Opinie o Gant Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gant Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gant Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gant Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Maryśka Nowy wpis

Do dziś tak jest jak napisaliście, że kierownik zarabia 4 500 brutto czy jednak w tym roku jest więcej? nie ma podanych widełek w opisie oferty. piszą też o premiach za realizacje budżetów. Jak one teraz tak średnio wychodzą?

GANT Nowy wpis

Zazwyczaj źle wspominam współpracę z tą firmą. Zacznę od wizyt tureckiego zarządu; to był jeden wielki teatrzyk. Po paru wizytacjach dalej nie znają imion pracowników, patrzą na ciebie jak na (usunięte przez administratora). Jeśli dobrze pracujesz, to i tak nie zostaniesz doceniony, (usunięte przez administratora)Kierownicy zostali poinformowani że wspomniana wcześniej osoba nie nadaje się na stanowisko kierownicze, czy posłuchali? Oczywiście że nie. Na stanowiska kierownicze są wybierane osoby niekompetentne, w efekcie czego później zespół się rozsypuje lub ginie 120 sztuk ubrań. Zarobki są spoko do momentu, jak możesz robić po 40 nadgodzin; później lipa. Robienie wyrzutów sumienia o to, że wziąłeś L4, jest na porządku dziennym.

Dominika Nowy wpis

Przez chwilę myślałam, że sama firma się udzieliła a ktoś po prostu wziął sobie taki nick? Pisali w ogóle jeszcze wcześniej już o zamykaniu sklepów. To jak to teraz wygląda, głównie ten internetowy jest na chodzie? Dacie znać jak się pracuje na obsłudze e-sklepu? Nigdy jeszcze w takim nie pracowałam, ciekawa jestem szczegółów

Witam zanowilam koszule w sklepie internetowym i dotej pory nie dostalam towaru, ktory oplacilam. Nikt nie odpisuje na meila ani bikt nie odbiera telefonu.(usunięte przez administratora)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gant Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Sprzedawca, Westfield Mokotów powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gant Polska Sp. z o.o. na stanowisko Designer?

Ona

(usunięte przez administratora). Rekrutuje Cię mało kompetentny ktoś , kto jest „pomocnikiem „ regionalnego . (usunięte przez administratora) Zarząd turecki siedzi tylko i wskazuje palcem a nawet nie potrafią postarać się o pakiet zdrowotny dla pracownika o innych benefitach mowy nie ma . Wszyscy w biurze drą koty między sobą i każdy uważa się za mądrzejszego . Krzywy wieszak , cena nie pod linijkę i już zbierasz od regionalnego , ze się nie nadajesz . Ogólnie musisz uporać się klientem który narzeka na cenę a jakość przez ostatnie lata marna . Targety wiadomo nie do zrealizowania . Dostajesz najmniejsza krajowa . Kierownik sklepu zarabia 4500 brutto ????to serio nie żarty . (usunięte przez administratora)

@Ona

Czyli z tego co piszesz teoretycznie jest opcja na rozwój i awans? ja bez doświadczenia tez miałabym szanse kiedyś na stanowisko managerskie? I co do stawki dla kierownika w postaci 4,5 tys brutto, to po nowym roku jakie są przewidywane? Jak je dorównają?

Ona

Tak jak Cię polubią to na pewno dostaniesz stanowisko managerskie!po miesiącu ! 4500 po podwyżce ?! kto się daje wykorzystywać w Warszawie za takie pieniądze na takim stanowisku !?????no właśnie chyba Ci , którzy idą tu z ulicy i dla nich to jak złapać „pana Boga za nogi „ zreszta jeden sklep w Warszawie ponieważ Sklep w Arkadii do końca roku zamknięty wiec firma bez przyszłości

@Ona

Sklep już zamknięty? To czemu piszesz o stanowisku managerskim skoro twierdzisz że firma i tak jest bez przyszłości? Co do tej podwyżki o której wyżej pisze to czy coś jeszcze może się zmienić? Coś jeszcze dodają prócz samego wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Gant Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gant Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gant Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gant Polska Sp. z o.o.
  • Złota 59
    00-120 Warszawa
  • NIP: 5272725346 REGON: 360192638 KRS: 0000530331

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042