Opinie o ST Logistyka Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ST Logistyka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ST Logistyka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ST Logistyka Sp. z o.o. w Katowice

Marian Lesno Nowy wpis

Brak płatności za jazdę. Kontakt się zerwal wcześniej coś ściemniali. Pomogła dopiero kancelaria. Uważajcie na jakieś reklamy bo widzę że tutaj się wszyscy polecają ib podają numery

Adam T. Nowy wpis
@Marian Lesno

Ktora kancelaria ci pomogła???

Marian Lesno Nowy wpis
@Adam T.

Pana Wojciecha Szczęśniaka. Numer zostawiam 572 300 704

Kancelaria PFW Nowy wpis

Tak jak niżej napisane;dłużnik ogłosił upadłość. Trzeba pilnie złożyć wniosek do masy upadłościowej. Więcej informacji pod numerem 539 694 006

Z

Firma w UPADŁOŚCI - syndyk - brak informacji od prezesa i syndyka o wypłacie należności ....

Maja

Cześć, zmartwiły mnie poprzednie komentarze o problemach z płatnościami w ST Logistyce. Czy ta sytuacja już się rozwiązała w jakiś sposób? Powiedzcie, czy coś zmieniło się na lepsze. Chciałabym się upewnić, jak teraz prezentuje się sytuacja w firmie.

Czy po rozmowie w ST Logistyka Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Katowice
logo firmy Monter Przemysłowy z niemieckim
Katowice
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
MALWINA

NIE PŁACĄ, ZERO KONTAKTU, SPRAWA IDZIE DO PROKURATURY!!!

NIE PŁACĄ

NIE OPŁACONE FAKTURY, nikt nie odbiera telefonu, nie odpisują na maile, ciężko namierzyć jakiekolwiek osoby z tej firmy

@NIE PŁACĄ

Zapraszam do kontaktu 502344852

Pomoc

Wszystkie osoby, którym nie zapłacili zapraszam do kontaktu 739/ 904/ 425

Konrad

U mnie również brak płatności ponad 40 dni przetrminowana płatność oddaje na windykacje

Kacper

Proszę o kontakt 502344852

Kacper

Proszę o kontakt osoby ktore też nie dostaly pieniędzy za transport. 570768061

tiki

FIRMA W UPADŁOŚĆI !!! (usunięte przez administratora)!!!! BIURA PUSTE !!!

Milan

Czy coś niedobrego dzieje się z tą firmą ?

Brak kontaktu- firma nie płaci za transport .Płatności brak

Odzyskali
@Ewa

Miałam też nie zapłacona FV zgłosiłam do windykacji odzyskali mi kwotę główna plus prowizje -787098982 - polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ST Logistyka Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w ST Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ST Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ST Logistyka Sp. z o.o.?

ST Logistyka Sp. z o.o.
  • Jesionowa 9A
    40-159 Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042