Opinie o Geo Polska Sp. z o.o. w Imielin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Geo Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geo Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Polska Sp. z o.o. w Imielin

Serek Nowy wpis

Fatalne warunki pracy. Kadra zarządzająca magazynem bez kompetencji, swoje błędy przed zarzadem zrzucaja na magazynierow. Sami falszywi ludzie

Bożena Nowy wpis

Towar uszkodzony, po reklamacji odesłany z powrotem bez żadnej informacji. Kontakt praktycznie niemożliwy.

Ziomus

Nie wiem po co prowadzą tak obszerna rekrutacje jeśli i tak zatrudniają jedna osobę,mieli dać znac czy jestem zatrudniony czy nie,oczywscie cisza zmarnowałem tylko swój czas,wymagania jakby wojska miało się iść,nie wiem jakim cudem Ukraińców zatrudnili,kierownik zmiany jakiś buc się wydaje.No mega słabo

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Polska Sp. z o.o. - Imielin

• Jak się pracuje w Geo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Geo Polska Sp. z o.o.
  • Drzymały 135A
    41-407 Imielin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042