Opinie o Cosmopolitan Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cosmopolitan Finance Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cosmopolitan Finance Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmopolitan Finance Sp. z o.o. w Warszawa

ZOJA

Najgorszy typ ludzi. Wykorzystują trudną sytuację , ogromna kaucja za zwykłe zapytania w Bankach komercyjnych, zdecydowanie odradzam, kaucja tak rozliczona , że nie zostało j nic do zwrotu. Pozorowanie działań. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ W WASZYM PRZYPADKU TEŻ TAK BĘDZIE

Konrad
@ZOJA

Zoja, mam podobny problem. Czy możesz się ze mną skontaktować? k.bodurkiewicz@consolido.pl Pozdrawiam KB

hslegal.pl
@ZOJA

Reprezentuję podmioty pokrzywdzone przez spółkę Cosmopolitan Finanse Sp. z o.o. W celu złożeniu pozwu i zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zapraszam do kontaktu: biuro@hslega.pl

hslegal.pl Nowy wpis
@ZOJA

Reprezentuję podmioty pokrzywdzone przez spółkę Cosmopolitan Finanse Sp. z o.o. W celu złożeniu pozwu i zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zapraszam do kontaktu: biuro@hslegal.pl

piotr Nowy wpis
@hslegal.pl

Obecnie te same osoby albo przynajmniej część z nich pracuje w Berkeley Finance ten sam adres czyli ulica Chłodna 51 dyrektorem jest ta sama pani czyli Monika Androsiuk

Agata Nowy wpis
@piotr

Ale to została założona nowa firma o tym samym profilu działalności czy o co chodzi?

Dawid Nowy wpis
@hslegal.pl

Dzień dobry, Mam wyrok skazujący na cosmopolitan z powództwa cywilnego oraz złożone zawiadomienie do prokuratury na Pana Kamila Sikorę. Pani Monika Androsiuk stawiła się na jednej sprawie i kłamała jak z nut, a teraz podobno prokuratura do sprawy karnej nie może ustalić jej adresu. Złożylem również zawiadomienie do urzędu skarbowego, gdyż w oficjalnych dokumentach finansowych spółka nie wykazuje żadnych przychodów, a ja wpłacałem przecież zgodnie z FV. Jeśli jest ktoś zainteresowany dokumentami i może pomóc w sprawie proszę o kontakt. dawid@technostage.com

Radek

dwie (usunięte przez administratora) nic nie robią..do momentu wpłaty kauci dzwonili po 5 razy dziennie po wpłaceniu kaucji żeton kontaktu zero pracy z ich strony..i nie chcą oddać kaucji.wymyslaja że coś zrobiły i za to chcą potracic kaucję. nie polecam

2l

(usunięte przez administratora) pobierają prowizję przeciągają w czasie i nic nie robią potem nie oddają kaucji

Filip
@2l

A możesz napisać czy przynajmniej załatwiają kredyt czy tylko wyciągają pieniądze za kaucję a potem ani kredytu ani kaucji?

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmopolitan Finance Sp. z o.o. - Warszawa

Cosmopolitan Finance Sp. z o.o.
  • Wiertnicza 45
    02-952 Warszawa

Cosmopolitan Finance Sp. z o.o.