Opinie o Aronpharma Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aronpharma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aronpharma Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aronpharma Sp. z o.o. w Gdańsk

Jan

Płace średnie, rotacja jak w dyskoncie, warunki socjalne w "siedzibie" złe - w zimę (usunięte przez administratora), w lato parówa. Zarządzanie prezesa, który zna się na wszystkim oprócz zarządzania jak przy dwybiegunówce: w jednym tygodniu jesteśmy rodziną i kontrakty za miliony a w drugim wszysycy chcą go oszukać i musi dokładać do interesu. Szkoda czasu.

Hejka, wiem ze od początku miesiąca wystawiona jest oferta dla specjalisty ds. rozwoju produktu. Nie ma tu niestety aktualnych opinii a zwłaszcza dotyczących pracy na tym stanowisku. ciekawi mnie to jak zarobkowo można teraz wyjść. Czy jeśli zna się Enovę zawartą w mile widzianych to można liczyć na wyższa stawkę?

r Nowy wpis

Nie bierz tego miejsca pracy pod uwagę. Choćbyś znał/a wszystkie programy tego świata to i tak tam zmieszają cię z błotem i tyle. Szkoda twojej psychiki. Średni czas jaki ludzie wytrzymują w tym miejscu to pół roku, a stawka nigdy nie będzie wyższa.

@r

Co prawda teraz już widzę ze to kolejny raz kiedy w ostatnim czasie wystawiono te ofertę dla Specjalisty ds. rozwoju produktu ale na podstawie czego od razu ma następować jakieś mieszanie kogoś z błotem? Mam doświadczenie z pracy na tym stanowisku, wiem ze czasowo mogą niekiedy ludzi przyciskać jeśli terminy gonią ale zawsze dobrze jest móc polegać na zespole. Tu jaki jest?

Zainteresowany Nowy wpis

Cześć, Zaniepokoił mnie Twój wpis. Ubiegam się na stanowisko w biurze i wszystko w trakcie rozmowy przez telefon brzmiało obiecująco. Czy mógłbyś coś więcej na ten temat napisać?

Katarzyna

Jak widzę, dyskusja jest zdominowana przez PH. A coś na temat działu badań i rozwoju? Osoba po biotechnologii z doświadczeniem w działach jakości co i ile może ugrać jako kandydat do pracy w tej firmie? Miło będzie jak się ktoś z tego działu odezwie :)

Kłamstewka

I znowu są wypisywane w internecie kłamstewka o konkurencji a handlowcy terenowi je mówią do klientów. A o swoich produktach cukrowanie x2 tyle że ściema i wprowadzanie w błąd klientów. Nie wstyd tak !

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aronpharma Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. informacji naukowej?
miras

Panowie nie mają niestety innych argumentów a jedynie obgadywanie konkurencji. Region warszawski w tym przoduje, krakowski nie lepszy.

Jan

poszukiwacz

Od lipca 2022 prowadzą nabór na stanowisko Analityk Specjalista ds. Walidacji - ogłoszenie pojawia się średnio co 3 miesiące, aktualnie znów trwa nabór. Czy nie jest to dziwne???

anja
@poszukiwacz

jest rotacja to trzeba szukać

Julia
@anja

A skąd ta rotacja? Z tego co widzę po opiniach to pracownicy sami odchodzą, ale serio jest tak źle? Teraz raczej ludzie starają się trzymać posadę, wiadomo jakie czasy... Zarobki choćby nie zachęcają żeby zostać? Ile można zarobić na tym stanowisku?

Iwona

Może wiecie coś na temat stanowiska Specjalisty w dziale Badań i Rozwoju? Atmosfera w dziale jest okej? Firma pisze o atrakcyjnym zarobkach, ale nie podaje widełek. Wspominają też o szkoleniach. Faktycznie są one organizowane i realnie wpływają na poszerzanie kompetencji?

Marian

Spadła jakość zarówno produktów jak i obsługi przez przedstawicieli. Widzę to ja ale też inne osoby z rynku. No cóż, być może źle zarządzanie, być może szukanie oszczędności

panda

Jak się nie ma argumentów, umiejętności, chęci do pracy, to zmienia się pracę a narzekanie na konkurencję nic nie pomoże.

Arkadiusz
@panda

Chyba Panowie myślą , że narzekaniem na konkurencyjne firmy i inne produkty będą realizować swoją sprzedaż.

Ponawiam sprawę tylko teraz ma się ona szerzej. Tyczy się również innych kilku przedstawicieli i pozostałej części kraju jak południe, wschód i zachód. Państwa przedstawiciel handlowy na terenie Warszawy opowiada jakieś dyrdymały o witaminach i probiotykach. Proszę a wręcz nalegam na przyszłość nie zatrudniać i nie wysyłać ludzi nie mających wiedzy o witaminach, minerałach, szczepach cfu , wiedzy o suplementacji, tym bardziej nie mających studiów farmaceutycznych. Nie można słuchać tych opowieści z całym szacunkiem.

Haha
@Marek

A północ ? Tam jest ok? Ma Pan sklep i zna realia połowy kraju? Śmiechu warte. Prowadzę sklep w Polsce zachodniej i takiego PH jak z Aronpharma pod kątem merytoryki i swobody w nawiązywaniu relacji jeszcze nie poznałam. Także prosze nie pisać głupot Pozdrawiam

xf
@Marek

Byli handlowcy mający trudności w realizacji założeń u poprzedniego pracodawcy znaleźli nowe schronienie i mają takie pomysły.

@Haha

Prowadzi Pani sklep w Polsce zachodniej a pyta się i udziela odnośnie północnej ?? Jakaś niespójność. Jeśli faktycznie prowadziłaby by Pani sklep to wiedziałaby Pani że ci którzy pracują w tym biznesie gdzieś tam się trochę znają i rozmawiają. A widać że Pani tego nie wie i to po pierwsze. A po drugie widać korporacyjny bełkot w słownictwie "PH". U nas się tak się nie mówi. Wpis śmiechu warty. Proszę samej nie pisać głupot ...

Haha
@Marek

A Pan prowadzi w mazowieckim i zna sytuację w 3/4 Polski? Geniusz Mój opiekun który wprowadził markę AronPharma zna doskonale moje potrzeby, potrzeby rynku i specyfikę branży U Pana się tak nie mówi bo zapewne jest Pan z zazdrosnej konkurencji że ktoś zrobił coś nowego. Merytoryki więcej a mniej jadu. Żegnam ozięble

Witam. Państwa przedstawiciel handlowy na terenie Warszawy opowiada jakieś dyrdymały o witaminach i probiotykach. Proszę a wręcz nalegam na przyszłość nie zatrudniać i nie wysyłać ludzi nie mających wiedzy o witaminach, minerałach, szczepach cfu , wiedzy o suplementacji, tym bardziej nie mających studiów farmaceutycznych. Nie można słuchać tych opowieści z całym szacunkiem.

Aronpharma
@Marek

Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem office@aronpharma.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

@Marek

Szanowny Panie Marku, Nazywam się Damian Szymko i jestem kierownikiem sprzedaży w firmie AronPharma. Zaniepokoił mnie Pana komentarz. Bardzo chętnie wyjaśnię całą sytuację. Mój nr telefonu to 519 192 128. Bardzo proszę o kontakt. Dodatkowo chciałbym poinformować, że na terenie województwa mazowieckiego mamy aktualnie dwóch KAM-ów, więc rozmowa telefoniczna dodatkowo wyjaśni, kogo miał Pan na myśli. Czekam zatem z niecierpliwością na kontakt z Pana strony. Serdecznie pozdrawiam Damian Szymko

@Damian Szymko

Panie Damianie proszę samemu też się podszkolić :) :) Wszystkiego dobrego :)

@Joanna

Szanowna Pano Joanno Oczywiście. Robię to cały czas. Wszak nikt nie jest wszechwiedzący. A zwłaszcza w tej branży, tak dynamicznie rozwijającej się. Czy mieliśmy okazję się spotkać? Zakładam że tak skoro ma Pani zastrzeżenia co do mojej wiedzy. Proszę zatem o kontakt lub odpowiedź tutaj z kim mam przyjemność, być może uda nam się umówić spotkanie abym mógł wykazać się większą wiedzą niż ostatnio ( o ile takie spotkanie miało miejsce) Życzę wszelkiej pomyślności Pozdrawiam Damian Szymko

@Damian Szymko

Tak, mieliśmy okazję rozmawiać. Bardzo dobrze, to proszę się szkolić. To długa droga by posiąść wiedzę by później klientów nie wprowadzać w błąd.

aronia
@Damian Szymko

I znowu gwiazdorzenie i szyderczy wpisz typu "wszak nikt nie jest wszechwiedzący". Można to odebrać jako podśmiechywanie się z klientki. No ale to już standard, dobrze by było żeby była merytoryka a tego brak niestety.

Esta
@Damian Szymko

Bardzo dobrze że jako kierownik pan się zainteresował dopiero na forum. Szkoda że nie wie pan który przedstawiciel. Albo pan udaje że nie wie. Dam panu radę. Proszę zgadywać na chybił trafił.

@aronia

Szanowna Aronio, Ja nie jestem anonimowy, podposuje sie z imienia i nazwiska. Moze Pan/Pani odebrac moj wpis dowolnie, nie mam na to wplywu. Gwiazdorzenie zostawiam za sobą. Wszystkiego dobrego Damian Szymko

@Esta

Szanowna Pani, Zainteresowałem się dopiero tutaj, ponieważ od klientów "na żywo" nie ma takich sygnałów. Przyjmuje Pani radę, dziękuję bardzo. Jednak w życiu zawodowym staram się unikać działań "na chybił trafił". Pozdrawiam serdecznie

Esta
@Damian Szymko

Od klientów nie ma sygnałów? To słabo zna pan rynek. Panowie handlowcy krytykują wszystkie inne firmy nawet te topowe ??? amtorka handlowa , to jest jeszcze gorsze niż działania na chybił trafił.

Firma Aronpharma Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Specjalista ds. badań i rozwoju. Warto składać swoje CV?

Aneta

A umowy są zlecenia?

Elżbieta
@Aneta

ja widziałam, że zlecenie podawali ale może na rozmowie trzeba dopytać? były też benefity podane, mutlisport i opieka, a są jakieś jeszcze czy tyko to?

Magda
@Elżbieta

Zleceniówka i najniższe wynagrodzenie to niech sobie szukają.

Szymon
@Magda

Serio? Trochę słabo bo myślałem że dają umowę o prace.Ty byłaś na rekrutacji i stąd wiesz? W razie co nie dało rady negocjować rodzaju umowy? Ciekawy jestem czy w ogóle na rozmowie są elastyczni co do warunków.

Słabo
@Szymon

Słabo, kończy sie na gadaniu

`gda

nic ciekawego duża rotacja mała kasa

@`gda

Witam, Chętnie poznam osobę od powyższej opinii. Duża rotacja spowodowana raczej brakiem kompetencji pracownika niż "krótkim lontem" osób decyzyjnych, Kasa - kwestia indywidualna, a należy pamiętać, że handlowcy moja możliwość zrobienia %%% od sprzedaży Pozdrawiam

@Damian

Radzę @Damian nie obrażać byłych współpracowników w zakresie słabych kompetencji bo jakoś wszyscy przeszli na wyższe stanowiska i do większych firm. I ogólnie @Damian nieetycznie i nie ładnie jest źle pisać o byłych współpracownikach podważających i ujmując ich kompetencje. Ale nawet jeśli @Damian pisze że wszyscy oni byli słabi merytorycznie o niskich kompetencjach to znaczy że kadra ich zatrudniająca jest do niczego skoro zatrudnia ludzi o niskich kompetencjach :) Sugeruję@Damian tak się nie spinać i więcej dystansu :)

@@Damian

Wszyscy tzn kto? ???? Na jakie stanowiska? Skad masz taka wiedzę? Nieetycznie i nieladnie jest pisac zle o bylych wspolpracownikach ale o bylym pracodawcy to juz cacy? ???? A jeżeli chodzi o rekrutacje to raczej szybko idzie weryfikacja kompetencji. CV i papier przyjmie wszysyko, praca szybko weryfikuje. Pozdrawiam choc nie wiem kogo co tez daje do myslenia

Nikka
@Damian

Oj oj widzę że pycha kroczy przed upadkiem..... za dużo nadęcia , za dużo nadmuchania, za dużo frustracji i za dużo spiny .... Więcej luzu i spojrzenia na siebie i swojej oceny. Lepiej skupić się na walce w sprzedaży niż na ataku i walce z byłymi pracownikami. Amen

Messi
@Damian

za robotę się wziąć a nie smęcić :)

@Nikka

Za dużo frustracji? Niby czym? ???? "Oj oj" ? Serio? Podstawówka. Na swojej ocenie się nie będę skupiał,od oceniania mnie są inni ???? Nie walczę z byłymi pracownikami, natomiast czekam na konkrety a nie na wylewanie swoich żali bo nie wyszło komuś w pracy ???? Pozdrawiam

@Messi

O moją pracę się nie bój ????

Nikka
@Damian

Nikt nie wylewa żali. Czytaj ze zrozumieniem. Zacząłeś obrażać ludzi to dostałeś odpowiedź. A ktoś pisał że się boisz o pracę ?? Sam o tym piszesz, więc się boisz i jesteś niepewny swego :) Weź się lepiej za pracę, skup się na niej, nie obrażaj byłych pracowników, wyluzuj upuść powietrza bo wystrzelisz.

@Nikka

1. Nikogo nie obrazilem. 2. Komentarz o obawe nie byl do Ciebie. 3. Czytam ze zrozumieniem. 4. Jestem pewny swego. 5. Za prace sie biore - bez obaw. 6. Nie wystrzelę. 7. Konczac dyskusje - uwielbiam ludzi w Internecie kryjących sie pod nickiem. Pelen profesjonalizm oraz transparentność. "Podziwiam" Pozdrawiam i do zobaczenia gdzies tam. Milego.

A.
@Damian

Albo człowieku nie wiesz co piszesz "z jakiś względów" albo nie rozumiesz co piszesz. Przeczytaj ze zrozumieniem swoje wypowiedzi, więc może po jakimś czasie zrozumiesz że obrażałeś. Zacząłeś sam obrażać , dostałeś rykoszetem. Poza tym między innymi twoja aktywność w obrażaniu wychodzi poza pisanie tutaj. Jak nie zmienisz swojego postępowania, frustracji i zachowania to faktycznie do zobaczenia ale w innych instytucjach. I zakończ już te wypociny na swój temat jaki nie jesteś wspaniały i cudowny. Inni ciebie ocenią i będą oceniać.

Oxi Paxi
@`gda

W punkt, potwierdzam. Można dodać jeszcze że brak planu i działania na oślep.

alfa beta sigma
@Damian

Za dużo nadmuchania. Za dużo spięcia. Za dużo samouwielbienia. Za mało luzu. Za mało samokrytyki. Za mało pokory.

KAM
@Oxi Paxi

Chyba za poprzedniego kierownika

`gda
@KAM

za tego , chyba że już kierownik zmienia się co tydzień

Natka

Ogólnie to całość słaba, firma , ludzie , rozwój, produkty , atmosfera. Może dobra jako pierwsze miejsce pracy , dla kogoś bez doświadczenia lub marginalnym. Ludzie z doświadczeniem i ambicjami nie mają tam czego szukać. Szkoda nawet czasu na rozmowę odnośnie pracy. Dla słabych lub młodych handlowców może okazać się dobrym miejscem.

abc
@Natka

To prawda. Obecna atmosfera taka sobie. Daje się odczuć gonitwę to tu to tam coś złapiemy w kraju coś zagranicą. Główni właściciele wyłożyli kasę i teraz pewnie cisną na wyniki. Sprzedaż nie jest poukładana. Ludzie przychodzą i odchodzą nie wnikając czy sami czy ich. Nowi handlowcy jak na razie blado wypadają. Starsi już lepiej rokowali.

Tomasz

Krótko i na temat. Lepiej szukać pracy gdzie indziej.

Elżbieta

Ok, zbyt dużo konkretów na temat warunków pracy to tu nie widzę, nagle od paru dni zaczęły się pojawiać mało merytoryczne negatywne opinie... Chociaż tak dla pewności to czy na pewno jest tak duża rotacja jak ktoś napisał? Podobno mało płacą czyli na jakie stawki można tu w praktyce liczyć?

elo

Lepiej szukać gdzie indziej.

Joanna

Aronpharma nie ma swojego zakładu jak wszędzie opisuje. Produkują dla niej inne firmy. Nie ładnie tak kłamać.

Zostaw merytoryczną opinię o Aronpharma Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Aronpharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aronpharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Aronpharma Sp. z o.o.
  • Trzy Lipy 3