Agen Infen Sp. z o.o.
counter
3 2 9 5 1
pracownik Nowy wpis

Niestety pracowałem w tej pseudo firmie i też powiem unikać jak ognia!!!!!! Nie zapłacili wielu pracownikom/firma za wykonaną pracę. jeśli nie chcecie popełnić błędu ,który będzie sporo kosztował to unikajcie panów z Agen Infen sp. z o.o. Warszawa -zobaczcie w KRS bo mogą znów otworzyć firmę pod inną nazwą i oszukać następnych ludzi!!!!!! (usunięte przez administratora)-proszę na nich uważać!!!!! Sprawa już w sądzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak3Nie
Prawy i sprawiedliwy Nowy wpis
 Problem
@pracownik

Wizytówką tej firmy jest nieuczciwość właścicieli. Mimo wygranej sprawy w sądzie pracy ciężko jest odzyskać pieniądze. Siedziba spółki to wirtualne biuro. Zatrudniają ludzi w innych miastach np. Tarnowie a siedziba w Warszawie. Lepiej się nie zatrudniać w tej pseudo spółce. Dziwię się, że instytucje państwowe pozwalają takim spółkom dalej funkcjonować....

Kinga Nowy wpis

@1245 mówisz o szefostwie?

TakNie
1245 Nowy wpis

Pan Bogdan Pasadyn -chora psychicznie osoba . Znęcał się fizycznie a psychicznie nad żoną . Nie płaci pracownikom , a sam imprezuje tak ostro ,ze zostawia przy barze ostatnie groszy . Wstyd . Wiejski człowiek który myśli ze jest bogiem . To jest komiczne .

Tak7Nie
hmm

A to nie jest ta firma co Dynamic? Bo się adres pokrywa.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ostrzeżenie

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,827302 Agen Infen to ten sam człowiek, o którym można poczytać w linku.

Tak1Nie

Wszystko ok, wypłata na czas, możliwość rozwoju, polecam.

Tak2Nie4
Uwaga oszusci

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,827302 To są ci sami ludzie, unikać jak ognia!

Tak2Nie1

Co słychać w firmie Agen Infen Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Oczekujemy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba, w firmie Agen Infen Sp. z o.o., który ma jakieś informacje?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Agen Infen Sp. z o.o. - Warszawa