opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

4 Eco

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1214)
Dodaj opinię
Aktualności(22)

Opinie(1214)

Dodaj opinię
Aktualności(22)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Realizacje Fotowoltaika
  • .
  • Realizacje Termoizolacja PSCoat
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nagrody i wyróżnienia

Realizacje Fotowoltaika

Realizacje Termoizolacja PSCoat

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o 4 Eco Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o 4 Eco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Halina z Gdyni

    10.01.2022 12:59

    Inne

    Wcześniej nie planowałam montażu paneli fotowoltaicznych, ale ostateczną decyzję podjęłam po rzeczowej i miłej rozmowie ze sprzedawcą 4ECO. Wspólnie przeanalizowaliśmy zużycie prądu w naszym domu, na podstawie którego została dobrana odpowiednia ilość paneli. Żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi, otrzymałam jasno zobrazowane na kartce wyliczenie i wyjaśnienie, jak to wszystko działa i o co w tym chodzi. Na każdym etapie realizacji inwestycji, mogłam liczyć na rzeczową informację i pomoc ze strony 4ECO. Począwszy od realizacji umowy kredytowej, poprzez prace instalacyjne, skończywszy na uruchomieniu instalacji, dział obsługi klienta kontaktował się ze mną. Również, wtedy, kiedy to ja chciałam o coś dopytać, pracownik oddzwaniał, służąc pomocą. Ekipa, która montowała panele na dachu, zrobiła to sprawnie i bez problemów. Jak najbardziej j polecam współpracę z nimi, bo to rzetelna i sprawnie działająca firma. Odniosłam wrażenie, że każdy w tej firmie wie, co do niego należy i robi to bardzo dobrze.
    ReviewUserIcon
    Darek

    10.01.2022 08:32

    Pracownik

    Dobra atmosfera, przyzwoita płaca i wyrozumiałe szefostwo. Z tego dało mi się poznać 4 ECO i jestem bardzo wdzięczny za otrzymaną szansę współpracy z nimi.
    ReviewUserIcon
    PIOTR

    10.01.2022 00:45

    Pracownik

    Firma godna polecenia. Fachowo sprawnie konkurencyjne ceny !!
    ReviewUserIcon
    Sunset

    09.01.2022 21:50

    Inne

    Polecam, namawiam, nie oczekiwałam aż tyle. MEGA 4 ECO jest faktyczne Mega Eco... ekonomicznie, zbilansowana, jak dla Mnie to Lewandowski Fotowoltaiki... The best ever
    ReviewUserIcon
    Mondeo

    09.01.2022 19:18

    Inne

    Polecam z całego serca obsługa miła fachowe doradztwo szybo a jakość pierwsza klasa polecam każdemu kto chce przejść na ECO to tylko 4ECO!!
    ReviewUserIcon
    Janusz

    09.01.2022 14:35

    Inne

    Użytkuję kaisai pompę ciepła. Polecam i pompę i 4 ECO
    ReviewUserIcon
    Sylvi

    09.01.2022 14:32

    Inne

    Polecam!!! wszystko zrobione starannie i fachowo, miła obsługa od handlowca do montera!
    ReviewUserIcon
    Mierzej

    08.01.2022 22:00

    Inne

    Fajnie, że po latach nowa technologia w końcu dotarła na dobre do Polski. W dobie rosnących rachunków, fotowoltaika nieco ratuje sytuację. Nawet u mnie na lokalnym rynku można znaleźć dobrą firmę, która robi, co trzeba. I przede wszystkim nie zdziera astronomicznej kasy. Polecam 4Eco, jeśli zależy komuś na dobrej instalacji w niezłych pieniądzach. To i tak się zwróci, wcześniej czy później. A z firmą jest dobry kontakt i gada się po ludzku.
    ReviewUserIcon
    Nat

    08.01.2022 16:43

    Inne

    Profesjonalna obsługa o A do Z. W tym wypadku od Umowy do Realizacji i Wykonania czyli prawidłowego działania i takie właśnie jest 4EKO PRAWIDŁOWE
    ReviewUserIcon
    Maja

    08.01.2022 14:06

    Inne

    Polecam fachowo doradzą i dobiorą wszystko do potrzeb i na miarę klienta. Jak się czegoś nie rozumie to wytłumaczą.
    ReviewUserIcon
    Na Plus

    08.01.2022 13:30

    Pracownik

    4 eco to firma, w której znajdziecie kolektyw zebranych że sobą ludzi, pozytywną atmosferę do pracy i samorozwoju. Dobre warunki formalne i materialne. Ja już tu pracuje, a Ty ... Na naszych portalach znajdziesz aktualne ogłoszenia.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    08.01.2022 09:49

    Inne

    Polecam ta fime :)
    ReviewUserIcon
    SutSutowicz

    07.01.2022 18:53

    Inne

    Super Robota , Instalacja położona bardzo szybko i bardzo Profesjonalnie ???????????? Polecam 4eco każdemu kto mysli o fotowoltaice ????
    ReviewUserIcon
    Edyta E

    07.01.2022 14:34

    Inne

    Fachowa i bardzo rzetelna firma. Obsługa na najwyższym poziomie. Instalacja przebiegła bez najmniejszego problemu. Z czystym sumieniem polecam firmę 4 Eco
    ReviewUserIcon
    Barbara

    07.01.2022 14:32

    Inne

    Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego wykonawcy - cudowna obsługa, rzetelna jakość i wykonanie prac, dostępność w każdym momencie. Polecam!!!!!
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    07.01.2022 11:07

    Inne

    U mnie funkcjonuje pompą bez zarzutu. Fakt , nie miałem okazji umawiać serwisu technicznego że względu na jakieś nieprawidłowości ale w początkowym okresie, kiedy miałem serię pytan czy to dobrze? Czy to ustawienie to właśnie tak trzeba konfigurować? To byli dostępni i chętnie pomagali. Pan Kamil czy Konrad, nie pamiętam był nawet osobiście. Proszę o priv to podam namiar bo gdzieś mam wizytówkę [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bartlomiej

    06.01.2022 15:28

    Inne

    Firma 4eco okazalo sie ze sa dystrybucja, jak zglasza się problem z pompa ciepla to wlasciciel pompy ma zgłaszać problem sam lg i montażystom którzy niedocieraja na poprawki i zamontowane wadliwe termostaty pokojowe na pisane @ dostaje odpowiedz ze sa dystrybucja radz se sam tak to odbieram.Przy podpisaniu umowy wszystko pięknie tak mamy swoj serwis i niema problemu ale jest inaczej niepolecam.Gdy była rozmowa o mocy kw zuzycia energi też lipa bo pompa miała brać od3kw do 4kw rocznie a tu lipa 3.5kw to ona zuzyla w 2miesiace także niezgodnie przekazują informacje i wyliczenia z kaputera podto tez była brana fotowoltaika która okazała się zamala zaby wyprodukować pod moje zuzycie.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    06.01.2022 14:17

    Inne

    Jestem zadowolonym klientem 4 eco sp z o o. Polecam tego dostawcę fotowoltaiki
    ReviewUserIcon
    Grażyna Raczoń

    05.01.2022 22:02

    Inne

    Bazując na moim doświadczeniu po , czy nawet w trakcie współpracy z 4 ECO oceniam Spółkę Bardzo Pozytywnie. * przedstawiciel handlowy słuzył radą i swoja wiedzą * warunki umowy przejrzyste i elastyczne * sprawnie zorganizowana i wypełniona część zwana biurokracją * technicznie wzorowo wykonany montaż * dokumentacja na potrzeby Funduszu Ochrony Środowiska złożona terminowo
    ReviewUserIcon
    Andrzej K

    05.01.2022 20:42

    Inne

    Dziękuję za realizację. Nie wierzyłem, że uda się to zamontować o tej porze, a jednak. Konwersja ekipa na najwyższym poziomie Brawo Wy Panowie Monterzy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w 4 Eco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - 4 Eco Sp. z o.o.

    ul. Zagnańska 153 25-563 Kielce

    NIP:9592015766

    REGON:381632584

    KRS:0000754300

    http://4-eco.pl
    Branża główna: Inżynieria
    ReviewUserIcon
    Robert M.

    04.01.2022 14:59

    Inne

    Po roku pv od 4 ECO wyprodukowała więcej prądu niż przewidywał projekt przed założeniem. Bardzo profesjonalna obsluga serwisowa i świetna jakość, polecam.
    ReviewUserIcon
    Roman z Braniewa

    04.01.2022 09:34

    Inne

    Sprawnie i szybko wykonana instalacja, jestem bardzo zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Miła obsługa

    03.01.2022 14:40

    Inne

    Dziękuję za miłą obsługę. Szybko i profesjonalnie Panowie zamontowali panele na stelażu w ogrodzie. Po wymianie licznika na dwukierunkowy możemy podglądać produkcję energii.
    ReviewUserIcon
    Dobra Firma

    03.01.2022 13:37

    Inne

    Na każdym etapie pełen profesjonalizm przy realizacji instalacji fotowoltaicznej: od przygotowania oferty do uruchomienia. Sama instalacja założona w ekspresowym terminie. Prace ekipy sprawne, a teren po ich zakończeniu uprzątnięty (Pan Marcin zadbał o każdy szczegół, na którym nam zależało). Na dachu panele wyglądają bardzo estetycznie, nie ma żadnych nieoczekiwanych usterek. Zgłoszenie do PGE terminowe.
    ReviewUserIcon
    Elżbieta

    03.01.2022 11:42

    Inne

    Jestem nie zadowolona z działania paneli,jak zakładali były same plusy,a jak się dzwoni o pomoc mają gdzieś.Poł roku płaciłam normalne rachunki,sama musiałam o wszystko się ubiegać, nie polecam tej firmy
    ReviewUserIcon
    Dobre Grzanie

    29.12.2021 15:06

    Inne

    Pompa grzeje jak tralala. Kotłownia bardzo fajnie wykonana i już sobie ją przystosowałem pod suszarnie na ciuchy. Początkowo nie wierzyłem w pompy bo się naczytałem jak drogie jest takie ogrzewanie, ale w połączeniu z fotowoltaiką okazało się to bardzo spoko.
    ReviewUserIcon
    Gites Robota

    29.12.2021 13:22

    Pracownik

    4 ECO? Super firma. Spoko szefostwo. Fajni koledzy. Liczne integracyjne imprezy, a pensja adekwatna do ilości pracy i stanowiska. Spoko miejsce do rozwoju w miłej atmosferze.
    ReviewUserIcon
    Edek.N

    29.12.2021 11:06

    Inne

    Byli, zrobili i działa. Fachowcy z Katowic, czas instalacji 1 dzień mimo zimy. P.H Adam to co powiedział i wytłumaczył jest faktem. Polecam. Za jakość się płaci ale pamiętajmy oszczędności są czasem złudne jak ma się spalić dobytek naszego życia. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Marek

    29.12.2021 10:27

    Pracownik

    Pracuję od roku i nauczyłem się bardzo dużo. Przychodziłem z podstawową wiedzą na temat branży OZE, a dzięki współpracy z przyjaznymi kolegami zyskałem bardzo wiele fachowych informacji. Bardzo mnie również cieszy to jak wygląda kontakt z szefostwem, które jest mega pozytywne i otwarte na różnego rodzaju pomysły. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że w firmie tej nie ma dress codu co sprawia, że człowiek od razu czuje się lepiej. Nie będę ukrywał, że od dawna nie miałem tak, że lubiłem spędzać czas w swojej pracy, a w 4 ECO tak właśnie jest.
    ReviewUserIcon
    Polecam

    29.12.2021 09:41

    Inne

    Bardzo rzeczowi i kontaktowi podczas wykonywania usług. Wszystkiego dobrego dla Pana Igora.
    ReviewUserIcon
    Profesjonalna współpraca

    28.12.2021 07:37

    Inne

    Genialna firma. Sami wszystko załatwiają, a do tego pracują tam uprzejmi ludzie, którzy zawsze służą pomocą.
    ReviewUserIcon
    Tomasz F.

    27.12.2021 22:58

    Inne

    Polecam! - profesjonalne doradztwo - rzetelne wykonanie - sprawna realizacja - kompleksowy serwis - indywidualne podejście
    ReviewUserIcon
    Zamówione - Wykonane . Super

    27.12.2021 11:46

    Inne

    Nie bardzo rozumiem skad negatywne komentarze, chyba, ze jak każda duża firma czasem coś "wykrzaczy", ale takie rzeczy raczej można załatwić rozmową, ale to mój punkt widzenia. Dziś czasy są jakie są i raczej jeden staje przeciw drugiemu niż za kimś. U mnie wszystko sprawnie działa, komponenty jakie kto zamówił takie mam. ja na Luxenach 370 i Falowniku Huawei jestem mega zadowolony z osiągów instalacji, nawet teraz zimową aurą. Subskrybuję kanał FB, poprosiłem również o newsletter i jestem na bieżąco z informacjami. Dziekuję 4 ECO - oby nadchodzący rok był jeszcze lepszy i dla Was, ale i dla mnie ;)
    ReviewUserIcon
    Zaskoczony

    27.12.2021 10:33

    Inne

    Z firmą 4 ECO związałem się umową na wykonanie instalacji PV w październiku tego roku. Do jej zawarcia przekonał mnie sam handlowiec, ale także znajomy, który już korzystał z ich usług. Nie ukrywam, że wybrane opinie internautów niepokoiły moją głowę. I tu moje zaskoczenie bo okazuje się, że w moim przypadku miałem ciągły kontakt z osobą handlowca. Oczywiste jest, że nie zawsze odbierał, ale nie było takiej sytuacji, żeby nie oddzwonił. Myślę, że każdy z Nas miewa takie sytuacje, kiedy nie może odebrać telefonu. Kolejny etap, który mnie dotyczył to przekazanie dokumentacji w celu ubiegania się o dotację. Tu również miałem kontakt z Panią Ewą, któa powoli i wyraźnie omawiała niezbędne czynności czy dokumenty. Dziś instalacja na mojej działce działa bez zarzutu, wiem, ze kompletną dokumentacje mam złożoną i przyjętą w Funduszu. Pozostaje mi czekać na jej rozstrzygnięcie, ale tu już rola Spółki się kończy. Dodam, jeszcze, że ZAWSZE mogę liczyć na wsparcie techniczne. Jestem zadowolony i mogę polecić dalej współpracę z 4 ECO
    ReviewUserIcon
    Dlaczego

    23.12.2021 13:19

    Inne

    Dlaczego usuwacie negatywne komentarze? To nie konkurencja, a większość pozytywnych komentarzy napisanych jest przez pracowników tej firmy. Żenada. Ktoś dobrze napisał - ceny wysokie komponenty słabe. Pozdrawiam Pana Dariusza który sam sobie klepie komentarze XD i myśli ze ciężko to wywnioskować po stylu wypowiedzi XD żenada.
    ReviewUserIcon
    Monia

    23.12.2021 12:34

    Pracownik

    Wesoła atmosfera i dynamiczne towarzystwo. Szefostwo ogarnia firmę bardzo porządnie, a i można też liczyć na premie. Ogólnie szukając miejsca do rozwoju warto rozważyć 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Bubuś

    22.12.2021 22:01

    Były pracownik

    Jeżeli Ktoś szuka pracy z dobrą atmosferą, uczciwym pracodawcą to jest to miejsce zdecydowanie dla Niego. Bardzo dobrze wspominam i czasem żałuję, że musiałem odejść. Zycie pisze swoje scenariusze ... prywatna sytuacja mnie zmusiła. Z ludźmi z 4ECO kontakt mam nadal, z Prezesem również. Wiem, ze drzwi są zawsze otwarte... kto wie, może kiedyś otworzymy filię w UK - Milton ;)
    ReviewUserIcon
    Było i jest miło

    22.12.2021 08:39

    Inne

    Porządni i czasowi, mam same miłe wspomnienia ze współpracy z 4 ECO
    ReviewUserIcon
    WŁAZIK

    21.12.2021 15:20

    Inne

    DOBRZY FACHMANI. ZNAJA SIĘ NA ROBOCIE
    ReviewUserIcon
    ..Rzata

    21.12.2021 12:28

    Kandydat

    Profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna. Jeżeli to dla Pani Marty, albo z ta Oosbą mam pracować to jestem jak najbardziej Za. Mam nadzieję, że i ja dobrze wypadłam.

    Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.