opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

4 Eco

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1214)
Dodaj opinię
Aktualności(22)

Opinie(1214)

Dodaj opinię
Aktualności(22)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Realizacje Fotowoltaika
  • .
  • Realizacje Termoizolacja PSCoat
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nagrody i wyróżnienia

Realizacje Fotowoltaika

Realizacje Termoizolacja PSCoat

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o 4 Eco Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o 4 Eco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nick

    14.03.2022 12:40

    Inne

    Nie polecam tej firmy spotkanie z przedstawicielem jest jak film fantastyczny dalsza współpraca to już tylko dramat i to jeszcze nie koniec napiszę więcej,ale nie dzisiaj.
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.04.2022 14:16

    Pracownik

    Mija kolejny miesiąc i dalej nic w biurze obsługi niem z kim rozmawiać ludzie wystrzegacie się tej firmy a w szczególności i przedstawicieli
    ReviewUserIcon
    Masakra

    19.04.2022 14:12

    Inne

    Od kiedy 12dni to 2 miesiące i i 9 dni to 1 miesiąc ? :D
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony klient

    11.04.2022 11:34

    Inne

    Mają niezły (usunięte przez administratora) w tej firmie, nikt nic nie wie, a mojej instalacji jak nie było tak nie ma. Infolinia żenada!
    ReviewUserIcon
    Klient

    11.04.2022 11:33

    Inne

    TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU! NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Łucjan

    17.03.2022 06:05

    Inne

    Współpraca z tą firmą przebiegała bez żadnych problemów. Naprawdę polecam bardzo łatwy kontakt i pracownicy nie zostawiają Cię bez pomocy na prawdę super
    ReviewUserIcon
    Darek S.

    26.03.2022 21:34

    Inne

    Zdecydowanie zgadzam się. Zarówno montaż, jak i procedura zgłoszenia przebiegła w ścisłej współpracy. Dzięki Panowie, którzy u mnie montowaliście. Dziękuję obsłudze biurowej 4 ECO.
    ReviewUserIcon
    Robert

    25.03.2022 12:54

    Inne

    Uwaga !!! (usunięte przez administratora) Podpisałem umowę przez dwa miesiące nic się nie działo. Przyjechała ekipa do montażu i zamiast montować na budynku gospodarczym chcieli mi montować na dachu domu. Opryskliwi nie kompetentni. Nie wywiązali się z umowy. Sprawa trafi do sądu. Omijajcie ich z daleka.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    07.02.2022 17:15

    Inne

    Handlowcy narzucają marże nie z tej ziemi…wiadomo im więcej tym więcej obi zarabiają a my klienci mamy wydawać pieniądze w błoto? Po spotkaniu śmiało powiem ze handlowcy tylko chcą orżnąć klienta. Firma z dwuletnim stażem a takie ceny. Zero kompetencji
    ReviewUserIcon
    Leszko

    04.03.2022 15:22

    Inne

    Jak targowałem się o cene w tej firmie to potem mi 6 miesięcy instalacje zakładali i 3 przedstawicieli handlowych musiało się zmienic.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.03.2022 01:49

    Pracownik

    Nie wiem z kim Pan rozmawiał, ale widać źle Pan trafił, bo nawet podstawowej wiedzy Pan nie dostał ile firma jest na rynku.
    ReviewUserIcon
    Zenkoz

    23.03.2022 09:30

    Inne

    Obiecanki cacanki! Podpisz to cię mają i wydudkają.Przed podpisem umowy telefon odbierał handlowiec w sekundzie za każdym razem,a teraz głucho.Obiecał też że wszystko się zdąży na starych korzystniejszych zasadach,w co bardzo wątpię.Więc nie polecam tej firmy!
    ReviewUserIcon
    person

    22.03.2022 18:16

    Kandydat

    Opinie od DH, jak oceniacie d2d oraz pozyskiwanie klientów? o jakich widełkach można mówić?
    ReviewUserIcon
    Krzysztof R

    15.03.2022 15:07

    Inne

    Polecam jestem bardzo zadowolony z kompleksowej obsługi
    ReviewUserIcon
    Wioleta Łącka

    14.03.2022 08:40

    Inne

    Jestem zadowolona z ich usług.
    ReviewUserIcon
    Wioleta Łącka

    14.03.2022 08:38

    Inne

    5
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.03.2022 07:09

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kk

    11.03.2022 18:49

    Pracownik

    W jakich rejonach Polski jeśli można wiedzieć? Znajomy tam zaczął pracę niedawno
    ReviewUserIcon
    Zbigniew Z

    04.03.2022 12:11

    Inne

    Mogę się wyrazić tylko w samych superlatywach. Polecam obsługa super jakość wykonania także, polecam pana Janusza i dziękuje mu całą obsługę
    ReviewUserIcon
    Krzysztof K

    04.03.2022 10:54

    Inne

    Skorzystałem z oferty 4 ECO i jestem bardzo zadowolony instalacja 6,75 Kw na gruncie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.
    ReviewUserIcon
    Michalsz

    03.03.2022 21:20

    Inne

    Witam z firmą 4eco Kielce jest dobra firmą jako przedstawiciel i biuro ale monterzy akurat co u mnie było nie za bardzo Przedstawiciel u mnie był pan Hubert bardzo spoko gościu od samego początku się dogadywałem To co było mówione było zrobione zakładałem w 2020 Podpisałem umowę dostawa paneli przyjechała i stelażu wszystko było pięknie do czasu montażu Było panowie w 3 osoby dwóch cały czas robiło 1 wogule ale dalej nie będę pisał co się stało z tym 3 panem 4 Eco o tym wie I naprawdę wtedy zobaczyłem że ta firma jest za klientem bardzo Pan Hubert o którym mówiłem wcześniej jest naprawdę w porządku po 2 latach do niego dzwonię jeżeli nie odbierze to oddzwoni i zawsze uprzejmy chce zmienić lokalizację falownika a co na to pan Hubert cytuje (ok panie Michale wszystko zrobimy żeby pan był zadowolony) 100%polecam a cena może i jest wyższa u nich ale to jest korporacja a nie jakaś firma kogucik z mechanika zrobił kursy i ładuje ludzią za może 50% mniej za 2 lata zamknie i zostajesz z niczym nawet gwarancji nie będzie 1000% polecam
    ReviewUserIcon
    Wojtek W

    02.03.2022 08:50

    Inne

    Polecam jak najbardziej chętnie udostępnię kontakt do handlowca pana Marcina! wszystko dopilnowane instalacja zamontowana!
    ReviewUserIcon
    Dorota

    14.02.2022 15:45

    Inne

    A czy ktoś z Lublina i okolic z nimi współpracował???
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    20.02.2022 16:21

    Inne

    Polecam firmę ???? Pan Paweł wytłumacz wszystko od a do z ???? firma bardzo przyjazna, mały czas oczekiwania na montaż
    ReviewUserIcon
    MAREK

    21.02.2022 10:49

    Pracownik

    Pani Marzeno skąd taka opinia o spółce? Jeżeli podczas realizacji czy podczas rozmowy z naszym doradcą pojawiły się problemy, nieścisłości proszę o takie zgłoszenie poprzez nasz działa reklamacji. Chętnie zajmiemy się Pani sprawą. Jesteśmy do Pani i Państwa dyspozycji pon nr telefonu 573 113 395 lub adresem e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Czado

    18.02.2022 00:48

    Inne

    Nowoczesna i szybko rozwijającą się firmą. Polecam
    ReviewUserIcon
    Joanna

    15.02.2022 11:03

    Inne

    Dzień dobry, Muszę pochwalić firmę a szczególnie przedstawiciela Dariusza Ż. Pan bardzo uprzejmy, spokojnie wytłumaczył mimo oporów męża i doradził nam jeśli chodzi o postawienie instalacji. Bardzo pomocny jest Pan Dariusz. Pozdrawiam, Joanna
    ReviewUserIcon
    Grzesiek Wojtaś

    14.02.2022 17:08

    Inne

    Ja swoją przygodę z 4 eco zacząłem jeszcze w grudniu. Mamy połowę lutego i: - przedstawiciel był , oględziny też, doradził, podpowiedział kilka rozwiązań /czego inny jakoś nie widzieli/ - projekt przedstawił i pokazał na jakich składowych będziemy to realizować - umowa podpisana, opłata zrobiona - panele, konstrukcja, inne dostarczone - montaż w końcu stycznia - sprawnie, czysto, rzetelnie /działka wysprzatana chyba bardziej niż przed wizytą/ - czekam na wecej słońca w skali od 1-5 daję 6. Zadowolony jestem!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w 4 Eco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - 4 Eco Sp. z o.o.

    ul. Zagnańska 153 25-563 Kielce

    NIP:9592015766

    REGON:381632584

    KRS:0000754300

    http://4-eco.pl
    Branża główna: Inżynieria
    ReviewUserIcon
    Teresa

    13.02.2022 16:09

    Inne

    Firma solidna, rzetelna. W dwa tygodnie wyrobili się z podłączeniem instalacji. Potem wszystkie formalności. Po miesiącu produkujemy swój prąd :)
    ReviewUserIcon
    Waldemar

    13.02.2022 16:07

    Inne

    Instalacja działa tak jak należy. Z ceny również byłem zadowolony. Oby działało jak najdłużej.
    ReviewUserIcon
    Adrian Pochopień

    13.02.2022 13:15

    Inne

    Witam z instalacji jestem zadowolony z ekipy monterskiej też super chłopy tylko z dotacją problem od maja czekam na nią i nic chyba będę musiał się przejechać do tych Kielc
    ReviewUserIcon
    Tomasz K

    12.02.2022 14:16

    Inne

    Mercedes jak Polonez też ma cztery koła i silnik, a czemu jest droższy?? Jestem bardzo zadowolony i polecam 4 ECO! zbadałem dość mocno rynek przed zakupem swej instalacji, i może fakt zapłaciłem ok 3 tys więcej niż rynkowe oferty! ale dobrze przeanalizujcie te rynkowe oferty! Obsługa formalna jeśli chodzi o dokumentacje dalej montaż na najwyższym poziomie!!!!! POLECAM Chętnie udostępnię kontakt do pana Janusza wiedza i fachowość!
    ReviewUserIcon
    Chciałbyś

    12.02.2022 22:26

    Pracownik

    Hhhaahahaha Płaca ci za takie wpisy? Jak to robisz za darmo to współczuje
    ReviewUserIcon
    Pracownik...

    12.02.2022 14:21

    Pracownik

    Praca w tej firmie to czysta przyjemność! Jeśli wstajesz rano i nie mówisz znów musze iść do pracy! a wstajesz i z idziesz z uśmiechem na twarzy to śmiało można mówić tu jest moje miejsce! super atmosfera w pracy uśmiechnięci i pomocni ludzie! Szefostwo każdego szczebla super! Zresztą by to odczuć zrozumieć trzeba dołączyć do ekipy 4 ECO
    ReviewUserIcon
    Paweł "brylant"

    12.02.2022 14:02

    Inne

    Solidna firma.
    ReviewUserIcon
    Michał

    12.02.2022 14:00

    Inne

    Profesjonalna obsługa. Polecam
    ReviewUserIcon
    Marina

    12.02.2022 13:58

    Były pracownik

    Wszytko zgodne z opisem. Pozdrawiam całą ekipę.
    ReviewUserIcon
    Janusz K.

    12.02.2022 13:57

    Inne

    Polecam serdecznie ????
    ReviewUserIcon
    Marzena

    07.02.2022 17:18

    Inne

    Jedno słowo - tragedia
    ReviewUserIcon
    Zespół 4 ECO

    12.02.2022 10:04

    Pracownik

    Pani Marzeno skąd taka opinia o spółce? Jeżeli podczas realizacji czy podczas rozmowy z naszym doradcą pojawiły się problemy, nieścisłości proszę o takie zgłoszenie poprzez nasz działa reklamacji. Chętnie zajmiemy się Pani sprawą. Jesteśmy do Pani i Państwa dyspozycji pon nr telefonu 573 113 395 lub adresem e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Klient

    10.02.2022 13:25

    Inne

    Ludzie unikajcie tej firmy jak diabel święconej wody biora kase i maja gdzies klienta !:(
    ReviewUserIcon
    Zespół 4 ECO

    12.02.2022 10:00

    Pracownik

    Szanowna Pani Szanowny Panie, kontakt z naszymi Klientami jest dla nas bardzo ważny nie tylko do momentu sprzedaży, ale również w procesie realizacyjnym jak i po jego zakończeniu. Wierzymy, ze każda sytuacja może mieć swoje pozytywne zakończenie. Warunkiem przystąpienia do działania jest zgłoszenie reklamacyjne, które można złożyć telefonicznie pod nr 573 113 395 lub poprzez pocztę elektroniczną [email protected]. Podanie imienia i nazwiska osoby, na która została spisana umową jest w tym przypadku bardzo ważne.
    ReviewUserIcon
    Tobiasz

    11.02.2022 13:44

    Inne

    Definitywnie odradzam współpracę z tą firmą. Po podpisaniu umowy panem Damianem z oddziału Rzeszów z którym wszystko załatwiłem przestał odbierać ode mnie telefon. Podczas montażu okazało się że będzie to inna metoda niż ta o której rozmawiałem podczas podpisywania umowy czas realizacji montażu blisko 2 miesiące a nie 21 dni jak jest zawarte w umowie. Na dodatek bojler z grzałką który został mi obiecany do tej pory nie dotarł.
    ReviewUserIcon
    Zespół 4 ECO

    12.02.2022 09:56

    Pracownik

    Panie Tobiaszu, zachęcam do zgłoszenia Pana sprawy poprzez nasz dział reklamacyjny, można to zrobić mailowo na adres [email protected] lub pod numerem telefonu 573 113 395. Państwa satysfakcja jest dla Nas bardzo ważna, dlatego zajmiemy i zajmujemy się podobnymi sprawami. Ważnym jest aby w zgłoszeniu podać imię i nazwisko osoby, na którą została spisana umowa i adres realizacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji
    ReviewUserIcon
    Zenek

    01.02.2022 07:24

    Inne

    Ta firma ma dobrych naciagaczy ktorzy naciagli mnie malo z tego ich montezy podziurawili mi dach zwonilem i pisalem do nich w tej sprawie to powiedzieli mi ze takie dziury to nie dziury nadodatek maja ceny z kosmosu maja gdzies to wszystko aby tylko kase wziasc i pa lalu
    ReviewUserIcon
    Leszko

    04.02.2022 22:43

    Inne

    Cała prawda o firmie....nic dodać nic ująć.
    ReviewUserIcon
    EmilKos

    25.01.2022 15:58

    Inne

    Zdecydowanie polecam współpracę z firmą 4ECO. W razie jakichkolwiek wątpliwości rekomenduję kontakt z wykwalifikowanym Przedstawicielem Panem Sewerynem K. Gwarantowane profesjonalne podejście do klienta oraz fachowe doradztwo.
    ReviewUserIcon
    Anna

    04.02.2022 08:13

    Pracownik

    Seweryn K. gwarantowane profesjonalne podejście do klienta oraz fachowe doradztwo - nie tylko w dziedzinie fotowoltaiki. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    29.01.2022 19:22

    Inne

    Na rynku film z fotowoltaika dużo jest. Ja sie zdecydowalem na 4 eko właśnie i nie żałuję. Kontakt dostałem od znajomego. Zadzwoniłem kobitka przyjechała, wiedzę miała o tym o czym mówiła o tym co oferowała. Pani Wiola Polecam , jak potrzeba się podzielę kontaktem. Umowę spisaliśmy kilka dni później. Instalacja zrobiona, u mnie na gruncie więc łatwiej zimą się mi wydaje. Czysto dobrze i w terminie. Ja się zastanawiam skąd te komentarze że się coś spójnia że firma się nie wywiązuje. Ja z Panią Wiła współpracowaliśmy co było trzeba się naszykowalo. Zadowolony, polecam 4 eko
    ReviewUserIcon
    Anna

    04.02.2022 08:10

    Pracownik

    Ja również polecam panią Wiolę - rzetelna, kompetentna i pozytywnie uparta.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    03.02.2022 11:02

    Inne

    Witam Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Handlowiec wszystko wyjaśnił. Bardzo dobry kontakt Ceny wyższe ale adekwente co do jakości . Bardzo polecam firmę.
    ReviewUserIcon
    JH

    31.01.2022 15:04

    Inne

    Firma (usunięte przez administratora) starszych ludzi i wykorzystuje ich nieuwagę. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel wpisał datę 20 stycznia, mimo że był 27 stycznia. Podał też nieprawidłowy adres e-mail na wypadek rezygnacji (pan podał adres [email protected] a prawidłowy to [email protected], czyli różnica jest znaczna). Pani z telefonicznej obsługi klienta twierdziła, że kwestię kredytowania zakupu należy w razie odstąpienia załatwić z bankiem we własnym zakresie, co jest nieprawdą. Takie kwestie załatwia zgodnie z prawem usługodawca, co moja rozmówczyni przyznała dopiero gdy ją o tym poinformowałem. Ponadto przedstawiciel w dokumentach wpisał inny bank niż ten, z którym zawarto umowę kredytowania zakupu. Tę kwestię sprostowano również dopiero w telefonicznej obsłudze klienta. Zdecydowanie nie polecam tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Edward

    29.01.2022 14:34

    Inne

    Witom Was pięknie. Firma polecam z czystym sumieniem ale tych dziadów od operatora to bym zwolnił. Podpisania umowa zapłacona zaliczka i w ciągu 3 tygodni były panela a po ok 14 dniach montaż który trwał 2 dni. Pracownicy dokładni dlatego nie spieszyli się aby zrobić fuszerkę. Na wymiane licznika czekałem 2 miesiące dłużej niż cała obsługa co w 4-eco POLECAM
    ReviewUserIcon
    Paweł

    25.01.2022 13:19

    Pracownik

    Firma konkretna, stabilna Pracuje od roku, jestem bardzo zadowolony
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    27.01.2022 13:30

    Kandydat

    Dzień dobry Panie Pawle. Mam parę pytań. Proszę o maila do siebie.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    28.01.2022 23:29

    Pracownik

    Proszę śmiało pisać ; [email protected]
    ReviewUserIcon
    Edi

    28.01.2022 23:28

    Inne

    Dobra i wiarygodna firma, wykonanie w porządku. Pracownicy uprzejmi i konkretni. Polecam.

    Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.