis

STREME SP. Z O.O. KRS 0000858971, REGON 386975633, NIP 9930678209 firma aktywna i prezes ten sam.

Niestety pracowałem w tej pseudo firmie i też powiem unikać jak ognia!!!!!! Nie zapłacili wielu pracownikom/firma za wykonaną pracę. jeśli nie chcecie popełnić błędu ,który będzie sporo kosztował to unikajcie panów z Agen Infen sp. z o.o. Warszawa -zobaczcie w KRS bo mogą znów otworzyć firmę pod inną nazwą i oszukać następnych ludzi!!!!!! (usunięte przez administratora)-proszę na nich uważać!!!!! Sprawa już w sądzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prawy i sprawiedliwy
@pracownik

Wizytówką tej firmy jest nieuczciwość właścicieli. Mimo wygranej sprawy w sądzie pracy ciężko jest odzyskać pieniądze. Siedziba spółki to wirtualne biuro. Zatrudniają ludzi w innych miastach np. Tarnowie a siedziba w Warszawie. Lepiej się nie zatrudniać w tej pseudo spółce. Dziwię się, że instytucje państwowe pozwalają takim spółkom dalej funkcjonować....

Kamila
@Prawy i sprawiedliwy

Rozumiem, a za jak długi okres Agen Infen zalegała z płatnością za Twoją pracę? Zastanawiam się także, jaki rodzaj umowy miałeś będąc tam zatrudnionym. Być może też od czasu, gdy pisałeś opinię, udało Ci się już odzyskać należności. Mam nadzieję, że dasz znać.

Prawy i sprawiedliwy Nowy wpis
@Kamila

Byłem zatrudniony na umowę o pracę. Nie byłem jedynym pracownikiem który miał problemy z wypłatą wynagrodzenia. Należności nie odzyskałem i raczej nie odzyskam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Agen Infen Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Kinga

@1245 mówisz o szefostwie?

@Kinga

Tak

Pan Bogdan Pasadyn -chora psychicznie osoba . Znęcał się fizycznie a psychicznie nad żoną . Nie płaci pracownikom , a sam imprezuje tak ostro ,ze zostawia przy barze ostatnie groszy . Wstyd . Wiejski człowiek który myśli ze jest bogiem . To jest komiczne .

hmm

A to nie jest ta firma co Dynamic? Bo się adres pokrywa.

Ostrzeżenie

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,827302 Agen Infen to ten sam człowiek, o którym można poczytać w linku.

Wszystko ok, wypłata na czas, możliwość rozwoju, polecam.

Uwaga oszusci

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,827302 To są ci sami ludzie, unikać jak ognia!

Zostaw merytoryczną opinię o Agen Infen Sp. z o.o. - Warszawa

Agen Infen Sp. z o.o.