Opinie o Freeway Freight Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Freeway Freight Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Freeway Freight Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Freeway Freight Sp. z o.o. w Gdańsk

Współpracownik

Współpracuje z ta firma. Również rozliczam kierowców i niestety nie mogę się zgodzić z większością opinii. Wypłaty są robione w ustalonym terminie, często kwota, za dobre spalanie i większa liczbę km, jest wyższa niż ustalona. Kierowcy są prowadzeni przez spedytorów, którzy we wszystkim pomagają i mówią co robić ze szczegółami. Kierowcy sami decydują na ile wyjeżdżają, na ile zjeżdżają. I oczywiście, jak zdarzy się mandat za złe parkowanie, prędkość czy inne rzeczy zależne tylko od kierowcy to kto ma to zapłacić? Pani z biura? Kierowcy tez odpowiedzialność jakaś ponoszą za swoją prace.

Lokalny Gamon
@Współpracownik

Hehe sen o spedytorzy trwa... Spedytor to człowiek który realny wpływ na stawki frachtu. A człowiek który używa angielskiego i przekazuje informacje od spedytora do kierowcy to tzw przekaźnik....To tak w ramach przypomnienia...Pan KW po raz kolejny namieszał i wyszedł... Kiedyś tego pana spotkają kierowcy i rozlicza i to nie w 3 dni tylko natychmiast????????????

Klaudka Nowy wpis

Hej, nie jestem pewna ale czy ta firma przypadkiem nie działa? Szukam pracy jako spedytorka u siebie w okolicy. Tutaj po komentarzach nie mam pewności co do tego czy działalność jest dalej prowadzona, w sieci ogłoszeń również brak. co się podziało z pracownikami?

Współpracownik

Konkurencja nie śpi

Wentyla to znam tylko jednego , ale wątpię że to on napisał . Pozdrawiamy spamującą konkurencje !!!

Lokalny Gamon Nowy wpis
@Współpracownik

Karma wróciła? Ja akurat na spedycji czegoś szukam ale widzę ze i tak tutaj chyba nie mam za czym jednak patrzeć? głównie kierowcy jeździli? Na spedycji jakie warunki do końca występowały? Robota jak wszędzie?

nowy

co się stało we Freeway? podobno już nie pracuje z KW

Justyna
@nowy

A skąd takie info?

MICHAŁ
@nowy

TEŻ, TAK SŁYSZAŁEM.

MICHAŁ Nowy wpis

BĘDZIE GIT JAK KIEDYŚ

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Freeway Freight Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Adaś

Praca spoko. Można zarobić sporo pieniędzy. Ludzie w biurze ok. Auta zadbane i praktycznie nowe. (usunięte przez administratora)Polecam.

Robert
@Adaś

Alkoholik raczej nie popracuje długo jako kierowca, więc sam sobie przeczysz. Sporo pieniędzy to dla ciebie ile? Bo chętnie bym się dowiedział zanim się przyjmę ;)

Adaś
@Robert

Niby w jakim momencie sobie zaprzeczyłem? Jak widać, nie jesteś zbytnio rozgarnięty więc spokojnie zintegrujesz się z większością kierowców w firmie. Powodzonka

Beata
@Adaś

Czemu ten wyżej obraża Cię od alkoholików? :D masakra, ja bym sobie nie pozwoliła na takie epitety!!

Kierowca

Jestem kierowca. Zaczynałem od ucznia żeby nabrać doświadczenia świeżo po kursie. Oczywiście na początku przez pierwszy miesiąc zarobki są dużo niższe ale ile może dostać ktoś kto uczy się pracy dopiero. W porównaniu do innych firm to okres przyuczenia jest i tam bardzo krótki. Po 3 tygodniach pojechałem już sam w trasę, pieniądze były wysłane 3 dni po zjeździe.

@Kierowca

(usunięte przez administratora) Takie praktyki są stowane tylko w globalu i u jego podwykonawców. A pan KW to co ma napisane w cv?

Były Globala
@Ewa

W globalu placą po 3 dniach od zjazdu ? Kto jest tu kłamczuchem ?

@Ewa

Pan (usunięte przez administratora)ma puste CV, wszystko czyimiś rękami i na czyimś garbie, tak aby w razie wpadki winny był kierowca i przewoźnik. Nic na siebie, żadnej odpowiedzialności, podkuty na cztery. Do czasu...

Stefan
@Sen spedytorki

Nie wiem , co za farmazony wypisujesz , ale nic a nic nie trzyma się kupy . Kolejny raz widać , że wpis jest tylko po to , by kogoś zniechęcić do współpracy .

@Były Globala

Masz racje tylko dobrze wiesz ile czasami jeździsz na prawym fotelu i ci mówią musisz się doszkolić, aż jakiś kierowca się wyspie z lewego fotela i wtedy jesteś hepi i możesz jechać jako lewy i zarabiać kasę . Jadą na twojej ambicji. W normalnych firmach jak nie masz doświadczenia robisz jedno kółko i odrazu mówią ci czy się nadajesz. Tu jadą na twojej ambicji i zarabiają na tobie. Poprostu jesteś wykorzystywany . Życzę wszystkim młodym kierowcą szerokości i nie dawajcie się wykorzystywać.Pracujecie ciężko, żeby zarabiać, a nie kogoś dorabiać. JESZCZE RAZ SZEROKOŚCI.

@Stefan

Prawda jest taka że żeby nie współpraca z osławionym przez dziesiątki kierowców Panem KW, to złego słowa by nie było o Freeway na tym forum, a i kierowców by nie brakowało

Były globala
@Sen spedytorki

Prawda jest taka , że znowu nie wiesz jak jest i piszesz rzeczy o których nie masz pojęcia .

@Były globala

Mam wrażenie że te odpowiedzi to komputer generuje losowo, albo komuś się tutaj Nicki mylą

Co ty człowieku wypisujesz ? Rozumiem , że forum , bądź parking ( na którym pijesz alkohol ) jest jedynym miejscem , gdzie masz odwagę powiedzieć co myślisz . Masz do tego prawo . Ale powiedz szczerze , po co wypisujesz kłamstwa . Ewidentnie widać , że nie wiesz , co i jak w globalu było . Ale dla twojej spokojniej głowy kierowcami zajmował się ktoś inny w globalu … pozdrawiam internetowych troli

Ktoś

Jak nie było pana W. Było inaczej teraz jest jak jest.

Ktosiek
@Ktoś

A kiedy nie było pana W w freeway ? Po co znowu , ktoś wypisuje rzeczy o których nie ma bladego pojęcia ?

@Ktosiek

A jeśli chodzi o pojęcie to ty napewno masz dużo mniejsze. Gwarantuje.

Ktosiek

Skoro piszesz opinie na freeway , to chyba firmy pomyliłeś .

@Ktosiek

Jeśli jesteś tak wszechwiedzący. To co to jest freewey ?

Kosiek
@Ktoś

Freewey , to nie wiem . Ale na pewno nie jesteś na odpowiedniej stronie . Do tego proponuje zebrać się na odwagę i zwrócić się do odpowiednich osób . Na forum , to raczej niczego nie załatwisz ;-)

I love Darek

Łosiek ktosiek ? Czy to ty robisz 20h przerwy promowej ?

Bezdomny

Bzdury opowiadacie wszyscy. Wystarczy mieć 3 karty i można zarobić godziwe pieniążki. Jak karty nie są naładowane to można jeździć bez karty. Amatorzy jesteście i tyle w temacie. (usunięte przez administratora)

Ktos

No tak widać ze komentarz pisany pod tą premie

Stefan

Znowu ktoś mija się z prawdą . Nie pracujesz w tej firmie , więc po co wypisujesz coś czego nie wiesz ?

Tomasz

Witam. Mam pytanie bo zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Jak wyglada pensja kierowcy bez doświadczenia? Jak długo trwa nauka? Czy instruktorem jest trener który szkoli kierowców? Czy praca jest zgodna z przepisami? Czy jeździ się też w nocy? Czy weekendy są wolne tak jak w większości firm?

Aaa

Chłopaku . Przestań hejtować . To , że Tobie się nie udało wykonywać pracy tak jak trzeba . To nie jest firma dla Ciebie . Powiedz mi kto przy rekrutacji składa obietnice ? Obsługa tachografu Ciebie pokonała , a już nie wspomnę o parkowaniu , czy zabezpieczaniu towaru . Na forum jesteś kozakiem . Tylko dziwi mnie , to dlaczego nie jesteś tak odważny i nie napiszesz tak naprawdę się Tobie nie udało utrzymać tej pracy ?

Aaa

Właścicielem firmy nie jestem . Już sobie wyobrażam egzamin u Ciebie . Ale jedno widzę na pewno . Jesteś bardzo odważny i elokwentny na forum . Trzymaj się mistrzu kierownicy i znawco tachografu :-)))

Slawo

Kasa ok, na czas. Kilometrów faktycznie trzeba pilnować, ale pokażcie mi firmę, gdzie nadrobisz 200km i prezes za to pogratuluje. Robota ok, głównie Włochy-Szwecja. Idzie zrobić dobre przebiegi. W normie spalania idzie się wyrobić. Wystarczy nie kraść. Pozdrawiam.

Wowl

(usunięte przez administratora)Masz umowe zlecenie podpisana z Vendal ,JHI Investments lub Freeway Freight jest tam tez dzierzbud i chyba MT-trans .Ciąga sie stare naczepy z ItalCargo.glownie polega na tym abys poleciał z Włoch do Portu w Rostocku na tak zwanego strzała wiec dlatego zatrudniają tak czesto młodych kierowców bez doświadczenia aby tylko byla druga karta w tacho.Jezeli przekroczysz czas pracy to nie musisz sie o nic martwic p.Wendt powie Ci wtedy ,ze „zapisz w notatniku przegięcie”.Wrocisz z trasy to czeka Cie rozmowa z szanownym Panem Krzysztofem ktory rozliczy Cie dokladnie z każdego kilometra (zapomnialem napisac ,ze wyliczona trase dostajesz z mapy Google i musisz sie jej trzymac co we Włoszech raczej nie jest wskazane).Pan Wendt przyniesie Ci mapę i pokaze jak On by pojechał i nie ma dyskusji. Rozliczy Cie takze z wszystkich błędów w tacho i odciągnie od wyplaty.Bylo w ogłoszeniu 8-13 tys ? No tak i tyle dostaniesz za trase ,ale niestety musimy odliczyć Twoj przepał na trasie i mandaty KTORE mogą przyjsc za tacho.Spanie pod firmami lub na zwykłych bujankach.Strasznie sie wzbogaca kosztem młodych niedoświadczonych kierowców.Nie daj sie pokusić ogłoszeniem ,bo nie zarobisz tyle w tej firmie.Dziwie sie p.(usunięte przez administratora),ze współpracuje z takim człowiekiem.Jezeli kiedys bedziecie na parkingu to zapytajcie o „Wentyla” z „Globala” napewno powiedzą Ci to samo co Ja tutaj napisalem.Paliwo na styk ,adblue w baniakach i lanie po parkingach.Jazda busem do Berlina i odrazu ogien na Granice Niemiecko Włoską.To nie jest tak ,ze wymyślam te wszyatkie rzeczy aby wystawic tylko negatywna opinie ja to poprostu wszystko przeżyłem i zmarnowałem 1msc w tych/tej firmie ,bo do konca nie wiadomo u kogo sie jezdzi.Naprawde szkoda czasu

Stary
@Wowl

No Wowl . Nie dziwię się ,że się Tobie nie udało , skoro musisz gnać na granice niemiecko - wloska ;-) Skoro , masz problemy z obsluga tacho , nadrabiasz kilometry itd . Powiedz mi z Berlina do Kiefersfelden ile jest km ? Jak długo chcesz to robić ? Nie rozumiem nic a nic dlaczego jesteś taki oburzony ? Chyba dobrze jak firma stara sie wykorzystac czas pracy i jazdy . Na tym to polega

je.ac KARŁA

Zgadzam się z kolegą. karzeł, bo do pana mu daleko, jest zwykłym naciągaczem, manipulantem i oszustem. kazdy z kierowców zna historie jak przychodzli do biura na jabłoniową 'odbierac' SWOJE zarobione pieniadze bo wentyl nawijal makaron na uszy. najpierw prace opuscili stali pracownicy jarka, potem wnet wprowadza swich 'doswiadczonych' ludzi i tak osiaga cel...tak jak wspomnial kolega , mozna sie tylko dziwic Jarkowi ze z taka szu.ą wspolracuje..wyjdzie obiem, oj wyjdzie

Jam..

To co Wowl opisuje jest czysta prawda. Należy to jeszcze podwoić .Kasy dostaniesz 1/3 tego co obiecują Sam zdecyduj czy chcesz tam pracować Nie myśl ze będzie inaczej Tez tak myslalem

Zostaw merytoryczną opinię o Freeway Freight Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Freeway Freight Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Freeway Freight Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Freeway Freight Sp. z o.o.?

Freeway Freight Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jabłoniowa 20 lok. 111
    80-175 Gdańsk

Freeway Freight Sp. z o.o.