Opinie o KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Katowice

Hej! Coś nowego dzieje się u pracodawcy jakim jest Kancelaria Alesta Sp. z o.o. w miejscowości Katowice, bo nie widzę nowych informacji. Może ktoś z osób pracujących powie nam co się dzieje u nich?

Kancelaria Omega sp z.oo.
@B. K

Pani Basiu Kwiecień, jako księgowa niech sie Pani cieszy że nie dostała Pani dyscyplinarnego zwolnienia przy braku prawidłowego księgowania zleconych Pani firm, Pani zaległości musiały prostować dwie księfowe i kadrowa, aby nie narazić naszych klientów na jakiekolwiek konsekwencje. Jest Pani (usunięte przez administratora)a nie księgową, fałszuje Pani swoje CV, jako że ma Pani kompetencje głównej księgowej z wyższym wykształceniem a jest Pani po liceum ekonomicznym bez żadnej wiedzy specjalistycznej. Brak słów jak nie można ufać ludziom. Zapewne to jest nauka dla Kancelarii i rekrutacja pracowników będzie bardziej restrykcyjna.

Administrator Nowy wpis

KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko Spawacz. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

B. K

Generalnie kiepsko. Właścicielka nie płaci, nakazuje robić dość podejrzane dla swoich klientów transakcje na fv, które nie koniecznie odzwierciedlają faktyczny stan. Jak się upomnisz o wynagrodzenie to generalne niezadowolenie i wskazywanie że wszystko jest źle. Nie polecam

Kancelaria Alesta sp z.o.o.

Pracownicy którzy u mnie pracuja sa zadowoleni zapraszam na spotkanie i nowe rekrutacje, jesli ktoś ma odpowiednią wiedzę

@B. K

Po pierwsze komu nie zapłaciłam? Kancelaria Alesta wykonuje usługi wiec to jej płaca nie mnie. Wyjaśniam jednak ze za tymi opiniami stoi Mecenas M. Kusmierska która za swoje partactwo zadowodwe i za wykorzystywanie informacji przeciwko moim klientom mści sie na mojej Spółce bezposdtawienie. Również jej IP zostanie zweryfiowane. Zaden z moich klientów których miałam nie odszedł. Nikomu nic nie zalegam jest to typowe szkalowanie zdesperowanej Pani adwokat która nie radzi sobie w życiu zawodowym

Mariusz
@Kancelaria Alesta sp z.o.o.

Kancelaria alesta czy mozemy sie jakos skontaktowac ja rowniez jestem pokszywdzony przez kusmierska bo mecenasem jej nazwac nie mozna.Dziwie sie ze ta kobieta jeszcze pracuje w zawodzie a nie siedzi za krzywdy ludzi jej poczynania nadaja sie do naglosnienia w tv.Zlaczmy sily

Kancelaria Omega sp z.oo. Nowy wpis
@B. K

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

A te rzekome problemy mieliby mieć pracownicy czy właściciele firmy? I co miałoby być ich przyczyną? Bo wpis dość ogólny, bez żadnych konkretnych argumentów. Czy jesteś lub byłeś pracownikiem firmy, że masz takie informacje?

No, ale jeszcze kilka lat wstecz wypowiadali się pracownicy, m.in. o kłopotach z płatnościami itp. Czyli co, wszyscy zwolnieni zostali? Czy jak to przebiegło? Teraz tylko z właścicielami da się skontaktować w biurze?

Mieciu

(usunięte przez administratora) I ile osoba pracująca w jednym z licznych departamentów, nie będąca prawnikiem, może zarabiać? Tak po prawdzie sporo ich jest, bo i marketing, administracja, windykacja. Ludzie tu się znają, lubią swoje towarzystwo?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Katarzyna M

Kancelaria Alesta to najlepsza kancelaria w Katowicach, rzetelna, a właścielka ma ogromną wiedzę księgowo-prawno-podatkową co stwarza możliwość nowoczesnych rozwiązań. polecam

Ola M.
@Katarzyna M

Nuech Pani nie będzie śmieszna, przecież to absurd absurdów

patrycja

zgodze sie z Pania co do mecenas kusmierskiej to jest oszustka.okrada ludzi i wsadza do wiezienia zeby miec spokoj

Kancelaria Alesta sp z.o.o.

Szanowi Państwo składam doniesienie o popełnieniu przestepstwa w kwestii szkalowania mojej firmy. Pani Mecenas Magdalena Kuśmierska w związku z tym , iz ma postępowanie dyspcyplinarne w związku z działaniem na szkodę wspólnych klientów, które mielismy razem w różnych postepowaniach miści sie na spółce Kancelarii Akesta sp z.o.o. wydając opinie pochopne pozbawione prawdy. IP nadawcy zostanie zweryfikowane a za pomówienie sprawa trafi zgodnie z procedurami administracyjnymi do odpowiednich organów ścigania.

Pablo

Nie polecam, kiepska jakoś i po zlecenia brak kontaktu!!!

@Pablo

Zapraszam na spotkanie jesli jest kiepisa jakoś a po zleceniu kontaktu jest brak kontaktu to pytanie dlaczego? Czy została podpisana umowa ??? Szanowi Państwo składam doniesienie o popełnieniu przestepstwa w kwestii szkalowania mojej firmy. Pani Mecenas Magdalena Kuśmierska w związku z tym , iz ma postępowanie dyspcyplinarne w związku z działaniem na szkodę wspólnych klientów, które mielismy miści sie na Kancelarii Akesta sp z.o.o. wydając opinie pochopne pozbawione prawdy. IP nadawcy zostanie zweryfokowane a za pomówienie sprawa trafi zgodnie z procedurami administracyjnymi do odpowidnich organów ścigania. Pani adwokat Kusmierska jak sie Pani chce na mnie mścic za to że bronie klientów przed Pani partactwem to nawet te niszczące opinie nie zastraszą mnie żeby moich klientów bronić !!!!!!!

Nemo

Tragedia w obsłudze, wiedzy i zachowaniach prezeski. Kwestia wszelkich płatności woła o pomstę.

@Nemo

Szanowi Państwo składam doniesienie o popełnieniu przestepstwa w kwestii szkalowania mojej firmy. Pani Mecenas Magdalena Kuśmierska w związku z tym , iz ma postępowanie dyspcyplinarne w związku z działaniem na szkodę wspólnych klientów, które mielismy miści sie na Kancelarii Akesta sp z.o.o. wydając opinie pochopne pozbawione prawdy. IP nadawcy zostanie zweryfokowane a za pomówienie sprawa trafi zgodnie z procedurami administracyjnymi do odpowednich organów ścigania. Pani Adwokat jesli uważa Pani że takie szkalowanie Pani pomoże w postepowaniu dyscyplinarnym to nie zastraszy mnie Pani.

Rafi

Jak ktoś chce pohandlować fv albo kupić fv to Kancelaria to zapewnia, można kupić, sprzedać idealny biznes w tej Kancelarii.

@Rafi

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

• Jak się pracuje w KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

KANCELARIA OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • FRANCUSKA 13 / 8