Opinie o Smile Core DR N. Med. Michał Paulo w Tuczempy

greg Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Klient

Moja historia może wydawać się nieprawdopodobna. Chyba sam bym w nią nie uwarzył gdybym tego nie doświadczył, a doświadczyłem na co zresztą mam liczne dowody. Zapraszam więc do lektury. Moje „leczenie” w smile core clinic w Rzeszowie trwało około roku. Od grudnia 2019 do około listopada 2020 roku. Każdy kto tam był, jest lub będzie wie lub też dowie się jak wyglądają sprawy organizacyjne. Nie ma nawet sensu przyjeżdżać na umówioną godzinę bo i tak praktycznie zawsze opóźnienia sięgają 1-2h. Ważne że czas lekarzy kosztuje. Pacjenta jest darmowy. Czy to jest poważne podejście do pacjenta ? Niech każdy sam sobie odpowie. Odwoływanie i przesuwanie wizyt też nie należą do rzadkości. Wisienką na torcie okazał jednak dzień 16 grudnia 2020 roku gdzie raptem kilka godzin przed kolejna wizyta zostałem poinformowany że moje leczenie nie będzie kontynuowane z powodu rzekomego nie stosowania się do zaleceń, negowania sposobów leczenia oraz innych dziwności. Absurdalności sytuacji dodaje fakt że nie zrobione tego w cztery oczy na wizycie która miała się odbyć raptem kilka godzin później tylko cichaczem przez telefon. Nie pozwolono nawet przyjechać do klinki aby sprawę wyjaśnić z właścicielem. Czemu to miał służyć ? Któż to wie. Kontakt z klinika się urwał. Nie poinformowano mnie nawet ze mam prawo do odbioru dokumentacji. Gdy się o tym dowiedziałam oraz o nią wystąpiłem przesłano mi protokół w którym miałem stwierdzić że to ja zrezygnowałem z leczenia. Oczywiście go nie podpisałem bo jak mogłem podpisać coś co nie jest zgodne ze stanem faktycznym. Na początku stycznia 2021 roku przesłałem mailowa prośbę o wydanie kopii dokumentacji, niestety bez rezultatu. Kolejnym krokiem był oficjalny wniosek który wpłyną do kliniki 19 stycznia 2021 roku (mam dokument nadania) . On także nie doczekał się odpowiedzi. Zwróciłem się wiec do prawnika który w lutym wystosował wniosek o wydanie dokumentacji oraz zwrot kosztów za nieukończone leczenie. Reakcja kliniki na ten wniosek była zadziwiająca. Oskarżono mnie o nękanie telefonami oraz mailami, żądano wycofania wniosku straszono prokuratura, oskarżono o obrażanie pracowników( oczywiście brak konkretów o które prosiłem) oraz wystawiono rachunek na kilka tysięcy zł kosztów leczenia (to ze mam rachunki poniesionych kosztów nie miało znaczenia). Godząc się już ze strata pieniędzy skierowałem spraw do rzecznika praw pacjenta jedynie o wydanie dokumentacji. Czekam na odpowiedz. Mam nadzieje że konsekwencje rażącego łamania praw pacjenta będą przykładne. Jak na razie nie doczekałem się ani rekompensaty za przerwane leczenie ani dokumentacji medycznej. Z rzekomo ulubionego pacjenta Pana doktora stałem się wrogiem numer jeden tylko dlatego że nie przyjąłem ze stoickim spokojem że po roku czasu ponoszenia kosztów kopnięto mnie w cztery litery nie poczuwając się jednocześnie do żadnej rekompensaty za stracony czas i pieniądze. Czy to takie dziwne ? Dla niektórych ludzi pewnie tak. Jak mówi przysłowie prawdziwą ludzka natura nie poznaje się gdy jest dobrze, wszyscy się uśmiechają a pieniążki wpływają na konto tylko wtedy gdy zaczynają się problemy i nieporozumienia. Chyba nie muszę nic więcej dodawać. Sprawa trafiła do prokuratury pod kątem próby wyłudzenia pieniędzy jak i zniesławienia. Pozdrawiam gorąco i życzę dalszych sukcesów w „leczeniu” pacjentów.

reee Nowy wpis

Jeśli to ten sam ściemniacz co ten z Rzeszowa to nie polecam jeśli inny to przepraszam.

Czy zgadzasz się z opiniami o firmie Smile Core DR N. Med. Michał Paulo w miejscowości Tuczempy? Napisz w komentarzu co uważasz o tym pracodawcy i czy warto starać się u niego o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Smile Core DR N. Med. Michał Paulo - Tuczempy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Smile Core DR N. Med. Michał Paulo
1/5 Na podstawie 1 ocen.