Zdecydowanie nie polecam współpracy z tym panem. Miałam nieprzyjemność pomagać w obsłudze logistycznej przesyłki paletowej tego przedsiębiorcy. Pan Mateusz Szefer nadał towar niezgodny z regulaminem przewoźnika, co wygenerowało oficjalną dopłatę ze strony platformy kurierskiej (faktura nr P/99/06/2026/W). Po otrzymaniu wezwania do uregulowania kosztów za własny towar, kontakt z panem Mateuszem natychmiast się urwał, a w prywatnych wiadomościach kategorycznie odmówił zapłaty i zaczął mnie straszyć, przez co zostałam zmuszona pokryć koszty jego błędu z własnej kieszeni. Przestrzegam wszystkich potencjalnych kontrahentów przed skrajnym brakiem profesjonalizmu, nieuczciwością i unikaniem odpowiedzialności finansowej za własne działania. Posiadam pełną dokumentację i dowody w postaci listu przewozowego z danymi tego pana oraz historię wiadomości SMS