Wotex Firma Transportowo Handlowa Wojciech Wacławski

Micin

Opinie o Wotex Firma Transportowo Handlowa Wojciech Wacławski

gość

witam pracuje w konkurencji i obserwuje trochę tą firmę co robią i ich sprzęt. widać ze sie facet rozwija dziś samych ciężarówek ma chyba wiecęj od nas.... ? zastanawiam sie nad zmianom ktoś coś podpowie jak jest ???

Firma na obecne czasy SUPER. Szef to facet spokojny ,wyrozumiały, zawsze ma czas wysłuchać, nie wydziwia i najważniejsze wypłacalny. Polecam.

Pracus

Troche dużo godzin,pozatym jest okj

aresss

pracowałem 2 lata wporzadku firma i własciciel

Zostaw opinię o Wotex Firma Transportowo Handlowa Wojciech Wacławski - Micin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wotex Firma Transportowo Handlowa Wojciech Wacławski