opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

4 Eco

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1214)
Dodaj opinię
Aktualności(22)

Opinie(1214)

Dodaj opinię
Aktualności(22)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Realizacje Fotowoltaika
  • .
  • Realizacje Termoizolacja PSCoat
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nagrody i wyróżnienia

Realizacje Fotowoltaika

Realizacje Termoizolacja PSCoat

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o 4 Eco Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • 22
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o 4 Eco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Robert

    07.09.2020 12:07

    Inne

    Czekam na wymianę licznika ponad miesiąc przedstawiciel obiecał mi że załatwią mi dotację za mnie co okazało się sciema
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    07.09.2020 20:45

    Pracownik

    Drogi Kliencie. Dotacja jest po wymianie licznika. Nie mogę odnieś się co do wymiany licznika, ponieważ nie mam wszystkich Pana Danych. Jeżeli dokonał Pan wszystkich płatności to proszę o kontakt na [email protected] a na pewno otrzyma Pan odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    06.07.2020 10:08

    Inne

    Jakie narzędzia pracy zapewnia 4 Eco Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    07.09.2020 11:39

    Pracownik

    Jeżeli jest Pan dalej zainteresowany pracą to proszę o tel. 570 26 26 26
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.08.2020 18:50

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    07.09.2020 11:06

    Pracownik

    Jestem pracownikiem 4-ECO od roku. Czytam tę opinię z niedowierzaniem, że ktoś mógł napisać stek bzdur. Fakt jest że firma istnieje od 2 lat ale pokażcie mi firmę z kapitałem 1 000 000 zł z flotą 40 samochodów oraz czterdziestoma oddziałami . w Polsce. Mamy również ok.300 aktywnych PH, Współpracujemy z 40 ekipami monterskimi a oprócz tego mamy własne ekipy montażowe. Jesteśmy głównym sponsorem Vive Kielce najlepszej drużyny w piłce ręcznej w Polsce.Tak że proszę zastanowić się nim Pan coś napiszę bo ja bałbym się np: procesu o zniesławienie. Mogę podać mój numer tel. jeżeli ma Pan/Pani ma ochotę porozmawiać o konkretach 570 26 26 26.
    ReviewUserIcon
    Lolo

    23.08.2020 20:51

    Inne

    Umowa podpisana w grudniu , instalacja zamontowana jakoś w marcu więc wyrobił się w terminie , oczywiście trzeba było trochę połączyć telefonami . Z wymianą licznika też poszło sprawnie . Dokumenty do PGE wypełniła firma ja tylko podpisałem. Co do dofinansowania z programu mój prąd, zmieniły się przepisy i wnioski składa się tylko elektronicznie przez profil zaufany i e-dowod tak więc firma montujaca tego nie zrobi za was . Jak ma się wszystkie niezbędne papiery złożenie na mój prąd trwa 5 minut . Tylko że jest dużo wniosków i proces procedowania może się wydłużyć do 6 miesięcy. Moje skromne zdanie na temat zakładania instalacji jest takie że nie powinno się wpłacać firmie żadnych zaliczek dopuki instalacja nie będzie zamontowana i pracująca. Firma przedstawia propozycję instalacji jeżeli nam pasuje podpisujemy , czekamy na montaż, po montażu jeżeli wszystko jest jak w umowie i instalacja pracuje wyplacamy kasę i wyglądało by to inaczej .
    ReviewUserIcon
    Piotr

    17.08.2020 14:37

    Inne

    Firma 4 eco to porazka. Gwarancji nie ma. Poniszczony dach. Podpiecie bez uziemienia i nawet falownik zamontowany na blisko szafek.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anon

    12.08.2020 11:10

    Pracownik

    Pracodawca zawsze uśmiechnięty, wspierający i dający ogrom mobilizacji. Przejmuje się pracownikami i stara pomagać w każdej sytuacji. Praca przyjemna bo już na wstępie wiadomo, że sprzedaje się jakość, więc potem nie zdarzy się sytuacja, w której trzeba będzie przejść na drugą stronę chodnika by uniknąć konfrontacji.
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    12.08.2020 01:10

    Inne

    Firma pełen profesjonalizm, pieniądze wpłacane etapami a nie jak w niektórych firmach całość przed montażem, wszystko zgodnie z umową montaż po 2 tygodniach od wpłaty 2 transzy jak już cały sprzęt był u mnie, śliczne panele czarne mega wyglądają na dachu. Mam już wymieniony licznik od 4 mc zgłoszenie poszło po tygodniu przez firmę, od montażu tak jak handlowiec T (usunięte przez administratora) przedstawiał a licznik wymieniony w 4 tyg od zamontowania paneli. Na 5000 zł czekałem fakt że 4 miesiące i dlatego dziś wystawiam opinię bo temat zakończony, być może też przez COVID ale wniosek przygotowała firma, zadzwonili telefonicznie tylko o kilka informacji. Z Panem T (usunięte przez administratora) bardzo dobry kontakt, tak samo jak z firmą, wydaję mi się że grunt to dobry handlowiec który potrafi dopilnować wszystko. Będę polecał firmę i Pana T (usunięte przez administratora) !!!
    ReviewUserIcon
    Damian

    13.07.2020 16:42

    Inne

    Witam. Jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy? Jaką umowę dają na początek? Jaka podstawa, i ogólnie czy polecacie wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    12.08.2020 00:49

    Pracownik

    Widać jakim byłeś pracownikiem skoro nie potrafiłeś nic ogarnąć, pisząc takie rzeczy wygląda na to że totalnie pomyliłeś branże, masz pretensje że u innych wszystko działa i mają a ty nie masz. Żadna firma i branża nie wspiera amatorów ;) Widać u Ciebie same oczekiwania, a za dokumentację klienta ty jako agent odpowiadasz wiec pisząc takie brednie współczuję osobom które obsługiwałeś. Dobrze że już nie pracujesz i proszę zmień zawód.
    ReviewUserIcon
    Jacek O.

    03.08.2020 19:33

    Kandydat

    Miałem okazję spotkać się z przedstawicielami firmy w sprawie pracy na stanowisku Prelegent. Sama rozmowa nie różniła się niczym od wszystkich innych, obiecano mi jednak informacje zwrotną tego samego dnia. Wieczorem dostałem telefon że na decyzję potrzebują jeszcze dzień. Minęły dwa, aż w końcu sam zadzwoniłem do pytać o to czy coś wiadomo, zwłaszcza że Pan na rozmowie sam mówił, że też zależy im na czasie. Dowiedziałem się że jeszcze raz chcą że mną porozmawiać. I oczywiście cisza. Mała rada- wiem że rekrutację się przeciągają, albo ze poprostu nie spełniam oczekiwań. Ale jak obiecujecie kontakt niezależny od decyzji, to dotrzymujcie słowa :)
    ReviewUserIcon
    Monter

    29.07.2020 11:37

    Kandydat

    Firma proponuje okres szkoleniowy mimo doświadczenia na stanowisku. Okres ten jest niepłatny. Wstyd że takie firmy działają na terenie kielc(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KRZYSIEK

    28.07.2020 13:56

    Inne

    WSZYSTKO ZALEZY OD PRZEDSTAWICIELA, MI Z WNIOSKIEM POMÓGŁ PAN IGOR Z KTÓRYM PODPISAŁEM UMOWĘ. INSTALACJA JUŻ DZIAŁA TERAZ CZEKAM NA ZWROT DOFINANSOWAŃ
    ReviewUserIcon
    Artur

    07.07.2020 14:25

    Inne

    Szczerze polecam, wszystko zostało mi wytłumaczone przez Pana Wojtka, bardzo dobry kontakt i jasne warunki. Z serca polecam
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony

    25.06.2020 09:35

    Inne

    Termin realizacji katastrofa!!!! Czekają do ostatniego dnia. Od podpisania umowy mija właśnie 4miesiace a panele nadal są na palecie a nie na dachu!!(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomasz Krawczyński

    17.06.2020 22:08

    Inne

    Dziś instalacja została zamontowana, pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    13.06.2020 11:46

    Inne

    Nic dodać nic ująć. Kompleksowa obsługa. Od samego początku profesjonalny kontakt z przedstawicielem. Wszystko jak w umowie. Instalacja 3,1 KW panele INVENT i Afore. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ddosi

    06.06.2020 00:17

    Inne

    Witam płacę rachunki za energię miesięcznie ok 120 zł czy jest sens zakładania paneli i ile na jaka moc ?
    ReviewUserIcon
    Martaa

    08.04.2020 16:26

    Inne

    Nie mam zastrzeżeń, od początku kontakt z handlowcem,montaż bez zarzutów. Czekam na wymianę licznika. Polecam!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.03.2020 15:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktos

    27.03.2020 15:00

    Inne

    Jaki rejon i Jaki handlowiec ? Tez się zastanawiam i handlowiec używa podobnych argumentów
    ReviewUserIcon
    Valdi

    25.03.2020 10:05

    Inne

    Profesjonalnie, sprawnie i terminowo. Oby tak Dalej, Instalacja wysokiej jakości, dziękuję Panu Pawłowi Jabkowskiemu za sprawne poprowadzenie inwestycji. POLECAM !
    ReviewUserIcon
    Jan

    12.03.2020 17:39

    Inne

    Witam, firma 4eco zamontowała mi instalację miesiąc temu. Tydzień temu został wymieniony licznik. Na razie wszystko działa jak trzeba. Montaż też bez zastrzeżeń.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w 4 Eco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - 4 Eco Sp. z o.o.

    ul. Zagnańska 153 25-563 Kielce

    NIP:9592015766

    REGON:381632584

    KRS:0000754300

    http://4-eco.pl
    Branże: Inżynieria
    ReviewUserIcon
    Karol

    27.01.2020 17:25

    Inne

    Instalacja w końcu zamontowana.Czekam na dokumenty i wymianę licznika. Trzeba było ich trochę pomęczyć telefonami. Najważniejsze ,że instalacja już na dachu. Mam nadzieję,że dokumenty szybko załatwią i będę mógł użytkować instalację. Profesjonalny montaż ale to druga ekipa przyjechała.Pierwsza się nie podjęła za wysoko dla nich było.Na szczęście trafiłem na profesjonalistów zamontowali mi wszystko w jeden dzień. wykonane bardzo estetyczne. Prawda jest też taka ,że brakuje im ludzi do montażu ,a umów pewnie dużo podpisali i stąd te opóźnienia. Lepiej by było jak by uczciwie powiedzieli,że montaż się opóźni spuścili trochę z ceny i człowiek by się nie denerwował i nie musiał do nich w kółko wydzwaniać kiedy zamontują.
    ReviewUserIcon
    Gość

    01.03.2020 20:14

    Inne

    Dzień dobry, Ile w Pana przypadku firmie zajęło wysłanie dokumentów? Czy zostały dokumenty wysłane bezpośrednio do elektrowni czy do Pana? Pozdrawiam,
    ReviewUserIcon
    Framil

    09.03.2020 23:55

    Inne

    Co znaczy ,,stąd te opóźnienia" jeśli firma nie wyrobiła się w terminie, zawartym w umowie to na pewno otrzymałeś rekompensat. Wtedy nie powinieneś narzekać. Jeśli jej nie otrzymałeś to znaczy że nie czytałeś umowy i się o nią nie upomniałeś, a ona się Tobie należy. Z rozmowy z sąsiadami wiem że nie tylko firma 4-eco miała opóźnienia ale również inne firmy, z których skorzystali moi sąsiedzi. Opóźnienia wynikały z sytuacji na rynku. Po prostu zbyt duży popyt i żadna firma nie była w stanie tego przewidzieć. Moja instalacja zamontowana bez zarzutów. Powiem więcej monter Andrzej Kochanek to Moim zdaniem najlepszy monter w Polsce. Olbrzymia wiedza, zaangażowanie i pełen profesjonalizm . Pozostali sąsiedzi którzy również skorzystali z firmy zadowoleni. Polecam sprawdzić umowę jaką podpisałeś i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    09.03.2020 23:35

    Inne

    Wyrobili się w 3 miesiące. Wszystko działa ok. Czekam teraz na zwrot dotacji:)
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    03.03.2020 20:36

    Inne

    Instalację zamontowali mi miesiąc temu. Wszystko działa bez zarzutu. Pan Tomek monter bardzo dobry fachowiec. Montaż bez zastrzeżeń. Wszystko trwało u mnie 3 miesiące od podpisania umowy tak jak było mi mówione. Przedstawiciel też porządny.
    ReviewUserIcon
    Ziomek od cinka

    22.02.2020 21:36

    Inne

    Witam. Pracowałem w roznoszeniu zaproszeń po skrzynkach pocztowych. Niby spoko praca, fajni ludzie ale podziękowali mi za jakieś tam lidy choć w ogłoszeniu pracy na olx nie było pisane i raczej nie było to konieczne. Ale i tak pozdrawiam miłych ludzi z małopolskiej :)
    ReviewUserIcon
    xxxx

    15.02.2020 14:42

    Inne

    Ja również dostałam kredyt w 15 minut na fajnych warunkach. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Kontakt z Panem Mateuszem bardzo dobry, zawsze odbierał i wszystko było tak jak się umawialiśmy.
    ReviewUserIcon
    Zygi

    12.02.2020 08:07

    Inne

    Podpisałem umowę początkiem stycznia w ubiegłym tygodniu zamontowali mi Panele. Z montażu jestem zadowolony, staranna ekipa. Czekam teraz na licznik. Na ten moment wszystko bardzo pozytywnie
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    11.02.2020 23:38

    Inne

    Goraco polecam, postawiłam na firme 4-eco i to był dobry wybór. Umowa, szybki kredyt który został przyznany w 15 minut, pozniej sprzet i montaz. Jeszcze raz goraco polecam
    ReviewUserIcon
    Michal

    11.02.2020 18:08

    Inne

    Razem z kolega postanowiliśmy zaufać firmie 4eco. Jestesmy zadowoleni. Wszystko zgodnie z ustaleniami w ciągu 2 miesięcy wszystko zamontowane tak jak mówił przedstawiciel.
    ReviewUserIcon
    Izabela

    11.02.2020 14:47

    Inne

    Pracowałam w centrali rok i pozytywnie zawsze bede wspominać ta firmę. Dużo pracy, adekwatne zarobki i miła atmosfera. Dla osób chcących się wykazać, zdobyć doświadczenie w ciekawej firmie polecam.
    ReviewUserIcon
    Teresa

    11.02.2020 14:30

    Inne

    Polecam firmę, ciesze się ze to właśnie z wami podpisałam umowę. Polecam wszystkim!
    ReviewUserIcon
    Jozef

    11.02.2020 11:44

    Inne

    Jestem bardzo zadowolony z wykonanej instalacji. instalacja 6.2 kw wszystko na co się umówiliśmy zostało zrealizowane. Tydzień temu wymienili mi licznik i wszystko działa poprawnie. Wszystko trwało nie całe dwa miesiące. Teraz czekam na przelew z Mój prąd
    ReviewUserIcon
    ZabłocienieM

    10.02.2020 23:12

    Inne

    Witam na montaż fotowoltaiki czekaliśmy około 3miesiace ale było warto przyjechali do nas instalatorzy aż że Śląska i zostawili piękną wizytówkę firmy 4Eco . Czytając te wszystkie opinie o instalatorach w naszym kraju miałem trochę obawy ale Panowie wykonali naprawdę profesjonalną robotę instalacja wykonana w jeden dzień wszystko dokładnie wytłumaczone jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąca polecam firmę.
    ReviewUserIcon
    Jan Gredys

    10.02.2020 21:58

    Inne

    Jestem zdumiony tymi negatywnymi opiniami. Zależało mi na czasie i sprzęt otrzymałem po dwóch tygodniach a w kolejnym montaż. Pomimo złej pogody mam ukonczony montaż. Czekam na wymiane licznika
    ReviewUserIcon
    Artur

    16.02.2020 20:15

    Inne

    Mnie też zależało na czasie, a zostałem (usunięte przez administratora) co do terminu. Więc nie ma się co dziwić negatywnym opiniom bo firma przestaje się wyrabiać w czasie.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Teresa Bembenek Rzeszow

    10.02.2020 12:07

    Inne

    Bardzo pozytywnie oceniam realizacje. Szybko sprawnie i Panele AmeriSolar bardzo ładnie wyglądają na moim dachu. Jestem zadowolona. Instalacje mam już Działająca. U mnie od podpisania umowy do montażu minął miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof Kowalski

    29.01.2020 19:42

    Inne

    Jestem zadowolony. Profesjonalna obsługa. Trzy miesiące czekałem na montaż. Przedstawiciel był ze mną cały czas w kontakcie. Nie był głuchy na moje sugestie. Dbali o mnie. Nie bądźmy drobiazgowi. Czasami zdarzają się poślizgi. Szczęśliwie dotarłem do finału. Pozdrawiam całą ekipę 4eco. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Marek

    17.12.2019 19:04

    Inne

    Nie bardzo rozumiem, skąd ta fala negatywnych opinii? Całość (od chwili podpisania) trwała 2 miesiące, ale instalacja zakończona... (więcej problemów miałem ze zmianą licznika, ale i to zakończone).
    ReviewUserIcon
    Anka Janowska

    23.01.2020 09:47

    Inne

    Ale od ponad dwóch miesięcy? Przecież w umowie masz 90 dni, wszyscy chyba mamy takie same umowy z firmą 4-Eco. U mnie się wywiązali z terminów :)
    ReviewUserIcon
    Anka Janowska

    23.01.2020 09:51

    Inne

    Poza tym mówisz, że ludzie podpisali umowy w nadziei na ulgi, itd. Ja podpisywałam umowę równolegle z pięcioma domami na mojej ulicy, dostaliśmy duże zniżki też dzięki temu. I wszyscy mieliśmy montaż na czas, dzień po dniu. Wnioski o te dotacje też za nas napisali ludzie z tej firmy, więc nie rozumiem, w czym problem???
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.11.2019 15:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @Kk

    10.12.2019 00:26

    Inne

    Wyjaśniło się, dziś zakończyli montaż
    ReviewUserIcon
    Anka

    23.01.2020 09:48

    Inne

    Widzisz, wyjaśniło się, ale Twoje negatywne wpisy nie zniknęły, chociaż z tego co piszesz, wywiązali się z umowy.
    ReviewUserIcon
    Anka Janowska

    23.01.2020 09:35

    Inne

    Nie rozumiem tych złych opinii. Ja jestem bardzo zadowolona - profesjonalna obsługa, od podpisania umowy do montażu ok. 2-3 miesiące czekałam, ale byłam na bieżąco informowana o postępie realizacji tego przedsięwzięcia. W umowie wyraźnie napisali 90 dni i na to się nastawiłam. Nie rozumiem, czemu ktoś oczekuje, że będą montować w miesiąc, skoro w umowie jest inaczej... Może czas zacząć czytać to, co podpisujemy?
    ReviewUserIcon
    Anna

    23.01.2020 09:29

    Inne

    Ja również jestem bardzo zadowolona z instalacji. Przyjechali, zamontowali w jeden dzień, fakt chwile trzeba było czekać na licznik, ale tu już opóźnienie z energetyki. Instalacja działa bardzo sprawnie. Z firmą dogadałam się pod każdym względem! Polecam
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2020 08:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    janusz

    22.01.2020 12:57

    Inne

    Witam Pana zastanawiam sie również nad podpisaniem umowy z tą firmą prosze powiedziec na jakim etapie jest pana cała sprawa czy moze sie zakonczyła pozytywnie czy nadal problemy pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.