4 Eco Sp. z o.o.

Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Łucjan

Współpraca z tą firmą przebiegała bez żadnych problemów. Naprawdę polecam bardzo łatwy kontakt i pracownicy nie zostawiają Cię bez pomocy na prawdę super

Darek S.
@Łucjan

Zdecydowanie zgadzam się. Zarówno montaż, jak i procedura zgłoszenia przebiegła w ścisłej współpracy. Dzięki Panowie, którzy u mnie montowaliście. Dziękuję obsłudze biurowej 4 ECO.

Robert

Uwaga !!! (usunięte przez administratora) Podpisałem umowę przez dwa miesiące nic się nie działo. Przyjechała ekipa do montażu i zamiast montować na budynku gospodarczym chcieli mi montować na dachu domu. Opryskliwi nie kompetentni. Nie wywiązali się z umowy. Sprawa trafi do sądu. Omijajcie ich z daleka.

Handlowcy narzucają marże nie z tej ziemi…wiadomo im więcej tym więcej obi zarabiają a my klienci mamy wydawać pieniądze w błoto? Po spotkaniu śmiało powiem ze handlowcy tylko chcą orżnąć klienta. Firma z dwuletnim stażem a takie ceny. Zero kompetencji

Zespół 4 ECO
@Paweł

Panie Pawle, rynek cenowy w dzisiejszych realiach jest bardzo zmienny i musimy przyznać, ze wzrost cen odczuwalny jest nie tylko w branży fotowoltaicznej. Jeżeli mimo to uważa Pan, że Nasz przedstawiciel przedstawił zbyt wysokie koszty usługi proszę o przesłanie takiego zgłoszenia telefonicznie dzwoniąc na numer 573 113 395 lub elektronicznie, kierując wiadomość na adres reklamacje@4-eco.pl Znając szczegóły sprawy będziemy mogli zareagować podejmując odpowiednie kroki. Zachęcamy do kontaktu

Leszko
@Zespół 4 ECO

Jak targowałem się o cene w tej firmie to potem mi 6 miesięcy instalacje zakładali i 3 przedstawicieli handlowych musiało się zmienic.

@Paweł

Nie wiem z kim Pan rozmawiał, ale widać źle Pan trafił, bo nawet podstawowej wiedzy Pan nie dostał ile firma jest na rynku.

Zenkoz

Obiecanki cacanki! Podpisz to cię mają i wydudkają.Przed podpisem umowy telefon odbierał handlowiec w sekundzie za każdym razem,a teraz głucho.Obiecał też że wszystko się zdąży na starych korzystniejszych zasadach,w co bardzo wątpię.Więc nie polecam tej firmy!

Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec ze Śląska miał się ze mną umówić na rozmowę, ale najwidoczniej zapomniał, pewnie myślał o tym jakim był dobrym marynarzem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
person

Opinie od DH, jak oceniacie d2d oraz pozyskiwanie klientów? o jakich widełkach można mówić?

Krzysztof R

Polecam jestem bardzo zadowolony z kompleksowej obsługi

Wioleta Łącka

Jestem zadowolona z ich usług.

Wioleta Łącka

Kk

W jakich rejonach Polski jeśli można wiedzieć? Znajomy tam zaczął pracę niedawno

Zbigniew Z

Mogę się wyrazić tylko w samych superlatywach. Polecam obsługa super jakość wykonania także, polecam pana Janusza i dziękuje mu całą obsługę

Krzysztof K

Skorzystałem z oferty 4 ECO i jestem bardzo zadowolony instalacja 6,75 Kw na gruncie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.

Michalsz

Witam z firmą 4eco Kielce jest dobra firmą jako przedstawiciel i biuro ale monterzy akurat co u mnie było nie za bardzo Przedstawiciel u mnie był pan Hubert bardzo spoko gościu od samego początku się dogadywałem To co było mówione było zrobione zakładałem w 2020 Podpisałem umowę dostawa paneli przyjechała i stelażu wszystko było pięknie do czasu montażu Było panowie w 3 osoby dwóch cały czas robiło 1 wogule ale dalej nie będę pisał co się stało z tym 3 panem 4 Eco o tym wie I naprawdę wtedy zobaczyłem że ta firma jest za klientem bardzo Pan Hubert o którym mówiłem wcześniej jest naprawdę w porządku po 2 latach do niego dzwonię jeżeli nie odbierze to oddzwoni i zawsze uprzejmy chce zmienić lokalizację falownika a co na to pan Hubert cytuje (ok panie Michale wszystko zrobimy żeby pan był zadowolony) 100%polecam a cena może i jest wyższa u nich ale to jest korporacja a nie jakaś firma kogucik z mechanika zrobił kursy i ładuje ludzią za może 50% mniej za 2 lata zamknie i zostajesz z niczym nawet gwarancji nie będzie 1000% polecam

Wojtek W

Polecam jak najbardziej chętnie udostępnię kontakt do handlowca pana Marcina! wszystko dopilnowane instalacja zamontowana!

Dorota

A czy ktoś z Lublina i okolic z nimi współpracował???

Marzenka
@Dorota

Nie polecam słaby stosunek cena/jakość i długo się czeka na wszystko.

Wojciech
@Dorota

Polecam firmę ???? Pan Paweł wytłumacz wszystko od a do z ???? firma bardzo przyjazna, mały czas oczekiwania na montaż

MAREK
@Marzenka

Pani Marzeno skąd taka opinia o spółce? Jeżeli podczas realizacji czy podczas rozmowy z naszym doradcą pojawiły się problemy, nieścisłości proszę o takie zgłoszenie poprzez nasz działa reklamacji. Chętnie zajmiemy się Pani sprawą. Jesteśmy do Pani i Państwa dyspozycji pon nr telefonu 573 113 395 lub adresem e-mail reklamacje@4-eco.pl

Czado

Nowoczesna i szybko rozwijającą się firmą. Polecam

Joanna

Dzień dobry, Muszę pochwalić firmę a szczególnie przedstawiciela Dariusza Ż. Pan bardzo uprzejmy, spokojnie wytłumaczył mimo oporów męża i doradził nam jeśli chodzi o postawienie instalacji. Bardzo pomocny jest Pan Dariusz. Pozdrawiam, Joanna

Grzesiek Wojtaś

Ja swoją przygodę z 4 eco zacząłem jeszcze w grudniu. Mamy połowę lutego i: - przedstawiciel był , oględziny też, doradził, podpowiedział kilka rozwiązań /czego inny jakoś nie widzieli/ - projekt przedstawił i pokazał na jakich składowych będziemy to realizować - umowa podpisana, opłata zrobiona - panele, konstrukcja, inne dostarczone - montaż w końcu stycznia - sprawnie, czysto, rzetelnie /działka wysprzatana chyba bardziej niż przed wizytą/ - czekam na wecej słońca w skali od 1-5 daję 6. Zadowolony jestem!

Teresa

Firma solidna, rzetelna. W dwa tygodnie wyrobili się z podłączeniem instalacji. Potem wszystkie formalności. Po miesiącu produkujemy swój prąd :)

Waldemar

Instalacja działa tak jak należy. Z ceny również byłem zadowolony. Oby działało jak najdłużej.

Adrian Pochopień

Witam z instalacji jestem zadowolony z ekipy monterskiej też super chłopy tylko z dotacją problem od maja czekam na nią i nic chyba będę musiał się przejechać do tych Kielc

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w 4 Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Eco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 104 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Eco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Eco Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Eco Sp. z o.o.