Opinie o Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o. w Tuczempy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o. w Tuczempy

Wojciech Żarowski Nowy wpis

Nie polecam tych wszystkich osób: KRZYSZTOF BLOK JOLANTA EWA ROMANIK YURIY BARAN GENNADII BELYKH Miałam mieć wyrejestrowany samochód z ukrainy, wpłaciłam również zaliczkę a niestety zostałam bez samochodu i bez zaliczki. Procedura miała być w 100% legalna a strażnicy na kontroli zabrali samochód!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o.?

nick Nowy wpis

Naciągają ludzi, nie wypłacają a kontakt się urywa!

Wykorzystywanie ludzi! Szukają ludzi aby przeisać na nich samochody - za co nie płacą, mało tego wykorzystują dane z dowodu osobistego do zaciągania kredytów chwilówek! Stanowczo odradzam! W szczególności ten którego zwą "Polakiem"! A Krzysztof Blok wydawał się byc takim spoko uczciwym człowiekiem! Sprawa zgłoszona!

Firma (usunięte przez administratora) Przyjmują co chwile nowych ludzi rzekomo "do pracy" tylko po to aby wykorzystać dane osobowe i przepisać samochód na kogś innego do transportu za granicę! obiecywano mi 1000zł za jeden transport do 100% legalnej pracy którego nie otrzymałem. Kontakt się urwał a ogłosznenia o pracę wystawiane są od nowa.polecam zgłosić sprawę na policję i urzędu skarbowego!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
iwan

Koleś oferuje pracę w transporcie przez granicę w Medyce. Kontakt tylko telefoniczny pod 605984854 lub 663044375. Faktycznie praca polega na przejechaniu granicy z Ukraincem. Rzekomo jedziemy z nim na urlop aby mógł przekroczyć granicę na polskich blachach. Po wykonaniu uslugi kontakt się urywa, a ja zmuszony zostałem sam na własny rachunek wydostać się z ukrainy bez wynagrodzenia! Oczywiście o stałej pracy nie ma mowy, gdyż to jednorazowe wykorzystanie człowieka! Nie dajcie się nabrać! Zdarzenie miało miejsce 13 lipca 2020r

bronx

Zgłosiłem się rzekomo do pracy: 3zlecenia w tygodniu, wynagrodzenie 5400zl miesięcznie! Przetransportowałem 2 samochody na ukrainę za które nie otrzymałem wynagrodzenia. musiałem podpisać jakieś haczyki prawne po ukraińsku. VW Passat oraz Pegaut Boxer! - Po wykonaniu zlecenia pracownicy firmy zmieniają nr telefonu, kasują emaile i szukają nowego czlowieka który za darmo przetransportuje im samochód na ukrainę! ODRADZAM!!! Pan Krzysztof Blok z tatuażem Anastazja na ręku na pewno doskonale mnie pamięta! Pracownik "polak" który mniał mnie wypłacic raz nazywa się: Adam Dobosz, raz Przemysław Szymański a raz Grzegorz Kowalski! Wystawia coraz nowsze ogłoszenia pod: 663044375, 605984854 lub 739413665. Unika kontaktu u szuka nowego frajera który za darmo przetransportuje im samochód! oto przykładowe tresci ogłoszen do pracy: https://miasto-rzeszow.pl/praca--od-zaraz--dla-kazdego,19676.html https://ogloszenia.zycie.pl/ogloszenie/18908,pracuj-dodatkowo-lub-na-stale-elasty

Krystian Broniszewski

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Zgłosiłem się rzekomo do pracy: 3zlecenia w tygodniu, wynagrodzenie 5400zl miesięcznie! Przetransportowałem 2 samochody na ukrainę za które nie otrzymałem wynagrodzenia. Na dodatek musiałem podpisać jakieś haczyki prawne po ukraińsku których wogóle nie rozumiałem VW Passat oraz Pegaut Boxer! - Pan Krzysztof Blok na pewno mnie pamięta. Po wykonaniu zlecenia wszyscy pracownicy firmy zmieniają nr telefonu, kasują emaile i szukają nowego czlowieka który za darmo przetransportuje im samochód na ukrainę! ODRADZAM!!! Bardzo proszę o kontakt osoby które również zostały oszukane: tel: 502210454 Pan Krzysztof Blok z tatuażem Anastazja na ręku na pewno doskonale mnie pamięta! Pracownik "polak" który mniał mnie wypłacic raz nazywa się: Adam Dobosz, raz Przemysłaf Szymański a raz Grzegorz Kowalski! Wystawia coraz nowsze ogłoszenia pod tel: 663044375, 605984854 lub 739413665. Bardzo proszę o osoby które również zostały oszukane przez tą firmę pod tel: 502210454

Zostaw merytoryczną opinię o Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o. - Tuczempy

• Jak się pracuje w Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o.
  • Przemyska 105
    37-514 Tuczempy

Cars&Transport Poland Company Sp. z o.o.