Opinie o Strega Firma Handlowo Usługowa Jakub Pawłowicz w Kotliska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Strega Firma Handlowo Usługowa Jakub Pawłowicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Strega Firma Handlowo Usługowa Jakub Pawłowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strega Firma Handlowo Usługowa Jakub Pawłowicz w Kotliska

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Wiecie, czy Strega Firma Handlowo Usługowa Jakub Pawłowicz udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zszokowana

Nabieranie ludzi (usunięte przez administratora) Zwabiają ludzi na pokazy obiecują prezenty tablety gwarantowane za przybycie ,akurat chyba ze zrobisz zakupy za kilka tysiecy robia lipne losowanie nagrod co do czego to masz za nie placic !! Debile i żal mi tylko tych wszystkich biednych chorych ludzi co dali sie nabrac...niestety taki świat zawsze ktoś będzie bazować na ludzkiej krzywdzie tak jak robią to oni

Barbara
@Zszokowana

Dziwne, ja byłam na prezentacji i wszystko było dobrze. Prezentacja była w Łodzi w hotelu Borowieckim w tym miesiącu. Produkty mają swoją wartość ale tak to jest z ekskluzywnymi produktami. Pan prowadzący wraz ze swoimi pracownikami bardzo życzliwy. Polecam Barbara.

@Barbara

Szok. Jak może pani polecać ? Byłam dzisiaj. Obiecali tablety ale nie dali. W ogóle nic nie dali. Zciema, że dostarczą na adres domowy. Ostatni pokaz na którym byłam. Dorosłam i już nie dam się

@Barbara

Chyba kobieto jesteś podstawiona!!!

Anna Nowy wpis
@Barbara

A obiecany tablet dostałaś ?

Dana Nowy wpis

(usunięte przez administratora) jak nic. Nie można się z nimi porozumieć telefonicznie gdyż odrzucają połączenie lub nie odbierają w ogóle. Uważajcie klienci gdyż firma ta nie dotrzymuje warunków swojej umowy.

Henryk

Super tablet dostałem ! ALe biały zamiast czarnego.....

Maria
@Henryk

Dostales? To podaj maila do siebie i udowodnij żeś nie jest podstawiony

Dominika
@Maria

Wielkie oszustwo!!!! Bylismy kiedys z malzonkiem na spotkaniu w gdansku i tez tabletow nie bylo!!!! A ich niby wielka szefowa Marta T. smiala sie w twarz z klientow

Maria p
@Dominika

20 grudnia 18r byłam na pokazie w Łodzi i nie dostałam tabletu. W zastępstwie nie wzięłam nawigacji w języku angielskim. Mieli do mnie zadzwonić i dostarczyć tablet. Do dzisiaj ani telefonu ani tabletu. Bardzo brzydko i nieprofesjonalnie. Maria

tygrys1 Nowy wpis
@Maria p

a kupiłaś coś

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Strega Firma Handlowo Usługowa Jakub Pawłowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Klientka

Oszusci nie odbieraja infoliniani ani telefonow ktore do siebie podali a jak juz odbiora to klamia ze nie mozna oddac. Sprawa zgloszona na policje i do urzedu praw konsumenta.

Sprawiedliwy

Oszustwo nie daja tabletow i wciskaja a potem nie mozna oddac!!!!!

Maria

(usunięte przez administratora) a ci pisza ze kurierem dostali tablety to podstawione osoby.bo jaki jest sens w tym by nie dawać jak obiecują tabletu na spotkaniu tylko wysyłać kurirem pozbawione jakimkolwiek logiki .Ja zamiast tabletu dostalam tani powebank i tandetna nawigację samochodowa

Oszukana

Szanowni Państwo chyba piszemy tu o niewłaściwej firmie. Wszyscy piszą o firmie strega sp. z o.o. z Torunia. A tu wystawiamy opinie firmie straga FHU z Kutna. Chyba zaszła pomyłka. Ktoś to sprawdził? Nie mniej wszystkie komentarze dotyczą firmy z Torunia, która organizuje pokazy drogich towarów: maty masujące, garnki, odkurzacze piorace, multicookery itp.

Byly klient
@Oszukana

Polecam fundacje Daje Siebie. Pomagaja odstawic od kazdej garnkowej umowy. Zawsze mozna odstapic od umowy i trzeba o tym pamietac!!! Nie dajcie sie mamic ze to niby sprzet medyczny i ze nie przyjma zwrotu!!!! Bo i tak w ciagu 14 dni od zakupu musza przyjac. Przez telefon mi jakis PAN mowil ze to sprzet medyczny i ze musze zaplacic 6500 albo beda ze mnie windykowac.... Po 1 zadzwonilem do fundacji Daje Siebie i poszedlem na policje bo nie chcieli mi oddac 8500 zlotych!!!!! Nie bojcie sie!!!! Idzcie od razu na policje!!!!

Zolza

Witam czy ktoś idzie dziś na takie spotkanie w Katowicach na godz 14:00??? Dawać znać czy odbyła się prezentacja...

Hryja
@Zolza

Tak i wciskali jak zawsze!!!!! Pamietajcie ze zawsze od umowy na garczki mozna odstapic

Oszukana
@Hryja

Sprawa nie wyglada tak prosto, ponieważ nie odbierają pisma w którym jest odstąpienie od umowy, nie zwracają pieniędzy. Trzeba sadzić się samemu. Wiec uczulam wszystkich. Nic nie kupujcie, nie przyjmujcie żadnych wygranych itp.

Łodzianka

Byłam na pokazie 26.09 czekam na tablety. Jak niie przyjdą to trzeba rozpętać medialną akcję żeby ukrócić tego typu działalność. Łodzianka

Lycha
@Łodzianka

Bardzo chetnie sie przylacze i nie spoczne aby ten proceder naglosnic.Bylam dzien pozniej i tak samo sie rozczarowalam

@Lycha

Dołączam do ukrucenia tego procederu!!!

Łodzianka
@Lycha

Ja byłam 13.12 i też nie dali tabletu będzie akcja to się przyłączam

Maverick

Co tu dużo pisać (usunięte przez administratora)i tyle w temacie.

Anawa

Zawsze odmawiam, ale tym razem skusił mnie tablet. Oczywiście wyszłam z bez ! Wyleczyłam się na zawsze z chęci posiadania nie tylko tableta!

zick

Natrętni naciągacze. Moje sugestie dla Strega Firma Handlowo Usługowa Jakub Pawłowicz: Odwalcie się.

tre

Słuchajcie, maga ważna sprawa! Pilnie potrzebuje numeru telefonu lub adresu email do kogoś od nich! Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

polllio
@tre

podbijam!

Druzi
@tre

796 959 291 taki mi dzisiaj podano z obietnicą tabletu do domu. Na pokazie się wyparli tabletu jako prezent, ale miny im trochę zrzedly gdy usłyszeli nagranie rozmowy zapraszajacej na pokaz ???????????? w której jest mowa o 10 calowym tablecie za przyjście na spotkącie. Co najlepsze takie tablety miały również dostać które na pokaz przyszły by razem ze mną. Zobaczymy co dalej

Michal

To zla firma, nie ta firma strega!! To jakis koles ktry remony robi

Krystek 65

Też miałam zaproszenie na 28.09. do hotelu Citi w Krakowie ,ale po przeczytaniu opinii o firmie Strega nie pojechałam. I tak powinni zrobić wszyscy zaproszeni to może by się skończyły spotkania naciągaczy

@Krystek 65

I bardzo dobrze że Pan nie pojechał!

Krzysztof

Z tego co widzę nie ja jeden zostałem naciągnięty na tableta. W piątek /07,09,/ telefon od przedstawiciela, zaproszenie do Rubina Łódź na sobotę /08,09./ obiecany tablet. Pojechałem a tam na początku wszystko ładnie, grzecznie po ok. godzinie zaczęło się naciąganie na artykuły z pokazu. Jak prowadzący zorientował się, że nie jest wielu chętnych a goście zaczęli domagać się obiecanych tabletów zaczął zachowywać się w sposób wysoce chamski.Zaprowadził do busa zachowując się w sposób jeszcze bardziej chamski i drwiący i pokazał, że tablety miały być a jakoś nie ma,ale on nie wie. Spisał adresy powiedział, że kurier przywiezie do domu.Po prostu zapraszają ludzi, tablety wcześniej sprzedają i tyle. Dla mnie to (usunięte przez administratora) nawet podany numer do biura jest nie prawdziwy. Czekam na 25 listopada p. Bartoszu J, i p.Emanuelu G .

Klarysa.
@Krzysztof

Ja również czekam na ten termin.Następne spotkanie ma się odbyć w Łodzi w Hotelu Borowiecki na ul.Kasprzaka nie pamiętam nr.Pojadę tam przed spotkaniem i uprzedzę ludzi.Trzeba zakończyc ten proceder.Jeszcze sprawdzę ich rzekomy sklep w Łodzi na ul.Piłsudskiego 135.Jutro tam pojadę.

@Krzysztof

Ja też tam się wybieram ale nie sama! Chyba że zmienią miejsce i czas "pokazu"!!!

Elzbieta

Bardzo fajne spotkanie ktore trwa55 min. Dostaje sie maly tablet w kolorze bualy Lub czarnym wiec warto

belfero

W tą niedziele czyli 7 października przyszłem z żoną na pokaz. Uczestnicy pokazu mieli obiecane tablety. Już przy wejściu na salę ludzie wyzywali pracowników od oszustów. Na salę nie zostali wpuszczeni. Na pokazie były tylko 4 osoby choć pokaz był przygotowany na dużo więcej. Po pokazie nawet nie było mowy o obiecanych prezentach. Gdy zapytałem panią o prezenty od niechcenia wskazała kolegę który nawet nie myślał o wydawaniu w/w prezentów którymi miały być tablety. W końcu pan z łaski dał nam (2 osoby) kamery internetowe na odczepne. Myślę że tablet a kamerka to dwa różne urządzenia. Pani zapraszająca na pokaż mówiła że gwarantuje otrzymanie tableta. Pytałem panią na pokazie czy to ona do mnie dzwoniła zaparła się że to koleżanka. Dzięki takiemy postępowaniu nie dziwię się że przy wejściu ludzie wyzwali ekipe od oszustów. Czy to jest wizerunek Państwa firmy? Powinniście spalić się ze wstydu

@belfero

Ja otrzymałam tablet, co prawda zły kolor ale dostałam. Nie dizwie się że niektórzy nie dostali jak byli tacy niemili i tylko darli sie o tablety..

Zaproszony
@Ewa

Na spotkaniu w Częstochowie też obiecali tablety i nic z tego nie było.Co prawda nik sie nie awanturował ale to świadczy o firmie że obiecanki cacanki. A Pani Ewa to chyba tylko osoba podstawina z firmy .

W najbliższy piątek 26.10 oraz sobotę 27.10 organizują spotkanie w Hotelu Kuźnia w Bydgoszczy. 11.00, 14.00. Jeśli ktoś chce przybyć i spotkać się z organizatorami, to ma możliwość.

Edel

Przeniesli spotkanie do hotelu obok focusa i jest na godzine 11 i 14 jakby co!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Strega Firma Handlowo Usługowa Jakub Pawłowicz - Kotliska

Strega Firma Handlowo Usługowa Jakub Pawłowicz
  • 13