opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

4 Eco

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1214)
Dodaj opinię
Aktualności(22)

Opinie(1214)

Dodaj opinię
Aktualności(22)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Realizacje Fotowoltaika
  • .
  • Realizacje Termoizolacja PSCoat
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nagrody i wyróżnienia

Realizacje Fotowoltaika

Realizacje Termoizolacja PSCoat

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o 4 Eco Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o 4 Eco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    MIREK

    12.03.2021 10:33

    Inne

    Odradzam odradzam odradzam umowa podpisana na początku stycznia jest połowa marca panele przywiezione montażu brak konsultant nie jest w stanie potwierdzić konkretnej daty montażu masakra
    ReviewUserIcon
    Malwina

    12.03.2021 09:20

    Inne

    Właśnie dostaliśmy dofinansowanie z dotacji "Mój Prąd", a to dzięki firmie 4 ECO. Instalację wykonaliśmy w zeszłym roku w październiku, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a monterzy okazali się naprawdę bardzo porządni. Dodatkowo firma pomogła nam ze wszystkimi formalnościami związanymi z dofinansowaniem, co było naprawdę dużym udogodnieniem, gdyż jesteśmy z mężem bardzo zabiegani i pewnie próbując załatwić to samodzielnie brakowałoby nam czasu na ogarnięcie wszystkiego.
    ReviewUserIcon
    Beny

    11.03.2021 20:01

    Inne

    Jednym słowem (usunięte przez administratora) Miałem rozbudowywaną instalacje przez firmę 4eko i po pierwsze uszkodzili mi demontowany falownik, po drugie zrobili podłączenia na moim okablowaniu a kazali sobie zapłacić jak za swoje ,po trzecie mieli złożyć wniosek o dofinansowanie i od kwietnia nic w tej sprawie się nie dzieje,i po czwarte kontakt z nimi niemożliwy Omijajcie tą firmę szerokim łukiem
    ReviewUserIcon
    Marcin

    12.03.2021 09:07

    Pracownik

    Szanowny Panie, bardzo proszę o kontakt pod numerem 573 113 395. Postaram się sprawę dokładnie rozpoznać i zaproponować rozwiązanie.
    ReviewUserIcon
    Ola

    11.03.2021 15:00

    Pracownik

    Pracuję w firmie od pół roku. Świetna atmosfera, pieniądze zawsze o czasie na koncie. Dwa razy dostałam nawet premie także nie mam na co narzekać. Bardzo dobre miejsce do pracy i rozwoju.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    11.03.2021 14:27

    Inne

    W moim przypadku wszystko wykonane zostało w terminie. Jakość prac oceniam na plus i w sumie nie mam się do czego przyczepić. Teraz czekam tylko na podłączenie licznika przez PGE i można będzie zacząć produkować energię.
    ReviewUserIcon
    Piotr W.

    11.03.2021 13:41

    Inne

    Kontakt z doradcą konkretny, póki co instalacja działa sprawnie na panelach Longi. Zobaczymy jak się sprawdzi za pół roku, jesteśmy w trakcie-testowania polecam
    ReviewUserIcon
    Artur

    11.03.2021 08:40

    Inne

    Instalacje wykonali bardzo dobrze, wszystko wygląda schludnie i porządnie. Póki co uzyski Luxenów, które mam zainstalowane są całkiem niezłe. W sumie jestem zadowolony z usług 4 ECO i ciężko mi znaleźć coś do czego mógłbym się przyczepić. Z perspektywy czasu uważam, że warto było wybrać tę firmę do zrobienia fotowoltaiki.
    ReviewUserIcon
    Emil

    10.03.2021 12:29

    Inne

    Instalacja wykonana bardzo schludnie i fachowo. Panele zostały zamontowane w jeden dzień, a sami fachowcy nie uszkodzili dachu. Póki co wszystko działa bez zarzutu i nie mam się do czego przyczepić.
    ReviewUserIcon
    Marek

    10.03.2021 12:13

    Inne

    Myślałem, że montaż paneli fotowoltaicznych na dachach płaskich nie jest możliwy. Okazało się jednak, że firma 4 ECO zaproponowała mi rozwiązanie, które sprawiło, że pomimo płaskiego dachu mogę mieć fotowoltaikę. Samą jakość wykonania oceniam na plus, a i obsługa ze strony handlowca była bardzo konkretna i fachowa.
    ReviewUserIcon
    Alan

    09.03.2021 14:29

    Inne

    Nie mam się do czego przyczepić. Instalacja wykonana bardzo schludnie, a przede wszystkim fachowo. Póki co moduły Luxen, które zostały zamontowane na moim dachu są wydajne i naprawdę nie mogę narzekać na ilość wyprodukowanej przez nie energii. Ogólnie oceniam współpracę z tą firmą oceniam na plus.
    ReviewUserIcon
    Pozdrawiam

    06.03.2021 11:07

    Inne

    Ahh ta konkurencja nie śpi tylko piszeee i piszee :)) :)))
    ReviewUserIcon
    Sylwek

    06.03.2021 19:58

    Inne

    To nie konkurencja tylko klienci których nabili w butelkę
    ReviewUserIcon
    O

    09.03.2021 10:58

    Inne

    Czujni jesteście koledzy z tej samej branży :)
    ReviewUserIcon
    Barbara

    09.03.2021 09:44

    Inne

    Nie polecam najpierw był problem z przełożeniem przewodu elektrycznego z licznika teraz okazało się że panele nie produkują prądu złożyliśmy reklamację cały czas czekamy na serwis który podobno miał być już w zeszłym tygodniu i do dziś nie był ciężko się dodzwonić albo nikt nie odbiera
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    09.03.2021 09:06

    Inne

    Długo się zastanawialiśmy nad wyborem firmy, która wykona instalację w naszym domu aż w końcu postawiliśmy na 4 ECO. Przekonała nas atrakcyjna cena, a także jakość materiałów, które nam zaproponowano. Pozytywnie oceniam kontakt z handlowcem, Panem Sewerynem, który bardzo rzeczowo i konkretnie przedstawił nam ofertę, a na wszelkie pytania znał odpowiedź. Sam czas wykonania też okazał się w miarę szybki. Ogólnie ciężko nam znaleźć coś negatywnego we współpracy z tą firmą. Teraz czekamy tylko na podłączenie licznika i wreszcie będziemy mogli zacząć oszczędzać na prądzie.
    ReviewUserIcon
    Oktawia

    08.03.2021 13:37

    Inne

    Podoba mi się to, jak szybko wszystko zostało załatwione. 4 Eco bardzo sprawnie że wszystkim się uporało. Razem z mężem mieliśmy obawy czy nasz dach nie zostanie uszkodzony, na szczęście monterzy okazali się prawdziwymi profesjonalistami. Dzięki instalacji od 4 eco możemy się z mężem teraz cieszyć niższymi rachunkami.
    ReviewUserIcon
    Przedstawiciel handlowy

    08.03.2021 13:28

    Paweł

    Przebieg rekrutacji Najpierw rozmawiałem z rekruterem, który zadawał mi pytania o dotychczasowe doświadczenie oraz znajomość branży OZE oraz technik sprzedażowych. Następnie dostałem zadanie, by zapoznać się z produktem, a następnie przekonać osobę, z którą rozmawiałem do jego zakupu. Wszystko przebiegało w przyjaznej atmosferze, ale rozmowa była bardzo konkretna. Pytania - znajomość branży OZE - znajomość technik sprzedażowych - dotychczasowe doświadczeniw

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Dostałem pracę

    #RozmowaKwalifikacyjna
    #PrzedstawicielHandlowy
    ReviewUserIcon
    Antoni

    08.03.2021 09:57

    Pracownik

    Firmę oceniam pozytywnie. Instalację wykonali z lekką obsuwą, ze względu na warunki atmosferyczne, ale gdy już to zrobili, to monterzy szybko się uwinęli i całość na dachu wygląda teraz bardzo dobrze. Na dachu mam moduły Luxen i ciekaw jestem jak będą one się sprawdzały.
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    06.03.2021 10:24

    Inne

    Chciałbym podziękować firmie za sprawny montaż, przedstawiciel bardzo miły i kompetentny pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    05.03.2021 13:56

    Inne

    Nie mogę się do niczego przyczepić. Kontakt z handlowcem przebiegł bardzo dobrze, a na wszystkie zadawane przeze mnie pytania był w stanie odpowiedzieć. Sam czas montażu, przebiegł prawie zgodnie z planem, ale była lekka obsuwa ze względu na złą pogodę, no ale na to firma nie może mieć wpływu. Aktualnie czekamy na podłączenie licznika przez PGE. W sumie to nie mam do czego się przyczepić we współpracy z 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Albert

    05.03.2021 13:40

    Pracownik

    Nie mam zastrzeżeń co do rekrutacji. Wszystko przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze. Pytania były standardowe o moje dotychczasowe doświadczenie, a także odnosiły się do informacji zawartych w CV. Dodatkowo sprawdzono moją znajomość programów projektowych, które były wymagane. Od 2 miesięcy jestem pracownikiem, pensje zawsze są o czasie, a dodatkowo z opinii innych wiem, że premie nie są tutaj czymś niespotykanym, ale trzeba się starać.
    ReviewUserIcon
    Ernest

    04.03.2021 15:59

    Inne

    U mnie przebiegło wszystko sprawnie, nie mam większych zastrzeżeń do 4 ECO. Zobaczymy jak będzie się sprawdzać PV i czy to faktycznie taka oszczędność.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w 4 Eco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - 4 Eco Sp. z o.o.

    ul. Zagnańska 153 25-563 Kielce

    NIP:9592015766

    REGON:381632584

    KRS:0000754300

    http://4-eco.pl
    Branże: Inżynieria
    ReviewUserIcon
    Monika

    04.03.2021 11:45

    Pracownik

    Moja rekrutacja w 4 ECO była bardzo przyjemna. Podczas blisko ponad godzinnej rozmowy, dostałam pytania o takie kwestie jak moja przeszłość zawodowo, doświadczenie i wykształcenie, znajomość technik sprzedaży, a także sprawdzono czy posiadam podstawową wiedzę z branży OZE. Ogólnie oprócz kadrowej w spotkaniu brał również udział kierownik regionu sprzedaży, który dopytywał mnie jeżeli było coś niejasne. Sama atmosfera w trakcie rozmowy była całkiem luźna, ale wszystko było przedstawiane konkretnie i rzeczowo. Aktualnie jestem po pierwszym tygodniu pracy i póki co nie mam negatywnych odczuć związanych z 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Kamila P.

    04.03.2021 10:58

    Inne

    Sprawnie i fachowo, wszystko w terminie.
    ReviewUserIcon
    Malwina

    03.03.2021 16:03

    Pracownik

    Instalacja zamontowana bardzo estetycznie i w krótkim terminie. Polecam współprace z biurem z Gdańska
    ReviewUserIcon
    Żenada

    02.03.2021 23:47

    Były pracownik

    Przecież widać gołym okiem, które opinie pisane są przez tą samą osobę. Ewidentne traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora). Ktoś z 4eco się nawet nie przemęcza i klepie wszystkie opinie na jedno kopyto. Świetnie ukazuje to wiarygodność firmy.
    ReviewUserIcon
    Roman

    02.03.2021 13:59

    Inne

    Właśnie jestem po ostatnim etapie współpracy z 4 ECO. Mój montaż nieco się przedłużał ze względu na złą pogodę, przez co byłem zły, ale doceniam to, że o wszystkim poinformowano mnie drogą telefoniczną. Ogólnie pracę wykonana przez monterów oceniam na plus i nie mam żadnych zastrzeżeń, a sam kontakt z siedzibą w Kielcach, też był bardzo konkretny i zawsze dostawałem potrzebne informacje.
    ReviewUserIcon
    Anna

    02.03.2021 13:54

    Pracownik

    Pracuję w firmie od prawie miesiąca, bardzo podoba mi się miła atmosfera oraz fakt, że ludzie są pomocni. Rozpoczynając pracę dostałam wszystkie niezbędne narzędzia i odpowiednio mnie wdrożono w tematy, którymi się zajmuje. Ogólnie 4 ECO pod kątem pracowniczym oceniam na plus. Super jest to, że gdy jest taka potrzeba jest przyzwolenie na pracę zdalne, a najważniejsze jest to by po prostu wykonywać swoje obowiązki.
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.03.2021 12:35

    Inne

    Fachowa i rzetelna obsługa. Osobiście jestem zadowolony ze współpracy z 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Artur

    01.03.2021 11:07

    Inne

    Bardzo fachowa obsługa. Handlowiec z którym rozmawiałem miał dużą wiedzę, a sam montaż przebiegł sprawnie. Dwa dni po tym gdy dostarczono mi materiały przyjechała ekipa i zainstalowała sprzęt na dachu. Ogólnie firma bardzo na plus.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    01.03.2021 09:59

    Inne

    Ogólnie byłam bardzo sceptycznie nastawiona po tym jak przeczytałam wszystkie opinie na temat 4 ECO. Na szczęście nic z tego co widziałam się nie sprawdziło. Jestem zadowolona z obsługi przez handlowca, a na sam montaż też nie musiałam długo czekać.
    ReviewUserIcon
    Remigiusz

    01.03.2021 09:51

    Były pracownik

    Polecam, firma na prawdę porządna. Pracowałem u nich rok. Super atmosfera wśród ludzi, a szefostwo jest kontaktowe i zawsze człowiek jest w stanie się dogadać. Ogólnie czas w 4 ECO oceniam bardzo pozytywnie, pensja zawsze była na czas i nigdy nie było opóźnień. Uprzedzając pytania, nie pracuję już tam, ponieważ przeprowadziłem się do innego miasta.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    01.03.2021 02:25

    Były pracownik

    Zwrócicie uwagę, że przy pozytywnych opiniach prawie zawsze jest ten sam schemat, zdanie podsumowujące "Polecam 4 Eco", czyżby pisała to jedna osoba, której zabrakło weny na urozmaicanie opinii :)?
    ReviewUserIcon
    Robert

    25.02.2021 11:26

    Pracownik

    Fajna atmosfera i dobra płaca. Chyba nie można chcieć więcej od firmy. Pracowałem w kilku miejscach i czasem zdarzały się konflikty, a tutaj po roku pracy jeszcze żadnego nie doświadczyłem. Mogę z czystym sumieniem polecić 4 ECO, jeżeli ktoś chce pracę w sprawdzonej firmie, która ma zgrany zespół.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    25.02.2021 09:47

    Inne

    Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. W zeszłym roku 4 ECO montowało mi pompę ciepła i jestem bardzo zadowolony. Zima w zasadzie się kończy i szczerze powiedziawszy nie było żadnych problemów, o których czyta się na forach na temat pc. Samą obsługę oceniam na bardzo fachową i nie mam większych zastrzeżeń. Aktualnie zastanawiam się nad założeniem fotowoltaiki i jeżeli 4 ECO da mi rozsądną ofertę to na pewno z niej skorzystam.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    25.02.2021 09:26

    Pracownik

    Jestem pracownikiem od pół roku. Osobiście jestem zadowolona, pieniądze zawsze o czasie na koncie. Jeżeli się starasz to można liczyć na premię, a dodatkowo gdy jest potrzeba wyjść wcześniej to zawsze można się dogadać. Ogólnie firma pod kątem pracowniczym bardzo na plus.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    25.02.2021 08:04

    Pracownik

    Chciałem podzielić się w kilku słowach opinią na temat współpracy z 4eco. OD początku wszystko wyglądało bardzo dobrze i zostało tak do końca. Przedstawiciel handlowy, z którym podpisałem dobrał moc instalacji na podstawie rachunków oraz przeprowadzonego audytu. Zaproponował panele wyprodukowane w technologii HalfCut oraz falownik hybrydowy, do którego będę mógł w przyszłości doinstalować magazyn energii. Montaż zrealizowany przez ekipę Pana Damiana przebiegł bardzo sprawnie- również efekt wizualny został zaakceptowany przez Żonę :) Polecam 4-eco!
    ReviewUserIcon
    Paweł

    24.02.2021 14:59

    Inne

    Polecam, porządna firma z bardzo dobrą obsługą. Póki co założona przez nich fotowoltaika działa bez zarzutu.
    ReviewUserIcon
    Anna

    24.02.2021 11:16

    Pracownik

    Pracuje w firmie od początku jej istnienia. Jestem zadowolona, że mogę być częścią takiego zespołu. Bardzo mi się podoba atmosfera i podejście szefa do nowych rozwiązań. Zdarzało się, że miałam pomysły, które nie były pewne, a on mnie wspierał w dążeniu do ich realizacji. Polecam wszystkim, bo warto tutaj pracować.
    ReviewUserIcon
    Arek

    24.02.2021 11:02

    Pracownik

    Pracuję w firmie od dłuższego czasu i do tej pory nie mam na co narzekać. Świetny zespół, który zawsze służy pomocą gdy czegoś potrzeba. Nie ma konfliktów i aż przyjemnie chodzi się do pracy w 4 ECO. Co najważniejsze pensja zawsze o czasie na koncie. Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    24.02.2021 10:54

    Inne

    Polecam firma naprawdę solidna. Była drobna obsuwa związana z pogodą, ale o wszystkim mnie poinformowano telefonicznie. Po czym jak warunki się poprawiły zaledwie dwa dni później pojawiła się u mnie ekipa, która wszystko mi zamontowała. Obsługa i wykonanie na plus.
    ReviewUserIcon
    Janek

    23.02.2021 18:10

    Inne

    Na swoim przykładzie (montaż marzec 2020) odradzam ta firmę. Pani sprzedająca produkt zachwalała jak to wszystko sprawnie przebiegnie i wszystko będzie ok. Było ok do momentu ostatniej płatności i finalnego montażu. Oczywiście nie miałem sugestii co do montażu licząc że firma zrobi to najlepiej jak być powinno no i niestety przeliczyłem się. Po pierwsze pierwszy montaż spowodował stratę produkcji na poziomie ok 20% bo montażyści zamontowali jak im wygodnie. Po drugie pani sprzedająca produkt powinna zasugerować również montaż optymalizatorów na 2 panelach ale skoro się nie znała to dlaczego miałaby to robić. Po zgłoszonej reklamacji z wielką lacha zlecili przełożenie paneli i tu dowiedziałem się od przedstawiciela tej firmy ze przecież nie zgłaszałem uwag zaraz po montażu i podpisałem odbiór. Totalna be szczelność. Panowie którzy przyjechali przełożyć panele byli to podwykonawcy (lacznie 4 z 13 sztuk a więc 15%) powiedzieli ze nie rozumieją dlaczego w taki a nie inny sposób zostało to zamontowane. Po przesłaniu tych wszystkich informacji dalej firma 4ecobtwierdzila że wszystko robią idealnie. No i po tym wszystkim próbowałem się jeszcze kontaktować telefonicznie aby wyjaśnić kwestie optymalizatorów no ale nikt nie odbiera, zarówno centrala firmy jak i osoba która sprzedawała w imieniu 4eco. Szczerze odradzam i proponuję szukać bardziej rzetelnych firm. Ps. Po tym jak poinformowałem wcześniej firmę że podzielę się, negatywnymi informacjami w ramach "współpracy" to zaczęli straszyć mnie sądem. Więc jeszcze raz odradzam i proponuję szukac specjalistów a nie uczniów w tej branży.

    Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.