Opinie o Mediqpol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mediqpol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mediqpol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mediqpol Sp. z o.o. w Warszawa

Igg Nowy wpis

Dzień dobry , interesuje mnie opinia osób pracujących w placówce w siedziba w Katowicach, czy warto zaczynać tam współpracę ?(na stanowisku rejestratorki )

Elka Nowy wpis
@Igg

Również jestem ciekawa, dajcie znać chociażby tak ogólnie, czy jest dobra atmosfera i przyzwoite zarobki?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Mediqpol Sp. z o.o.?

...

Podpisałam z pseudo prezesem firmy umowę o współpracę, i miałam czekać na informację odnośnie terminu rozpoczęcia pracy, cisza, telefonow nie odbiera. Nie zrównoważeni ludzie.

A. Nowy wpis
@...

Klasyczny motyw, u mnie było podobnie.

@... to dziwne, że przestali się odzywać po podpisaniu umowy. Przecież jest ona ważna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mediqpol Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Wyrolowany

Niestety napinając się tutaj niewiele zwojujemy. Myśle że wszyscy pokrzywdzeni powinni sie zebrać i np zrealizować jakiś porządny uczciwy film na (usunięte przez administratora) który pokarze co i jak - ku przestrodze dla innych. Myślę że jeśli zliczyć wszystkie działalności tych "przedsiębiorców" będzie nas co najmniej kilkunastu jak nie więcej. Mam kilku znajomych którzy pomogli by to zrealizować i zapewnić przyzwoite zasięgi. Jeśli ktoś jest chętny niech pisze, tylko tak można coś zdziałać!

Honorata
@Wyrolowany

@Prawdziwa @Wyrolowany - piszecie niepokojące rzeczy. Rozumiem to tak, że byliście lub jesteście pracownikami Mediqpol i macie trudności z uzyskaniem zapłaty za pracę, czy tak? Piszecie dosyć ogólnikowo, trudno jednoznacznie zrozumieć. Czy w Waszym przypadku było to zgłoszone do odpowiednich instancji?

Pacjent

Byłem jako pacjent ale chętnie zostawię swoje cv - wszystko profesjonalnie, nie ma na co narzekać

Ja tam nie mam powodów do narzekań, fajna praca 8 godzin jak w zegarku. Pozdrawiam

Ciekawy

A na jakim stanowisku pracujesz, Pracowniku?

Praca

Ja spróbuje zobaczymy co będzie

N.

Tylko dla osób, które lubią charytatywną pracę za darmo, po godzinach i w zakresie, którego nie przewiduje umowa. (usunięte przez administratora) zarówno dostawcom usług, jak i pracownikom, a toczące się pozwy sądowe i kontrole PIP są tego najlepszym dowodem. Zalecam więc ostrożność w podejmowaniu pracy zarówno w Mediqpolu, jak i portalu Infoplanet, należącego do tych samych właścicieli.

@N.

Z przyjemnością odpowiadamy. Jeszcze NIKT nie pracował i ni pracuje ''za darmo'', tym bardziej ''po godzinach''. Odnośnie pracy w zakresie, ''którego nie przewiduje umowa'', możemy powiedzieć więcej. Pani będąca z zawodu laborantką chciała dorobić do podstawowego etatu (zawarła umowę z różnorodnym zakresem zadań) została zapytana, czy mogłaby pomóc i w trakcie godzin pracy przemyć skurzone okna. Odpowiedziała, że ''nie, ponieważ pacjenci z jej podstawowej pracy zobaczą, że myje okna. Na drugi dzień złożyła wypowiedzenie, oto cała sprawa. Nie było niczyim zamiarem urazić Pani laborantki, w dalszym ciągu uważamy, że ''praca nie hańbi'', a Panie myjące okna nie mają się czego wstydzić, ale może to tylko nasze zdanie. Pozdrawiamy serdecznie

N.
@Mediqpol

Również serdecznie Panią pozdrawiam Pani Tereso, choć musze wyprowadzić Panią z błędu – otóż nie jestem osobą, którą ma Pani na myśli. Cały problem w tym, że osób poszkodowanych i najpróściej rzecz ujmąjąc: wykorzystywanych i oszukiwanych, jest tak wiele, że rzeczywiście trafić właściwie może być trudno.

Takasobie
@Mediqpol

Pani Tereso, też nie jestem osobą, którą ma Pani na myśli, a mam dość podobne doświadczenia z firmą, proponuję uporządkować sobie kwestie długów i wytłumaczeń.

Firma normalnie działa, normalnie można pracować. Ja nie mogę narzekać, wszystko jest w należytym porządku - nie wiem skąd te pretensje?

A.

O, Pan/Pani chyba pracuje pierwszy miesiąc ;)

Prawdziwa

Z tego co wiem to nikt tam już nie pracuje, wszyscy uciekli i słusznie. Nie dość że działają nieprofesjonalnie, nagminnie opóźniają się z wypłatami to jeszcze sprzedają "czary-mary" w postaci tzw biorezonansów i innych wątpliwej jakości kuracji. Nie każdy chce mieć z tym coś wspólnego zwłaszcza że ceny są chyba z kosmosu. Tak czy owak to kolejny projekt tych samych ludzi którzy na sumieniu mają naprawdę sporo (poczytajcie opinie o firmach novista, infogmina). Niestety właściciele nic sobie nie robią z kontroli, wyroków sądu, wpisów do krajowego rejestru dłużników, czy nawet komornika który od jakiegoś czasu puka do ich drzwi...

@Prawdziwa

Ponieważ wpis jest jak zwykle niepodpisany, niestety nie jesteśmy w stanie odnieść się do tych ‘’rewelacji’’, ale podejrzewając, że rozmawiamy z Panią (usunięte przez administratora), która została zwolniona z KAŻDEJ pracy w ciągu ostatnich 10 lat z tzw. ‘’wilczym biletem’’, a w tym przypadku, ponieważ nie udało jej się nikogo ''naciągnąć'' na zatrudnienie stalkuje wszystkich i wszystko od wielu miesięcy, życzymy Pani spokoju, pogody ducha i rozpoczęcia uczciwej pracy, która z pewnością da Pani satysfakcję, której każdy z nas potrzebuje. Jeśli będzie Pani niszczyła wszystko i wszystkich w koło, nigdy nie będzie Pani zadowolona. Rozumiemy, że każdy ma w życiu trudniejsze chwile, ale żaby aż tak……., jeśli się Pani podpisze, z pewnością nasza odpowiedź będzie zdecydowanie bardziej szczegółowa. Z pozdrowieniami. ps. Nie ma Pani nawet najmniejszych kwalifikacji do oceny jakichkolwiek metod terapeutycznych.

Wyrolowany
@Mediqpol

Błagam nie ośmieszajcie się... od pół roku pracownicy walczą o pieniądze słysząc wytłumaczenie w postaci ich braku. Tymczasem zarząd jeździ dobrymi samochodami, opłaca lokale, kupuje sprzęt a dochodów ponoć brak, jakim cudem? Najpierw trzeba zrealizować swoje zobowiązania a potem robić biznesy

Samba

Jak wyżej, tylko dla osób, którym niestraszna praca po godzinach i bez wynagrodzenia, za to z presją i rosnącymi wymaganiami.

@Samba

Nie ma powodu do ''pracy po godzinach'', jeśli w czasie godzin jest jeszcze niewiele pracy. Pozdrowienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mediqpol Sp. z o.o. - Warszawa

Mediqpol Sp. z o.o.