DYNAMIC

Tarnów

DYNAMIC

Opinie o DYNAMIC

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

@a, moje pytanie było skierowane do konkretnej osoby, niemniej jednak dziękuję za Twoją odpowiedź. Proszę jednak o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz przestrzeganie naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). @A, czy takie sytuacje często się zdarzają w DYNAMIC w Tarnowie? Czy próbowaliście coś z tym zrobić?

Maja

@JULEK, a czy w sprawie tych zaległych wynagrodzeń były prowadzone jakieś rozmowy/negocjacje z pracodawcą? Może firma miała tylko jakieś przejściowe problemy? @HUDY, a długo pracowałeś w DYNAMIC w Tarnowie? Co powinno zmienić się w tej firmie, aby była bardziej przyjazna pracownikom? @Syn ciotki pracodawcyalbo inie, dlaczego? Możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja wypowiedź niewiele mówi zarówno mi, jak i innym użytkownikom forum.

a
@Maja 30.03.2018 21:57

Julek niżej napisał jak byk ZA OSTATNI MIESIĄC. Maja to jak myślisz jak ktoś komuś nie płaci za ostatni miesiąc to dlatego że zapomniał? zabrakło mu pieniędzy? czy może dużo wcześniej sobie postanowił, że kogoś oszuka tak na koniec a czemu nie.... W firmie jest taki problem że ci ludzie którzy ją prowadzą są totalnie pogubieni moralnie. Duchowo są w czarnej d.. jak mnóstwo (jakaś duża część) innych najbogatych ludzi...i nie liczę na to że za życia spotka ich sprawiedliwość. Natomiast wierzę że po śmierci spotka ich OGROM NIEDOBRYCH RZECZY czego im z całego serca życze bo im się to należy za ŚWIADOME!!! (usunięte przez administratora) względem drugiego człowieka. Człowiek przez to że jest człowiekiem powinien utrzymywać pewien poziom oni natomiast tego poziomu nie utrzymują i poniosą tego konsekwencje. Póki co niech się bawią dobrze i cieszą tak jak kredytobiorcy we frankach szwajcarskich.

A

"Co powinno zmienić się w tej firmie, aby była bardziej przyjazna pracownikom?" Ten człowiek który to prowadzi musi oduczyć się KRAŚĆ I KŁAMAĆ. Jak ktoś ci mówi że przeleje ci w poniedziałek pieniądze. Po czym we wtorek telefon ma zablokowany i ze swojego numeru się do niego wogóle nie dodzwonisz a z innych masz przynajmniej sygnał ALE I TAK NIE ODBIERZE to jaki to jest człowiek? a pieniądze nie zapłacone.

Nie płaca pracownikom, podwykonawcom, za noclegi... wszystkim...że oni jeszcze funkcjonują..

HUDY
@B.Pasadyn 27.12.2016 12:17

bogdan nie czaruj o czym chcesz pogadac,powiedz prawde gdzie pieniadze za prace ukraincom,polakom za 10,11,12miesiac 2016r

JULEK

Pracowałem w tej firmie z kolegą w 2014 r w Łączkach Kucharskich k. Ropczyc .Za ostatni miesiąc jak kończyła się inwestycja nam nie wypłacił po 3000 zł. Nie odbierał telefonów, unikał spotkania i tak pozostało do dzisiaj ! Wierzę w to , że kiedyś go ktoś nakarmi i sprawiedliwości stanie się zadość . Tymczasem potwierdzam delikatnie mówiąc negatywne opinie i zdecydowanie nie polecam DYNAMIKA jako pracodawcy......

HUDY

Witam to co piszecie jest prawda tez pracowalem to jest bagno,pozdrawiam.Hudy

a

Kiedyś jak byłem na rozmowie w staticu o pracę to zapytałem o adres strony internetowej i dostałem odpowiedź że jest w budowie. Tak napewno to PRAWDA ale google ciągle nic o tym nie wie. __________________________________________________ W dynamic słowo wszystko przyjmie a obiecać zawsze można.

Arcyprezeska_administratorów

15:15-15:07 równa się 8 minut. Tak piękne zdania w niecałe 8 minut. Brawo Atmosfera - w szambie nie ma atmosfery. W szambie jest (usunięte przez administratora) Ryby pływają STATYCZNIE na samej górze brzuchem do góry. Człowiek w szambie też nie potrafi przebywać. To jest moje zdanie ale królewna śnieżka z mojej lewej strony też coś chce powiedzieć: ona słyszała że to całkiem dobra firma- ok szanujemy twoją opinie królewno śnieżko!! Kot w siedmiomilowych butach też coś miałczy: wszystkie negatywne opinie to żale niedobrych pracowników. Oni wcale nie kłamią, nie oszukują, nie kradną, nie blokują telefonów, odbierają telefony jak ktoś do nich dzwoni. To są przykładni, dobrzy ludzie. Ok Szanujemy twoje zdanie kocie w butach!! Życie to nie bajka - nie ma idealnych pracodawców. Nawet człowiek o nicku administrator dobrze wie ze najlepiej jest (usunięte przez administratora) czymś zakryć. Np takimi pierdołowatymi zdaniami jak poniżej. W imieniu królowej śniegu bez serca oraz pinokia polecam tą z....i...ką firmę. W swoim nie polecam.

Jak wyglądają aktualności firmy DYNAMIC? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Maja

W sieci pojawiło się klika aktualnych ofert pracy - DYNAMIC poszukuje kandydatów między innymi na stanowisko Junior Consultant. Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

Syn ciotki pracodawcyalbo inie
@Maja 17.08.2017 11:57

Tak dam Tobie dobrą radę. Szukaj innej pracy.

Pula

Ma ktoś aktualne dane kontaktowe do tej firmy bo pilnie potrzebuje?

Maja

@Ja wspominasz o licznych zwolnieniach. Jak często one występują? Co jest ich powodem?

Maja

Pracujesz w DYNAMIC? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Ja
@Maja 07.04.2017 10:22

Ogólnie moge powiedziec ze praca jest spoko wypłata na czas tylko jeden jest problem z szefem Tomas... który non stop kogos zwalnia xdd

p

Jednym słowem OSZUŚCI. NIEWYPŁACALNI. Odradzam

I

Zwykle negatywne komentarze to zale sfrustrowanych pracownikow, ktorym nie chciał sie robie, a w tym przypadku to sama prawda.

Wywrotka

Uwaga!!!!!!! przestrzegam wszystkich przed firmą DYNAMIC ,chcesz być ich pracownikiem, podwykonawcą-możesz ale o pieniądzach zapomnij. W biurze będą cię zapewniać że zapłacą i nie będzie problemu ale prawda jest taka że kasy nie zobaczysz (jedyny sposób 100% przedpłaty) To chyba najwięksi oszuści jakich spotkałem

i

witam wszystkich,zostałem oszukany przez firmę DYNAMIK Piotr Pasadyn,po kontroli wykonanej prze PIP okazało się że pracodawca nie dość żę nie wypłacił wynagrodzenia ,to nie odprowadzał składek na ubezpieczenie zdrowotne.W ten sposób zostałem oszukany nie tylko ja,wiekszość jego pracowników.Proszę wszystkich o omijanie szerokim łukiem tą firmę

Zniesmaczony

Przyjęli do pracy w biurze, obiecywali pieniądze i umowę. Po kilku tygodniach nic nawet konkretnej rozmowy, odszedłem, a faktura po 2 miesiącach dalej nie zapłacona. Telefony milczą lub odrzucają po przedstawieniu sprawy w jakiej telefonuję. Widzę ze nie jestem pierwszym naciągniętym... ale nie odpuszczę.

I

Mam nie mylne wrażenie że pochwalne opinie o firmie dynamic piszę któryś z Pasadynów,podpisując się za kogoś innego

Firma do d...omijać Pasadynow z daleka.mowa o Piotrze i Bogdanie Passdyn

@marek 22.10.2016 23:26

Proszę bardzo oto moje imię,Piotr.Ty też się nie przedstawiles z nazwiska

oszukanych jest wielu

Oszuści! Nie płacą na transport, kilka miesięcy bujamy się do niech z fakturami i tylko obietnice, a kasy od pół roku ani widać ani słychać. Są pozgłaszani na giełdzie wierzytelności w giełdach transportowych przez kilka firm i nic sobie z tego nie robią, dalej sprzedają ładunki kasę zgarniają a podwykonawcom nie płacą!!!!! Omijać złodziei jak najszerszym łukiem, a jak zdarzy się komuś ich spotkać opluć i odejść....

grl

Pan (usunięte przez administratora) ani nie zapłacił za część zamienną do jego koparki, ani tej części nie zamierza zwrócić - sprawa zgłoszona do Prokuratury. Odradzam jakąkolwiek współpracę.

@grl 04.08.2016 10:26

Drogi Panie Podpisz Pan się z imienia i nazwiska . Napisz nazwę Waszej /Twojej Firmy bzdura i nie prawda !!!

szczery

przestrzegam wszystkich zainteresowanych ta pseudo firma to jedno wielkie szambo

rozmowa

ja w sprawie rozmowy o prace z pracodawcą..pol godziny mowil o premiach bonusach i niczego sie nie dowiedzialem o podstawie wynagrodzenia brutto?, dzień wypłaty?i inne wazne dla mnie wtf?

Prac

Nie polecam! Strata czasu!

olo

Chciałbym u Ciebie pracować Olka . Żenada co ty mówisz lepiej pilnuj sobie. Faceta bo kity Tobie wciska. A twa poprawa gramatyka i bogaty zasób słów faktycznie świadczy o Tobie Matka Polka - żenada Pzdr.

BOGDAN

Tak rekrutację prowadzą cały czas, gdyż chcą oddzielić ziarno od plewu !!!

Rolnik
@ja 01.03.2016 17:04

Ty - "Ja" jakbyś miał jakieś pojęcie chociaż troszeczkę to wiedziałbyś co o gnój i kto go robi - właśnie kiepscy pracownicy - wychowani sorry wychuchani i rozpieszczani przez własnych rodziców. Myślicie ze wiecie wszystko - sorry ze dalej pod nos Wam każdy da - sorry wy uważacie ze się Wam należy. A podpisujcie się z imienia i nazwiska , zaluzcie sobie działalność gospodarcza i nieważne w jakim sektorze czy handlowym, budowalanym czy tak jak ja w rolniczym. Pokazie w końcu swoja odpowiedzialności !!!

Bgdan

Ty pseudo - "BYłY" podpisz się z Imienia i Nazwiaska.

byly

ludzie omojajcie pasadynow z daleka

Zostaw opinię o DYNAMIC - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DYNAMIC