RejestracjaDomen.pl Sp. z o.o.

Opinie o RejestracjaDomen.pl Sp. z o.o.

Mirek

Widzę takie ogłoszenie do Warszawy Szukamy nietuzinkowych osób do pracy w naszym zespole! i zastanawiam się co to dokładnie oznacza, powiecie coś ciekawego?

Malgorzata

Z czystym sumieniem polecam to miejsce dla osób, które cenią sobie rozwój osobisty, jak i samych umiejętności zawodowych. :)

ramonff

W RejestracjaDomen.pl nie pracuje już od ponad roku. Ale za moich czasów był bardzo dobry klimat. Firma fundowała na koniec tygodnia obiad:) i rzeczywiście stawiano na mocny rozwój pracowników.

KarolF

Ja mam miłe wspomnienia z pracy w RejestracjaDomen.pl. Atmosfera ok, ludzie wporzadku... jesli ktos ma awersję do pracy w korpo to sadze, ze tu moze się spodobac. Szczególnie, ze tu pracownik ma mozliwosci korzystania z licznych oferowanych szkoleń, bo nastawienie firmy jest na rozwoj umiejetnosci pracownika.

KarolF

Zostaw opinię o RejestracjaDomen.pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RejestracjaDomen.pl Sp. z o.o.