Gr8 Rent Sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gr8 Rent Sp. z o.o.

Hania Nowy wpis
Inne

Witam, czy język angielski jest wymagany od doradcy? Zauważyłam we wpisach odpowiedź dotycząca tego, że rozmowa rekrutacyjna w całości jest prowadzona po polsku. Czy nie obsługuje się klientów zagranicznych?

Nowy wpis

Pracodawca

@Hania

Język angielski wymagamy znajomości w stopniu komunikatywnym. Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzana jest w języku Polskim. Znajomość innych języków jest dodatkowym atutem, pomimo, że w większości obsługujemy klientów w języku polskim.

Ania
Były pracownik

Co prawda już tam nie pracuje, bo zmieniłam pracę jakieś 3 miesiące temu, ale miło wspominam Gr8 Rent. Fajni ludzie, z którymi cały czas utrzymuje kontakt i można się dużo nauczyć! ;)

Roxa
Inne
@Ania

Przyczyna zmiany pracy nie leżała po stronie Pracodawcy? zastanawiam się przy tym w jaki sposób reaguje na takie informacje od strony pracownika dotyczące odejścia. Nie próbuje go jakoś u siebie zatrzymać? Oferując lepsze warunki?

anonim Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, ja poszukuje pracy jako specjalista ds. nieruchomości. Nie mogę doszukać się takich ofert w sieci od Pracodawcy, Pani na jakim stanowisku się zatrudniała i na jakich ogólnie jeszcze można pracować?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Nick Nowy wpis
Inne

Widać, że jest Pani mało zorientowana. Owszem mieszkanie wynajmowałam ponad 2 lata temu. Wezwanie sądowe dostałam dopiero w styczniu tego roku ????

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Gr8 Rent Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

@Ania
Były pracownik
@Pytanie

Nie - rozmowę zawsze przeprowadzaliśmy po polsku.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Gr8 Rent Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Grzegorz
Inne

Bardzo jestem zadowolony z usług firmy Gr8 Rent. Profesjonalna obsługa klienta, bardzo pomocni pracownicy. Nie jestem w stanie zrozumieć negatywnych opinii - gorąco polecam!

anonim
Inne
@Grzegorz

Sami pracownicy raczej nie piszą tu komentarzy a ciekawią mnie ich warunki zatrudnienia. opisane to zostało w liczbie mnogiej, więc ile zazwyczaj osób obsługuje jednego klienta?

anonim
Inne

Faktycznie jest tak jak napisał teraz niedawno pewien Pan, że wymagania mogą być nieco zbyt duże? Co można było mieć przy tym na myśli? W jaki sposób od tego roku prowadzone są jakiekolwiek rozmowy? co sprawdzają?

anonim
Inne

Faktycznie Pan ma przypis „inne” a nie „pracownik”. Sam jednak jestem ciekaw czy trudno jest się dostać, wiadomo jakie w tym roku warunki zatrudnienia są do spełnienia? Przyznam, że nie mogłem odszukać oferty z bieżącego okresu

Andrzej
Inne

Jestem zadowolony ze współpracy. W porównaniu z moimi wcześniejszymi doświadczeniami - może i dużo wymagają, ale też są w porządku.

Ewe
Pracownik

Firma młoda, która intensywnie się rozwija. Nastawiona jest na swojego klienta, co odzwierciedla się w podpisywaniu przez nią kontraktów. Jako pracownik cenię szkolenia, które firma prezentuje. Zgrany zespół to dobra atmosfera w pracy.

Asia
Inne

Polecam firmę Pana Jana. Pan jest bardzo porządny, kulturalny i ma dużą wiedzę w tej branży.

anonim
Inne

W listopadzie cos tu pisali o nowych osobach z tego co czytam. Do dziś naborów nie było? trudno mi było odszukać ofertę a ciekawi mnie co na nich piszą. Jak takie wprowadzenie do pracy teraz wygląda? czy je opiszecie?

Tom
Pracownik

Największym plusem tej firmy jest atmosfera. Fajni ludzie, z którymi nie tylko pracuje się 8h, ale też wyskakujemy po pracy na jedzonko :) Często są też firmowe konferencje i szkolenia, na których uczestniczą osoby z innych miast. Tak więc jeśli ktoś jest nastawiony na ciągły rozwój i chce się czuć dobrze to polecam ;)

Asia
Inne

Bardzo duża baza nieruchomości do wyboru, szczególnie w miesiącach letnich mają sporo ofert wynajmu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Standard mieszkań również ok, zapewniają wszystko co niezbędne do codziennego użytku. Dobierają lokatorów pod względem wieku, dzięki czemu na mieszkaniu nie ma znaczących różnic i każdy czuje się komfortowo. Zawsze można też liczyć na pomoc tzw. "opiekuna mieszkania". Zajmują się wszystkim usterkami, nic tylko mieszkać. Polecam współpracę z firmą Gr8 Rent.

KINGA
Pracownik

Godziny pracy są bardzo elastyczne. Każdy pracownik sam układa sobie grafik, jeśli nie masz spotkań pracodawca nie wymaga, abyś przez 8 godzin siedział w biurze, można także pracować z domu. Praca ciekawa, stały kontakt z różnymi klientami sprawia, że nie da się w niej nudzić. Zarząd wspiera pracowników w każdej sytuacji, dają też liczne możliwości rozwoju, np. szkolenia/kursy. Pracownicy tworzą zgrany zespół, dzięki czemu atmosfera w pracy zawsze jest dobra.

Zenek
Inne

Umowa długa faktyczni , ale nie miałem żadnych nieprzyjemności,a już były wyprowadzki w trakcie roku i nic strasznego nie zauważyłem. Niezły kontakt z pracownikiem, standard i cena spoko . Nie mam uwag :)

Grzechu
Inne

Umowa i obsługa na międzynarodowym poziomie. Mieszkałem w UK przez ostatnie lata i widać że standard najmu w pl też poszedł w górę. Bez uwag

Miłosz
Inne

Obsługa i mieszkania na wysokim poziomie, w tym roku mieliśmy całe odmalowane mieszkanie. Mieszkam drugi rok i jeśli nic się nie zmieni to zostanę.

Andrzej
Inne

Coraz lepszy poziom usług i co roku coś poprawiają w mieszkaniu , albo dodają . Albo dokupują mebelki. No fajnie , dobrze nam się mieszka.

Gosia
Inne

Wynajmuję pokój u GR8 rent już drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Pokoik jest jasny i ładny, bezproblemowy kontakt z biurem, a opiekun mieszkania przemiły i zaangażowany; wszelkie sprawy (naprawy, wymiany) załatwia szybko i profesjonalnie.

Hanka
Inne

Wynajmowałam pokój przez 1,5 roku, warunki mieszkania bardzo dobre, wspaniała lokalizacja, opiekun mieszkania bardzo pomocny - zawsze można było na niego liczyć, polecam serdecznie ☺️

Klient
Inne

Szkoda mi tych wszystkich studentów, którzy na nich trafili, ale pomyślcie ze nie w inny sposób potraktowali rodziny z dziećmi w jednej z kamienic, którą kupili. Przed świetami kazali wszystkim się wyprowadzić i zostawić wszystko w mieszkaniach chociaż każdy lokator sam wyremontował swoje lokale a po wyprowadzce wystawili wszystkie mieszkania na sprzedaż. Umowy celowo skonstruowane żeby pozbyć się tylko lokatorów. Moja rada- prawnik. Sprawy będą wygrane.

EW
Inne
 Pytanie
@Klient

Był Pan jedną z tych ofiar?

Jan
Inne
@Klient

Spółka nigdy nie była właścicielem kamienicy ani nawet mieszkania. Wiele lat temu, spółka posiadała lokal użytkowy, który nie był wynajęty i stał pusty. Chyba musiał Pan pomylić firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gr8 Rent Sp. z o.o. - Oświęcim

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Gr8 Rent Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Gr8 Rent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Gr8 Rent Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gr8 Rent Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii