Opinie o Rs-Bud Kutno Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rs-Bud Kutno Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Rs-Bud Kutno Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rs-Bud Kutno Sp. z o.o. w Kutno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Rs-Bud Kutno Sp. z o.o.?

Micho Nowy wpis

Jedna wielka ściema ta firma , z wypłatami też jest często problem , co chwilę szuka nowych ludzi.

Kam Nowy wpis
@Micho

Mógłbyś dodać coś więcej od kiedy pracujesz ,jestem zainteresowany pracą w tej firmie

Red bull Nowy wpis

No szef ma fajny sprzet...rs 6 750 koni,,,mialem okazje usiasc na prawym fotelu,,,masakra. Brat tam pracuje,,

Irek

Pracowałem na stanowisku pilarz,,nie moge złego słowa powiedziec,duzo sprzetu,wcale nie stary..jak pisza,,jest czym pracowac. Gdy by nie cukrzyca pracował bym dalej.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rs-Bud Kutno Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Edyta

Czyli podsumowując, siada bhp, rotacja słaba.. ciekawe co w firmie sprawia ze te rzeczy występują. Czy to faktycznie pracownicy jak mówicie, czy problem w zarządzaniu?

Olgierd

Nie polecam.. co chwila ogłoszenia o pracowników do przyjęcia.. rotacja totalna więc widać jaka to firma...,,krzak,,

@Olgierd

A wiesz dlaczego ciągle jest tam rotacja? Co takiego się tam dzieje?

Marek ope
@Olgierd

Pracowałem kilka miesiecy,było ok. Zmieniłem prace na inna w delegacji,wieksza kasa. A rotacja jest tam ...ale wydaje mi sie,ze to problem ludzi nie wlasciciela,pracuja do pierwszej zaliczki i potem balet..to chyba taka branza,,,

Heniek

Nie polecam tam pracy..

Weronika
@Heniek

Ale czemu? sprzęt stary, czy o co chodzi? Dodaj coś, jak możesz, bo nie wiem, czy puszczać chłopaka tam do pracy :/

Operator

Najnowszy sprzęt w firmie, to samochód szefa???? reszta to demobil zagrażający bezpieczeństwu???? BHP to tam nieznane pojęcie... dramat!

maciek

pozytywnie,duzo sprzetu choc szef mocno zalatany

Karol
@maciek

Wypowiadasz się z poziomu osoby, która tam pracuje, czy może z z poziomu klienta, który po prostu korzystał z ich usług? Twój wpis można rozumieć na dwa sposoby, więc bardzo Cię proszę o wyjaśnienie, jak to wygląda w Twoim przypadku. Możesz to wyjaśnić? Będzie mi bardzo miło. Z góry dziękuję.

maciek

spoko,duzo sprzetu,zrobiua wszystko

albin11

Pozytywnie,

Zostaw merytoryczną opinię o Rs-Bud Kutno Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Rs-Bud Kutno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rs-Bud Kutno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rs-Bud Kutno Sp. z o.o.?

Rs-Bud Kutno Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Raszewska 54
    99-300 Kutno