opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

4 Eco

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1214)
Dodaj opinię
Aktualności(22)

Opinie(1214)

Dodaj opinię
Aktualności(22)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Realizacje Fotowoltaika
  • .
  • Realizacje Termoizolacja PSCoat
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nagrody i wyróżnienia

Realizacje Fotowoltaika

Realizacje Termoizolacja PSCoat

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o 4 Eco Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • 22
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o 4 Eco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    28.11.2020 21:10

    Inne

    Mikolaj Lewczuk Jachranka. Przesyłam słowa podziękowania za możliwość skorzystania usług firmy 4ECO z Kielc Votowoltaika, doradca Piotr Szumlański. Kreatywny, życzliwy doradca, taka atmosfera życzliwosci daje mi poczucie bezpieczeństwa w tak trudnym teraz okresie, poszanowania osobistej godnosci, Z należytym pokłonem ML.
    ReviewUserIcon
    Poludzku

    26.11.2020 22:11

    Inne

    Jeśli tu Państwo jesteście to powodu rozeznania (polecam opinie też z września '20) lub problemów z 4-eco a to dobre miejsce i dobrze, że "gowork" istnieje!. Najnowsze wpisy są zatłaczane przez opłacanych troili typu "Nadludzki" aby tych rzetelnych nie było widać. Nie czarujmy się i podzięki typu "jaki pan i firma super" są mało prawdopodobne. Jestem klientem oszukanym, ja kilku innych w mojej miejscowości. Nikt nam nie pomaga, Andrzejów i sekretariat firmy już nie odpowiada na nasze dzwonienia. Towar czyli panele nie ten za który było zapłacone. Pomoc o wniosek na zmiane licznika i umowy żadna. Pge nie chce przyjąć nadwyżek bo...oni coś sknocili w instalacji. Do chwili wpłaty byli kochani a teraz to brak kontaktu, chęci i jak my tu wszyscy jesteśmy bez wyjścia bo trzeba ich skarżyć. To kolejne pieniądze na chwile obecną w błocie, zamrożone. Błąd leży po stronie wykonawcy - 4eco zwala na tego co instalował a on na 4-eco bo to oni zlecili to co zainstalował. PRZESTRZEGAM!
    ReviewUserIcon
    Lol

    26.11.2020 14:25

    Inne

    Jak wygląda zwrot 5000 tyś. z gminy w 4eco
    ReviewUserIcon
    Patryk

    21.11.2020 02:02

    Inne

    A reklamacjami kto się w firmie zajmuje?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    24.11.2020 08:37

    Pracownik

    Zapraszam do kontaktu pod numerem 573 113 395 lub na adres e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Genek

    22.11.2020 13:34

    Inne

    Początek z przedstawicielem nawet był obiecujący, i tyle dobrego.Terminy w miarę zachowane ale dopóki przesyłka nie przyszła to nie wiadomo czego się spodziewać, panele ?, falownik?, mocowanie?. Po skompletowaniu sprzętu przyjechali monterzy,(dach wschodnio/ zachodni) zamontowali 16 paneli 310W na zachodniej stronie, było to w lipcu. We wrześniu 9-ego energetyka zmieniła licznik na dwukierunkowy i okazuje się że instalacja ma kłopoty z osiągnięciem 4,9 KW. Po natarczywym nękaniu działu reklamacji 14-ego listopada ekipa przełożyła 8 paneli na wschodnią stronę dachu. Poprawa jest niewielka w ilości produkcji z 1,75 na 2,5 KW na dzień a z energetyki przyszedł rachunek do zapłaty. Nie wiem kto zawalił, nie oczekuje że teraz naprodukuje duże ilości prądu ale po wykresach z falownika to nigdy instalacja nie osiągnęła swojej mocy. Mam nadzieję że ktoś zrobi coś w tej sprawie, albo jest za mało paneli albo panele są kiepskie
    ReviewUserIcon
    Janina Płoch

    20.11.2020 10:03

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z instalacji firmy 4 ECO, zdecydowałam się właśnie te firmę ponieważ montowali u mojego sąsiada i był bardzo zadowolony. Ja również dalej poleciłam firmę i kolejne osoby są zadowolone. Wiem że 4 ECO montuje bardzo dużo instalacji i jak każdemu może się zdarzyć błąd. Szkoda że zadowoleni klienci nie wstawiają tak ochoczo komentarzy , byłoby ich tu co najmniej kilka tysięcy
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.11.2020 12:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    19.11.2020 09:53

    Inne

    Sprawa dotycząca faktury końcowej i rozliczenia inwestycji została mi fachowo wyjaśniona przez Pana Marcina z Działu Reklamacji. W tym przypadku doszło do nieporozumienia. Tą negatywna opinie napisałem pod wpływem emocji i proszę nie brać jej pod uwagę. Całość prac dotyczących inwestycji została przeprowadzona sprawnie i szybko. Firma jest OK. Pozdrawiam Dział Reklamacji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.11.2020 10:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    16.11.2020 08:09

    Pracownik

    Dzień dobry Bardzo proszę o kontakt pod numerem 573 113 395 lub widomość e-mail pod numer [email protected] Postaram się temat rzetelnie rozeznać i doprowadzić do rozwiązania problemu satysfakcjonującego obie strony. Z wyrazami szacunku
    ReviewUserIcon
    Leszko

    13.11.2020 00:09

    Inne

    Witam. Kolego Zbyszku cóż mi teraz możesz przyśpieszyć albo pomódź. Czekam na ZE.Pomocy to ja potrzebowałem 3 miesiące temu .Obsługiwało mnie 3 przedstawicieli Handlowych i biuro reklamacji firmy 4eco. Montaż instalacji nastąpił po 86 dniach od podpisania umowy.Skąd mogłem wiedzieć , że w tej firmie trzeba zabłysnąć najpierw na tym forum dopiero coś się zacznie dziać.Chyba jestem jakimś upierdliwym klientem bo po podpisaniu umowy w lipcu chciałem no i miałem zapewnienie że w sierpniu będzie założona. I jeszcze jedno doradzono mi falownik 3 fazowy przy mocy mojej inst. 3,1 KW teraz wiem już że to bez sensu- taki przykład falownik wytwarza 3KW włącza się terma 1,5KW to oznacza że 1 KW mam swojego prądu a 0,5KW kupuje z ZE mimo że w tym czasie produkuje 3KW .Podsumowując 1) Przedstawicie handlowi liczy się tylko kasa wciskają ludziom kit sami nie wiedząc o co chodzi lub wiedząc ale nie chcąc się wiedzą podzielić 2) Terminy zgodnie z OWU firma ma na dostarczenie ,montaż i zgłoszenie inst do ZE dostarczenie elementów---90 dni montaż ----21 dni zgłoszenie inst. do ZE max do końca następnego miesiąca po miesiącu w którym była ukończona instalacja( rekord świata ) Złość na firmę mi pomału przechodzi bo i tak nie ma słońca chociaż nie wiem czy nie warto by było zrobić zrzutki z sąsiadem (też miał to szczęście polegać na waszej firmie) i dać ogłoszenie do lokalnych mediów na temat obsługi w waszej firmie.
    ReviewUserIcon
    M. Hoffmann

    12.11.2020 16:34

    Inne

    Nasz system fotowoltaiczny firmy 4-Eco został zainstalowany zgodnie z życzeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z korespondencji z 4-Eco w Kielcach i montażu instalacji PV, wszystko poszło bardzo dobrze. Praca została wykonana bardzo szybko i czysto. Wielkie dzięki za dobrą współpracę. Z naszego doświadczenia możemy polecić 4-Eco w Kielcach. Rodzina Hoffmann
    ReviewUserIcon
    Mieczysław Leśniewski

    12.11.2020 10:09

    Inne

    Dziękuje bardzo Panu Pawłowi Jabkowskiemu, świetna wspołpraca, szybka i sprawna realizacja. Kontakt z Panem Pawłem na każdym kroku. Każdemu życzę takiej współpracy i serdecznie polecam Pana Pawła z woj. Lubelskiego! Pozdrawiam Mieczysław Leśniewski
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2020 13:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rowiński

    11.11.2020 14:37

    Inne

    "po kilku próbach" Ha. fajnie. "sprostowanie" ? i kto cie zmusił? wcześniej nic nie pisałeś. Jakie sprostowanie. Pokrzywiłeś się? Typowy wpis mało wierzytelny(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2020 14:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nietypowy handlowiec

    09.11.2020 19:16

    Pracownik

    Jestem handlowcem od 3 lat (pracowałem też w innej branży), jestem człowiekiem i też popełniam błędy, ale nigdy umyślnie nie skazałem klienta na jakiekolwiek straty, gdy w jakiś sposób było zagrożenie od razu interweniowałem chociaż nie był to mój dział. Powinienem robić tak jak jest opisane czyli złapać klienta i cisnąć do tej pory aż podpiszę umowę, a następnie wyprowadzić się z Polski żeby klient nie miał ze mną kontaktu. Widzę że Pan P (usunięte przez administratora)stosuję podobną zasadę co ja (nie znamy się osobiście) sam posiadam klientów, z którymi utrzymuje normalny kontakt jako znajomi. Nie wiem skąd tyle nienawiść w tej wypowiedzi. Zbyt dużo negatywnych opinii, ale jednak nagrody jak np. złoty filar budownictwa pierwsze miejsce na targach gdzie jest też nasza konkurencja na pewno o niczym nie świadczy. Chociaż zaraz będzie odp. że pewnie szwagier Pana z komisji z wujkiem i kuzynostwem. Handlowcem nachalnym nie jestem, znam takich których można tak określić każdy stosuje różne podejście, w każdej branży są jakieś brylanty np. nie każdy ksiądz jest z powołania (...) Proszę sobie dokończyć według własnej interpretacji. Tak samo jak w innych firmach są różnego typu handlowcy, ale co ja się tam znam jak tutaj są sami specjaliści odnośnie obsługi klienta i relacji międzyludzkich. Serdecznie pozdrawiam, nietypowy handlowiec
    ReviewUserIcon
    Bożena

    16.08.2020 22:07

    Inne

    Instalacja zamontowana, ale nie mogę się doprosić kart gwarancyjnych. Dzwoniłam do Kielc z prośbą o przesłanie a Pani mnie skierowała do serwisu pomimo, iż zapis w umowie mówi, że sprzedający dostarczy kupującemu w formie elektronicznej aktualną treść gwarancji na zainstalowane urządzenia. W dalszy ciągu czakam na przesłanie gwarancji.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    23.10.2020 12:59

    Pracownik

    Dzień dobry Bardzo proszę o kontakt pod adresem [email protected]. Bardzo chętnie wyślę do Państwa wszystkie dokumenty
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.10.2020 21:45

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    18.10.2020 16:55

    Pracownik

    Pracuje w 4-Eco od ponad roku. Złego słowa nie powiem o tej firmie. Wcześniej już pisałem z innym rozmówcą ( lub inny nick) że wszystko zależy jaką ktoś ma umowę. Nasuwają mi się pytania ale żądam tylko jedno, czy owa umowa była z 4-ECO czy z partnerem 4-ECO, bo jeśli z partnerem to wpis powinien dotyczyć nie 4-ECO tylko firmy, która dała Wam umowę. Tak jak pisałem już wcześniej jestem do dyspozycji i mogę porozmawiać o waszych problemach. Możemy Wam nawet pomóc tylko musimy znać prawdę. 570 26 26 26 to mój numer który odbieram od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 do 21:00 a w Soboty do 15:00 Jeżeli nie odbieram to na pewno oddzwonię najszybciej jak to możliwe.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2020 22:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jarek

    11.10.2020 22:20

    Inne

    Pan się przecież zajmuje ogólnie budowlanką. Z Modrzewiowej to oferujecie materiały izolacyjne itp. Gdzie tu fofowoltaika? Ja jestem zdania, ze jak ktoś jest od wszystkiego to bardziej do niczego. Nie chcę się przezywać ale Pana (usunięte przez administratora)to tu nie ma i nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    17.10.2020 22:10

    Pracownik

    He he, dobre. Chciałbyś mieć taki garaż jak ja magazyn co? Wiesz do tej dziupli może wjechać ciągnik z tzw. lorą wypakowaną Lambo :) A jeszcze jedno, jak chcesz mnie namierzyć to musisz szukać w okolicy DTŚki, bo wiesz to jeden z najlepszych punktów "przerzutowych" w aglomeracji.
    ReviewUserIcon
    Dagmara

    12.10.2020 22:36

    Pracownik

    Czytając te wszystkie negatywne opinie muszę powiedzieć iż firma jaka wspaniała by nie była, to jeśli handlowiec będzie nieprofesjonalny to może łatwo zniszczyć wizerunek firmy. Firma 4-ECO jest naprawdę dużą firmą zatrudniająca wielu pracowników tworzących własne zespoły, przez co nie jest w stanie zweryfikować wszystkich handlowców pod względem wiedzy, zaangażowania, oraz chęci pomocy klientom. Ja mam przyjemność pracować w tej firmie od marca. Dzięki wykładom, ćwiczeniom oraz testom przeprowadzanym przez Pana Andrzeja uważam że zostałam prawidłowo przygotowana do pracy przedstawiciela firmy. Staram się w imieniu klientów załatwiać formalności o zwiększenie mocy przyłączeniowej budynku, dokonywać zmiany właściciela licznika oraz inne czynności mające na celu pomoc klientom w uzyskaniu dofinansowania czy też skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej. Zawsze staram się odbierać telefony, oraz odpowiadać na wszystkie nurtujące pytania. Po zamontowaniu instalacji oczywiście przyjeżdżam i pomagam wypełniać wnioski o dofinansowanie. Jeśli chodzi o wypłatę jest ona zawsze na czas, bezproblemowy kontakt z poszczególnymi działami, szkolenia odbywają sie regularnie dzięki czemu zawsze mam możliwość doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności. Zainteresowanych zachęcam do współpracy z firmą 4-ECO, a klientów do skorzystania z oferty, ponieważ w żadnym innym miejscu nie znajdzie nikt ceny tak dobrej w stosunku do jakości produktu i usług! :)
    ReviewUserIcon
    Igga

    14.10.2020 09:34

    Inne

    To pracujesz tam od pól rok i zmieniasz "właściciela licznika"? Włascicielem licznika jest dostawca energii elektrycznej i mają 30 dni na zmiane. Szablonowa robota wpisać dane klienta i wysłać Kolejny wpis w stylu Zbyszka jak wyżej - firma super, ja wiem wszystko a jak co to klient przecież nie pojdzie do sądu bo jest koronawirus. Błazenada!
    ReviewUserIcon
    Nick

    15.10.2020 18:45

    Inne

    Nie w każdym mieście firma działa tak beznadziejnie jak w Wawie, wszystko zależy od tego kto jest Twoich (usunięte przez administratora)(partnerem biznesowym 4eco) więc sama bzdury piszesz.
    ReviewUserIcon
    Janusz fotowoltaiki?

    11.10.2020 21:48

    Kandydat

    Niektóre wpisy to naprawdę bardzo infantylne. "Oceniam wysoko" w jednym dniu nagle byli już klienci się zwołali. Za czyją namową? A PanI M Z (usunięte przez administratora) to jedyna, która brzmi niestety wiarygodnie. Koronę humoru to zgarnia "wielki znawca instalator" z 20letnim doświadczeniem - chłopie, teraz masz może ok. 40tki na karku. Jako 20 latek o panelach to słyszałeś ale podłogowych...może. W Polsce wtedy? Ale pewnie Ty miałes już googla earth, wifi, smartfona, ustawy regulujące on-grid i opłacalność energetyczną na poziomie 35 lat amortyzacji.(usunięte przez administratora) Z ciekawości dzwoniłem do wspólnoty – żadnych lokali z 4-eco nie ma. Coś nie jest tu w porządku.
    ReviewUserIcon
    Jaś

    02.10.2020 18:33

    Były pracownik

    Nie ma w tej firmie żadnych marcinów, żadnych andrzeji. Ludzie mają tendencje że sprawdzają jak zaczyna doskwierać. Taki piotr (bo nie zasługuje na dużą litere) kradnie lidy oraz "zatrudnia" na słownej umowie o pracę nawet nie wiedząc o ich danych personalnych...Chcesz panele a tu ktoś bez niczego podkłada ciumowę z numerem konta dopidpisu i zapłaty. Wiem, jelenie są ale taki preceder jeśt niezgodny z prawem i będzie ścigany. Wiktoria vel "grube łydy" skończ pisać tutaj podszywając się pod innych. Uwierz, że możesz lepiej.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    05.10.2020 12:36

    Pracownik

    Proszę mi wierzyć że istnieje. (usunięte przez administratora)/ Można mnie sprawdzić na innym portalu. Proszę dzwonić jestem do dyspozycji. Tylko jak do tej pory nikt nie dzwonił.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    09.10.2020 20:14

    Pracownik

    Pracuje dla Firmy 4-ECO I jestem z tego dumny. Dla mnie dobre imię firmy jest ważne z tą firmą wiążę moją przyszłość. Faktem jestem iż wcześniej pracowałem jako firma/firma. ale od pewnego czasu bez szczegółów wyobraź sobie mam umowę o pracę. A stanowiska Sobie nie wymyśliłem. Zadzwoń to możemy podyskutować. Uważam że nie jest to miejsce na takie rozmowy. Masz rację jestem ze śląska i tym też się mogę pochwalić, ale uwierz mi, że znam wszystkich z kadry zarządzającej. Znam również osobiście prezesa który jest taką osobą że jak ktoś mu zaufa to na pewno będzie z nim współpracował lata, od Adriana się nie odchodzi a Ci którzy odeszli wracają, to też o czymś świadczy. Na tym kończę tę dyskusję która nic nie wnosi dla żadnych ze stron. Nie wiem czym zawiniło Ci 4-ECO ale uważam że zawsze lepiej porozmawiać i wyjaśnić Sobie wszystko niż szukać sprawiedliwości na forach. Uczymy się na błędach, bo każdy je popełnia nawet w najlepszej firmie się zdarzają. Jest jeszcze jeden wątek w tej całej sprawie, piszesz nieprawdę i za to można mieć kłopoty. Np: sprawę o niszczenie wizerunku firmy, poczytaj proszę Sobie jakie można mieć konsekwencję. Pozdrawiam serdecznie i jestem do dyspozycji.
    ReviewUserIcon
    Monika Zatorska

    06.10.2020 22:24

    Inne

    To ja opisze mój przypadek i sąsiadów z okolic Warszawy. Owszem zadzwoniłam i przyjechali.(usunięte przez administratora) typ nie dopuszczał do głosu ale oferta była tania. On co chwile dzwonił i pytał ile upustu mu "centrala" da. Wreszcie zgoda i podpis a po tym ja (usunięte przez administratora) wpłaciłam kilka tysięcy. Po miesiącu żądają kolejnej zapłaty. Prawie całość i kurier dostarcza zupełnie inny sprzęt o zaniżonych parametrach w innej technologii oczywiście gorszy i tańszy. I co? Sąd. Zamrożone pieniądze. Koszty sądowe a główna siedziba firmy zwala na handlowca i zero odpowiedzialności. Podobnie u sąsiadów. Oto przestroga bo właśnie po to gowork chyba powstał. P.S uczennica też była ale bardziej zainteresowana wystrojem wnętrz.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w 4 Eco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - 4 Eco Sp. z o.o.

    ul. Zagnańska 153 25-563 Kielce

    NIP:9592015766

    REGON:381632584

    KRS:0000754300

    http://4-eco.pl
    Branża główna: Inżynieria
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    06.10.2020 12:13

    Pracownik

    Szybko i sprawnie. Zadzwoniłem do Przedstawiciela umówiłem się i ku mojemu zdziwieniu Przedstawiciel pojawił się punktualnie. Zdziwiony byłem bo umawiałem się z kilkoma firmami i zawsze to samo. A to że auto się popsuło albo że u klienta za długo zaszło wymówek całe mnóstwo. Wiedzę którą posiadał Pan Andrzej była wystarczająca abym zamówił u niego na pierwszej wizycie umowę. Był w towarzystwie innego przedstawiciela który uczył się. Uczeń się przysłuchiwał, było widać pełen profesjonalizm w cyklu szkoleniowym. Tym bardziej mnie to zdziwiło ponieważ teraz młodzież nie jest skora do nauki, widać że Pan Andrzej ma podejście do młodzieży. Przygotowanie umowy było już po stronie ucznia. W razie wątpliwości pytał swojego starszego kolegi co ma wpisać. Mnie osobiście to nie przeszkadzało. Od podpisania umowy czekałem 23 dni na montaż. Ekipa z Katowic pod kierownictwem Pana Zbyszka z nietuzinkowym poczuciem humoru wykonała instalację w dwa dni, ale tylko dlatego że deszcz nie pozwolił na zakończenie pracy tego samego dnia. Pan Sylwester chyba brygadzista bo za bardzo się nie przemęczał dowodził całą trójką. Dziś wymienili mi licznik i już nie mogę doczekać się pierwszych uzysków.Dziękuje Panu Andrzejowi jego uczniowi Mateuszowi oraz dzielnej ekipie Pana Zbyszka. Ciecze się że są jeszcze w Polsce są fachowcy i firma która dba o klienta.
    ReviewUserIcon
    Kati73

    06.10.2020 12:10

    Pracownik

    Szukałam wielu firm , które mogły by u mnie zamontować fotowoltaikę.. Znajomy polecił mi firmę 4-eco i to był strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim konkretne podejście do tematu i pełen profesjonalizm. Jak sobie przypomnę podejście do klienta poprzednich firm to jak to się mówi " niebo a ziemia". Od początku do końca wszystko na spokojnie i bardzo dokładnie zrobione. Tak powinno obsłużyć się klienta jak to zrobiła u mnie firma 4-eco . Polecam
    ReviewUserIcon
    Mirdas

    06.10.2020 11:34

    Pracownik

    Współpracuję z firmą 4-ECO nie mam żadnych zastrzeżeń. Faktury wypłacane na czas. Pomoc z Każdej strony. zaangażowanie ze strony Andrzeja P przekracza wszystkie normy. Grupy monterskie profesjonalne. Nie przekonuje przekonanego tylko wyrażam moją opinię.
    ReviewUserIcon
    Mateusz.G

    05.10.2020 21:07

    Pracownik

    Jestem od niedawna ale muszę przyznać że tak dobrej firmy jeszcze nie spotkałem. Pieniądze na czas, profesjonalna kadra zarządzająca. Andrzej specjalista z pierwszej 10 w Polsce odnośnie wiedzy na temat foto. Techniki sprzedaży wprowadzone przez Andrzeja są niekonwencjonalne a zarazem profesjonalne. Cieszę się że jestem w 4-ECO I mogę się rozwijać w tej firmie. Czekam na swoją szanse i odbiór samochodu który wkrótce otrzymam za moją sprzedaż. Droga awansu jest prosta wymagają tylko samodzielności i samodyscypliny. Zapraszam do naszego zespołu.
    ReviewUserIcon
    Anna

    05.10.2020 19:08

    Pracownik

    @Mikołaj - Jestem pracownikiem centrali w Kielcach, i z chęcią odpowiem na Twoje wątpliwości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego , tel. 531 401 921. BTW: w naszych strukturach pracuje kilku Andrzejów, wśród nich jest Andrzej Przyludzki.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    05.10.2020 13:50

    Inne

    Nie polecam przeplacilem bardzo drogo brat założył w innej firmie 5 kw A ja zapłaciłem tyle samo za 3 kw
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2020 20:19

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    02.10.2020 12:30

    Pracownik

    Witam Nie znam żadnego Pana Piotra w naszej Firmie 4-ECO. Nie wiem na jakiej umowie Pan był więc trudno mi się odnieś co do Pana wynagrodzenia. Jestem do Pana dyspozycji(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    niebojsie

    02.10.2020 18:08

    Były pracownik

    Wiem kto to napisał bo sam też zostałem (usunięte przez administratora) Może ta 4-eco to po prostu firma, która otwiera sobie oddział gdzie zatrudnia (usunięte przez administratora)i opinia leci. Przecież powinno im zależeć ale nic z tych rzeczy. Sam dzwoniłem do głównego biura bo tu chodzi o oddział warszawski ale nikt nic nie wie. Zbiera się na pozew zbiorowy - my byli pracownicy razem z bardzo rozwścieczonymi klientami.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2020 11:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    02.10.2020 12:44

    Były pracownik

    Ciekawe. Każdy tel. odbieram lub oddzwaniam. Nie jestem duchem. Proszę dzwońcie. Panie Mikołaju czekam na tel Tylko musi mieć Pan odwagę zadzwonić a nie pisać na forach niestworzone rzeczy. Podaje również moje nazwisko dla Pana (usunięte przez administratora)bo nie mam nic do ukrycia. Jestem odpowiedzialny za południe Polski. Proszę śmiało dzwonić czekam na Pana tel.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    02.10.2020 12:50

    Pracownik

    Biuro w Kielcach Plac Niepodległości 1 jest otwarte od 8:do 16. Jest tam naprawdę sporo pracowników do Państwa dyspozycji. Zapraszam wszystkich zainteresowanych lub tych którzy piszą takie bzdury. Każda opinia jest dla nas cenna nawet ta niepochlebna, każdy uczy się na błędach i my je również popełniamy. Proszę tylko Państwa o jedno. PROSZĘ PISAĆ PRAWDĘ
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.09.2020 21:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    30.09.2020 18:28

    Pracownik

    Bardzo bym prosił przesłać mi sms dane tych Handlowców (usunięte przez administratora)abyśmy mogli zweryfikować co tak naprawdę się wydarzyło u Państwa. Dziękuje z góry za pomoc
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    30.09.2020 18:29

    Pracownik

    Bardzo bym prosił przesłać mi sms dane tych Handlowców (usunięte przez administratora).abyśmy mogli zweryfikować co tak naprawdę się wydarzyło u Państwa. Dziękuje z góry za pomoc
    ReviewUserIcon
    Nick

    21.07.2020 21:55

    Inne

    Nie polecam. Myślałem że trafiłem na profesjonalistów. Wszystko pięknie wyglądało tylko na papierze i z ich ust. Wszystko mieli załatwić A to guzik prawda. Dotacje musiałem sobie SAM załatwiać choć zapewniano mnie inaczej. Przyjechała ekipa montujaca i zainstalowali panele inaczej niż chciałem choć było inaczej uzgadniane. Na pytanie dlaczego tak zrobili odpowiedzieli że zapomnieli wziąść szyny (WTF!!??). Jako że nie chciałem aby mi już więcej nie dziurawili dachu machnalem na to ręka. Przedstawiciel zapewniał mnie że wszystkie formalności załatwi A niestety SAM musiałem się z tym bujać. Co najgorsza kiedy przyjechał Pan z Tauronu powiedział że pobierają 20% wyprodukowanej energii przeze mnie. Ja na tych sprawach się po prostu nie znałem i myślałem że mi w tym pomogą ale niestety bardzo się zawiodłem. Abyście Państwo nie popełnili moich błędów dopytujcie o te rzeczy bo niestety ale człowiek na błędach się uczy. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    28.09.2020 13:05

    Pracownik

    Witam Nie jestem odpowiedzialny za dział reklamacyjny ale jestem pewny że jesteśmy w stanie naprawić nasze błędy jeżeli rzeczywiście się pojawiły. Proszę o zgłoszenie reklamacji na adres [email protected] a na pewno nasz dział się tym zajmie. W razie braku odpowiedzi (usunięte przez administratora)a spróbuje zająć się tym tematem tak aby był Pan/Pani byli zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    28.09.2020 19:52

    Pracownik

    Mimo wszystko proszę nas zapraszać do Siebie i zobaczyć na własne oczy czy jesteśmy firmą krzak czy też nie. Można wiele pisać złych opini tylko czy to są naprawdę prawdziwe opinie. Czy przypadkiem nie siedzi po drugiej stronie konkurencja. Nie namawiam Państwa do podpisywania umów z nami tylko do zaproszenia do swoich domów profesjonalistów. W tedy będziecie Państwo mogli powiedzieć z czystym sumieniem czy warto było nas zaprosić.
    ReviewUserIcon
    Sjwj

    16.09.2020 08:07

    Kandydat

    Czy jako przedstawiciel handlowy mamy auta pod dom prywatne ?
    ReviewUserIcon
    Bobi

    23.09.2020 10:09

    Kandydat

    Tylko dlaczego nikt nie odbiera?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    28.09.2020 13:34

    Pracownik

    Nikt nie dzwonił.
    ReviewUserIcon
    Reklamacja.

    27.09.2020 11:10

    Pracownik

    Zgłaszam reklamację z powodu słabej wydajności instalacji fotowoltaicznej, porównując tej samej mocy z innymi. Proszę o jak najszybszy kontakt i przegląd instalacji . Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    28.09.2020 13:13

    Pracownik

    Witam. Mam takie pytanie czy to jest odpowiednie miejsce na zgłoszenie reklamacji. Proszę o wysłanie reklamacji do naszego działu. podaje adres e-mail [email protected] Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    RMPrzemek

    23.09.2020 20:38

    Inne

    Szczerze odradzam korzystania z usług firmy (nazwa firmy). Przy podpisywaniu umowy wszystko miało być jak należy. Zostałem zapewniony, że firma wykona nawet prace ziemne (wykopanie rowu na kabel od paneli do sterownika) oraz założy instalację odgromową. Jednak gdy umowa została podpisana, a pieniądze wpłacone - nagle same problemy. Pracownicy zostawili rozkopane podwórko, a rów pod kabel sam musiałem wykopać do końca, ponieważ oni się tym nie zajmują. Ich prace do dzisiaj nie zostały zakończone, bo to co zostawili mi na dachu to jakaś kpina. Oczywiście według firmy fachowy montaż - kable od paneli przymocowane na trytki do rury spustowej - pełen profesjonalizm! Kto tak robi?! Kabel zamiast poprowadzić przez strych puścili na dachu, tak że przy każdym wietrze wszystko lata... Dodatkowo po kilkunastu telefonach (dodzwonienie się również graniczy z cudem) zostałem poinformowany, że prace są DOBRZE wykonane i nie widzą przeszkód abym podpisał odbiór. Nie wspominając już o zarysowanym panelu podczas montażu, który jak dzisiaj usłyszałem jest moją winą. Ręce opadają... Komunikacja z firmą jak i wykonanie pozostawiają wieeele do życzenia. Jeśli ktoś planuje zainwestować w fotowoltaikę to najlepiej poszukać innej firmy na tą szkoda nerwów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.09.2020 22:12

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dul

    18.09.2020 12:04

    Pracownik

    Wiem kto pisał tą opinię. Łatwo poznać po tym jeśli osoba która się zwalnia robi na koniec pokaz przy szefie i pracownikach mówiąc słowo w słowo co tu jest napisane. Przykro mi że tylko jeden miesiąc udało się Tobię podpisać 4 umowy lecz tak już jest że na pewne rzeczy trzeba zasłużyć. A że w tej firmie nie dają tego od razu to po prostu to nie jest ich widzimiś tylko taka sytuacja.
    ReviewUserIcon
    tfutfu

    23.09.2020 10:07

    Były pracownik

    ...żeby jeszcze płacili za podpisane umowy. A tu nic. Kolejne osoby rezygnują a pozostaje trójka osób. Firma krzak - w Wawie od maja 2020.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    14.09.2020 14:07

    Kandydat

    Czy ktoś wie coś na temat pracy w tej firmie ? Chodzi mi o przedstawiciela handlowego w Krakowie. Jezeli ktoś coś wie niech się podzieli swoimi doświadczeniami. Pozdrwiam
    ReviewUserIcon
    Ghg

    15.09.2020 19:48

    Kandydat

    Plus jakieś szczegóły czy dostaję się auta pod dom , wynagrodzenie, godziny pracy
    ReviewUserIcon
    nico

    11.09.2020 06:02

    Inne

    7 .08 podpisanie umowy,10.09 realizacja-czas 7 godz. moc 3,25 kw super.Czekam co dalej-czas na Tauron.Narazie ok.
    ReviewUserIcon
    Marek 4ECO

    09.09.2020 11:23

    Pracownik

    Witam .Jestem przedstawicielem tej firmy od roku .Firma jest jak najbardziej profesjonalna i konkretna jeśli chodzi o realizacje Mamy duzo pracy i poprostu nie ma gdzie rak włożyć bo ludzie wszyscy chcą inwestować w fotowoltaike ! Taki okres ciężki poprostu .Kazdy chce mieć na już !!! Ludzie badzcie troszke wyrozumiali komentując -podchodzcie indywidualnie ,a nie wrzucać wszystkich do jednego wora . Ja jestem mega zadowolony i dumny z pracy w 4 eco ???? To poprostu nie jest łatwa praca i sama weryfikuje słabeuszy którzy mszczą się złośliwymi komentarzami Pozdrawiam Marek Ps zapraszam do współpracy 883 903 611 ☎️Przedstawiciel /Zachodniopomorskie
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    09.09.2020 04:43

    Były pracownik

    Jestem byłym pracownikiem, gdy firma Była pod inną nazwą. Z pewnego źródła wiem też, ze oprocz nazwy i zmiany branży na fotowoltaike nic się w strukturze firmy i sposobie zarządzania nie zmieniło. Szczerze nie polecam tego pracodawcy, szkoda czasu iść w ogóle na rozmowę. Właściciel i administracja wciąż ta sama, więc obiecaja Ci złote góry, a potem pracujesz od rana do wieczora(usunięte przez administratora) Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Rz...

    08.09.2020 16:55

    Inne

    Fatalny kontakt z przedstawicielem, praktycznie go brak:(Pan wykorzystuje brak wiedzy w temacie i tylko patrzy jak sprzedać "towar"). Przez wrodzona wiarę w ludzi i ich dobre intencje podpisanie umowy było na pierwszym i jedynym niestety spotkaniu, z której nie można się było wycofać. Niestety naiwność kosztuje. Po montażu (jedyna rzecz która poszła sprawnie-dzięki kompetentnej ekipie) nadal brak kontaktu z przedstawicielem, który miał przekazać podobno informacje o brakach w dokumentacji co umożliwia przekazanie wniosku o zmianę licznika do zakładu energetycznego. Panie na infolinii w Kielcach, w trakcie jednej z rozmów poinformowały, że takowy wniosek został przekazany w ciągu tygodnia od montażu do zakładu, ale po ponad miesiącu czekania i kolejnym naszym telefonie okazało się, że coś brakuje i nasz wniosek nadal leży i czeka- tylko szczerze mówiąc nie wiem na co czeka, bo nikt nas o niczym nie informuje. Nie wiem czy to czysta złośliwość czy niekompetencje ludzi, ale przy tak dużej konkurencji na rynku dobrze by było zawalczyć o klienta, a nie go zniechęcać. Nadal czekamy na rozwój sytuacji, ale straciłam wiarę w ludzi i empatię. Każdy tylko patrzy jak zarobić j najlepiej kosztem drugiej osoby.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    28.09.2020 13:17

    Pracownik

    Proszę o więcej informacji. Musimy poznać problem aby zareagować. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @panda

    08.09.2020 11:53

    Kandydat

    Można zapytać co się dzieje z Panem (usunięte przez administratora). ? Zostawił ludzi z problemami i nie można się do niego dodzwonić ???
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    08.09.2020 23:38

    Pracownik

    Proszę o więcej informacji. Musimy poznać problem aby zareagować. (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.