Opinie o Elanor Polska w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elanor Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elanor Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elanor Polska w Katowice

dramat, totalny dramat, powołują się na poważną firmę, w której stawiają na pracownika, szkolenia i bardzo dobrą atmosferę, a prawda jest taka, że dopiero 2 dnia dostałam wgl jakikolwiek sprzęt do pracy, usiadłam do ich dysków, w którym jest taki (usunięte przez administratora) że nic nigdzie nie da się znaleźć, wszędzie jest (usunięte przez administratora) a najlepsze jest w tym to, że nie masz żadnego szkolenia wstępnego, masz wejść i wszystko umieć, bo menagerka „nie ma czasu” cie przeszkolić jakkolwiek (ktora jest jedyną osobą, która może tam zrobić), po 3 dniach dostaje informacje, że tu masz wypowiedzenie, bo zadałaś jedno pytanie, a na dysku sobie nie radziłaś. na sam koniec jako „poważna firma” dostaje świadectwo pracy, które jest w każdy możliwy sposób powyginane, zgniecione, na tyle, że byłoby mi wstyd komukolwiek to pokazać. to tylko już na sam koniec potwierdziło mi jak bardzo zmarnowałam czas rekrutując się do tej pseudo firmy

były pracownik Nowy wpis

Czy w Elanor Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jaka umowa obowiązuje w Elanor Polska podczas okresu próbnego?

Dział Kadr Nowy wpis

Umowa na okres próbny jest zawierana na 3 m-ce.

Czy w obrębie jednego działu w Elanor Polska są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Dzień dobry W firmie funkcjonują w chwili obecnej dwa Działy - Dział Finansowy, Dział Kadrowy i Płacowy. W przyszłości planujemy utworzyć Dział Handlowy. Funkcja Lidera nie funkcjonuje w naszym schemacie organizacyjnym.

Aplikowałeś do firmy Elanor Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Firma Elanor Polska specjalizuje się w outsourcingu usług kadrowo-płacowych dla firmy polskich, zagranicznych działających na rynku polskim, oraz firm nie mających siedziby na terenie Polski.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: sylwia.zuczek@elanor.pl

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Elanor Polska

Aktualność
REKRUTACJA OTWARTA PONOWNIE:) ROZWIJAMY SIĘ DLA WAS....

Firma Elanor Polska Sp.zo.o z siedzibą w Katowicach poszukuje pracowników stanowiska:

- Junior Specjalista ds. kadr i płac

- Specjalista ds. kadr i płac

Głównym zadaniem na w.w stanowiskach jest koordynowanie procesów związanych z obliczaniem wynagrodzeń oraz prowadzeniem kadr dla zagranicznych firm działających na polskim rynku:)

Odział firmy jest w Katowicach. Praca świadczona będzie w Katowicach w siedzibie firmy.

Jako firma oferujemy:

- prywatą opiekę medyczną

- nauka języka angielskiego w godzinach pracy

- możliwość pracy zdalnej

- praca w niekorporacyjnym środowisku

- praca w pełnym wymiarze czasu bądź niepełnym wymiarze czasu pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Rekrutacja:

1. Przesłanie CV na adres sylwia.zuczek@elanor.pl

2. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Kierownikiem Działu w firmie (możliwość rekrutacji online). Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik.

Aplikując na stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany na podstawie swoich kompetencji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:)

Czy zdarzają się nadgodziny w Elanor Polska?

Dzień dobry Zgodnie z Regulaminem Wynagradzania tak pracownik ma prawo do nadgodzin. Z praktycznego puntu widzenia, najczęściej występują przy wdrażaniu projektu do firmy (nowej firmy). Pozdrawiam

Jak wygląda ścieżka awansu w Elanor Polska?

Elanor PL:

Dzień dobry. Bardzo przepraszamy za oczekiwanie na odpowiedź. Zgodnie z obowiązującymi Regulaminami w Elanor istnieje możliwość uzyskania w naszej firmie awansu zawodowego. W zależności od posiadanego doświadczenia oraz wykształcenia ścieżka kariery w Elanor rozpoczyna się od stanowiska HR and Payroll Junior Specialist, potem HR and Payroll Specialist, Senior HR and Payroll Specialist and in the end Deputy Manager HR and Payroll Specialist. You are welcome to start career with Elanor company.

Jak jest z awansem w Elanor Polska?

Elanor Polska

Oczywiście jest to możliwe. Awans zależy od indywidualnych umiejętności i wiedzy pracownika. Zależy tez od podejścia do pracy i chęci uczenia się nowych rzeczy.

Janusz

Słyszałem sporo dobrych opinii o firmie i przymierzam się aplikować. Zastanawiam się czy teraz w związku z wirusem są w ogóle prowadzone rekrutacje?

@Janusz

W tej chwili zawieszamy rekrutacje na około 3 tygodnie. Nie dotyczy nowych pracownikow . Nowi pracownici zaczynają od 1.4. Kiedy się sytuacja okolo koronawirusa uspokoi , wznowimy rekrutację.

Czy dyżury międzyświąteczne w Elanor Polska obstawiają najmłodszymi stażem?

Elanor Polska

Nie, dyzury trzymaja osoby wg. specializacji. Mamy inny system pracy.

Elanor Polska

Generalnie na tym forum byli i niedoszli pracownicy wylewają tylko swoje frustracje (dlaczego odeszli? dlaczego nie pojęli pracy? to kolejny temat ). Dlatego trudno jest odpowiadać na zamieszczone posty zwarzywszy na to, że są one anonimowe. Nasz obecny zespół to grupa zgranych osób, posiadających duże doświadczenie i umiejętność, wykazujących zaangażowanie i rzetelność w swojej pracy. Doceniamy te zalety naszych pracowników, a co za tym idzie są dobrze wynagradzani. Jeżeli poważnie rozważasz pracę w naszej firmie, warto spróbować porozmawiać z osobami obecnie pracującymi i zarządzającymi, zapraszamy do zespołu. Obecnie trwa rekrutacja.

Elanor Polska

Jeśli masz skargę, skontaktuj się bezpośrednio z Elanor Polska - Country Manager na nr.tel. 323 522 410. Na pewno zbadamy twoją skargę i podejmiemy działania naprawcze. Zasadniczo większość błędów jest spowodowana złymi danymi wejściowymi od klienta.

Jak długo czekaliście na odzew z Elanor Polska? Oddzwaniają zawsze?

Sally

Raczej nie licz na telefon, prędzej na dziwny mail z za proszeniem na rozmowę, oczywiście nie będzie to umówienie terminu a narzucenie go, idealnie ozdwierciedla to stosunek firmy do swoich przyszłych i obecnych pracowników

PQ

Pracowałam w firmie ponad rok czasu, dzielę się moimi spostrzeżeniami, zacznę od plusów, co by nikt od razu nie uciekał: + elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej +nadgodziny jak najbardziej płatne lub do odbioru +lokalizacja - samo centrum Katowic +samodzielne stanowisko, można się dużo nauczyć (wspomniana poniżej Matka M posiada ogromną wiedzę i zawsze chętnie służy pomocą) +zajęcia z j. angielskiego w czasie pracy, a od września został wprowadzony pakiet medyczny (fakt, wcześniej przez długo, długo nie było żadnych benefitów) Teraz kolej na minusy. Jak to było wspomniane wcześniej jest to mini firma, więc te minusy wynikają głównie z tego: -brak możliwości rozwoju, a prace wykraczające poza zakres obowiązków (chyba że za rozwój ktoś uważa serwis techniczny/IT/sprzątający etc - jest się tam od wszystkiego) -brak kultury organizacyjnej, generalnie panujący chaos -brak systemu motywacyjnego, premii, bonusów -słabo wyposażone, małe biuro, a sprzęty raczej stare Podsumowując dużo się tam nauczyłam, atmosfera była całkiem pozytywna, jednak zdarzały się krzyki i wulgaryzmy, a przełożonych nie interesowało co tak właściwie się dzieje. Polecam osobom z solidną wiedzą i stalowymi nerwami.

Elanor PL

Dziękujęmy za reakcję . W grupie Elanor jest teraz wiele zmian. Będą miały w krótkim czasie również wpływ na sytuację w Elanor Polska. Chcemy mieć również w Polsce zespół zadowolonych pracowników :-) .

Dominika

Jeśli ktoś nie może sobie poradzić w firmie to może warto zmienić?

rea

@ Noldea hmm rozwoju, na rozwój w tej firmie nie można liczyć, szkoleń brak, nawet wewnętrznych nie wspominając o zewnętrznych, struktura firmy jest raczej płaska a określenie pracownik w dziale kadr i plac jest raczej na wyrost, bo dział ten liczy 3 osoby, także szans na awans też nie ma i nie będzie. Cały blichtr międzynarodowości też niknie gdyż oddział w Polsce (w Katowicach), to raczej niechciane dziecko czeskiej firmy , więc firma ta jest sumą minusów pracy w malej firmie z minusami pracy w międzynarodowej firmie, niestety plusów brak. Tak więc, zaczynając od braku wdrożenia, brak szkoleń, brak perspektyw(usunięte przez administratora)Kultura organizacyjna raczej bardziej przypomina charakterem targowisko niż miejsce pracy. (usunięte przez administratora)

NoIdea

Witam, a jak z zarobkami ?? przykładowo na stanowisku pracownika w dziale kadr i płac ? Czy ten brak profesjonalizmu jest chociaż jakoś wynagrodzony ? Czy jest sens rezygnować z całkiem dobrej pracy w amerykańskiej korporacji dla rozwoju tam ?

Była kandydatka

Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej i przeprowadzono ją tak nieprofesjonalnie, że od razu zdecydowałam się zrezygnować. Wymagano znajomości języka angielskiego, której nawet nikt nie zweryfikował, choć podobno była to kluczowa umiejętność. Przyszła za to bardzo zarozumiała starsza pani, aby sprawdzić moją wiedzę z prawa pracy. Przy każdym pytaniu miała tak złośliwy i szyderczy uśmiech, jakby już na zapas cieszyła się, że odpowiem źle. Nie wyobrażam sobie pracować z kimś takim.

Zostaw merytoryczną opinię o Elanor Polska - Katowice

• Jak się pracuje w Elanor Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Elanor Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elanor Polska
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.