opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

4 Eco

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1214)
Dodaj opinię
Aktualności(22)

Opinie(1214)

Dodaj opinię
Aktualności(22)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Realizacje Fotowoltaika
  • .
  • Realizacje Termoizolacja PSCoat
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nagrody i wyróżnienia

Realizacje Fotowoltaika

Realizacje Termoizolacja PSCoat

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o 4 Eco Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o 4 Eco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Klient

    02.06.2021 16:30

    Inne

    Oceniam firmę pozytywnie. Instalację mam już uruchomioną od 1,5 roku. Wszystko działa bez zarzutów. Ekipa montażowa znająca się na fachu.
    ReviewUserIcon
    Anna

    31.05.2021 12:32

    Inne

    (usunięte przez administratora) Sprzedawca obiecywał że 9 paneli będzie ułożone w układzie 3x3. Przy montażu okazuje się, że to będzie 2x5 z dziurą. Firma umywa ręce. Każą mi dopłacić 1200 zł za kolejny panel i jego montaż (za montaż już raz zapłaciłam! A sam panel jest wart max 500 zł). Jestem odsyłana od osoby do osoby i każdy twierdzi, że to nie jego problem. Wobec nieuczciwego handlowca nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje! Żałuję że dałam się naciągnąć :-(
    ReviewUserIcon
    Anna

    01.06.2021 08:58

    Inne

    Update: skontaktował się ze mną dział reklamacji z informacją że w ramach rekompensaty otrzymam 10 panel. Mam nadzieję że teraz już wszystko przebiegnie bez dalszych komplikacji.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    24.05.2021 10:56

    Były pracownik

    Pracowałem w firmie przez prawie rok i przyznam szczerze, że bardzo pozytywnie wspominam ten czas. Ludzie tworzący zespół są bardzo mili i przyjaźni, gdy tylko jest potrzeba zawsze bardzo chętnie pomagają i można na nich liczyć. Dodatkowo sam szef i szefowa, też mają świetne podejście i są otwarci na nowe inicjatywy. Z racji tego, że byłem studentem bardzo podobał mi się fakt, że czas pracy był bardzo elastyczny i kiedy była potrzeba mogłem liczyć na dostosowanie godzin pracy do godzin zajęć. Szkoda, że musiałem zrezygnować, ale chciałem kontynuować naukę w innym mieście i nie byłbym w stanie tego pogodzić z praca dla 4 ECO. W każdym razie czas, który spędziłem w tej firmie będę wspominał bardzo pozytywnie.
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    19.05.2021 13:13

    Pracownik

    Praca w 4 ECO to czysta przyjemność. Ludzie bardzo kontaktowi i uprzejmi, a przede wszystkim zawsze służą pomocą gdy jest taka potrzeba. Mam za sobą kilka różnych miejsc pracy i póki co po trzech miesiącach pracy w tej firmie uważam, że jest tu bardzo dobra atmosfera. W tej pracy ważne jest wykonywanie swoich zadań na czas, ale nie ma dużej presji wszystko odbywa się w bardzo zdrowej i normalnej atmosferze. Dodatkowo pieniądze też są całkiem spoko, a raz zdarzyła mi się nawet premia, więc nie jest to coś czego w tej firmie nie dają.
    ReviewUserIcon
    Marzen

    18.05.2021 12:05

    Inne

    Dzień dobry, do napisania tej opinii skłoniła mnie bezczelność przedstawiciela. Pan który nas odwiedził miał mało wiedzy podstawowej oraz potraktował nas jak byśmy wręcz mieli obowiązek podpisania z nim umowy. Słowa zastanowienia nie miały u niego żadnego znaczenia .Sprzęt który nam zaproponował sam w sobie nie był najgorszy jeżeli chodzi o panele ,zaś jeśli mówimy o falowniku był to Af*** który nie cieszy się zbyt dobrą renomą wśród specjalistów/użytkowników. Przy takim sprzęcie cena niebyła adekwatna, zbierając z mężem informacje od znajomych którzy pokusili się w tamtym roku na słowa przedstawiciela tej firmy wybierając tą firmę długo czekali byśmy na montaż Oraz przepłacili byśmy jakieś 3000-5000 zł za ten sam sprzęt. Pozdrawiam serdecznie przedstawiciela z Gdyni
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    19.05.2021 13:05

    Inne

    Czyzby Pan Wojtek? Mnie też nieźle załatwił swoim bajdurzeniem.
    ReviewUserIcon
    klientka

    18.05.2021 10:10

    Inne

    Firma może spoko ,ale przedstawiciel z Rzeszowa psuje jej opinię, miły na pozór ale po podpisaniu umowy nie interesuje się klientem. Po za tym kłamie. mieliśmy problem z falownikiem nie taki jak być powinien nie zgłosił przedst. tego do firmy mimo ,że zapewniał ze to zrobił. Sami zadzwoniliśmy gdzie dowiedzieliśmy się ,że nic nie zostało zgłoszone .Wykonaliśmy kilka telefonów i wreszcie przysłali falownik. Ekipa montująca właśnie zakłada wspaniali i solidni fachowcy .Trzy tygodnie mija od od daty umownej zakończenia montażu .Uważajcie na przedstawiciela z Rzeszowa Kacpra J. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    17.05.2021 13:53

    Pracownik

    Pracuję w firmie jako handlowiec od ponad trzech miesięcy. Wcześniej współpracowałem z inną firmą fotowoltaiczną i przyznam szczerze, że na jej tle 4 ECO wypada bardzo dobrze. Wiadomo, że jak w pracy sprzedawcy wyniki są bardzo ważne, dlatego jesteśmy z nich rozliczani. Wszystko wygląda w taki sposób, że jeżeli robisz dobre sprzedaże dostajesz do własnej dyspozycji auto i im lepszy wynik tym lepszy samochód jest Ci przydzielany. Dodatkowo z narzędzi, które bardzo się przydają do pracy dostaje się laptopa oraz telefon. Ogólnie jestem zadowolony z pracy tutaj i śmiało mogę ocenić 4 ECO na plus.
    ReviewUserIcon
    Nowy4eco

    17.05.2021 11:14

    Kandydat

    Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć jako przedstawiciel ? 4-5 tysięcy? Czy więcej?
    ReviewUserIcon
    Henryk

    13.05.2021 09:35

    Inne

    Mieszkam nieopodal Kielc i ostatnio skorzystałem z ich usług. Handlowiec Pan Igor okazał się bardzo pomocny i rzetelny. Wszystko było dokładnie przekazywane od początku do końca. Bardzo mi się spodobało, że 4 ECO zadzwoniło do mnie trzy dni wcześniej, by mnie poinformować o dostawie paneli i falownika, dzięki temu mogłem sobie wziąć dzień wolny w pracy i przyjąć kuriera. Po dostawie części zaledwie trzy dni zjawili się monterzy, którzy bardzo szybko wykonali swoją pracę. Obecnie czekam na podłączenie licznika przez PGE, ale samą współpracę z 4 ECO oceniam na duży plus.
    ReviewUserIcon
    Bernadetta

    10.05.2021 11:19

    Inne

    Dobra firma, która gwarantuje fachową obsługę. Korzystaliśmy z ich usług przed rokiem i braliśmy zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła. Ogólnie wszystko było ok, chociaż mieliśmy lekką obsuwę, jednak była ona spowodowana po prostu brakiem materiału o czym zresztą byliśmy w odpowiednim momencie poinformowani. Dostaliśmy propozycję wykonania instalacji na nieco tańszych panelach, które były w danym momencie dostępne jednak zdecydowaliśmy się poczekać na te, które wybraliśmy przy podpisywaniu umowy. Gdy już wszystko zostało dostarczone cały montaż przebiegł bardzo sprawnie, a fachowcy byli bardzo profesjonalni. Dlatego też w ogólnym rozrachunku nie mam większych zastrzeżeń co do 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.01.2020 13:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wojtek Zawadzki

    27.03.2021 14:06

    Inne

    Niestety ja czekam od kilku miesięcy, a handlowiec zerwał kontakt. Z tego co widzę w okolicy to standard tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Zubkownik

    09.05.2021 21:53

    Inne

    SWOJĄ UMOWĘ PODPISAŁEM A GRUDNIU KOLEKTORY ZAMONTOWANO W MARCU PO WIELU TELEFONACH DOKUMENTACJE DO PGE PONOĆ WYSŁANO W DNIU MOJEGO TELEFONU DO CENTRALI 4ECO. (usunięte przez administratora) MAĆ. BARDZO DROGO W PORÓWNANIU Z KONKURENCJĄ, NISKO WYDAJNE PANELE LEDWO 320 W PRZY WCHODZĄCYCH 600 W I OBSŁUGA TECHNICZNA CENTRALI MA TOTALNIE WYJ..NE NA FRAJERA KTÓREGO OSKUBALI. PEWNĄ LAMPKĄ OSTRZEGAWCZĄ MOGŁA BYĆ DLA MNIE KLAUZULA W UMOWIE O WYSOKIEJ KARZE ZA ODMOWE MONTAŻU PRZEZ INWESTORA ( który mógł zapoznać się z ofertą konkurencji ) BĄDZ POŚPIECH NAGANIACZA BY ZWIĄZAĆ SIĘ Z FIRMĄ UMOWĄ. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM.
    ReviewUserIcon
    Gość

    08.05.2021 01:08

    Kandydat

    Jakie są warunki współpracy z tą firmą? Czy są zapewnione narzędzia typu samochód i sa umowione spotkania?
    ReviewUserIcon
    Emil

    07.05.2021 10:36

    Kandydat

    Byłem na rozmowie i było okej. Pytania nie należały do tych najtrudniejszych takze czulem sie w miarę komfortowo. Dodatkowo uwazam, że Pani rekruterka była bardzo uprzejma i prowadziła rozmowę w niezwykle przyjemny sposób, sprawiło to, że mogłem się rozluźnić i nie czułem tremy w związku z faktem, że właśnie staram się o pracę. Same pytania odnosiły się przede wszystkim do informacji zawartych w moim CV odnośnie poprzednich miejsc pracy. Pytano mnie czym się zajmowałem na poszczególnych stanowiskach i co należało do moich obowiązków, a także jakie projekty wykonywałem. Dodatkowo pytano mnie o orientację w branży OZE, związaną ze znajomością programów do projektowania. Obecnie czekam na odpowiedź, mam nadzieję, że będzie ona pozytywna, tak jak cała rozmowa. Nie ukrywam, że po takiej rekrutacji chciałbym podjąć pracę w 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Wanda

    05.05.2021 13:59

    Inne

    Polecam, bardzo kontaktowi ludzie i niezła jakość wykonania. Nie musieliśmy długo czekać, więc to też jest super. Teraz tylko czekamy z mężem na podłączenie licznika przez PGE i będziemy mogli wreszcie oszczędzać na prądzie.
    ReviewUserIcon
    Julia

    30.03.2021 10:36

    Pracownik

    Pracuję w firmie jako konsultant od ponad pół roku. Bardzo się rozwinęłam dzięki pomocy osób, z którymi współpracuję. Sama atmosfera w firmie jest bardzo fajna i pomimo tego, że mamy dużo pracowników to nie jest to typowe korpo, które cechuje się wzajemną rywalizacją. Wręcz przeciwnie panuje tutaj zdrowa i rodzinna atmosfera, która sprawia, że człowiek z chęcią przychodzi do pracy. Osobiście nie mam większych zarzutów, bo oprócz wspomnianych zalet najważniejsze jest to, że płacą całkiem dobrze, a pieniądze są zawsze o czasie na koncie.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    03.05.2021 13:10

    Inne

    Montaż będzie u mnie jutro lub pojutrze, dlatego dzwonię dziś na podany przez Pana numer telefonu ale cisza
    ReviewUserIcon
    Marcin

    03.05.2021 19:37

    Pracownik

    Szanowna Pani Przypominam, że dzień 3 maja to dzień wolny od pracy. Skontaktuje się z Panią w dniu jutrzejszym
    ReviewUserIcon
    Stanek444

    17.04.2021 07:13

    Inne

    Firma zamontowała panele bez zarzutu, w umówionym terminie,wszystko działa,jednak nie spotkaliśmy się nigdy z takim kłamcą jakim jest pan Tomasz Jaremko pracownik tej firmy. Dzwonimy do niego już pół roku ponieważ nie doprowadzil do końca dokumentacji dotyczącej zwrotu kosztów (5tysiecy) po zamontowaniu paneli . Zbywał nas jakieś 3 miesiące a teraz w ogóle przestał odbierać telefon. Dzwoniąc do niego z innego numeru przeprasza i twierdzi że dziś na 100'% będzie i znowu go nie ma i tak w koło. Nie wierzcie mi państwo w jego obiecanki o zwrocie kosztów , zamontował u nas i u sąsiadów, pieniądze zgarnął i żadnego zwrotu nie ma....
    ReviewUserIcon
    Klient

    18.04.2021 17:56

    Inne

    Nie jest pan sam widać pan Tomasz.J zgubił telefon bo ja też pół roku próbuję się do niego dodzwonić ...
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.05.2021 22:32

    Inne

    Do nas dojechały właśnie panele i konstrukcja. Po sprawdzeniu okazało się że inne niż były obiecane,po dokładnym sprawdzeniu umowy okazało się że panele to nie jest jedyna rzecz która się nie zgadza . przedstawiciel zapewniał i opowiadał o lepszych panelqch,falowniku trzyfazowym, okazuje się że w umowie zapisał co innego. Panele gorszej jakości i falownik jednofazowy,co znacznie wpływa na przyszłość i nie będzie możliwości na co wygląda w razie potrzeby dorzucić kilku paneli dodatkowo bez zmiany falownika na trzyfazowy, a to jest duży koszt niestety. Nie polecam przedstawiciela z okręgu Rzeszowa Kamila Ś. Kłamca i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    27.04.2021 12:52

    Pracownik

    Spoko firma z bardzo dobrą atmosferą. Pracuję tutaj od około trzech miesięcy i nie mam żadnych nowych doświadczeń. Przyznam szczerze, że miałem duże obawy czytając opinie tutaj, ale na szczęście po czasie jakim jestem w 4 ECO okazały się one bezpodstawne. Firma solidna, oferuje spoko warunki finansowe i nigdy nie ma opóźnień z pensjami. Dodatkowo fajną sprawą jest to, że czas pracy jest elastyczny i gdy jest taka potrzeba można sobie odpowiednio wszystko dograć by załatwić swoje sprawy w czasie pracy. Na ten moment śmiało nogę polecić tego pracodawcę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Techniczny

    14.04.2021 13:29

    Pracownik

    Od ponad roku pracuję w firmie jako doradca techniczny. Praca dość czasochłonna i wymagająca wiedzy. Jednak bardzo fajne jest to, że szefostwo inwestuje w nas i zapewnia różnorodne szkolenia. Dzięki temu nie mamy problemu, gdy pojawiają się jakieś ciężkie tematy. W firmie mamy świetną atmosferę co znacząco odbija się pozytywnie na moim podejściu do pracy. Sama pensja to wiadomo, zawsze mogłaby być lepsza, ale jak na warunki kieleckie to jest całkiem niezła. Ogólnie
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    23.04.2021 22:45

    Kandydat

    Czyli ile? Z 4 tysięce chociaż da radę?....
    ReviewUserIcon
    Pracownik Techniczny

    26.04.2021 08:24

    Pracownik

    Jeżeli jest Pan ciekaw, to pracuję w firmie już ponad rok. Tak jak zresztą to nadmieniłem w swoim wcześniejszym wpisie.
    ReviewUserIcon
    Eko Wariat

    20.04.2021 11:34

    Inne

    Ja tam nie wiem o co chodzi z tymi wszystkimi negatywnymi komentami. U mnie wszystko zostalo zrobione porzadnie i nie było większych obsów w terminach. Chyba spoznili sie zaledwie dwa dni z wykonaniem ale z tego co mowili fachowcy, ktorzy do mnie przyjechali wszystko przez złą pogodę, która nieco spowolniła prace na innym dachu. W każdym razie pozdrawiam montera Andrzeja ktory byl niezwykle uprzejmy, a co najważniejsze aż miło się patrzyło jak montował panele. Już dawno nie spotkałem takiego fachowca. Pamiętajcie, bycie EKO jest super!
    ReviewUserIcon
    WojtekGdynia

    20.04.2021 23:50

    Pracownik

    No to chyba jesteś wyjątkiem, u mnie wszyscy czekali po kilka miesięcy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.04.2021 14:49

    Pracownik

    Spoko firma. Nie boją się stawiać na mieszankę młodości z dojrzałością. Jako nowy pracownik, nie mogłem sobie wyobrazić lepszego miejsca do zaczynania swojej zawodowej przygody. Super miła atmosfera, a dodatkowo wszyscy chętnie pomagają. Ciekawe jak będzie z pensją.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w 4 Eco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - 4 Eco Sp. z o.o.

    ul. Zagnańska 153 25-563 Kielce

    NIP:9592015766

    REGON:381632584

    KRS:0000754300

    http://4-eco.pl
    Branże: Inżynieria
    ReviewUserIcon
    Zadowolony klient

    19.04.2021 12:57

    Inne

    Instalacja zrobiona bardzo porządnie, a sam kontakt z firma był jasny i klarowny. Wszystko odbyło się terminowo i nie było żadnych obsuw. Panele Hyundai pięknie prezentują się na dachu, mam nadzieję, że dadzą równie dobre uzyski.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    19.04.2021 10:49

    Były pracownik

    Polecam, całkiem spoko firma do pracy oferująca jak na Kielce całkiem atrakcyjne warunki finansowe. Osobiście musiałem odejść, bo musiałem zająć się chorą mamą i nie byłem w stanie godzić pracy z opieką. Jednak każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w fotowoltaice to śmiało można podjąć pracę w 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    kosmaty

    16.04.2021 16:50

    Inne

    proszę nam dać spokój reprezentant jest natarczywy i chce wykorzystać chwiejność męża
    ReviewUserIcon
    Karol

    16.04.2021 13:39

    Inne

    Dobra firma z bardzo fachową obsługą. Wszystko wykonane zostało sprawnie i rzetelnie bez większych problemów. Fachowcy co się zowie.
    ReviewUserIcon
    Johny

    16.04.2021 09:51

    Pracownik

    Spoko robota, kasa zawsze o czasie na koncie, a i atmosfera jest całkiem niezła. Nie ma co narzekać i jak chce się zarabiać to trzeba robić.
    ReviewUserIcon
    Paula

    15.04.2021 10:57

    Inne

    Profesjonalnie i sprawnie wykonana instalacja. Wszystko zostało bardzo szybko zrobione, a dodatkowo kontakt z samą firmą był bardzo przyjazny. Super jest to, że pomagają w wypełnieniu ewentualnego wniosku i pomagają złożyć wnioski. Aktualnie czekam na odpowiedź czy dostanę dofinansowanie.
    ReviewUserIcon
    Zibi

    15.04.2021 10:24

    Inne

    Świetna firma, wszystko wykonują na czas i porządnie. Śmiało mogę stwierdzić, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. Gdybym miał teraz wybierać firmę do wykonania fotowoltaika i miał obecną wiedzę, to na pewno postawiłbym ponownie na 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    14.04.2021 21:57

    Inne

    Nie polecam. 16 lutego złożyłem reklamację. Dziś jest 14 kwietnia czyli minęły prawie 2 miesiące i bez reakcji ze strony firmy 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    14.04.2021 21:56

    Inne

    Nie polecam. 16 lutego złożyłem reklamację. Dziś jest 14 kwietnia czyli minęły prawie 2 miesiące i bez reakcji ze strony firmy 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    14.04.2021 21:55

    Inne

    Nie polecam. 16 lutego złożyłem reklamację. Dziś jest 14 kwietnia czyli minęły prawie 2 miesiące i bez reakcji ze strony firmy 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Klient

    13.04.2021 12:50

    Inne

    4 ECO zamontowało na naszym domu panele wiosną zeszłego roku. Póki co wszystko działa jak należy i przez rok nie było żadnych problemów z całą instalacją. Jest ona wydajna i nigdy nie brakuje nam prądu. Jeżeli chodzi o samą współpracę z 4 ECO to nie było z nią żadnych problemów. Handlowiec był bardzo komunikatywny i uprzejmy, a monterzy zrobili robotę w zaledwie jeden dzień. Ogólnie oceniam współpracę z 4 ECO na plus.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.04.2021 11:27

    Pracownik

    Ogólnie nie ma na co narzekać. Firma bardzo spoko, atmosfera też niczego sobie, a pensja jak to pensja, zawsze mogłaby być większa, aczkolwiek myślę, że jak na warunki kieleckie jest całkiem niezła. Pracę podjąłem pół roku temu i na wstępie umawialiśmy się, że po pierwszej umowie będzie podwyżka. I faktycznie tak się stało, więc póki co są słowni i ustalenia są dopełniane. W sumie to jeżeli szuka się pracy w miłej atmosferze i z przyjaznymi przełożonymi to myślę, że śmiało można spróbować swoich sił w 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.04.2021 14:18

    Pracownik

    Bardzo fajna praca z miłymi i pogodnymi ludźmi. Łatwy dojazd bo biuro jest w samym centrum miasta. Pensja jak na Kielce też dobra i nigdy nie ma opóźnień. Szkoda tylko, że mam umowę zlecenie, ale kto wie może wkrótce się to zmieni.
    ReviewUserIcon
    Niedoszły klient

    08.04.2021 14:11

    Inne

    Handlowiec 4 ECO przekonał mnie swoim podejściem i fachową wiedzą do zakupu fotowoltaiki. Podpisałem umowę, jednak po wszystkim okazało się, że pojawił mi się inny pilniejszy wydatek. Obawiałem się, że będą problemy z wypowiedzeniem i zwrotem pierwszej zaliczki. Okazało się jednak, że Pani na infolinii okazała się kontaktowa i pokierowała mnie w taki sposób, że mogłem rozwiązać umowę. Póki co niestety nie mam możliwości zainwestowania w panele fotowoltaiczne, ale jak już moja sytuacja nieco się unormuje to na pewno będę chciał skorzystać z usług tej firmy. Głównie ze względu na fakt, że w sytuacji problematycznej okazali oni zrozumienie i pomogli mi rozwiązać zaistniałą sytuację. Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentnych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    07.04.2021 14:18

    Kandydat

    Byłem na rozmowie. Babeczka bardzo dobrze znała moje CV. Oprócz niej w spotkaniu uczestniczył kierownik sprzedaży, który po zakończeniu rozmów na temat mojego CV zaczął zadawać mi pytania na temat znanych mi technik sprzedażowych, nakreślił po krotce jak działają i jakie mają założenia. Z racji tego, że to pierwsze moja praca jako handlowiec, to w najbliższych dniach mam mieć trzydniowe szkolenie, które ma mi pomóc. Zobaczymy jak to będzie. W każdym razie póki co jestem zadowolony z przebiegu rozmowy jak i wszystkiego innego.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    07.04.2021 13:57

    Pracownik

    Pracuję w firmie od dłuższego czasu, zajmuje się kwestiami projektowymi i pomimo tego, że jest dużo pracy to nie mam na co narzekać bo wszystko nagradzane jest adekwatnymi pensjami, które zawsze są na czas. Dodatkowo atmosfera jest bardzo dobra, za nim rozpętała się pandemia to często były imprezy integracyjne. Teraz pomimo ich braku cały czas wszystko układa się bardzo dobrze. Nie będę ukrywał, że 4 ECO to miejsce do którego przychodzi się z uśmiechem na twarzy. Cieszę się, że na przestrzeni tych kilkunastu miesięcy nasza firma nie stała się typowym korpo, a cały czas utrzymywany jest tak jakby rodzinny klimat.
    ReviewUserIcon
    Maria

    06.04.2021 09:57

    Inne

    Miałam bardzo duże wątpliwości jeżeli chodzi o współpracę z tą firmą. Tak różne i skrajne opinie sprawiły, że musiałam bardzo się zastanowić czy warto zaufać i powierzyć im swoje pieniądze. Pan Igor okazał się jednak o wiele bardziej kompetentnym i rzetelnym handlowcem w porównaniu z innymi firmami, które były u mnie. Przekazał fachowo wiedzę, a na wszystkie moje pytania potrafił odpowiedzieć. Dodatkowo bardzo mi się podobał fakt, że gdy miałam z mężem wątpliwości co do możliwości montażu paneli na naszym dachu, Pan Igor pojawił się u mnie z monterem, który przedstawił nam jak będą wyglądały prace i zapewnił, że przy takim dachu nie ma co się obawiać jeżeli chodzi o instalację. Sama współpraca przebiegła wzorcowo. Moduły zostały zamontowane bardzo szybko i sprawnie. Obecnie czekamy na podłączenie licznika i będziemy mogli wreszcie wytwarzać sami energię.
    ReviewUserIcon
    Rekrutowany

    30.03.2021 15:53

    Kandydat

    Przecież te komentarze na temat pracy handlowca to ściema... Wszystkie są takie same powtarzają się te same zdania w innej kolejności... Żenujące
    ReviewUserIcon
    :D

    04.04.2021 11:41

    Były pracownik

    Teraz zmienili styl pisania z oficjalnego na luzacki haha
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.04.2021 10:49

    Pracownik

    Spoko się tutaj pracuję. Jeszcze nigdy nie widziałam szefostwa wkurzonego, zawsze uśmiechnięci i pozytywni dzięki temu jakoś tak przyjemniej chodzi się pracować. Trudno nie jest ale łatwo też nie trochę trzeba się postarać czasem zostać po godzinach no ale na końcu jest kasa która praktycznie zawsze się zgadzała a i było czasem coś więcej.
    ReviewUserIcon
    Rekrutowany

    01.04.2021 09:23

    Kandydat

    Normalna rozmowa o pracę, jak w każdej innej firmie. Idziesz pytają Cię o dotychczasowe doświadczenie i to czym się do tej pory zajmujesz. Dostałem pytanie o to dlaczego skończyła się moja współpraca z poprzednim pracodawcą. Dodatkowo babeczka pytała się czy umiem pracować w grupie i czy jestem samodzielny, a tak to pojawiały się jeszcze pytania związane z moimi odpowiedziami. Ogólnie jak ktoś ma już za sobą jakieś rozmowy to na pewno sobie poradzi nie ma na co za bardzo psioczyć bo jak to na rozmowie są rozne pytanna ale w tym przypadku nie bylo nic co uwazam za karygodne. Kobietka pomimo tego że była to rozmowa o pracę była uśmiechnięta i bardzo przyjemna dzięki czemu człowiek nieco mniej się stresował. No nic teraz pozostaje czekać na to czy się odezwą i jeżeli to zrobią to bedzie tszeba się zastanowić czy brać robotę czy nie.

    Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.