Opinie o Sadvant Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sadvant Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sadvant Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sadvant Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Sadvant Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Smerfetka Nowy wpis

Kolego sympatyczny o imieniu ostatniego dnia roku .Czekałam aż się odezwiesz na forum chcąc ci podziękować za wszystkie opinie które napisałeś i rozpowiadałeś po firmach , ludziach itp. Żenująca jest ta historyjka co niby mnie spotkało jak ty będziesz zeznawał w sądzie .Po prostu jesteś zwykły kłamcą, (usunięte przez administratora) bajko pisarzem.Skrzywdziłeś tymi słowami i opiniami kobietę.oraz faceta który ma żonę, dzieci czy zdajesz sobie sprawę jakie to krzywdzące..Chcesz się tak bawić to ja i inni pracownicy chętnie zeznają w sprawie Jak to opowiadałeś jak sobie zwolnienia załatwiałeś gdzie dorabiałeś przebywając na chorobowym i facebook zdjęcia z imprez na Ukrainie, przechwałki ile to gorzały i fajek przemyciłeś na handel, kiedy to miałeś niby guzy rakowe.Mam nadzieję że właściciele firmy powołają nas na świadków a my chętnie powiemy w odróżnieni do ciebie prawdę.o tych twoich L=4 w sądzie,ZUS oraz Urzędzie Skarbowym jak pobierałeś świadczenia. Radzę ci zajmij się swoimi dziećmi rodziną a nie głupotami.Oj zapomniałam tymi nieślubnymi też 3 -4 sztuki tak się przechwalałeś. Pozdrawiam Twoja ulubiona koleżanka .

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sadvant Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nie pracuje w firmie Sadvant od pewnego czasu ze względu na zmiane miejsca zamieszkania. Praca w tej firmie była bardzo w porządku. Rozliczyliśmy się w terminie. Kiedy jestem przejazdem w Warszawie zawsze wpadam na kawę :) (usunięte przez administratora) Ps. Dziękuje szefom za pamięć o mnie w postaci kartek okolicznościowych na święta.

Wiking Nowy wpis

Dzień dobry, Pozdrawiam wszystkich pracowników byłych i obecnych oraz zarząd z przepięknej Skandynawii. Muszę nawiązać do wątku na temat mojego byłego miejsca pracy .Panie i Panowie obserwując od czasu do czasu Gowork muszę stwierdzić że jakiś chyba młody albo niedojrzały emocjonalnie człowiek strasznie niszczy wasz wizerunek,a ja mam jak najlepsze wspomnienia delegacji , integracji imprez świątecznych urodzinowy itd.Nie mogąc uwierzyć ze aż tak się ludzie zmieniają w bestie, pozwoliłem sobie podzwonić po znajomych z byłej pracy co usłyszałem mnie zszokował ze tam mało ludzi pracuje ze starej gwardii .Ale twierdzą że klimat się nie zmienił i warunki nadal fajne atmosfera niezmienna, co mnie ucieszyło. Macie pełne moje poparcie i wielkie brawo za zgłoszenie nękania do prokuratury i policji i, wiem że niektóre osoby były już przesłuchiwane bo z was informowały .A skoro ja już wiem kto to pisał to wy tym bardziej się domyślacie tylko nie odpuście.Za te świństwa wypisywane należy uzyskać przeprosiny i odszkodowanie od gówniarza/gówniary niedojrzałych. Niestety taki chłopczyk z kompleksem małego mógł by pokazać ze ma chociaż jaja i zrobić to jawnie. A pisząc takie krzywdzące opinie o pracownicach i całej firmie może powinien porozmawiać z drugą stroną prawdopodobnie by sobie wypośrodkował jaka była prawda bo słuchając kogoś kto się wybiela ze swoich złych postępowań zapewne ma przekłamany obraz całej zaistniałej sytuacji. PS. Wracam koniec czerwca zapraszam do Szarej Eminencji ty razem na mój koszt co jestem winy za ostatnią pożyczkę od firmy.

NIEWINNY TM Nowy wpis
@Wiking

Nawiązując do przedmówcy zgadzam się z nim w 100%-tach. Parę lat temu opuściłem zakład karny nigdzie niemogąca znaleźć pracy trafiłem na rozmowę kwalifikacyjną do Sadvantu . Przeprowadzało ją dwóch panów nie była dla nich problemem moja przeszłość za mur porostu dali mi szansę. Nauczyłem się u nich pracy przy instalacji wentylacji co daje mi chleb do dziś . Po roku dostałem z innej firmy propozycję wyjazdu do Niemiec nie robili problemu jedz chłopie i powodzenia dostałem na drogę . Po prostu jestem im wdzięczny za szansę i nauczenie zawodu przede wszystkim od majstra Boczka. Bardzo mnie boli że o taki osobach ktoś opisuje takie niewiarygodne opinie w tamtym czasie było nas pracowników dużo więcej i każdy ma miłe wspomnienia i historie przeżyte na budowach ,a reszta niech zostanie w naszej pamięci . Panowie nie możecie tego darować po prostu na to nie zasłużyliście . Pozdrawiam Członka Dużego a Małego Członka szczególnie.

nie polecam

Niestety na samym początku rozmowy jako kandydat byłam światkiem kłótni/ sprzeczki pomiędzy pracownikami, co od początku wprowadziło niemiły nastrój. Ogólnie przeprowadzający rozmowę nie wiedział NIC nawet na jakie stanowisko szukają osoby, CV kandydata widział po raz 1. Już od początku wiedziałam, że dojazd do firmy (dla mnie 2 koniec miasta) to zmarnowany czas, oczywiście cała ta rozmowa mogła przejść zdalnie, ale nie wchodziło to w grę. Następnie głupie komentarze, ze strony prowadzącego, które jednak nie były miłe i stosowne (albo nie posiadam poczucia humoru stand upera :) ). Polecam przede wszystkim każdej osobie ubiegające się tam o stanowisko, aby zadbała o to, żeby osoby zatrudniające wiedziały z kim rozmawiają! Na ogłoszeniu było napisane jasno, że przyjmują osoby bez doświadczenia (nawet studentów na staż), co na miejscu okazało się oczywiście kłamstwem. Ogólnie całe to zgromadzenie było dla mnie jako kandydata poniżające i niemiłe. Na koniec nie zadano nawet podstawowego pytania "Czy chce Pani o coś zapytać?". Kwestia pieniędzy nawet nie została poruszona.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sadvant Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o Sadvant Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sadvant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sadvant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sadvant Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Pawła II 27