Opinie o Hanipol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hanipol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hanipol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanipol Sp. z o.o. w Warszawa

FAcio Nowy wpis

czytam, czytam i widzę wypowiedzi tylko nieudaczników życiowych. A bi z reguły chcą się nie napracować i zarobić. Fakt, firma ma wymagania, poziom pracy jest wysoki. Ale właśnie za te wymagania płaci. Daje dowolne narzędzia do pracy, bez ograniczeń, tylko musi to być zasadne. Przede wszystkim wymaga myślenia. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć -polecam. Jeżeli chcesz tylko zaliczyć dzień pracy i szukać ścian do poparcia- zdecydowanie nie polecam. Wodociągi też poszukują pracowników. (z całym szacunkiem do wodociągów :-)

Jak dużo osób pracuje w Hanipol Sp. z o.o.?

Cotos

Wszystko toć co koledzy piszą to prawda. Atmosfera w pracy przez dwie pożal się Boże "specjalistki" sprzedaży nie do zniesiesina. Jakie wspomnę to wymiotować mi się chce. Nikomu nie polecam oddziału Warszawskiego. Omijać szerokim łukiem.

Grażyna
@Cotos

A to co się dzieje konkretnie że aż tak źle te wspomnienia na ciebie wpływają? Jakie zachowanie tych dwóch osób jest w stosunku do innych pracowników?

@Cotos

@Cotos szkoda Artur, że nie byłeś taki rozmowny w trakcie pracy. Dlaczego nie napiszesz, że wchodziłeś do klienta mówiąc "dzień dobry", a kolejne słowo to było "do widzenia" Może jesteś lepszym "specjalistą" ode mnie ale wiesz....nie zaryzykuję " takich " relacji z klientem, żeby później nie wylewać swoich żali w necie i narzekać jaka to firma i Jej pracownicy są niefajni ;)

Łukasz
@Edit

Jak koledze się nie podobało w robocie to nie ma co żałować i licytować się kto jest lepszym specjalistą... A Ty nadal pracujesz? Masz w sprzedaży prowizje od zdobytych klientów? napiszesz ile?

@Łukasz

Masz rację :) Prowizje są i jak sie tylko chce pracować to można zarobić!

Grażyna
@Edit

A te prowizje to takie że naprawdę co miesiąc można sobie fajnie zarobić czy to jakieś malutkie kwoty?

@Grażyna

W każdym miesiącu są prowizje od sprzedaży

Wanda
@Edit

Dałoby radę prosić o więcej szczegółów na ten temat?

@Wanda

Jest prowizja miesięczna, kwartalna oraz roczna. Wartości są uzależnione od stanowiska i indywidualnych ustaleń z przełożonym. Jak się chce to można zarobić :)

AH
@Cotos

Wymioty? to musiałeś się czegoś po prostu nażreć... a zwalasz na atmosferę.

Wanda Nowy wpis
@AH

A jest tu jakaś stołówka lub dojeżdża catering? ;)

AH Nowy wpis
@Wanda

podjeżdża codziennie o 11:00

Aneta

Hanipol to firma, specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży artykułów dekoracyjnych i upominków. Spółka oferuje najwyższej jakości wyrobyz porcelany, a także szkła artystycznego i ceramiki użytkowej. Hanipol posiada również własne studio projektowe. Chętnie przeczytam opinie od pracownika firmy, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

@Aneta

To nie ta firma, artykuły dekoracyjne to firma Hanipol F.H. z innym adresem i innym nipem

Wanda
@Gość

Myślisz, że często dochodzi do tego rodzaju pomyłek? To chyba słabe wobec obydwu firm tak właściwie, bo pewnie opinie pracowników mogą się przemieszać. Ciekawe, w której jest lepiej jeśli chodzi o warunki pracy, znasz je obydwie i możesz ocenić?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hanipol Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Export manager szukany?

Z jakiego powodu ?

Kacper

Ktoś może ostatnio starał się do firmy dostać ?

WiecieKto ????

Firma to jedna wielka porażka. Ciągła presja ze strony pani Doroty, która jest szefową warszawskiego oddziału i chora atmosfera. Na przerwie nie można sobie spokojnie zadzwonić ani spędzić czasu jak się chce tylko trzeba siedzieć z całą pseudo ekipą. Ciągłe obgadywanie i lizanie tyłka szefowej, która zresztą potrafi stać pod toaletą i wyliczać czas ile ktoś w niej jest. Tylko dwulicowi ludzie się utrzymują. Jest jeszcze niejaki Andrzej, który uważa się za pseudo brygadzistę (na papierze tego nie ma) i robić awantury, a zanim zaczął to robić był pomiotem "starszych" kolegów, którzy się zwolnili. Szefowa jest na tyle "w porządku", że potrafi zwolnić człowieka zaraz po urodzeniu mu się dziecka

@WiecieKto ????

Potwierdzam opinie kolegi, wszystko co napisał jest prawda. Atmosfera w firmie jest straszna, wszystko zależy od nastroju bardzo nie kompetentnej do zarządzania ludzi pseudo pani dyrektor D. W moim odczuciu szef nie liczy totalnie się z ludźmi, system motywacji to zastraszanie oraz obcinanie wypłaty, Wynagrodzenie w części płacone jest oficjalnie reszta pod stołem bez składek. Totalny brak szacunku dla ludzi, nie polecam szczególnie oddział warszawski prowadzony prze bardzo nie lubiana Panią D

Super?

Jest super?

Jak jest ?

Kasa duża? Rozwój? Szacun?

Zostaw merytoryczną opinię o Hanipol Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hanipol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hanipol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hanipol Sp. z o.o.
  • Szańcowa 44