Opinie o Kwiat Warmii Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kwiat Warmii Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kwiat Warmii Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiat Warmii Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Kwiat Warmii Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tomasz Nowy wpis

Witam podobna historia jak wyżej wzięliśmy miód z półki który został kupiony na jesień, strach próbować wygląda na jakieś mieszaniny substancji wypełniających nie ma mowy o żadnej krystalizacji jak podaje producent na etykiecie rozwarstwiony się dwa kolory na wierzchu jakiś syrop cukrowy bez smaku kolor ciemny palony strach tego próbować na dnie coś jakby miód ale po próbowaniu bardziej jak sam cukier miód nie zalicza się do żadnej skali uważam że szkoda było coś takiego wypuszczać na rynek

Kinia Nowy wpis

Napisano coś o procentach teraz niedawno myślałam że może to coś w zakresie obowiązków, jakiś podział zadań a jednak o skład produktu chodziło. Kto ma wplyw na przepis? Pracownicy mogą dzielić się własnymi pomysłami odnośnie warunków zatrudnienia?

XYZ Nowy wpis

Czemu do dziś nikt jednej pani tutaj nie udzielił odpowiedzi na temat tego na czym praca polega? sam bym był ciekaw jak się produkuje ten cały miód. Tutaj dostać się do tego w ogóle można? Patrzyłem za ofertami ale właśnie cos mi nie wyszło. Dużo osób do tego potrzeba?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kwiat Warmii Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno

Czegoś podobnego nie próbowałam. Trudno określić co to jest za produkt, ale miodu w tym nie ma.

Ludwik
@Ewa

Kupiłem miód nawłociowy - Zakład Produkcyjny KWIAT WARMII Olsztyn ul. Bałtycka 60 - w warzywniaku w Warszawie. Zawiera napis: "miód ulega krystalizacji", a pomimo, że termin przydatności ma 8.11.2023, nie zmienił płynnej postaci ani trochę. Widziałem taki miód w innych miejscach, ale już w postaci skrystalizowanej, więc ewidentnie kupiłem podróbę. Smakuje jak słodka lura, dlatego używam go wyłącznie do pieczenia piernika. Po lekturze tutejszych wpisów wyrzucam to świństwo, bo nie wiadomo co ma w składzie, a jak producent (usunięte przez administratora) to nie ma co łudzić się, że troszczy się o zdrowie nabywcy.

Jaka atmosfera jest między działami w Kwiat Warmii Sp. z o.o.?

Klient

To nie jest miód, to koło miodu nie stało nawet. To jakieś słodzone badziewie.

Alicja
@Klient

A co ma w składzie? Może to pomoże rozwiązać zagadkę. W sumie sama jestem ciekawa co tam w tym miodzie się znajduje.

Kaśka
@Klient

Ja kupiłam w warzywniaku w Redzie, 32 zł kosztował malinowy. Leje się na końcu krystalizuje. Takiego badziewia nie widziałam dawno. Nie polecam.

Paulina

Miód gryczany to woda z karmelem. Wstyd.

@Paulina

woda z karmelem? tego akurat nie wiem jaka konsystencja wyszła ale ma Pani możliwość złożenia ewentualnej reklamacji? jak kontakt z działem firmowym w tym zakresie wygląda?

Olga

A na dzień dzisiejszy tak z ciekawości to ile osób przy tym całym miodzie pracuje? Ktoś wspominał kiedyś o "zakładzie produkcyjnym" i się zaciekawiłam tematem. Na czym konkretnie praca polega, z jakich procesów to wszystko się składa od produkcji po sprzedaż? Opowie ktoś?

naiwna

To co sprzedają to nie jest prawdziwy miód. Może jest tam jakaś domieszka miodu, ale głównie to jakiś karmel jest, albo syrop z cukru. Nie kupujcie tego, poszukajcie kogoś zaufanego.

Bożena

Kupiłam miód Spadż Iglasta 01.02.2023 r. w Białce tatrzańskiej 1 litr 60 zł . Nie wiem co to za mieszanka .Ani zapachu , ani smaku miodu. Nie polecem tego produktu.

Tato

Wejdźcie sobie na Google maps. Przecież to jakaś buda. "Zakład produkcyjny"- zgadzam się bo to co kupiłem to jakiś produkt wyprodukowany przez człowieka . Miał być miód mniszkowy a jest (usunięte przez administratora) KUUUUUUUUPPPPUUUUJJJJCCCIiiiEEEE miód tylko u sprawdzonych pasiekach. Niby wiedziałem o tym ale jak zwykle byłem naiwny.

Zorro
@Tato

No (usunięte przez administratora) ja dzisiaj kupiłem ten ala miód mniszkowy w Szecinie.Koleś mnie zapewniał że pasi eka znana jest w całej Polsce.

ble

Nie ma firmy nigdzie w internecie, nie mają własnej strony co jest podejrzane. Kupiłem też w warzywniaku te miody. Ale brakuje im zapachu i smaku - m wrażenie jak by były mieszane z rozpuszczonym cukrem. Cóż człowiek się uczy całe życie. Zużyje jako drogi cukier do herbaty.

Mirka

To nie jest miód, to syrop z cukru i dodatku czegoś tam. Nie polecam, szkoda mi wydanych pieniędzy na to coś.

@Mirka

No nie wiem, przy aktualnych cenach cukru chyba jednak nie wyjdzie to tak drogo? ;p No chyba, że też ceny podskoczą to może będzie faktycznie podejrzane wtedy...

Kasia Piórko
@Olga

Miód gryczany to palony cukier

Miód spadziowy Kwiat Wamii

Miód który nigdy nawet koło spadzi iglastej nie stał, dużo cukru, palonego cukru na karmel, rzadka konsystencja, nadaje się jedynie do rozrobienia ze spirytusem do wódki przypalanki, jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Marzena
@Miód spadziowy Kwiat Wamii

Ile zapłaciłeś za ten miód? Zgłaszałeś swoje uwagi w ogóle firmie? Jaka była reakcja?

Marian

Uwaga!!! Nie dosc ze podrobka to jeszcze nieudaczna! Nie kupowac!!

@Marian

Masz na myśli miód? W jakim sensie miód może być podróbką niby?

Kto jest producentem waszych m

Kupiłem w kwietniu br. to znaczy 2022 miód faceliowo nektarowy. Nie ma smaku miodu faceliowego. Jakiś rzadki płyn. Kto jest jego producentem. Brak jakiejkolwiek informacji to chyba jakiś syrop a nie miód..

ozi

Miód gryczany to jakaś porażka. Dosładzane karmelem (usunięte przez administratora) Najgorszy szajs. Trzymajcie się od tego z daleka.

Katarzyna
@ozi

Ogólnie to interesują mnie warunki pracy tam i po to tutaj weszłam, ale straszliwie mnie ciekawi, skąd wiesz, że miód był dosładzany karmelem. Robiłeś/łaś jakieś badania składu? No bo sorry, tego się nie da poznać ;) i żaden miód nie ma w składzie w 100% pyłku z tylko jednej rośliny! Aromat mógł się wziąć z innych kwiatów.

Dorota.

Akacjowy bardzo dobry

Rafi

Kupiłem wielokwiatowy i nie wiem co to jest ale na pewno nie miòd jakieś lejace coś nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiat Warmii Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kwiat Warmii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kwiat Warmii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kwiat Warmii Sp. z o.o.?

Kwiat Warmii Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Postępu 14
    02-676 Warszawa