euregio Personaldienstleistungen GmbH

Opinie o euregio Personaldienstleistungen GmbH

Adasko

Pracuje i jestem zadowolony dzieki pani wiolecie z kleve. Dziekuje

Jarzebinka

Polecam zalatwiac prace w kleve. Jest fachowo i rzeczowo.

Zalatwianie spraw bardzo dobre. Jest zadowolona i polecam.

Iwona

Euregio kleve super polecam

Hoska

Oferty pracy moze i dobre. Ale oplaty za zakwaterowanie to porazka 330 euro od osoby. Na pare wychodzi 660 e plus paliwo na dojazdy. Na reke wychodzi ok 900 euro wyplaty. Jak nie zmniejsza oplat za mieszkanie to nikt normalny nie bedzie u nich chcial pracowac.

@Hoska

Dawno pisałem że to zlodziejskie firma jak najdalej od nich

Darka

Polecam , Pracę w Euregio podjęłam w styczniu 2022r.na komisionowaniu. W pracy komisjonera bardzo ważna jest skrupulatność, uważność i precyzja. Odpowiednio skompletowane zamówienie to klucz do sukcesu firmy oraz zadowolenia klienta. Firma oczywiście zapewniła mi kwaterę w dobrych warunkach, blisko pracy. Stawka godzinowa plus dieta płacona oczywiście w dni pracujące. Wszystko omówione w logiczny sposób na spotkaniu. Pracownicy różni, niekiedy mało odpowidzialni i problemowi może to niestety rzutować na wizerunek firmy. Wynagrodzenie i urlop, który sobie wypracowałam otrzymałam w całości. Jestem zadowolona z współpracy z firmą Euregio.Jest mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w projekcje u Pana Bartka , pozdrawiam serdecznie!

@Darka

Czy Ty na głowę wpadłaś czy z innych chcesz głupców zrobić jaki urlop po 2 miesiącach jak czytam te opinie to źle mi się robi i nie tylko mi bo Ci co tam pracowali to wiedzą dobrze jak tam jest

Lukasz

Pan Bartłomiej potrafi niestety dobrze (usunięte przez administratora) ludzi

Fury
@Darka

Widać ze to nie pisała żadna Darka tylko pośrednik.Proszę zwrócić uwagę na sposób wypowiadania zwykły pracownik w ten sposób by nie napisał

Lukas

Niestety nie mam dobrych informacji jeżeli chodzi o firmę Euregio a konkretnie o pana Bartłomieja dobrze wszystko wyglada na początku , dużo tłumaczy niestety po kilku rozmowach wszystko się od siebie różni podana stawka jest zupełnie inna niż ta która jest wypisana w ofercie ( oferta wysłana po 2 dniach roboczych)opłata za kwaterę wysoka za to warunki partańskie rozwalone okna ,przejście z pokoju do pokoju przez toaletę co skutkuje pilnowaniem rzeczy najbardziej osobistych typu dokumenty, pieniądze, komputer. Chamskie tłumaczenie ze to nie są wakacje tylko praca i ze może wynająć hotel za 120€ za dzień (koszt za ta ruderę to ok 400€ od osoby pokoje dwu osobowe)brak sprzętu do posprzątania pokoju tzn odkurzacz, mop. Budynek to opuszczony Dom pomocy społecznej :( nie mówiąc o stawce która wynosiła 13€ brutto na umowie okazało się 12.20. Po zapytaniu czemu stawka się różni odpowiedz brzmiała ze pracodawca to różnice wyrówna ze wszystko się będzie zgadzać.Jak to możliwe skoro firma płaci już raz temu pośrednictwu to dlaczego drugi raz ma wyrównywać różnice indywidualnie.Generalnie bardzo nie polecam człowieka który na koniec tego wszystkiego okazał się bardzo niemiły i wręcz bezczelny

Fury
@Lukas

Potwierdzam w 100%

Dziękuję za to, że Euregio stało się moją szansą na życie i pracę w Niemczech. Poznałam wspaniałych ludzi, za to dziękuję.

a12jhd

Mila atmosfera i pieniadze na czas

Terminator 83 t800

Jestem zadowolony bo wszystko jest ok. I zawsze klarownie bez lania wody. Także ludzie polecam. Warto pracować. Hejka. Łukasz.

Pati

Polecam tą firmę wszystkim którzy chcą pracować i zarabiać.Pracowalam tam z mężem 3 miesiące pieniądze na czas .dobre jak na taką pracę.Pan Bartek kordynator bardzo nas docenił po 1.5 miesiącu przeniósł na lepszy projekt gdzie więcej dni pracowaliśmy i co za tym idzie dużo więcej zarobiliśmy.Warunki hotelowe bardzo dobre. Mam nadzieję że znowu tam przyjedziemy.

Rybeńko
@Pati

Mąż Ci kazał napisać?

Dawid

Polecam firmę euregio ,najlepsze zarobki w de jakie spotkałem. Pieniądze zawsze na czas . Pan Bartek przesympatyczna osoba oby więcej takich . Z całego serca polecam

Wujaszek

Koordynator czy nie wiem jak go nazwać jest jakimś pajacem dużo obiecujea na końcu prpapcownicy wybierają dla mnie jakoś wielka paranoja. lekcjoważenie próśb pomocy finansowej. A co dopiero przyjechali. Słysząc słowa że to jest nie odpowiedzialne przyjeżdżać bez pieniędzy z granicę to już wgl ręce opadają...! Brak koordynatora.. A do pracy kazano mi dojeżdżać na własną rękę pod pretekstem że jest bardzo wysoka dieta której nie otrzymałem

Damian Koziol

Nie polecam. Zwolnili moja dziewczyne bo byla w 7 tyg ciazy. Pracowalismy 6 miesiecy a tu taka niespodzianka. Trzymajcie sie z daleka!!! Niestety pan ktory pracuje w biurze nie zna sie na prawie. Do wszystkich dziewczyn. Jezeli jestescie w ciazy pracodawca Was nie moze zwolnic!

Kik45

Witam,pracował ktoś przy odzieży w Stuttgarcie? Jak to wygląda z zakwaterowaniem i warunki jakie tam panują?

nikol
@Kik45

Praca przy odzieży w Stargardzie bardzo fajna ,atmosfera w pracy super ale wynagrodzenie daje dużo do życzenia co miesiąc inna wypłata przy tej samej ilości godzin jaka firma taka wypłata. Co miesiąc pomyłka księgowej na twoją niekorzyść . OMIJAĆ zDALEKA

Nikol

Nie polecam ZODZIEJSKA firma gadkę mają piękną przed podpisaniem umowy a jak już zaczniesz pracować to niestety możesz zapomnieć o tym co było mówione i obiecywane. Pan nijaki Bartulus Grundulus kawał złodzieja oskubie Cię co do centa ,chcesz się przekonać podejmi z nimi współprace to zbaczysz

marek
@Nikol

to nie bartulus to bartuś skubacz (usunięte przez administratora)angielski udający niemca polaczek bez wyrazu twarzy siedzi w biurze w piwbnicy to biuro ohyda a mowi ze sie kadra zebrała wsiok i tyle ,ludzie ostatnio dostali lohny zerowe tak ich oskubał jakby porzucili pracę zwyłe (usunięte przez administratora)

obiecanki a rzeczywistość
@Nikol

oooooo jest przeogromna przepaść między tym co w ogłoszeniu | | tym co było obiecane | | tym co w umowie| |tym co w rzeczywistości.

Misiu
@Nikol

Dziękuję bo miałam jechać już w niedzielę z koleżankami do Studdgartu Rezygnacja na starcie

Obcy

Czy do Stuttgartu ktoś się wybiera lub już tam jest lub był z regio?

Nikol

Ile można zarobić euro miesięcznie jeżeli jedzie się pierwszy raz, ale już po odciągnięciu za zakwaterowanie?

marek

600 na rekę to i t6ak wiecej jak w polskiej biedronce pa

Budi
@marek

Po 1 w biedronce masz na dzień dobry 3400netto, a za 600e pracować to trzeba być pierdolnietym albo mieć dwie lewe ręce

patryk
@marek

A te 600 euro to już po odliczeniu za wyżywienie i z a mieszkanie, czy tylko za same zakwaterowanie?

kk
@marek

potwierdzam w 3 miesiącu 590 euro na rękę jak jest robota a jak nie to trzeba dopłacać do mieszkania z poprzednich pensji,bo jak nie to wio do domu polaczku

marta
@patryk

tak 600 euro na rekę jak jest 200 godzin z tego na zarcie dotacja 1000 euro i 600 dotacja na spanie plusb 400 euro na dojazdy razem 2800 z tego na rękę 600 reszta idzie na opłaty żeby się firma utrzymała tzn ta polska agencja o sympatycznej zachodniej nazwie

@patryk

bzdura, żadne 600 euro, ok 1200-1500 jak przepracujesz te 150-180 godzin no i jak masz diete to nawet powyżej 2000 euro możesz dobić

@Nikol

zalezy czy masz diete czy nie, jak masz to 1700-2000 euro możesz miec na reke, a jak nie masz to 1200-1500

@Andrzej

Pracowałem jako ślusarz-spawacz po 48 h tygodniowo niby 43 € diety dziennie wypłatę dostałem po 2 miesiącach 1600 € to jak czytam te komentarze to źle mi robi oczywiście już tam nie pracuję bo większe pieniądze zarabiam w Polsce tą firmą i Pan TOMECZEK nie POLECAM

Hahaha i znowu księgowa popełniła błąd jak co miesiąc wypłaty znowu różne i zaniżone nikt tak nie potrafi tylko Euregio gratulacje

Wypłaty różne bo masz 7 klas podatkowych w Niemczech, więc zanim pojedziesz do obcego kraju, poznaj pierw prawo państwa, w którym chcesz pracować, nie wspominając już o nauce języka.

Zaskoczyły mnie ostatnie opinie, które zostały wystawione przez moje koleżanki i kolegi z pracy ( nie będę przytaczać imion i nazwisk bo nie będę zniżać się do takiego poziomu jak wspomniani ). Ogólnie ciężko to nazwać opiniami, jest to zwyczajny hejt w stronę naszego koordynatora. Jeśli ktokolwiek słyszał o systemie podatkowym w DE, wie jaki skomplikowany on jest i wypłata wypłacie nierówna. Ma na to wpływ wiele czynników, chociażby najprościej mówiąc KLASA PODATKOWA oraz ilość przepracowanych godzin. Do Pana Bartka nie mam nic do zarzucenia, przyjechał specjalnie do nas zrobił szkolenie, wytłumaczył na czym polegał błąd księgowej. Swoją drogą Euregio powinno zadbać o lepszą kadra jeśli chodzi o księgowanie, bo to śmiech na sali, żeby był taki bałagan, ale jak już wspomniałem jest to wina KSIĘGOWOŚCI I KADRY a nie Pana Bartka. Pracuje już prawie pół roku i jestem zadowolony, pomimo tych wpadek, ale otrzymałem zaległe pieniądze z wypłatą. Dodatkowa uwaga dla Euregio by robić lepsze rozeznanie kogo zatrudniają, nie tylko jeśli chodzi o pracowników ( gdzie niektóre osoby zachowują się gorzej niż w przedszkolu) ale też o swoje kadry w zarządzie.

Zostaw merytoryczną opinię o euregio Personaldienstleistungen GmbH - Bocholt

• Jak się pracuje w euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy euregio Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Kandydaci do pracy w euregio Personaldienstleistungen GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

euregio Personaldienstleistungen GmbH