opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

4 Eco

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1214)
Dodaj opinię
Aktualności(22)

Opinie(1214)

Dodaj opinię
Aktualności(22)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Realizacje Fotowoltaika
  • .
  • Realizacje Termoizolacja PSCoat
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nagrody i wyróżnienia

Realizacje Fotowoltaika

Realizacje Termoizolacja PSCoat

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o 4 Eco Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o 4 Eco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Emil

    28.01.2022 23:18

    Inne

    Jeśli zastanawiacie się nad wyborem pompy ciepła bądź fotowoltaiki, to z czystym sumieniem mogę polecić firmę 4ECO. Miła wspólpraca, fachowe doradztwo i solidne wykonanie. Pompę ciepła użytkujemy od dwóch lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Joasia

    25.01.2022 13:18

    Pracownik

    Pracuje w firmie od dwóch lat jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera, szkolenia, ciągły rozwój. Nie stoimy w miejscu :) Tu jest 0taca do której idziesz z uśmiechem ????
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    23.01.2022 20:23

    Kandydat

    Jestem zadowolony z kontaktu. Liczę na dalszą owocną współpracę ! :) Pozdrawiam i powodzenia ! A.
    ReviewUserIcon
    Teresa

    23.01.2022 17:03

    Inne

    5*
    ReviewUserIcon
    Teresa

    23.01.2022 17:07

    Inne

    Polecam, bardzo solidna firma. Jestem zadowolona.
    ReviewUserIcon
    Adam

    23.01.2022 10:43

    Pracownik

    W strukturach 4 eco jestem od czerwca. Jest nacisk na sprzedaż aje nie ucisk. Czas pracy mogę dostosować do swoje kalendarza i rytmu. Rozliczenie terminowe. Można liczyć na wsparcie administracyjne. Handlowiec
    ReviewUserIcon
    Ewela

    22.01.2022 21:11

    Inne

    Serdecznie polecam. Fachowcy jakich mało. Odpowiadali na wszelkie moje pytania i wątpliwości. Instalacja również przebiegła wzorowo.
    ReviewUserIcon
    KAROLINA

    17.01.2022 13:12

    Inne

    Profesjonalizm i współpraca na najwyższym poziomie. Szybki i sprawny montaż. Serdecznie polecam
    ReviewUserIcon
    Biuro 4 ECO sp. z o.o.

    22.01.2022 15:20

    Pracownik

    Na jakiej podstawie ta ocena?. Jeżeli w jakiś sposób nie jest Pan/Pani zadowolony/a ze współpracy prosimy o taką informację wraz z podaniem swoich danych. Bez ich ujawnienia nie jesteśmy w stanie zweryfikować i zareagować na ewentualny problem. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Biuro 4 ECO sp. z o.o.

    22.01.2022 20:04

    Pracownik

    Skąd taka opinia drogi użytkowniku "om"? Tak jak odpisaliśmy bezpośrednio pod Pani / Pana komentarzem zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji i chętnie zareagujemy jeżeli występuje problem do rozwiązania [email protected] lub telefonicznie 573 113 395. Z wyrazami szacunku Zespół 4 ECO sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.01.2022 10:00

    Kandydat

    (usunięte przez administratora) obiecują złote góry Nie dotrzymują ani jednego słowa, szok…..
    ReviewUserIcon
    Biuro 4 ECO sp. z o.o.

    22.01.2022 15:37

    Pracownik

    Państwa opinia oraz satysfakcją z w pełni poprawnie zrealizowanego zamówienia czy wykonanej rzetelnie usługi jest dla Nas bardzo ważna. Prosimy o opisanie problemu szerzej na adres [email protected] lub pod numerem telefonu 573 113 395 abyśmy mogli zareagować i doki ać poprawy tego co jest źle w Pana/Pani opinii Z wyrazami szacunku Biuro 4 ECO sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    21.01.2022 12:44

    Inne

    Ta firma to firma krzak, a nie największa firma, ceny maja wystrzelone z kosmosu. To jak pójście do eksluzywnej restauracji i zjeść chleb z cukrem. śmiało można wejść na krs. Handlowcy są bardzo niekompetentni, zero wiedzy technicznej tylko naciskają na klienta. Zapytałem handlowca czy ekipy są ich czy są to podwykonawcy, śmiało odpowiedział ze ich, okazało się inaczej. Dlatego montażyści to jedyny plus bo do nich nie należą. Handlowiec upierał się ze dziś tylko może podpisać umowę bo ma tyle zleceń i ze później już nie będzie mógł przyjechać…. Chwile później siedzial w aucie na stacji benzynwowej przez ponad godzinę. Śmiech na sali ta firma. Ciekawa jestem w czym jeszcze oklamal handlowiec. A i jeszcze ważna rzecz Nie dajcie się namówić i (usunięte przez administratora)na jakiś montaż zbiorowy. To zwykła kpina.
    ReviewUserIcon
    om

    21.01.2022 20:09

    Inne

    niestety prawda brak kompetencji unikanie kontaktu
    ReviewUserIcon
    Biuro 4 ECO sp. z o.o.

    22.01.2022 15:30

    Pracownik

    Panie Grzegorzu, w żaden sposob nie unikamy kontaktu i stałe jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie można zgłaszać swoje zastrzeżenia na adres e-mail [email protected] lub pod numerem tekefonu 573 113 395. Na rynku fotowoltaicznym jesteśmy jednym z liderów branży i proszę wierzyć, że nigdy nie byliśmy i nie jesteśmy głusi na Państwa opinie. Te, szczególnie krytyczne zwracają Nam uwagę na te słabsze ogniwa, które chcemy poprawić. Aby w pełni mieć możliwość zdiagnozowania problemu i kolejno poprawy wizerunku w tym zakresie proszę o opisanie Pańskiej sprawy na podany wyżej adres e-mail. Z wyrazami szacunku Biuro 4 ECO sp. Z o.o.
    ReviewUserIcon
    om

    21.01.2022 20:15

    Inne

    czy mozna zrezygnowac z umowy z powodu nie dotrzymania yterminu przez 4Eco Sp.zoo
    ReviewUserIcon
    Biuro 4 ECO sp. z o.o.

    22.01.2022 15:16

    Pracownik

    Dzień dobry, Nasze realizacje wykonujemy terminowo. Prosimy o kontakt na adres [email protected] lub pod numerem tel 573 113 395 W celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Anna

    22.01.2022 15:11

    Inne

    Bardzo polecam zakładanie fotowoltaiki z Firmą 4ECO Kielce. Bardzo profesjonalna Firma począwszy od Pań konsultantek aż po Panów zakładających panele. Firma bardzo solidna, miło nam się współpracowało na każdym etapie prac.Panele działają bez zarzutu. Naprawdę Polecam Firmę 4ECO Kielce każdemu. Warto.
    ReviewUserIcon
    Tułacz

    21.01.2022 08:08

    Inne

    Bardzo polecam zakładanie fotowoltaiki z Firmą 4ECO Kielce. Bardzo profesjonalna Firma począwszy od Pań konsultantek aż po Panów zakładających panele. Firma bardzo solidna, miło nam się współpracowało na każdym etapie prac.Panele działają bez zarzutu. Naprawdę Polecam Firmę 4ECO Kielce każdemu. Warto
    ReviewUserIcon
    Lidia

    20.01.2022 15:21

    Pracownik

    Lubię pracę w 4 ECO i to chyba najlepsza rekomendacja dla wszystkich, którzy chcą tutaj zgłosić swoje CV. Osobiście uważam, że firma ta to idealne miejsce do rozwoju, które daje wiele możliwości. Wystarczy, że się chce pracować, a można tutaj zyskać bardzo wiele.
    ReviewUserIcon
    Spoko cena

    20.01.2022 13:48

    Inne

    Instalacja została zamontowana bardzo szybko. Poza tym cena również całkiem w porządku.
    ReviewUserIcon
    Werka

    19.01.2022 19:37

    Inne

    Moja PV-ka od 4eco działa bez zarzutu. Kontakt z tymi ludźmi też jak najbardziej ok. Daje łapkę w górę i pozdrawiam z Wadowic
    ReviewUserIcon
    Życie z Crohnem

    19.01.2022 19:35

    Inne

    Fajnie, że po latach nowa technologia w końcu dotarła na dobre do Polski. W dobie rosnących rachunków, fotowoltaika nieco ratuje sytuację. Nawet u mnie na lokalnym rynku można znaleźć dobrą firmę, która robi, co trzeba. I przede wszystkim nie zdziera astronomicznej kasy. Polecam 4Eco, jeśli zależy komuś na dobrej instalacji w niezłych pieniądzach. To i tak się zwróci, wcześniej czy później. A z firmą jest dobry kontakt i gada się po ludzku. :)
    ReviewUserIcon
    EKO Małżeństwo

    19.01.2022 08:48

    Inne

    Wcześniej nie zastanawialiśmy się nad instalacją fotowoltaiczną, ale po rozmowie z przedstawicielem firmy 4ECO zdecydowaliśmy sie na założenie. Informacje, które nam przekazał byly bardzo rzetelne a wycena fachowa. Na każde nasze pytanie została nam udzielona wyczerpująca odpowiedź. Również sam montaż przebiegł bardzo szybko i profesjonalnie. Dalsze czynności jak zgłoszenie o wymianę licznika 4ECO przeprowadziło we własnym zakresie , dzięki czemu odbylo sie to bardzo sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji o założeniu instalacji fotowoltaicznej a firmę 4 ECO polecamy.
    ReviewUserIcon
    Lesław

    18.01.2022 13:16

    Inne

    Firma profesjonalna, rzetelna. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem, który posiada absolutną wiedzę o produkcie. Ekipa techniczna sprawnie i dobrze wykonała montaż. Nic nie zostało uszkodzone a teren po pracy posprzątali. Wszystki sugestie zostały wzięte pod uwagę a niejasności rozwiane. Panele produkują tyle energii ile zakładał projekt.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    18.01.2022 11:31

    Inne

    Niezła jakość produktu. I całkiem sprawny serwis. Miałem mały problem z wyłączaniem się instalacji. Przyjechał serwis i szybko poprawił usterkę. Nie do końca wiem co było przyczyną ale wymienili jakiś komponent i wszystko zaczęło działać. I działa cały czas. Najważniejsze, że reakcja była sprawna. Pozdrawiam Panią Dominikę z reklamacji, która była bardzo uprzejma i zaangażowana w moją sprawę.
    ReviewUserIcon
    Paulinka

    17.01.2022 11:41

    Pracownik

    Współpracownicy, kierownictwo i szefostwo, wszyscy razem tworzymy zgrany zespół. Nie będę ukrywała, że ilekroć pomyślę o pracy w 4ECO mam w głowie wiele przyjemnych wspomnień. Mam nadzieję, że będzie mi dane tutaj pracować jak najdłużej.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w 4 Eco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - 4 Eco Sp. z o.o.

    ul. Zagnańska 153 25-563 Kielce

    NIP:9592015766

    REGON:381632584

    KRS:0000754300

    http://4-eco.pl
    Branża główna: Inżynieria
    ReviewUserIcon
    Michał Kolasa

    17.01.2022 10:10

    Inne

    Profesjonaliści w swojej dziedzinie. Do tej pory nikt mnie nie przekonał swoimi ofertami i podejściem, w kontakcie z przedstawicielami innych firm czułem się jakby chcieli mi tylko sprzedać i pozostawić samemu sobie. Gdy odwiedziło mnie 4ECO zamęczyłem ich pytaniami. Przekonał mnie fakt, że uzyskałem wszystkie odpowiedzi jakie chciałem usłyszeć. Montaż ekipy: szybki i przede wszystkim bardzo profesjonalny.
    ReviewUserIcon
    Kowalski Jan

    16.01.2022 23:05

    Inne

    Nie co gadać - znają się i tyle. Polecam
    ReviewUserIcon
    Karol

    16.01.2022 18:58

    Inne

    Polecam !!!. Pełen profesjonalizm, wszystko działa jak należy.
    ReviewUserIcon
    Bella

    16.01.2022 17:18

    Pracownik

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Waldemar

    14.01.2022 14:55

    Inne

    Przed podjęciem decyzji w sprawie instalacji fotowoltaicznej, były rozmowy z wieloma konsultantami konkurencyjnych firm. Zdecydowalismy się na współpracę z 4ECO przede wszystkim dzięki Panu Igorowi. Podczad kilku spotkań otrzymaliśmy niezbędne informacje i profesjonalną pomoc przy wyborze najlepszego rozwiązania dla potrzeb naszej rodziny. Rzetelne podejście a przy tym wysoka kultura osobista były czynnikami ,które zdecydowały o wyborze tej firmy. Najlepsze jest to, że się nie pomyliliśmy, gdyż dalsza współpraca z kolejnymi działami była równie profesjonalna i miła. Nadal możemy liczyć na pomoc pomontażową. Pozostaje tylko podziękować za kompleksową obsługę, życzyć firmie sukcesów zawodowych, rzeszy zadowolonych klientów ,a nam bezawaryjnej eksploatacji instalacji.
    ReviewUserIcon
    Wesoły

    16.01.2022 10:40

    Inne

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Wesoły

    16.01.2022 10:39

    Inne

    Polecam firmę 4Eco Sp.z.o.o.Kielce. Profesjonalne podejście do klienta, przedstawiciel odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości. Konkretne podejście do tematu, począwszy od projektu ,doboru mocy paneli ,na fachowej ekipie montażystów skończywszy.
    ReviewUserIcon
    Olo

    16.01.2022 10:37

    Inne

    Wszystko zrobione jak należy. Instalacja działa bez zarzutów. Miły kontakt. Polecam 4ECO
    ReviewUserIcon
    Skorka

    16.01.2022 00:06

    Inne

    Polecam gorąco! Pełen profesjonalizm, rzadko zdarzająca się solidność i sumienność. Można im zaufać!
    ReviewUserIcon
    Ewela

    15.01.2022 23:32

    Inne

    Serdecznie polecam. Fachowcy jakich mało. Odpowiadali na wszelkie moje pytania i wątpliwości. Instalacja również przebiegła wzorowo
    ReviewUserIcon
    Julita

    15.01.2022 23:31

    Inne

    Jestem super zadowolona z usług tej firmy. Fachowa obsługa , firma montażowa bardzo profesjonalna. Żadnych problemów z obsługą klienta. Polecam
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    14.01.2022 08:00

    Inne

    Pompa działa w stu procentach właściwie daje dużo ciepła. Montaż przebiegał bez żadnych zarzutów i szybko, obsługa urządzenia została wyjaśniona bardzo dokładnie, jeśli chodzi o sprawy formalne były przeprowadzane szybko i bezproblemowo, co więcej w przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności, osoba prowadząca sprawę naszej instalacji odpowiadała na nie cierpliwie i wyczerpująco. Podsumowując jeśli ktoś myśli nad pompą ciepła to serdecznie polecam 4ECO.
    ReviewUserIcon
    Klient

    13.01.2022 16:06

    Inne

    Na rynku oferentów jest wielu. Kilka spotkań z różnymi przedstawicielami odbyłem. Ostatecznie wybrałem wlas ie 4 Eco Sp z.o.o.. Encyklopedia wiedzy Pana Mercina, dużo konkretnych telefonicznych i formacji. Przetestowalem rów.niez infolinię. Szybko dostałem materiał, a jak deszcze przeszły pojawiła się grupa montażystów. Wszystko funkcjonuje prawidłowo, prąd się tworzy i rachunki... no właśnie... jakie rachunki ?! ;) Polecam 4 ECO
    ReviewUserIcon
    Jakub

    13.01.2022 14:04

    Pracownik

    Znalazłem tu swoje miejsce zawodowo. Świetna atmosfera pracy, a i oczekiwania realne. Moje oczekiwania również spełnione z satysfakcją. Polecam prace dla 4 ECO - Monter instalacji fotowoltaicznych
    ReviewUserIcon
    Ania z Krk

    13.01.2022 12:26

    Inne

    Szybko i bez większych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolona z fachowego doradztwa. Pan Marcin rozwiał wszystkie nurtujące mnie pytania, dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    Marlenka

    13.01.2022 08:42

    Inne

    Firma 4ECO godna polecenia. Byli bardzo pomocni w zdobyciu kredytu, a także przy wypełnianiu wszystkich niezbędny formalności. Montaż instalacji rewelelacyjny, a sama ekipa okazała się przyjemna. Po założeniu fotowoltaiki kontak z nimi też jest przyjemny, zawsze odpowiedzą na wszystkie pytania i udziela niezbędnej informacji. Gdybym miała jeszcze raz wybrać to tylko 4ECO.
    ReviewUserIcon
    Filip Novotny

    12.01.2022 22:14

    Inne

    Polecam i dziękuję za należyte wykonanie usługi montażu instalacji fotowoltaicznej 9kw. Czekam teraz na dostawę pompy ciepła 4eco od 4 ECO! To będzie Heat HIT PS> Osobiście rekomenduję dla Pana Janusza -Profesjonalny Doradca
    ReviewUserIcon
    Marian

    12.01.2022 11:33

    Inne

    Praca wykonana profesjonalnie. Omowione wszelkie sprawy związane z panelami ich działaniem itp. Szybko zgłoszone do PGE. Monterzy działali sprawnie i zostawili po sobie porządek.
    ReviewUserIcon
    MaZak

    11.01.2022 16:39

    Inne

    Tak kilka opinii przeczytałem i postanowiłem cos uzupełnić. Po podpisaniu umowy myślałem, że zaczną się problemy / jak tu kilka osób pisało/ ale nic bardziej mylnego. Za jakiś czas był kontakt dotyczący wysyłki paneli, komponentów. Wspomniałem, że w domu są w ciągu dnia tylko osoby starsze i dostawca będzie "skazany" sam na siebie - dostosowali się. Przyjechała ekipa - złożyli czysto materiały w wyznaczonym miejscu. Kolejno ekipa monterów sie pojawiła i przeciez nie będę pisał, ze podeptali trawnik - nie oczekiwałem, że będą latać.. Wracając do tematu. Pan Damian - kierownik monterskiej ekipy podłączył falownik, uruchomił aplikację, poinstruował co i jak, a nawet doradził weryfikację prędkości dostarczanego internetu / dodatkowa korzyść - bo po zgłoszeniu przyspieszył/ Później jeszcze miałem kontakt z Panem Michałem z działu reklamacji bo potrzebowałem wsparcia - przestały pokazywać mi się uzyski w aplikacji. Temat ogarnięty on-line. kwestia ustawień. Oczywiście uzyski ładne były bo to wrzesień był, ale brak podglądu. Także jak to chyba było w reklamie - jak ktoś chcę, to nie można powiedzieć - Pomagają A ja polecam
    ReviewUserIcon
    Roksi

    11.01.2022 13:43

    Kandydat

    Byłam na rozmowie o pracę w tej firmie. Rekruterka była bardzo przyjemna i w jej pytaniach było widać, że zna bardzo dobrze moje CV. Standardowo jak na każdej rozmowie były pytania o dotychczasowe doświadczenie, ale również wypytywano mnie o znajomość branży OZE. Nie będę ukrywała, że z racji tego, że już wcześniej miałam styczność z tą branżą wszystko było dla mnie jasne i nie miałam problemu z żadnym pytaniem. Podobno mają dać mi odpowiedź w ciągu dwóch tygodni i muszę przyznać, że po tej rozmowie czekam z nadzieją, że będzie ona pozytywna.
    ReviewUserIcon
    Krystian z Wwa

    11.01.2022 09:21

    Inne

    Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Obsługa bardzo fachowa, firma montażowa bardzo profesjonalna. Żadnych problemów w kontakcie z obsługą klienta oraz z audytorem.

    Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.