Opinie o Walan Sp. z o.o. w Kalsk – sulechów / k. zielonej góry

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Walan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Walan Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walan Sp. z o.o. w Kalsk – sulechów / k. zielonej góry

Grzegorz Walczak Nowy wpis

Wymieniono wtryskiwacz ON w Master z 2019 roku,ich akcja we Włoszech.Dobra cena za części ale lekko drogi dojazd po 2.5 za każdy km.Pozdrawiam

JONASZ Czerwonak Nowy wpis

Jesteście Goście,bo za trzy godziny grzebania w naszej Scanii pod Berlinem wzieliście 1200zł-nie naprawiliście bo nie mieliście ze sobą części bo była godzina 24,auto wjechalo rano rlna autoryzowany serwis i zaczelo się gadanie i wymyślanie.Panie Rafale w ślad za Pana poradą nakazałem im wymienić tylko to co Pan sugerował,i sukces fulll bo auto jeździ już 3 miesiące i jest ok

ktoś tutaj z pracowników mógłby się wypowiedzieć? bo w większości opinie samych klientów, wiadomo coś o ewentualnym zapotrzebowaniu do ich wulkanizacji? jestem mechanikiem od 15 lat i myślę nad zmianą pracy, może ktoś napisałby jakie oferują warunki pracownikom? mam na myśli czy można zarobić tak z 5 koła na rękę? dają jakieś premie i benefity?

Marcin Szulc W-wa

Podjazd i diagnoza,i szybka naprawa-nie zdążyłem zrobić przelewu i już po naprawie.Jestem ostrożny w chwaleniu takich mobilnych warsztatów,bo zanim ich znalazłem i wynająłem to (usunięte przez administratora) 2 doby na mobilnych paparochów którzy kosztowali mnie jakieś 3tys i niepotrzebnie zamontowane części,teraz nie odbierają nawet tel.Calkowity koszt naprawy 4,8tys.i Jedna!!! Cześć wliczona w usługę.Będę do Was wracał.

@Marcin Szulc W-wa

To znaczy że przyjeżdżają do klienta i naprawiają na miejscu? Ilu zwykle mechaników to robi? Pracownicy mają cały potrzebny sprzęt ze sobą?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Walan Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
BRONEK 100 Cięzarówek Nowy wpis

Najlepsza ekipa jaką znam od 5 lat.Słowo za ich słowo.

Alex

Serwisowałem się w wielu serwisach i w Polsce i za granicą. Ten znajduje się w czołówce najlepszych pod względem kompetencji, czasu obsługi jak i jakości. Czasami mają zator, ze względu na ilość naprawianych pojazdów, ale to świadczy o tym, że są dobrzy. Jak najbardziej polecam.

Krzysiek transport

Dobra ekipa ,Pozdrawiam.

Kamil Górski

Nieoceniona pomoc przy awarii firmowej ciężarówki.wszystko szybko i solidnie.

Darek i Karolina

Super TEAM,Pozdrawiamy i pamiętamy o kaucji

Zenon

Fajne chłopaki,Pan Rafał to świetny i komunikatywny gość.Wymiana APM szybka i niedroga.

O Panie

Facet z którym rozmawiałem to konkrecizna,jego firma przyjechała niby do sprzęgła a w aucie mieli tcm i wybierak skrzyni biegów ktory się rozwalił, robocizna spoko,no pozdrawiam tych Walanowców.

Inowrocław

Wymienili 6 wtryskiwaczy w Firmowym Dafie i jest ok.Cena wtrysków dobra,nowe 1990 szt.Pozdrawiam...

Karol Szymonek

DOBRA EKIPA,solidnie i szybko...

Naprawa Daf

Wymienili skrzynię w firmowym Dafie ,wszystko ok.

Alicja

Klienci widzę chwalą. A ile zarabia kierowca mechanik, bo znalazłam ogłoszenie z 2021 roku, gdzie była najniższa krajowa 2,8 K. Ale to niemożliwe, przecież to robota po nocy, w trasie, na parkingach po lasach, tak że nie wierzę, że to tyle. Napiszecie panowie, jak tam zarobki? :)

SASO

Ekspresowa naprawa Actrosa na Trasie S3 ,zgłoszenie o 2giej w nocy,odjechał 45 minut póżniej.

AUTOBUS NISKOPODŁOGOWY

Wymienili uszczelke pod głowicą w Solarisie,to duzo roboty na parkingu w Germani ,cena wyższa jak w warsztacie ale i okoliczności inne niż normalnie.Pozdrawiam Pana Roberta i Rafała,ten drugi czasem jest nerwowy ale dobry w tym co robi.

Tomasz Elbląg

Dobra i skuteczna ekipa z czerwonego "autobusu"z narzędziami,kłaniamy się...

Podlasie

Szybka naprawa układu paliwowego w dafie ,no i od początku dobra diagnoza,serdecznie pozdrawiam.

Nicor

Kompleksowa naprawa Adblue w Man tgx ,Niemiecka policja puściła cięzarówkę,dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Walan Sp. z o.o. - Kalsk – sulechów / k. zielonej góry

• Jak się pracuje w Walan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Walan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 38 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Walan Sp. z o.o.